NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Kakve planove ima investitor sa NK Čelik?

Anketa traje do: 20 jul 2018, 13:38.

Napraviti jedan od jačih klubova na prostorima ex-Yu
3
4%
Stabilan klub koji će u svakoj sezoni da se bori za titule i Europu
18
26%
Klub koji će se orjentisati na proizvodnju i prodaju mladih igrača, ali bez večih uspjeha
15
22%
Klub koji će mu služiti za kladioničarske mućke
24
35%
Tu je da pomaže Fudinu političku opciju
8
12%

Ukupno glasova: 68

amarc
SS.ba Sys Admin
Kontakt:

PostPostao/la amarc » 13 jan 2018, 20:55

Dakle kao sto sam rekao i prije 3 mjeseca.. Aydin nema ni za donnera para :lol:

Fudo reprogram i Antalyu moze od psolovnih prostora platiti.. mogao je to i prije godinu.. No nije htio jer mu Robert,Tarik i statud nisu dali jaranu Perci da mesetari oko kluba.. Sad je kao Aydin (Perco) glavni i sad moze sve.

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 13 jan 2018, 20:55

IC1988 WroteColon
Bronson WroteColon
IC1988 WroteColonNova poslovica za nas. Prevari me jednom - sram TE bilo; prevari me drugi put - sram ME bilo; prevari me treći put - mora da sam iz Zenice. :lol: :lol: :lol:

Samo sto je ovo ne treci nego n-ti put :D

Evo ispravio sam se :lol: :lol:

;)
HOĆEMO REPROGRAM!

IC1988
Kontakt:

PostPostao/la IC1988 » 13 jan 2018, 20:56

Marsal WroteColonSad kad Bati napiše post i kad nas popljuje :urnebes:

Sad ce da napise u svom stilu:

"JS sEm za Reproogram Ngg je dobra idejAA al NEMA pdrsku Sicios je dobar mdel. Znamm ja to sve **** ja sam protiv Fudu al"i........ itd :lol: :lol: :lol:

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 13 jan 2018, 20:59

Nismo mi prevareni mi smo glupi to je razlika ljudi nam pokazali ugovor mi ga izglasali samo tri covjeka protiv bila...i jos od 800 clanova na odlucivanje sudbine kluba doslo 150 ono 650 sto su postali clanovi samo da bi se slikali i postavljali na fb nisu ni dolazili zato sto im je nebitan Celik a sad ovdje svi pametujemo ko nas Hebe kad smo glupi

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 13 jan 2018, 20:59

amarc WroteColonDakle kao sto sam rekao i prije 3 mjeseca.. Aydin nema ni za donnera para :lol:

Fudo reprogram i Antalyu moze od psolovnih prostora platiti.. mogao je to i prije godinu.. No nije htio jer mu Robert,Tarik i statud nisu dali jaranu Perci da mesetari oko kluba.. Sad je kao Aydin (Perco) glavni i sad moze sve.

Govorio sam i ja masu stvari izmedju ostalog spominjuci i ovo, kao i tuzbu radne zajednice prema UEFI, da ce doci barem jedan iz Sarajeva, ali odmah osuda kako lupam gluposti.
Bit ce sta ce biti ...
HOĆEMO REPROGRAM!

IC1988
Kontakt:

PostPostao/la IC1988 » 13 jan 2018, 21:16

Ma nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 13 jan 2018, 21:18

IC1988 WroteColonMa nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.

Jesil ti drug bio na sjednici i jesil glaso ako nije tajna

IC1988
Kontakt:

PostPostao/la IC1988 » 13 jan 2018, 21:23

samoposteno WroteColon
IC1988 WroteColonMa nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.

Jesil ti drug bio na sjednici i jesil glaso ako nije tajna

Glasamo sa za NE pa sad kontaj "drug". :lol:

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 13 jan 2018, 21:27

@IC1988 E jbg :D nisam nista lose mislio samo da nam je sad kasno kukat

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 13 jan 2018, 21:28

Ma druze ovdje ako napises bilo sta realno uz malo rezerve i bojazni da je to nesto osvarivo, odmah si pesimista.
Ali nazalost nije se moglo nista drugo i da je bila alternativa bila bi tesko sprovediva zbog silnih opstrukcija i podmetanja, a trazio se i krivac ako Turci ne udju u klub. Ovako vecina je glasala kako je glasala i sad nam je gledati predstavu, valjda i oni najveci zagovornici ove ideje shvate da ona ne vodi na pravi put, tada se mozda opet okupe prave i iskrene snage koje ce pokusati nesto.

Ali bojim se da je kasno za i to, jer neki su se debelo razocarali, bojim se da ono sto smo imali vise necemo nikada okupiti na jednom mjestu.

Vidjet cemo na sta ce ovo sve izici ali ne ide kako su obecali to je definitivno jasno.
HOĆEMO REPROGRAM!

GhostRecon

PostPostao/la GhostRecon » 13 jan 2018, 21:34

Bronson WroteColon

Ma druze ovdje ako napises bilo sta realno uz malo rezerve i bojazni da je to nesto osvarivo, odmah si pesimista.
Ali nazalost nije se moglo nista drugo i da je bila alternativa bila bi tesko sprovediva zbog silnih opstrukcija i podmetanja, a trazio se i krivac ako Turci ne udju u klub. Ovako vecina je glasala kako je glasala i sad nam je gledati predstavu, valjda i oni najveci zagovornici ove ideje shvate da ona ne vodi na pravi put, tada se mozda opet okupe prave i iskrene snage koje ce pokusati nesto.

Ali bojim se da je kasno za i to, jer neki su se debelo razocarali, bojim se da ono sto smo imali vise necemo nikada okupiti na jednom mjestu.

Vidjet cemo na sta ce ovo sve izici ali ne ide kako su obecali to je definitivno jasno.

Nek je islo sa Satorovicem, Adilovicima,Duvnjacima,Hasanhodzicima itd. Ovdje svi komentarisu Fudu,Turcina zar svi ne zelimo bolji Celik. Vise bi voljeli da se Celik ugasi da bude Fudo i Turcin kriv,nego da Celik osvoji ligu npr sljedecu sezonu.

Pasha
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Pasha » 13 jan 2018, 21:41

Zovi sve Zen-majstore svijeta. Da pocnu da sire pozitivnu vibru.

Sigurno ce na dobro izaci, to mora da bude mantra...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 13 jan 2018, 21:49

GhostRecon WroteColon
Bronson WroteColon

Nek je islo sa Satorovicem, Adilovicima,Duvnjacima,Hasanhodzicima itd. Ovdje svi komentarisu Fudu,Turcina zar svi ne zelimo bolji Celik. Vise bi voljeli da se Celik ugasi da bude Fudo i Turcin kriv,nego da Celik osvoji ligu npr sljedecu sezonu.

Ako cemo iskreno zaboli me za Satorovicem, nemam nikakvo misljenje o njemu.
Sto se tice Celika, zivim za dan da bude zdrav klub u kojem su plate redovne, racuni aktivni, redovno se izmiruju obaveze, da stadion bude krcat svaku tekmu, jednostavno sanjam sretno Bilino polje, bojim se da cemo to pocekati, nemam trunke zlonamjernosti ta cinjenica me jako boli, kad vidim sta se sve desava i sta nam fukara radi i kako smo ispali lakovjerni i naivni, gubim volju definitivno.
HOĆEMO REPROGRAM!

OZWien7
Kontakt:

PostPostao/la OZWien7 » 13 jan 2018, 22:06

Evo nece Stojcev u Sarajevo da nece mozda u Celik hahaha :D

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 13 jan 2018, 22:21

Covjek dao na poklon nase pare haha a vi odmah osuli paljbu :urnebes: :urnebes:
REPROGRAM !!!

IC1988
Kontakt:

PostPostao/la IC1988 » 13 jan 2018, 22:38

Bronson WroteColonSto se tice Celika, zivim za dan da bude zdrav klub u kojem su plate redovne, racuni aktivni, redovno se izmiruju obaveze, da stadion bude krcat svaku tekmu, jednostavno sanjam sretno Bilino polje, bojim se da cemo to pocekati, nemam trunke zlonamjernosti ta cinjenica me jako boli, kad vidim sta se sve desava i sta nam fukara radi i kako smo ispali lakovjerni i naivni, gubim volju definitivno.

Potpisujem ovo druze, jbg boli ljude cinjenica da pojedinci koji su najvise lobirali za ovo sto se usvojilo su blagi simpatizeri. Pola ih ne konta navijacku furku, gostovanja najdalja su im Zepce, Vitez, Sarajevo umotani indijanski sa 100 šalova oko sebe.
Vecina njih za tribinu nije uradilo nista. Zao mi je sto je sve ispalo ovako i sto nam se ovo uradilo od kluba al kao sto kazete gotovo je sad. Kad jos procitas ovo da Grad placa put u Antaliju i slicno kako biti pozitivan.
Na kraju ce biti ono sto je upravo vecina nas kad smo presli na istok istakla na paroli "Od slavnog kluba ostade samo ime".

IC1988
Kontakt:

PostPostao/la IC1988 » 13 jan 2018, 22:44

prisonbreak WroteColonCovjek dao na poklon nase pare haha a vi odmah osuli paljbu :urnebes: :urnebes:

Bezobrazluk zivi od strane nas kako se usuđujemo da postavljamo pitanja gdje "kroolj" trosi nase pare. :lol: :lol: :lol: "Kroolj" zna najbolje sta je dobro za nas i mi ne trebamo da to dovodimo u sumnju. :lol: :lol:

zamorano
Kontakt:

PostPostao/la zamorano » 13 jan 2018, 22:47

Nek se više i navijaci nista ne pitaju!!! Konacno! Naše i jest da kupimo karte i navijamo,a ako hoces da se nesto i pitaš e nece da moze :urnebes: Klub je bio ugasen svakako,i ako Turci ne uspiju klub ce se ugasit i to je to...Boli me i kita više il postojao ovakav Čelik kakav je zadnjih 7-8 godina il ne postojao!!! Treba da ljudi pokusaju,ako uspiju dobro i jest,ako ne uspiju konacno ce se i ugasit klub koji ni našta ne lici zadnjih 7-8 godina! Gasi onda klub i svak sebi!
::::SAMO ČELIK::::

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 13 jan 2018, 23:44

GhostRecon WroteColonNek je islo sa Satorovicem, Adilovicima,Duvnjacima,Hasanhodzicima itd. Ovdje svi komentarisu Fudu,Turcina zar svi ne zelimo bolji Celik. Vise bi voljeli da se Celik ugasi da bude Fudo i Turcin kriv,nego da Celik osvoji ligu npr sljedecu sezonu.

14 kola bez poraza, marketing možda ponajbolji u PL. Ali hajde, šta ti znaš, tada si Manchester pratio. ;)

Šta je, nisu Turci uplatili? :wave:
U Z A V R E L I G R A D !

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 14 jan 2018, 00:07

Hoce top igrace a nikog nisu uspjeli dovest, Rustemovic - Sloboda
Krpic - Makedonija
Galesic - Krupa nije jos nista zvanino al sve je jako blizu.
REPROGRAM !!!

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: BosnianKingdom i 19 gostiju.