NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Goražda?

Anketa traje do: 29 mar 2024, 18:25.

Pobjeda
9
38%
Neriješeno
4
17%
Poraz
11
46%
 
Ukupno glasova: 24

Avatar
sagitarius
Postovi: 2119
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 24 mar 2023, 00:50

I unutrasnje prostorije, zidovu, svlacionice, pogotovo klupe zs rezervne igrace, jbg treba tu finog ulaganja a treba i savez dati pare, ne samo Celik.
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 24 mar 2023, 07:12

Jucer prikazase klupe, raspad sistema
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

RubikovaKocka
Postovi: 934
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 24 mar 2023, 07:23

Nama trenutno ulaganja ne trebaju. Sve dok se ne izvucemo iz "bunara" ovaj stadion za nas je fantastičan i ovakav kakav je. Savez ima pare, milione, neka uloze nesto u Bp. Ne sjecam se kada su ulozili i nesto napravili, promjenili. Koriste stadion i igraju dzaba godinama, zar nije red da to i vrate s nekim novcem za renoviranje i šminku.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11625
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 mar 2023, 08:09

To su pitanja za neka bolja vremena i naravno da se savez treba ukljuciti.

Kad dodje do toga, ja bih iskreno volio da se pomjere klupe za rezervne igrace sa zapada na istok. Odnosno, da se u dijelu ispod loza na istoku naprave klupe za rezervne igrace.

Tipa Wembley:
slika

Trenutno je donjih 10 redova zapada izgubljeno zbog toga sto ne vidis nista od klupa.
Celik!3,2,2.

kirat410
Postovi: 681
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 24 mar 2023, 10:40

U VISOKO!

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 24 mar 2023, 11:21


Pogledajte od 34-37 min.

Avatar
Celicni
Postovi: 1582
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 24 mar 2023, 11:22

Kakav savaze, nema od njih nista dok ih uefa ne natjera.Kapacitet treba prositriti prvo, malo jaca utakmica nemas karti plus sto mu je oduzet kapacitet na istoku.A pogotovo kad bi Čelik izašao u Evropu o tome ne treba puno.Jug i sjever dignutu u visini zapada i pokriti da lici na nesto.Imas sve predispozicije, pristup itd. da da dignes ove dvije tribine.Sjecam se kada je uefin ekspert bio da je isto predlozio.

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 mar 2023, 12:09

Nema potrebe ovdje pisati svi znamo od prvog do posljednjeg da je Bilino Polje u losem stanju zbog neodrzavanja.

Fokus nam sada treba biti Visoko.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

dinodino2019
Postovi: 2355
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 24 mar 2023, 14:34

Samo pobjeda sutra i sve je savrseno
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 24 mar 2023, 15:39

Kapacitet stadiona ne treba mjenjati, mislim na podizanje juga i sjevera. Mi jos nismo dosegli pun stadion pa da razmisljamo o povecanju kapaciteta. Ovim trendom iseljavanja, tesko da cemo i doseci.
Sinoc sam bio na utakmici sa Islandom na zapadu i ozvucenje me je odusevilo. Kad Celik igra ozvucenje je "megafonsko". Pored kojekakvog farbanja mislim da bi nam ozvucenje bilo prioritet.

Avatar
phillies
Postovi: 2593
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 24 mar 2023, 15:56

Pa u cemu je fazon sa razglasom? Ovi iz Saveza donesu svoj razglas ili nasi ne znaju "ugajguliti" :D
Za kapacitet, slazem se...mi kad bi imali jednu sezonu rasprodan stadion za svaku utakmicu, pa da i razmislimo o prosirivanju. Ovako, nema potrebe.

Avatar
laudrop
Postovi: 1290
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 24 mar 2023, 17:51

Savez plati 10.000 KM kompaniju koja donese svoje ozvučenje, svoje zvučnike koje postave na sve četiri strane stadiona.

Mi i dalje radimo na razglasu koji je postavljen kad se i stadion izgradio. To je velika investicija za nas ne samo u ovom trenutku nego i u nekom budućem vremenu.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

zenicanin
Postovi: 1289
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 24 mar 2023, 18:03

Mijenjalo se oko razglasa prilikom 2012te.. Ali stoji da se treba popraviti. Ja se iskreno nadam se da ce brojaci karti ponovo profunkcionisati od iduce polusezone.. Jer sve sto je potrebno imamo i koristeno je jedno vrijeme..
https://www.klix.ba/sport/nogomet/posta ... /120905127

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 24 mar 2023, 18:21

laudrop je napisao/la:
24 mar 2023, 17:51
Savez plati 10.000 KM kompaniju koja donese svoje ozvučenje, svoje zvučnike koje postave na sve četiri strane stadiona.

Mi i dalje radimo na razglasu koji je postavljen kad se i stadion izgradio. To je velika investicija za nas ne samo u ovom trenutku nego i u nekom budućem vremenu.
Pa zar nije bolje investirati. Svaki put po 10K, do sad mogli na novo sve napraviti. Al jbga, tako je kod nas u svemu.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Celicni
Postovi: 1582
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 24 mar 2023, 20:33

Svakako treba podici jug i sjever jer ovi šošoni iz saveza i njihovi strucnjaci su planirali da pokriju jug i sjever,ako ste citali neki dan govorili su o izgradnji nacionalnog stadiona ili rekonstrukcija stadiona, rekli su vjerovatno druga opcija, pa ako ce se pokrivati na sta ce onda liciti stadion jedan krov vakav jedan nakav.Ako se vec radi neka se radi kako treba a ne unakazit još više stadion i onda iskoristiti rekonstrukciju da se kapacitet podigne jer dugo ce jos repka ovde igrati a doce vrijeme da uefa opet pooštri kriterijume.Sta se krijete iza nedovoljnog broja publike pa eto daj da varamo sami sebe,nemoj prosirivati jer ce nas izgleda malo na tribini a igras na stadionu vec 50 godina na kojem se nije nikad uradila veca rekonstrukcija.Ne mogu shvatit ljude sitničave ovako sutra uđi u grupnu fazu ni jedan stadion ne zadovoljava kriterijume al haj sto ne zadovoljava nego sto ces imat pisanih max 9000 domacih navijaca, jer moras primiti i gostujuce negdje i to ti dovoljno ? Jest al u rangu kluba sa Gibraltara i San marina.

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 24 mar 2023, 20:46

tema je NK CELIK
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Truhlo
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2023, 21:59

Celicni je napisao/la:
24 mar 2023, 20:33
Svakako treba podici jug i sjever jer ovi šošoni iz saveza i njihovi strucnjaci su planirali da pokriju jug i sjever,ako ste citali neki dan govorili su o izgradnji nacionalnog stadiona ili rekonstrukcija stadiona, rekli su vjerovatno druga opcija, pa ako ce se pokrivati na sta ce onda liciti stadion jedan krov vakav jedan nakav.Ako se vec radi neka se radi kako treba a ne unakazit još više stadion i onda iskoristiti rekonstrukciju da se kapacitet podigne jer dugo ce jos repka ovde igrati a doce vrijeme da uefa opet pooštri kriterijume.Sta se krijete iza nedovoljnog broja publike pa eto daj da varamo sami sebe,nemoj prosirivati jer ce nas izgleda malo na tribini a igras na stadionu vec 50 godina na kojem se nije nikad uradila veca rekonstrukcija.Ne mogu shvatit ljude sitničave ovako sutra uđi u grupnu fazu ni jedan stadion ne zadovoljava kriterijume al haj sto ne zadovoljava nego sto ces imat pisanih max 9000 domacih navijaca, jer moras primiti i gostujuce negdje i to ti dovoljno ? Jest al u rangu kluba sa Gibraltara i San marina.
Totalno pogresno. Recimo ulazes 10M KM da "podignes" jug i sjever, pare bacene niz vodu, kada ce se isplatiti ta investicija? Tvoji argumenti su, sta bi bilo, kad bi bilo. Ni jednom klubu ne treba veci stadion od 8000, sto je sasvim dovoljno za najvise uefa kategorije.

Od rata pa do danas, ni jedan klub u BiH nije stvorio uslove da prosiruje stadion. Pod uslovima mislim, da je barem godinu dvije stadion rasprodan svaku utakmicu.

Ono cemu se nas klub treba posvetiti jeste terenima za treniranje, jer trenutno nemamo ni jednog. Stadion je skupa i nerealna igracka za bilo koji klub na ovim prostorima.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

zamorano
Postovi: 1335
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 24 mar 2023, 22:06

tareizo je napisao/la:
24 mar 2023, 20:46
tema je NK CELIK
Ja i ??? Šta sad??? Sad ti ko pametan!!! Jel to momci pišu o nečem što nije vezano za Čelik? Jel se ne smije pisat o stadionu na kome igra NK ČELIK!! Sit sam vas seljaka više i seljačkog mentaliteta,čuj ko fol tema je NK ČELIK! Jok eto momci pišu o potkošuljama i štramplama !!! I stadion je ZENIČKI KAO I ČELIK!!!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Truhlo
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2023, 22:07

zamorano je napisao/la:
24 mar 2023, 22:06
tareizo je napisao/la:
24 mar 2023, 20:46
tema je NK CELIK
Ja i ??? Šta sad??? Sad ti ko pametan!!! Jel to momci pišu o nečem što nije vezano za Čelik? Jel se ne smije pisat o stadionu na kome igra NK ČELIK!! Sit sam vas seljaka više i seljačkog mentaliteta,čuj ko fol tema je NK ČELIK! Jok eto momci pišu o potkošuljama i štramplama !!! I stadion je ZENIČKI KAO I ČELIK!!!
Torbicom ga zamorano :salut:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Convicts
Postovi: 3213
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 24 mar 2023, 22:08

zamorano je napisao/la:
24 mar 2023, 22:06
tareizo je napisao/la:
24 mar 2023, 20:46
tema je NK CELIK
Ja i ??? Šta sad??? Sad ti ko pametan!!! Jel to momci pišu o nečem što nije vezano za Čelik? Jel se ne smije pisat o stadionu na kome igra NK ČELIK!! Sit sam vas seljaka više i seljačkog mentaliteta,čuj ko fol tema je NK ČELIK! Jok eto momci pišu o potkošuljama i štramplama !!! I stadion je ZENIČKI KAO I ČELIK!!!
:salut:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.