Re: NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Da li ste za prodaju imena stadiona Bilino polje u komercijalne svrhe?

Anketa je završila: 01 nov 2021, 15:41.

Da
36
92%
Ne
3
8%

Ukupno glasova: 39

BatistutA19
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 jun 2022, 14:36

CELICNI/Dino ma i ja isto to mislim em nizak em koja kila viska,do njeg je sve ali da ce morat radit na tome morat ce .
ALLGUNSBLAZING ma jest on branio al ti si imo takve ekipe gdje si vecinom napado al kad ti budu dolazile ekipe u visem rangu gdje ces se ti mozda branit e tu ima nekih slabosti vidio si kako nam Velez go dao ima tu nesigurnosti kod tih istrcavanja ali isto ima prostora da napreduje em mlad i ima odlicnog trenera Nurkovica i jednostavno mora napredovat ako zeli branit u FL ili PL .
Za bocne pozicije je uvjek problem jer malo ti imas kvalitetnih igraca da drzi bocnu stranu jer danas vise nema bekova klasicnih znaci i u odbrani pokrivat a da znas i izac naprijed i centrirat ali na prste mozes izvbrojat takve igrace kvalitetne.
Ekipu drzat treba istu uz samo ciljana pojacanja i sad i u FL kad udjemo jer realno nema Celik nijednog igraca za PL osim sto moze bit u nekom rosteru i bolje im je da ne zure i da ne propadnu do 25 god jer ce onda zavrsit gdje su i poceli u kantonu.Gdje sada Cicak od 3 Portugalske lige do Kaknja i zavrsit ce u Fortuni ,umjesto da je osto u Celiku .

Truhlo
Kontakt:

Post Postao/la Truhlo » 22 jun 2022, 14:52

BatistutA19 je napisao/la:
22 jun 2022, 14:36
CELICNI/Dino ma i ja isto to mislim em nizak em koja kila viska,do njeg je sve ali da ce morat radit na tome morat ce .
ALLGUNSBLAZING ma jest on branio al ti si imo takve ekipe gdje si vecinom napado al kad ti budu dolazile ekipe u visem rangu gdje ces se ti mozda branit e tu ima nekih slabosti vidio si kako nam Velez go dao ima tu nesigurnosti kod tih istrcavanja ali isto ima prostora da napreduje em mlad i ima odlicnog trenera Nurkovica i jednostavno mora napredovat ako zeli branit u FL ili PL .
Za bocne pozicije je uvjek problem jer malo ti imas kvalitetnih igraca da drzi bocnu stranu jer danas vise nema bekova klasicnih znaci i u odbrani pokrivat a da znas i izac naprijed i centrirat ali na prste mozes izvbrojat takve igrace kvalitetne.
Ekipu drzat treba istu uz samo ciljana pojacanja i sad i u FL kad udjemo jer realno nema Celik nijednog igraca za PL osim sto moze bit u nekom rosteru i bolje im je da ne zure i da ne propadnu do 25 god jer ce onda zavrsit gdje su i poceli u kantonu.Gdje sada Cicak od 3 Portugalske lige do Kaknja i zavrsit ce u Fortuni ,umjesto da je osto u Celiku .
O prvoj ligi federacije i PL, kad dodje vrijeme za to. :bih:

Pricamo o narednoj sezoni, gdje Celik ima masinu od ekipe. Ekipa koja je ovo proljece pomela protivnike, a da ne pricamo o narednoj sezoni, gdje ti se vracaju 2 povrijedjena igraca, 3 pojacanja i godinu dana iskusniji igraci koji su tek izasli iz juniora. Bice rok n roll naredne sezone :opaopa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 22 jun 2022, 14:57

Sa ovom ekipom ocekujem prvo mjesto bez nekih vecih problema. Nece biti lahko jedino ako Bosna nadje neke pare, pa opet pokusa napasti, ali sigurno je da imamo najbolju ekipu u ovoj ligi.

ABd kad udjemo u federalnu, ne mogu se oteti masti da u federalnoj za nas zaigraju Buric, Horic i Vrsajevic kao kraj karijere.

Ali idemo jedno po jedno, ovo su moje neke zelje gdje bi jos vise povratili izgubljeni ugled i navijace na stadion. Jedan savjet upravi vezano za bolju posjetu, dovesti nekog dobrog, a jeftinog crnca. Zagarantovana veca posjeta za 20% :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 22 jun 2022, 15:15

Frajer nabraja sastav

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 22 jun 2022, 15:46

redbull93 je napisao/la:
22 jun 2022, 14:57
Sa ovom ekipom ocekujem prvo mjesto bez nekih vecih problema. Nece biti lahko jedino ako Bosna nadje neke pare, pa opet pokusa napasti, ali sigurno je da imamo najbolju ekipu u ovoj ligi.

ABd kad udjemo u federalnu, ne mogu se oteti masti da u federalnoj za nas zaigraju Buric, Horic i Vrsajevic kao kraj karijere.

Ali idemo jedno po jedno, ovo su moje neke zelje gdje bi jos vise povratili izgubljeni ugled i navijace na stadion. Jedan savjet upravi vezano za bolju posjetu, dovesti nekog dobrog, a jeftinog crnca. Zagarantovana veca posjeta za 20% :mrgreen:
Nece biti lako jer sad imas pritisak prvog mjesta na ledjima, plus svi ce se duplo vise loziti na Čelik nego prosle sezone, liga ce biti kvalitetnija za Ilijas i Zepce koji nece plesati jedno ljeto u ovom rangu treba nam joa jedan stoper

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 22 jun 2022, 16:36

Pa nije njegova greska sto mu je stoper poslao kratku loptu i to jos kad je protivnicki igrac tu. Trebalo je tu pametnije odigrati s obje strane, ali nije greska iskljucivo golmana.

Kako je u Visokom branio? Tu nismo samo mi napadali.
Celik!3,2,2.

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 22 jun 2022, 17:38

AllGunsBlazing je napisao/la:
22 jun 2022, 16:36
Pa nije njegova greska sto mu je stoper poslao kratku loptu i to jos kad je protivnicki igrac tu. Trebalo je tu pametnije odigrati s obje strane, ali nije greska iskljucivo golmana.

Kako je u Visokom branio? Tu nismo samo mi napadali.
Nisam vidio ko je sta napisao za gresku protiv Veleža ali evo..

Igrač utakmice je bio u Visokom nas golman Durmo.

Mora smrsati minimalno 7-8 kg preko ljeta. Vidi se stomačić sa tribina ali generalno nije uopste loš golman..u bolji dio tima bi ga stavio iako kada ga vidis na golu neodaje takav utisak ali izgled kod njega vara jer je stvarno dobro branio.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

rz88
Kontakt:

Post Postao/la rz88 » 22 jun 2022, 21:35

Sve veliki fudbalski znalci :lol:
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 22 jun 2022, 23:05

Durmo za ovaj rang je dobar mozda i za veci, ali za Premier ligu mi nije najvise zbog visine, ali vidjecemo kad skine kile i ako ih uopste skine sve zavisi od njega koliko ce raditi na sebi, jer bi trebao i radi sebe a i zato sto je mlad ako ganja karijeru.Ali eto nikad se ne zna, vidjecemo mlad je nek radi na sebi.

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 22 jun 2022, 23:14

:wtf:
Celicni je napisao/la:
22 jun 2022, 23:05
Durmo za ovaj rang je dobar mozda i za veci, ali za Premier ligu mi nije najvise zbog visine, ali vidjecemo kad skine kile i ako ih uopste skine sve zavisi od njega koliko ce raditi na sebi, jer bi trebao i radi sebe a i zato sto je mlad ako ganja karijeru.Ali eto nikad se ne zna, vidjecemo mlad je nek radi na sebi.
Pricamo o drugoj ligi fbih a ne prvoj ligi i i prwmijer, durmo je odlican za ovaj rang

sehic96
Kontakt:

Post Postao/la sehic96 » 23 jun 2022, 08:47

Durmo je naš Pickford :D
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Truhlo
Kontakt:

Post Postao/la Truhlo » 23 jun 2022, 08:59

sehic96 je napisao/la:
23 jun 2022, 08:47
I ovaj na slici je bio visok 1,80 kao durmo, a imaju i istu frizuru :mrgreen:

slika
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 23 jun 2022, 11:07

dinodino2019 je napisao/la:
22 jun 2022, 23:14
:wtf:
Celicni je napisao/la:
22 jun 2022, 23:05
Pricamo o drugoj ligi fbih a ne prvoj ligi i i prwmijer, durmo je odlican za ovaj rang
Pa sta sam ja napisao imas tekst za ovaj rang takmicenja i a i opcenito za budućnost kad se bude akobogda u vecem rangu.Ali ne ide da ima stomak da se vidi sa tribine, nema veze sto je 3. liga i amaterska nije on na zalasku karijere i nema 35+ godina kao Mahmutovic pa da raspusti stomak, njegovo tek dolazi a bogami ni Čelik nije klub iz neke vukojebine.

sehic96
Kontakt:

Post Postao/la sehic96 » 23 jun 2022, 16:16

Truhlo je napisao/la:
23 jun 2022, 08:59
sehic96 je napisao/la:

slika
Visina je odlična prednost na poziciji golmana. Al nije presudna. Reflexi, čitanje igre, skok, koncentracija i komunikacija sa saigračima su mnogo važniji od visine.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

denisov

Post Postao/la denisov » 23 jun 2022, 17:43

Nego da li ce nasa djeca izdati klub i otici u propast ili ce pomoci klubu da stane na noge a ujedno i stasaju u prave igrace i za dvije-tri godine naprave velike transfere

Zenca1988
Kontakt:

Post Postao/la Zenca1988 » 23 jun 2022, 18:10

Ako citaju forum, a vjerujem da citaju, jedan savjet: U ovom trenutku, organizovaniji klub, s vecom tradicijom, potencijalom i ambicijama u BiH necete naci. Pogotovo za jos godinu dvije, kada se ABd vratimo u Premier ligu. Za to vrijeme, trenirajte igrajte fudbal radite na sebi i uzivajte, jer za te dvije, tri godine tribine ce biti pune, vasa imena ce biti svuda po medijima kao velikim nadama BiH fudbala koje su svoj Čelik vratile na staze stare slave, moci cete birati klub vani. U historiji Čelika cete ostati upisani zlatnim slovima, postati legende svog grada Zenice. Sve ovo ako budete pametni i strpljivi. Do vas je.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jun 2022, 18:35

Ova nasa djeca a i njihovi roditelji da su pametni za ostanak u Celiku sve do PL i naravno ko bude dobar za PL da ostane a ko bude dobar napravit ce transfer a opet je do njih sve sta odluce ,mi sprecit ne mozemo da odu sutra svi.
Realno nijedan igrac nije za PL i ne mogu nigdje igrat osim da budu u rosteru i treniraju i to je sve al takvi bi mnogi se vratili 5 koraka nazad i takvim je sudbina tamo gdje su poceli u kantonua to je Fortuna.Primjer je samo Cicak od nekog potencijala i sna o Portugalu do Kaknja na kraju i to je to zavrsit ce u kantonu.
Najbolje im je u Celiku em sredjen klub kako budemo se dizali sto se dogovori sa njima ispostovAt ce se a 3 liga i FL im je idealna da napreduju a za transfere ima vremena ko bude valjo i ko bude samo radio na sebei a ne da poleti za prvom ponudom taj ce i uspjet,

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 24 jun 2022, 16:44

Truhlo je napisao/la:
23 jun 2022, 08:59
sehic96 je napisao/la:

slika
Je li to Durmo visok 1,80m ? Mislim svi kukaju kako je nizak, a nigdje ne mogu doci do podatka koliko je visok.. zna li neko?

linethreader
Kontakt:

Post Postao/la linethreader » 24 jun 2022, 17:37

FliX je napisao/la:
24 jun 2022, 16:44

Je li to Durmo visok 1,80m ? Mislim svi kukaju kako je nizak, a nigdje ne mogu doci do podatka koliko je visok.. zna li neko?
Mahmut je visok okruglo 1,80m pa eto pogledaj, jedan do drugog su na zadnjoj zajednickoj slici pred Velez. Moje neko misljenje "odoka" 178cm.

kirat410
Kontakt:

Post Postao/la kirat410 » 24 jun 2022, 18:51

https://instagram.com/nk_celik_fp?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Na Instagramu se bira gol sezone :D idemo glasati

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.