NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rob do bagro » 16 apr 2016, 19:36

Mair bicau. :bow:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 16 apr 2016, 19:38

Ima li iko **** link?

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 16 apr 2016, 19:42

Znas da je kod nas u Zenici Telemach glavni. MojuTv ima manji dio ljudi i to vecinom po selima. A i inace BHTelekom blokira napravljene linkove. Kratko se pojavio jedan, mozda 5 minuta...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 16 apr 2016, 19:45

Pasha je napisao/la:Znas da je kod nas u Zenici Telemach glavni. MojuTv ima manji dio ljudi i to vecinom po selima. A i inace BHTelekom blokira napravljene linkove. Kratko se pojavio jedan, mozda 5 minuta...
Hvala Pasha ;) Trebalo ej bit kao na onom sportx-net, al truba na kraju. Danas nešto kontam koliko puta nas je Borac povaljao na Bilinom kad smo trebali da kao krenemo prema vrhu PL. Svaki put il smo ga poduvali il nerijeseno i raja se poslije toga isfura. Nekako kontam danas kad nam skoro ništa ova pobjeda ne znači izgleda da ćemo se revanširat i poslat ih u cvajtu.

Avatar
pasi
Postovi: 40
Pridružen/a: 05 avg 2014, 19:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pasi » 16 apr 2016, 19:55

pitic je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:Celik bi trebao placati naknadu... kome? Savez nije nista potpisao, grad nije nista potpisao, i onda se ocekuje da se placaju neke pare za naknadu.

Cirkus kao i uvijek. Neko **** pranje para.
Ja samo prenio info.

Ma jašta oprana žestoka lova, niko ništa nije potpisao, a i Čelik u ovoj igri radi korištenja. Vidjeti ćemo šta će tužilaštvo uraditi i hoće li nekoga nagrditi. Sve sama negativa oko Čelika od uprave pa na dalje.
Placa li FK Sarajevo dodatnu naknadu za koristenje stolica sa naslonjacima na Kosevu koje je NFSBiH finansirao?

SAMO ČELIK

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 16 apr 2016, 20:46

**** MU ADILOVIC SVE NAJBLIZE

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Frankie » 16 apr 2016, 20:46

Kakav idiot ovaj Grahovac

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 16 apr 2016, 21:19

al imamo trenera svaka nam cast cuj uvodi adilovic i ajana boze sacuvaj
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 16 apr 2016, 21:34

vise mi drago sto smo Borcu otkinuli bodove vec sto smo mi uzeli bod ili bili nadomak 3
eto dokle je doslo zbog gamadi lopovske

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 16 apr 2016, 21:46

tareizo je napisao/la:al imamo trenera svaka nam cast cuj uvodi adilovic i ajana boze sacuvaj
A nek uvodi,za sta nam treba ? Za evropu ? za titulu ? i opstanak smo osigurali...Ovo je samo dokaz kakvo je stanje u Celiku..
!

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 16 apr 2016, 22:19

Haj što smo najviše golova u historiji fudbala na ovim prostorima primili u 90+, nego što imamo najpi*kastiju igru sa igračem više od kako ja znam za ovaj klub, to je čudo jedno... Naša 5 idu na 2 štopera i nešto petljaju pri 0-1, pa skoro 100% šansa, a oni ne smiju da napadnu. Imam osjećaj da bi na nama to svako znao iskoristit. Odbrana se sklanjala konstatno otkad su oni ostali s igračem manje, isto da zovu Borčeve da im ga metnu. Kakva si ti ka*ina od trenera Beganoviću. :facepalm: Ako ikad dođe do usvajanja novog statuta, treba odmah nakon Skupštinara otjerat ove što misle da cijeli život mogu radit na Čelikovoj grbači a od kojih nikakvog napretka nema, od Beganovića pa do one sekretarice...
Čelik Zenica 1945

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 16 apr 2016, 22:53

Nimla_RZ je napisao/la:Haj što smo najviše golova u historiji fudbala na ovim prostorima primili u 90+, nego što imamo najpi*kastiju igru sa igračem više od kako ja znam za ovaj klub, to je čudo jedno... Naša 5 idu na 2 štopera i nešto petljaju pri 0-1, pa skoro 100% šansa, a oni ne smiju da napadnu. Imam osjećaj da bi na nama to svako znao iskoristit. Odbrana se sklanjala konstatno otkad su oni ostali s igračem manje, isto da zovu Borčeve da im ga metnu. Kakva si ti ka*ina od trenera Beganoviću. :facepalm: Ako ikad dođe do usvajanja novog statuta, treba odmah nakon Skupštinara otjerat ove što misle da cijeli život mogu radit na Čelikovoj grbači a od kojih nikakvog napretka nema, od Beganovića pa do one sekretarice...
mi smo uvijek nekako posebni,evo nakon 25 -og nepotpunog kola smo jedina ekipa koja matematicki moze i u europu a moze i ispast :D :D
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PiromanBL » 17 apr 2016, 02:53

tareizo je napisao/la: mi smo uvijek nekako posebni,evo nakon 25 -og nepotpunog kola smo jedina ekipa koja matematicki moze i u europu a moze i ispast :D :D
Ja bas, vi ste na diobi :D
Danas kakva utakmica bjese, ne vjerujem. Iz kontri ste svasta mogli napraviti mada samo zato sto smo se mi otvorili i igrali na sve ili nista. U sustini, maltene se nismo ni micali od vaseg gola, toliko su nasi pokusavali, ali lopta nece u gol. Eto pogledas samo statistiku meca, sve ti bude jasno koliko smo sansi imali pa ma kraju samo jedan gol.

U svakom slucaju, sretno vam da se rijesite lopova
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 17 apr 2016, 07:18

Mi smo kraljevi remija ili najveći luzeri na kraju meča.
Na stranu situacija i kluba i naša borba JEDAN ČLAN JEDAN GLAS od koje ne smijemo odustati ni po koju cijenu, ali ipak našim momcima svaka čast. Pa Čelik je ekipa koju niko sa sigurnošću ne može dobiti pa bilo gdje da se igra.Jedino nas je Željo ubio na Grbavici, ali pitanje kako bi i oni prošli da je onaj Karicev lob umjesto prečke završio u mreži. Dakle ovaj Čelikov tim za ovu i ovakvu PL B I H je itekako respektabilan. Žao mi je što nismo uzeli skala Borcu, malo je falilo, ali džabe je jbg kad smo luzeri zadnjih minuta.
Ako se ikada poboljša situacija oko upravljačkih struktura u klubu, ja predlažem zapošljavanje jednog sportskog psihologa obavezno, ali ne nekog levata, nego da to bude osoba sa bar solidnim poznavanjem tog posla. Ovo bez zajbnc. I naravno da ne bude ni amidzic ni dajdzic. Mada ne zamjeram ništa igračima, jer je oni zaista igraju pod pritiskom kako uprave a tako i ovdašnje šire i uže javnosti.
Biti danas igrač a i trener Čelika zaista nije lako, s obzirom na sve gore pobrojano.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 17 apr 2016, 10:02

Jedino Sarajevo sto nam je dalo dva gola ovo sve po jedan gol.Doduse nismo ni mi nikom dali vise od jednog osim Slaviji mislim na ovaj proljetni dio.Atletiko Madrid je mala maca kako mi igramo tvrdo a to su dokaz i ove utakmice.Mislim da smo sad i definitivno obezbijedili opstanak tako da nam sad ostaje borba protiv struktura u klubu pa aBd da se i to rijesi.Bit ce tesko evo koliko to vec dugo traje ali nema odustajanja.
Piromane ista utakmica je vidjena jesenas na Bilinom vi ste bili ono sto smo mi sinoc samo sto smo mi imali vise srece pa vam ga Jovo zabi!!
moSa likCe

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 17 apr 2016, 11:03

Meni Borac i BL uvijek bili okk. Uvijek dobra zezancija, kultura gostovanje, fina tribinica, najljepše žene. Zao mi je samo sto ih nismo pobjedili, šta su nas luta karali u zenici kad nam je trebalo, aaaa .
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 17 apr 2016, 11:53

samocelik je napisao/la:Meni Borac i BL uvijek bili okk. Uvijek dobra zezancija, kultura gostovanje, fina tribinica, najljepše žene. Zao mi je samo sto ih nismo pobjedili, šta su nas luta karali u zenici kad nam je trebalo, aaaa .
Pa gledaj to ovako, uzeli smo im 2 boda na koja su računali sa sigurnošću u najtežim trenucima za njihov klub. Ono jučer što im je Čelik uradio izjednačava se sa svim onim remijima na Bilinom polju sa njima. I sami znamo koliko 2 boda znače u borbi za opstanak a to će se najbolje vidjet na kraju godine. :thumbup:

S druge strane, opet pomalo gorak okus jer vodiš 1:0 i imaš igrača više čitavo drugo poluvrijeme skoro, umjesto da rutinski dovršiš utakmicu mi još spašavamo bod. Cijelo vrijeme govorim ocu jučer nema šanse da Adilović ne primi i eto i bi tako, msm da smo svi ovdje znali da nećemo pobijediti. Dobro je napisao gavran, ako kad stanemo na zdrave grane obavezno momcima neku stručnu pomoć obezbjedit jer vjerujem da nam je svima pun qrac golova u 90+.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 17 apr 2016, 12:54

Taj detalj za sportskog psihologa je razrađen u razvojnom planu koji nije ugledao svjetlost dana i neće dok se ne dese promjene. Inače, kad imate neke slične ideje koje mogu doprinijeti razvoju kluba u budućnosti, proslijedite na kontakt formu web stranice NGG-a.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la vivaILchelik » 17 apr 2016, 13:41

Steelman je napisao/la:Taj detalj za sportskog psihologa je razrađen u razvojnom planu koji nije ugledao svjetlost dana i neće dok se ne dese promjene. Inače, kad imate neke slične ideje koje mogu doprinijeti razvoju kluba u budućnosti, proslijedite na kontakt formu web stranice NGG-a.
kadaje Zeljeznicar osvojio prvu titulu s Amarom Osimom, te godine su angazovali psihologa Jasnu Bajrektarevic i odmah su nas te sezone dobili na Bilinom nakn godina i godina
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

wasabi
Postovi: 55
Pridružen/a: 15 jan 2015, 13:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la wasabi » 17 apr 2016, 23:18

Ima li neko link cijele utakmice Borac - Čelik ... pa mora negdje postojati snimak....

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.