Re: NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Da li ste za prodaju imena stadiona Bilino polje u komercijalne svrhe?

Anketa je završila: 01 nov 2021, 15:41.

Da
36
92%
Ne
3
8%

Ukupno glasova: 39

Convicts1988
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 13 maj 2022, 12:31

FliX je napisao/la:
13 maj 2022, 12:24
Sto se tice posjete, mislim da je Celiku sansa da sad pokusa napravit iskorak u kupu plus dobra reklama. U narednoj sezone reklamirat da napadamo na titulu, a ne kao ove "igramo ovu sezonu za raju". Igraj na titulu pa sta bude.
Ovi YT prijenosi utakmica, moze li se stavit kao sto neke tv kuce (tipa face) naplacuje gledanje. To stavit na domace utakmice i automatski ces imat i finansijsku korist, a i raja ce poceti ici na utakmice, mislim na BP.
Dobra ideja i to bi tako trebalo uraditi od iduće sezone.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

laudrop
Kontakt:

Post Postao/la laudrop » 13 maj 2022, 12:33

Ili ako ne može to, ugasiti skroz livestream, 70% gledatelja livestreama je iz Zenice, pouzdane informacije ...

Convicts1988
Kontakt:

Post Postao/la Convicts1988 » 13 maj 2022, 12:44

laudrop je napisao/la:
13 maj 2022, 12:33
Ili ako ne može to, ugasiti skroz livestream, 70% gledatelja livestreama je iz Zenice, pouzdane informacije ...
Svakako. Ako se ne moze naplatiti, ne treba ni snimati, nema smisla.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2022, 13:23

Ja gledam sta stignem svaku i ne mogu gledat utakmicu al se moze namirit kupis 2 upaljaca i eto karte. Sto se tice naplate pa kako ti mislis naplatit nesto kad imas sponzora za live stream, ljudi plate da se gleda utakmica I da sebe reklamiraju jer njemu je bitnije da je otvoren prenos da vise ljudi vide reklamu neg sto ce platit 50 ljudi i da se ne vidi reklama i fakticki i te sponzore sto se reklamiraju bi zaebo.Nit bi sta naplatio nit bi imo neku vecu posjetu.
.Publiku privlace rezultati ,pravilan rad i borba za vrh tabele i to kad imas ljudi da ima sto prenosa doci ce na stadion ,znali smo nekad tv prenos bude i pun stadion bude ko sibica.
Mene zanima hocel Celik naplatit za ovaj kup a sto se tice navijaca gdje ce koja grupa me ne zanima,logicno je da dvije grupe moraju bit iza razlicitih golova zbog bezbjednosti a vidjet ce mo gdje ce ko et pise da bi mogli Velezovi u cosak Zapada ka jugu

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 13 maj 2022, 15:21

BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2022, 13:23
Ja gledam sta stignem svaku i ne mogu gledat utakmicu al se moze namirit kupis 2 upaljaca i eto karte. Sto se tice naplate pa kako ti mislis naplatit nesto kad imas sponzora za live stream, ljudi plate da se gleda utakmica I da sebe reklamiraju jer njemu je bitnije da je otvoren prenos da vise ljudi vide reklamu neg sto ce platit 50 ljudi i da se ne vidi reklama i fakticki i te sponzore sto se reklamiraju bi zaebo.Nit bi sta naplatio nit bi imo neku vecu posjetu.
.Publiku privlace rezultati ,pravilan rad i borba za vrh tabele i to kad imas ljudi da ima sto prenosa doci ce na stadion ,znali smo nekad tv prenos bude i pun stadion bude ko sibica.
Mene zanima hocel Celik naplatit za ovaj kup a sto se tice navijaca gdje ce koja grupa me ne zanima,logicno je da dvije grupe moraju bit iza razlicitih golova zbog bezbjednosti a vidjet ce mo gdje ce ko et pise da bi mogli Velezovi u cosak Zapada ka jugu
Evo objasnjenje za Face TV..

A za Celik ja bi definitivno domace utakmice iskljucio iz live prijenosa ili bi ostavio uz gore navedene pretplate. Izmislit godisnju pretplatu na youtube live utakmice. Reprizu za DZ ko hoce da gleda i to je to.
Povecala bi se posjecenost BP garant.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2022, 16:46

FliX je napisao/la:
13 maj 2022, 15:21
13 maj 2022, 13:23
Evo objasnjenje za Face TV..

A za Celik ja bi definitivno domace utakmice iskljucio iz live prijenosa ili bi ostavio uz gore navedene pretplate. Izmislit godisnju pretplatu na youtube live utakmice. Reprizu za DZ ko hoce da gleda i to je to.
Povecala bi se posjecenost BP garant.
Ma nek rade sta god zele sto se tice mene nek stave 100 KM po utakmici, ni uzivo ne mogu gledat svaku a ni ovako ,ja tebi ne pisem za taj premium kako funkcionise neg ti pricam kako ces ti naplatit utakmicu ako vec imas sponzore koji plate za live stream da se oni reklamiraju ,sad njih zaebat da mu vidi reklamu 50 navijaca .Jel timm sponzorima bitno da je otvoreno da im svako vidi reklame il nekih 50 navijaca
Ti ako mislis naplacivat onda trebas sve radit sam tj klub pa izvoli naplacuj ,jel ti mislis da bi se ti reklamirali zbog 50 ili 100 ljudi sto ce placat .Stavi besplatan ulaz nece doc vise od 1500 ljudi,pokusali su oni naplacivat pa sve propalo.
Ljude dize na stadion rezultati,borba za titule ,pravilan rad,odblokirani racuni,klub bez dugova ,kakvi bolan stremovi i sto bi klub zaradio i nesto profitiro .To je moje misljenje a klub sto se mene tice nek radi sta hoce a ne mora znaci da su i oni uvjek u pravu i najpametniji za sve.Nije to samo 5 ljudi na forumu kaze da je tako bolje i da je pravilno ,sve treba tu vidjet i sta gubis i sa dobijas ,ja mislim vise bi izgubili sponzora oni sto se tad reklamiraju neg sto bi dobili ljudi na stadionu.

Convicts1988
Kontakt:

Post Postao/la Convicts1988 » 13 maj 2022, 16:59

Nekad se mora negdje i izgubiti da bi s druge strane nešto dobio. Pa smisao fudbala je da imaš što više navijača na stadionu i na utakmici, da se karta plati, a ne na nekim streamovima i yt prenosima. Treba sve uraditi da popravimo posjetu na Bp.

KenoRob
Kontakt:

Post Postao/la KenoRob » 13 maj 2022, 17:07

Smijesno je pricati o blokiranju bilo cega u trecem rangu najgore fudbalske drzave u Evropi. Bitno nas je okupiti raditi na uclanjenju. Od drugog ranga treba razmisliti o naplacivanju streamova (online karta) ili recimo da je stream dzaba ako si uclanjen tako nesto.

Treba zadrzati pozitivu dok se ne iskoprcamo iz ovoga.

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 13 maj 2022, 17:10

To bi nam bio autogol, ne treba nam to.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Truhlo
Kontakt:

Post Postao/la Truhlo » 13 maj 2022, 17:12

Mislim da je jos rano za tako nesto. Treba siriti pricu dalje i pozitivu, 95% ljudi ne zna u cemu je kvaka i zasto smo trenutno u 3. Ligi.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2022, 17:19

FLIX ti rece ti bi izbacio domace utakmice iz prenosa i ne bi dao sponzorima da se reklamiraju al kad Celik igra u gostima tim istim sponzorima bi iso molit da ti plate da radis stream live .Da li je to realno radit tako.
Ti mozes naplacivat utakmice kad budes interesantan sponzorima pa kad naplatis a oni se otimaju za reklamu a ne da ti naplatis za 50 ljudi ,ko ce se tad bolan reklamirat..Tad mozes presijec nesto a ne i ovo malo sponzora izgubit sto ces ti platit i 49 ljudi i za tebe ce se reklamirat al malo sutra.
Tv prenos opcenito nije kocnica dolasku na stadion nego samo kvalitet i rezultati i pravilan rad ,pa Sarajevo i Zeljo 5000 ljudi na Kosevu i mi ce mo pricat o nekoj brojci 3 liga i ne boris se nizasta trenutno.

zamorano
Kontakt:

Post Postao/la zamorano » 13 maj 2022, 20:45

Truhlo je napisao/la:
12 maj 2022, 21:27
rz88 je napisao/la:
12 maj 2022, 17:18
rz88 je napisao/la:
26 apr 2022, 14:58

Ne letite pred rudu, polako ;)
I tako..
Hoce li se uspjeti naplatiti?
Hoče!!! Svi gledaoci koji budu na južnoj tribini s plačenom ulaznicom,te pare idu direktno za pomoč Čeliku!!! KOJI PRIMITIVIZAM ZABRANITI JUŽNU TRIBINU ZA KUP UTAKMICU! VELIKI ,VELIKI AUTOGOL GRUPE DAT SAM SEBI!!!
TO SE NE RADI TAKO!
::::SAMO ČELIK::::

Steelman
Kontakt:

Post Postao/la Steelman » 13 maj 2022, 21:38

Prenosi utakmica sluze da klub prate oni koji nemaju mogucnost doci na stadion, da imas dodatnu ponudu za sponzore da ih reklamiras, da siris lijepu pricu. U ovakvoj situaciji kad se boris za goli opstanak ne ides sebi sjeci grane koje ti sluze za oporavak. Treba nekad razmisliti sta se dobija i sta se gubi nekim potezom. Ko misli da ce klub dobiti vise gledalaca, jer ne bi bilo streama je u zabludi. Ko zeli doci na stadion ce doci svakako.

Nazalost ni Zenica nije vise sto je nekad bila, dosta nekih okolnosti ne ide u korist kluba, ali sta je, tu je. Čelik je izgubio mnogo generacija, jer je bio neuspjesan klub u zadnje dvije decenije. Treba raditi na tom da nove generacije imaju veci motiv da zagrizu za Čelik. I klub sigurno ide u tom smjeru svojim zdravim radom. Nadat se da ce i Zenica nekad poceti cijeniti iskrene i prave vrijednosti.
Baš Čelik!

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 13 maj 2022, 22:05

Stream ti placa sponzor i njemu je u cilju sto vise ljudi da bude na stremu i da vidi reklamu, a sta bi dobijo eto da stavis da placas doci ce ti 20 ljudi na stream i sta si dobio i kolko bi ti tu cijenu stavio ? I kad mi ovako kaže 75 % ljudi gleda iz Zenice još kaže PROVJERENO ja bi povratio.

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 13 maj 2022, 22:10

13 maj 2022, 17:19
FLIX ti rece ti bi izbacio domace utakmice iz prenosa i ne bi dao sponzorima da se reklamiraju al kad Celik igra u gostima tim istim sponzorima bi iso molit da ti plate da radis stream live .Da li je to realno radit tako.
Ti mozes naplacivat utakmice kad budes interesantan sponzorima pa kad naplatis a oni se otimaju za reklamu a ne da ti naplatis za 50 ljudi ,ko ce se tad bolan reklamirat..Tad mozes presijec nesto a ne i ovo malo sponzora izgubit sto ces ti platit i 49 ljudi i za tebe ce se reklamirat al malo sutra.
Tv prenos opcenito nije kocnica dolasku na stadion nego samo kvalitet i rezultati i pravilan rad ,pa Sarajevo i Zeljo 5000 ljudi na Kosevu i mi ce mo pricat o nekoj brojci 3 liga i ne boris se nizasta trenutno.
A kako ti ti isti sponzori daju pare i stavljas oko terena reklame iza gola i duz autlinije.. a tu istu tekmu gleda 400ljudi? Pa svi ti sto gledaju streem a neko rece da ih je 70% iz Zenice ce otici na stadion, mozda jos nekog povesti..
Ovdje se vodila prica kako povecat brojnost na BP. Evo stavi streem da ti ide na RTVZE.. smanjit ce ti se brojnost gledalaca na stadionu za trecinu garant.

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 13 maj 2022, 23:27

FliX je napisao/la:
13 maj 2022, 22:10
A kako ti ti isti sponzori daju pare i stavljas oko terena reklame iza gola i duz autlinije.. a tu istu tekmu gleda 400ljudi? Pa svi ti sto gledaju streem a neko rece da ih je 70% iz Zenice ce otici na stadion, mozda jos nekog povesti..
Ovdje se vodila prica kako povecat brojnost na BP. Evo stavi streem da ti ide na RTVZE.. smanjit ce ti se brojnost gledalaca na stadionu za trecinu garant.
Ja mislim drug da ti koji su dole a gledaju stream nece ni doc na utakmicu a nit ce platit da gledaju stream jer ga sad gledaju samo zato da ne bi potrosili koji dinar cast izuzecima koje sprecava poso ili nedo bog bolest

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2022, 23:41

FliX je napisao/la:
13 maj 2022, 22:10
Ma to sto ti pricas se moze pricat kad ti budes u PL a tad ces imat normalan prenos nece ni bit stream i shvati stavi sad besplatan ulaz neces imat 1500 gledalaca ,kakv stream da koci gledanost il opcenito tv prenos .Ko ce ti stavljat te reklame iza gola Mljekara ZIM i slicni sponzori ,ti sponzori su ti platili stream da radis da bi se oni reklamirali a ne da ih gleda 50 ljudi .ti mozes samo izgubit i ovo malo sponzora,malo kazem jer tu su presitni novci koje daju a ti pricas o nekim reklamama iza gola ko da ti Dinamo dolazi a ne Maglaj,Jahorina i slicni.
Ja sam gledo par puta stream kad ti tzv navijaci uz utakmicu vise pisu ljudi se zaebaju pisu gluposti .ne znaju ni ko igra i moro sam sklanjat chat ne mogu citat ih koliko su dosadni i takvi ce ti platit jel ,pa ti samo ubijaju dosadu otice on Stupcanicu gledat.Pravog navijaca ne zanima stream ni tv prenos a ti sto gledaju redovno ma da mu u avliji igraju ne bi gledo a kamoli na stadionu.Nek pokusaju pa da vidimo i to cudo ja smijem ruku dat da ces vise izgubit neg dobit.

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 13 maj 2022, 23:53

Što svako i lupa po ovom forumu

HarisZe
Kontakt:

Post Postao/la HarisZe » 14 maj 2022, 07:28

Klub raste iz dana u dan, nisam da se naplacuje prenos sve dok smo u ovoj ligi. Kad udjemo u 1LFBIH sto se mene licno tice moze. Ima tu masa opcija kako to izvest, onaj koji voli ce platit. Nista na silu i samo strpljivo. BTW podrzavam odluku Robije u vezi juga! Eno vam 3 tribine i uzivajte.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 14 maj 2022, 08:36

HarisZe je napisao/la:
14 maj 2022, 07:28
Klub raste iz dana u dan, nisam da se naplacuje prenos sve dok smo u ovoj ligi. Kad udjemo u 1LFBIH sto se mene licno tice moze. Ima tu masa opcija kako to izvest, onaj koji voli ce platit. Nista na silu i samo strpljivo. BTW podrzavam odluku Robije u vezi juga! Eno vam 3 tribine i uzivajte.
Sveti jug se ne daje

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.