NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Željezničara?

Anketa je završila: 14 mar 2020, 12:51.

Pobjeda
12
35%
Neriješeno
9
26%
Poraz
13
38%

Ukupno glasova: 34

avenija
x 145
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 feb 2017, 20:58

Pocet cu ozbiljno sumnjati u kvalitet Nedima ukoliko Sivsic bude imao prednost ispred Burekovica i Haurdic bude u prvih 11.
Dilaver se ubio za onu poziciju sto je igrao kada je Karic usao. Karic i iza njega sa strana Dilaver i Stokic bit ce to super.
Marsal je ovdje hvalio Regoja i izgleda sa pravom iako sam bio skeptican , odigrao je odlicnu utakmicu.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
x 1
Kontakt:

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 feb 2017, 21:02

Nećemo tražiti mane igračima,svaka čast svima..
Ja nisam ni vidio dosta toga al eto..
Šehić je doživio najluđe
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

FliX
x 3
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 25 feb 2017, 21:08

Drago mi je zbog @Sehic :D

Alban
Kontakt:

Post Postao/la Alban » 25 feb 2017, 21:16

avenija je napisao/la:Pocet cu ozbiljno sumnjati u kvalitet Nedima ukoliko Sivsic bude imao prednost ispred Burekovica i Haurdic bude u prvih 11.
Dilaver se ubio za onu poziciju sto je igrao kada je Karic usao. Karic i iza njega sa strana Dilaver i Stokic bit ce to super.
Marsal je ovdje hvalio Regoja i izgleda sa pravom iako sam bio skeptican , odigrao je odlicnu utakmicu.

Druze slazem se ovaj Sivsic je bio los danas, tu ce Burek igrati garant, a Haurdic sigurno nece igrati u prvih 11 kad Stokic dobije papire, a i Karic bude tu od prve minute.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

avenija
x 145
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 25 feb 2017, 21:17

Ocekujem izvjestaj od Sehica ako je prezivio :D ,jedno je ispred tv a nesto drugo uzivo na BP.

BatistutA19
x 1
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 25 feb 2017, 21:19

Da i ja nesto napisem mada trebam prvo snimak pogledar jer sa tribine ne mozes dobro vidjet em baklje em dimovi em onaj transparent na jugu al et ovako...
AMBIJENT cista desteka uz tv prenos i bgm hladno 9000 super posjeta kao i navijanje svih i juga i zapada i istoka,Sto se tice bakljade i kazne ma nek smo i Celik je mozda dobio 40 000 maraka na kartama al ne treba vise balje palit ..Navijanje extra al iskreno tacno sam zaboravio stojat na onims tolicama ja nijdnu nisam gledo tek danas vidio semafor uuzivo,Nervozna tekma nije lahko ni navijat ..Uglavnom ambijent cista desetka....
UTAKMICA.po meni realan rezultat,mada smo i blizi bili pobjedi imali i pecku i par suteva u prvom poluvremenu..Meni sto sam vidio najbollji je bio Sisic i pozadi Regoje i Jusic ...Sto se tice Salcinovica ne znam glupo kartone dobiva,mogo je crvenii u prvom dobit ..On zna stat na loptu al koci puno napred .Trebo je mozda ga izvest al koga uvest al bice ovo dobro kad dodju Karic Burekovic Stokic ...Ja samzadovoljan bodom ipak je Zrinjski dobro stoje na terenu al nisu napred pokazali nista puno,zabise nam gol cist o slucajno bezveze al sreca izjednacismo.Dobar je ovaj bod i sad invazija na Vitez ..Ima jos ...Ima jos 13 kola i puno ..igaraci ak budu se ovako borili 120% mozemo opstat a danas su igrali baas tako ...Sudija je perfekt sudio nije djaba najbolji sudija neam ni jednu zamjerku...
SEMAFOR et poslusali su me kad sam reko treba mijenjat zelenu boju i stavit Celikove boje,sad je predobar ne moze ljepse bit i koje ovo ovako osmislio kapa do poda ...
Ne znam sta vise napisat cekamo Sehica da se javi i njegovi utisci jer ovo je njemu prva utakmica ..Nadamo se da je se dobro proveo i kuci sretno doso .

autogol
x 2
Kontakt:

Post Postao/la autogol » 25 feb 2017, 21:33

Prije svega cestitke igracima na dobroj igri i navijacima na odlicnoj atmosferi..Danas sam vise nego ista volio biti u svojoj Zenici i da i ja oficijalno prekinem strajk koji traje 5-6 godina,medjutim morat cu sacekat jos mjesec dana :roll:
Sto se tice igre,momci su stvarno ginuli na terenu i jos jednom kazem svaka im cast.Mislim da smo u sljedecoj utakmici hendikepirani neigranjem Fenana,misljenja su podjeljenja ali eto uvjerit cemo se ubrzo..
Sto se tice Robijasa jedina zamjerka su baklje,ne mogu da shvatim da neko ima toliko malo mozga da ne moze sabrati 2 i 2 :facepalm:
Dajte ljudi da se izvucemo iz ovih govana,da izadjemo u Evropu pa cemo Lamelu zapaliti ako treba a ne par baklji koje nas samo vracaju unazad.

Zglavkar
Kontakt:

Post Postao/la Zglavkar » 25 feb 2017, 21:38

Večerašnja bakljada je ipak bila očekivana, ali vjerujem i nadam se da je to to, barem što se ove godine tiče.

avenija
x 145
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 25 feb 2017, 21:39

slika

slika

sagitarius
Kontakt:

Post Postao/la sagitarius » 25 feb 2017, 21:44

Ne mogu ni zamisliti kakva bi atmosfera bila da se borimo za titulu, aBd dozivit cemo uskoro i to!
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

romeo
x 3
Kontakt:

Post Postao/la romeo » 25 feb 2017, 21:48

Joj ovdje vrsnih poznavalaca hloptanja :D

Fenan je bio jedan od najboljih danas. A to sto je udaren u glavu, a trener me zna procijeniti kada da ga zamijeni, nije do njega.
Fenan i Babala, kada imaju zute kartone, vadi ih !
90 % vjerovatnoca da ce dobiti crveni :D

Regoje odlican. Kada se ovdje to puisalo, drugi su ga selili po klupama :)
Frajer je za nase lige odlican. Tip stopera kojeg moras imati u ekipi. Igra na iskustvo.

Dilaver snage za trojicu ima. Svaka cast.
Babala, dobar dobar dok je imao kondicije.

Haurdic i Brkovic, nisu mi danas bili nesto. Da li zbog jakih bekova u zrinjskog, ne znam...
Sakan, visok, dobar je. Bar neko krakat ko moze presjeci neku loptu.

Sadikovic, iako nije bek po vokaciji, danas je dobar bio. Dobar.

Sivsic, ili Burek ili Husic sljedecu :)
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

anti_zli
Kontakt:

Post Postao/la anti_zli » 25 feb 2017, 22:10

Treba vama Fenan, cini mi se da on izbaci Brkovica u sansu u prvom poluvremenu.
Vidi se da zna, pokusava odigrat.
Cestitke na bodu ;)

RZ88Adnan
x 1
Kontakt:

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 feb 2017, 22:11

aleksandar_veliki je napisao/la:Cestitke na bodu i na dobroj atmosferi. Bidim da ste raspravu vodili oko Fenana, ne znam kako sa tribina je izgledalo, no vjerujte da se na tvu vidjelo da je majstor. Usudio bih se reci da je bio najbolji igrac utakmice.

Ma ne znam što pišu dok ne pogledaju snimak,ništa se s juga nije vidjelo pametno.Ja sam zapazio akciju pa prečku.
I da li je bio penal regularan?
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

mchadesh
Kontakt:

Post Postao/la mchadesh » 25 feb 2017, 22:12

Fenan je nas Balloteli :D Tesko je biti ravnodusan prema njemu jer na momente se krece kao WC igrac. Al kad us*re to je nevideno. Realno s drugom psihom mogao je biti sad negdje necu reci liga petice al da uzima finu lovu. Doduse nije bio ni bas sretan sto se tice povreda.

Uzivao sam svaku sekundu, hvala svima koji su icim doprinijeli borbi i svemu. Sto se tice pirotehnike slazem se da je to nacelno losa stvar i da se mora izbaciti iz prakse ali za ovo nocas bih progledao kroz prste. Vise mi je zasmetalo kad je jedan bacio nesto prema klupi zrinjskog. Takve stvari se ne smiju desavati bez obzira na rezultat i desavanja na terenu.

San

Alban
Kontakt:

Post Postao/la Alban » 25 feb 2017, 22:13

aleksandar_veliki je napisao/la:Cestitke na bodu i na dobroj atmosferi. Bidim da ste raspravu vodili oko Fenana, ne znam kako sa tribina je izgledalo, no vjerujte da se na tvu vidjelo da je majstor. Usudio bih se reci da je bio najbolji igrac utakmice.

Ma i na stadionu je tako bilo, realno lik je odigrao dobru utakmicu, ali fali mu taj detalj u glavi, ne moze on odolit a da ne pocrveni.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

RZ88Adnan
x 1
Kontakt:

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 feb 2017, 22:23

slika

sehic96
x 17
Kontakt:

Post Postao/la sehic96 » 25 feb 2017, 22:36

Evo i šehića. Stigo sam prije jedno 50-ak minuta. Nezz šta da vam napišem. Ovo se ne može riječima opisat. Ovo baš moraš doživjet! Po meni Dilaver klasa. Trči Hare za 3. A o robiji suvišno je i pisat, to samo na stadion pa da doživiš! Krivo mi je što je jajce pobijedilo. Samo da se još zahvalim svima, a posebno momcima koji su me dočekali i bili cijelo vrijeme sa mnom. Imo sam veću tremu od Doboja do BP nego kad sam prvi put izlazio sa curom...
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Alban
Kontakt:

Post Postao/la Alban » 25 feb 2017, 22:38

sehic96 je napisao/la:Evo i šehića. Stigo sam prije jedno 50-ak minuta. Nezz šta da vam napišem. Ovo se ne može riječima opisat. Ovo baš moraš doživjet! Po meni Dilaver klasa. Trči Hare za 3. A o robiji suvišno je i pisat, to samo na stadion pa da doživiš! Krivo mi je što je jajce pobijedilo. Samo da se još zahvalim svima, a posebno momcima koji su me dočekali i bili cijelo vrijeme sa mnom. Imo sam veću tremu od Doboja do BP nego kad sam prvi put izlazio sa curom...

Nadam se da su i saputnici zadovoljni ambijentom i utiscima sa stadiona

RZ88Adnan
x 1
Kontakt:

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 feb 2017, 22:39

sehic96 je napisao/la:Evo i šehića. Stigo sam prije jedno 50-ak minuta. Nezz šta da vam napišem. Ovo se ne može riječima opisat. Ovo baš moraš doživjet! Po meni Dilaver klasa. Trči Hare za 3. A o robiji suvišno je i pisat, to samo na stadion pa da doživiš! Krivo mi je što je jajce pobijedilo. Samo da se još zahvalim svima, a posebno momcima koji su me dočekali i bili cijelo vrijeme sa mnom. Imo sam veću tremu od Doboja do BP nego kad sam prvi put izlazio sa curom...

Šeha znači čitav si došao kući,bilo je odlično.Nadam se i sljedeći put da ćeš moći doći..

sehic96
x 17
Kontakt:

Post Postao/la sehic96 » 25 feb 2017, 22:43

Saputnici su prezadovoljni, doci cu samo ako mognem, malo mi je ruzno radno vrijeme, evo npr sutra sam prva.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.