NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

convict35
Postovi: 356
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 21 feb 2018, 17:14

Trecina bar forumasa nemoze podnijet da se nesto lijepo desava u celiku.Tacno se po komentarima vidi i opise kakav scenaruo prizeljkuju jadnici.Juce stojim u banci na salteru vidim bruka uplatnica pecat celikov dopeinosi i ostalo se uplacuju da li je to u vezi reprograma ili onak rwdovno neznam a meni srce ko Bilino.Nek znaju ovi duamani da ce se Celik izvuc stadion prosiriti i akB iduce godine igrati evropuuuu.

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 21 feb 2018, 17:19

convict35 je napisao/la:Trecina bar forumasa nemoze podnijet da se nesto lijepo desava u celiku.Tacno se po komentarima vidi i opise kakav scenaruo prizeljkuju jadnici.Juce stojim u banci na salteru vidim bruka uplatnica pecat celikov dopeinosi i ostalo se uplacuju da li je to u vezi reprograma ili onak rwdovno neznam a meni srce ko Bilino.Nek znaju ovi duamani da ce se Celik izvuc stadion prosiriti i akB iduce godine igrati evropuuuu.
Memiševiću? :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
avenija
Postovi: 13586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 feb 2018, 17:21

convict35 je napisao/la:Trecina bar forumasa nemoze podnijet da se nesto lijepo desava u celiku.Tacno se po komentarima vidi i opise kakav scenaruo prizeljkuju jadnici.Juce stojim u banci na salteru vidim bruka uplatnica pecat celikov dopeinosi i ostalo se uplacuju da li je to u vezi reprograma ili onak rwdovno neznam a meni srce ko Bilino.Nek znaju ovi duamani da ce se Celik izvuc stadion prosiriti i akB iduce godine igrati evropuuuu.
Ne smijes to ovdje pisati, sada ces postati fudin placenik budzetskim parama koji ima zadatak da spinuje :urnebes:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 21 feb 2018, 17:23

Kuća se ne gradi od krova nego od temelja, sve dok ne vidim da taj temelj nije cvrst i zavrsen, za mene sve ostaje u domenu bajki. Svako ima pravo na svoj stav, ali ja dok ne vidim da je reprogram rijesen i da Čelik posluje preko normalnog racuna sve ostalo je lazni optimizam i zabluda.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 21 feb 2018, 17:47

Ovo što je Pržunjer napisao može biti scenarij, ali isto tako pred izbore Fudi nije nikako u interesu da pitanje reprograma postane goruće, jer se izjalovilo, pa makar i pokušao imati poluizgovor da je prebacio lovu klubu bio bi dosta oštećen. Ipak, ne treba špekulisati šta će biti već naglašavati to pitanje što je moguće više kako bi se riješilo i kako bi se mogli okrenuti običnoj priči o igri na terenu.

Kako god bilo, dok to ne bude crno na bijelo sa Poreznom upravom i dok ne počne taj proces, mora se naglašavati. Tribine na tekmi protiv Viteza su totalno podbacile, jer se reprogram baš nijednom nije spomenuo. Pitanje opstanka kluba ide prije svega! A sad ovdje što nekima to možda ne odgovara je njihova stvar. Treba znati da sigurno ne bi došli blizu rješenja za reprogram da smo svi virili iz nečije zadnjice, ali eto ima i takvih koji vjeruju da što se više sagnu da će biti bolje i njima i klubu, pa je odmah bilo kakva kritika shvaćena dušmanski, a ne kako bi se i riješilo to pitanje koje se vuče već predugo.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 21 feb 2018, 18:00

"Naivnost je vjerovanje, da će drugi biti dobri prema tebi, samo zato što si ti dobar prema njima...

Kao kad ovca ode među lavove i vjeruje, da je oni neće pojesti samo zato, jer ona nema namjeru pojesti njih."
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 feb 2018, 18:02

convict35 je napisao/la:Trecina bar forumasa nemoze podnijet da se nesto lijepo desava u celiku.Tacno se po komentarima vidi i opise kakav scenaruo prizeljkuju jadnici.Juce stojim u banci na salteru vidim bruka uplatnica pecat celikov dopeinosi i ostalo se uplacuju da li je to u vezi reprograma ili onak rwdovno neznam a meni srce ko Bilino.Nek znaju ovi duamani da ce se Celik izvuc stadion prosiriti i akB iduce godine igrati evropuuuu.
Daj boze da je tako i ja se nadam da ce bit samo bolje i bolje.Ne bi se slozio sa tobom da neko zeli najgori moguci scenario ,to niko ne zeli sigurno al to je vise strah neki jer do sad su uvjek lagali,mozda je pretjeran strah slazem se ..Licno meni ne treba ta evropa brzinska ..Ja bi volio ovaj investitor da ostaje dugo i da bude iskren i da se krene iz pocetka prvo reprogram i opstanak u ligi ,pa onda omladinski pogon dignit ,pravit bazu mladih igraca i pravilno razvijat i prvo bit stabilan jak premijerligas i tek za nekoliko godina naplacivat evropom il nekom titulom Za investitora jesam al brzinska evropa mi ne treba i koga god da dovedes shvati da ti jos ne mozes stic ni Zelju ni Sarajevo ni Siroki ni Zrinjski.Propadali smo 15 godina nama treba samo dizanje polahko i pravilno a ne ho ruk nekom evropom a da ne sredis omladinski pogon ..Sto se tice Biljinog polja naravno ce se prosirit al zbog reprezentacije a ne zbog Celika ko i do sad ,ne bi mi ovo imali da nema reprezentacije jer ne bi bio interes davat pare gradu a da igra samo Celik .Ovako dobro repki ,dobro Celiku ,dobro gradu

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 feb 2018, 18:47

Radnik- Celik prelaz, sumnjivo mozda se i jesu dogovarali sa Krstajicem, sumnjivo skroz.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 21 feb 2018, 22:43

avenija je napisao/la:
convict35 je napisao/la:Trecina bar forumasa nemoze podnijet da se nesto lijepo desava u celiku.Tacno se po komentarima vidi i opise kakav scenaruo prizeljkuju jadnici.Juce stojim u banci na salteru vidim bruka uplatnica pecat celikov dopeinosi i ostalo se uplacuju da li je to u vezi reprograma ili onak rwdovno neznam a meni srce ko Bilino.Nek znaju ovi duamani da ce se Celik izvuc stadion prosiriti i akB iduce godine igrati evropuuuu.
Ne smijes to ovdje pisati, sada ces postati fudin placenik budzetskim parama koji ima zadatak da spinuje :urnebes:
E čuj vidio uplatnice :urnebes: ovo ko krene povjerovat je retardiran
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

convict35
Postovi: 356
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 21 feb 2018, 23:25

Da vidio sam uplatnice jer sam i sam nosio doprinose za svoju firmu .Nisam rekao da je to reprogram jwr nisam siguran ali sam vidio te uplatnice za doprinose jer dobro znam kakve su mozda su to od sadasnji plata . Union banka kod mupa.Nemogu da vjerujem da su pojedini toliko retardi da ni jedna poz info koliko god mala bila popljuje se i pokusa peikazati kao laz.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 feb 2018, 23:41

convict35 je napisao/la:Da vidio sam uplatnice jer sam i sam nosio doprinose za svoju firmu .Nisam rekao da je to reprogram jwr nisam siguran ali sam vidio te uplatnice za doprinose jer dobro znam kakve su mozda su to od sadasnji plata . Union banka kod mupa.Nemogu da vjerujem da su pojedini toliko retardi da ni jedna poz info koliko god mala bila popljuje se i pokusa peikazati kao laz.
Sve uredu, samo opusteno.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 22 feb 2018, 11:31

convict35 je napisao/la:Trecina bar forumasa nemoze podnijet da se nesto lijepo desava u celiku.Tacno se po komentarima vidi i opise kakav scenaruo prizeljkuju jadnici.Juce stojim u banci na salteru vidim bruka uplatnica pecat celikov dopeinosi i ostalo se uplacuju da li je to u vezi reprograma ili onak rwdovno neznam a meni srce ko Bilino.Nek znaju ovi duamani da ce se Celik izvuc stadion prosiriti i akB iduce godine igrati evropuuuu.
:clap: :tokralju:

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 22 feb 2018, 11:36

GABELA: GOŠK - Čelik (14.30) (Vladimir Bjelica - Istočno Sarajevo)

Pročitajte više na: http://sport 1 . ba/premijer-liga-bih/poznata-imena-sudija-za-naredno-kolo-pl-bih-na-grbavici-sudi-internacionalac/110332

Avatar
avenija
Postovi: 13586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 feb 2018, 11:39

Eto je.ba.ni smo vec, Bjelica je sudija saveza koji se salje po zadatku..ako ko bude od novinara istrazivao mislim da je Celiku zadnjih 5 utakmica kada god je sudio dao 5 crvenih kartona.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 22 feb 2018, 11:45

Ako ne bude sudio kako treba, ganjati ćemo ga kroz kukuruze :cool: :D
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 22 feb 2018, 12:56

avenija je napisao/la:Eto je.ba.ni smo vec, Bjelica je sudija saveza koji se salje po zadatku..ako ko bude od novinara istrazivao mislim da je Celiku zadnjih 5 utakmica kada god je sudio dao 5 crvenih kartona.
Da li je to provjerena informacija za 5 crvenih ili je to tvoja pretpostavka ?
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
avenija
Postovi: 13586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 feb 2018, 13:24

ZenickiLC je napisao/la:
avenija je napisao/la:Eto je.ba.ni smo vec, Bjelica je sudija saveza koji se salje po zadatku..ako ko bude od novinara istrazivao mislim da je Celiku zadnjih 5 utakmica kada god je sudio dao 5 crvenih kartona.
Da li je to provjerena informacija za 5 crvenih ili je to tvoja pretpostavka ?
Napisao sam da mislim da je tako, ako neko zna gdje mozemo pogledati koje nam je Bjelica utakmice sudio mozemo provjeriti.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 feb 2018, 13:26

Zadnju utakmicu Čeliku je sudio upravo protiv GOŠKa,23.09.2017 (2:0) i dodjelio je 4 žuta kartona.Kadrić,Šabanović,Mehić,Deak
U svojih 10 zadnjih utakmica u PL podjelio je 2 crvena kartona,i jedan kao drugi žuti karton.
u zadnje 4 godine vidio sam jedan crveni i to Zrinjskom,2014 Zrinjski Čelik
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
samocelik
Postovi: 6020
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 22 feb 2018, 13:49

Bjelica je dobar sudija.Raja rekao bih. :D
REPROGRAM!
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 22 feb 2018, 14:10

Misljenja sam da ce sudjenje u nedelju biti regularno ,posebno poslije ove afere Spahalic mislim da savez nece dozvoliti jos jednu blamazu sudija.Zato su nam i dali iskusnog suca, i nadam se da ce likce pokazat vise taj kvalitet i uzeti bodove u Gabeli.
SVI U GABELU !
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.