NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mchadesh » 19 mar 2018, 21:17

Jesam li ja jedini koji po default preskacem Batijeve postove :shifty:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 mar 2018, 21:27

Nisi :urnebes:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 mar 2018, 21:36

BatistutA19 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Bati, Bati ja sam mislio da si ti optimisticniji, nema predaje, nema povlacenja, treba igrati i boriti se sve dok ima sansi za opstanak, a one jos postoje. :kafa:
Ma ja sam realan samo neko i ne voli realnost ,jbga kasno je ovo i sami smo sbe sjebali u Gabeli i sa Mladosti sa onim porazom.Treba se borit al da ce ti iko lahko samo pustit nece.Pa ni Mladost kako neko kaze ,pa sto nas pobijedise u Zenici a nista im nije trebalo .Tako u pustanje ne vjerujem ,moze neko premiranje il kupovat bodove .al nemas ti ni od koga ni kupit .Da se hoce reprogram ozvanicit ,da se hoce malo klub preslozit ,nije tragedija ni ispast .jbga ispadali su i bolji svugdje i vracali se .Valjda ce mo i mi svjetlo ugledat .Volio bi da me demantujes na kraju d kazes nemas ti pojma jesam ti reko da ce mo ostat u ligi :mrgreen: :mrgreen:
Jel me neko zajebaje, koje tacke i zarezi.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 mar 2018, 21:46

prisonbreak je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Bati, Bati ja sam mislio da si ti optimisticniji, nema predaje, nema povlacenja, treba igrati i boriti se sve dok ima sansi za opstanak, a one jos postoje. :kafa:
Ma ja sam realan samo neko i ne voli realnost ,jbga kasno je ovo i sami smo sbe sjebali u Gabeli i sa Mladosti sa onim porazom.Treba se borit al da ce ti iko lahko samo pustit nece.Pa ni Mladost kako neko kaze ,pa sto nas pobijedise u Zenici a nista im nije trebalo .Tako u pustanje ne vjerujem ,moze neko premiranje il kupovat bodove .al nemas ti ni od koga ni kupit .Da se hoce reprogram ozvanicit ,da se hoce malo klub preslozit ,nije tragedija ni ispast .jbga ispadali su i bolji svugdje i vracali se .Valjda ce mo i mi svjetlo ugledat .Volio bi da me demantujes na kraju d kazes nemas ti pojma jesam ti reko da ce mo ostat u ligi :mrgreen: :mrgreen:
Jel me neko zajebaje, koje tacke i zarezi.
Upis'o co'ek fakultet u Travniku, Bati ce postati glavni lektor ovog foruma ;)
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 19 mar 2018, 21:55

Bit ce Chelik opet SHAMPON :bih:
moSa likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 mar 2018, 01:00

Ovim cim im pises da nije mogo stari statut ostat da nismo zreli mi za to ko grad ko zenicani i kad im realno napises odmah na blokade hahhahahhahha..kad skinete blokade onda cu ja vas na blokade sve hahhaha....... CELIK JE ZENICKI...AYDIN OLGUN jedan od nas ...........

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 20 mar 2018, 03:10

Nedaj se Huka!

Celik, Sloboda i Mladost bi mogli izbacit Goska ili Borca, najprije Goska, a da ovi nemaju nikakvu opcije. Za to je potrebna trica Celika u Tuzli. Zvuci malo smijesno ali vrlo realno...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la staragarda » 20 mar 2018, 11:13

KenoRob je napisao/la:Nedaj se Huka!

Celik, Sloboda i Mladost bi mogli izbacit Goska ili Borca, najprije Goska, a da ovi nemaju nikakvu opcije. Za to je potrebna trica Celika u Tuzli. Zvuci malo smijesno ali vrlo realno...
Joj jarane,ja ne znam za vas al ja sam bas umoran od tih nekih j e b e n i h talova i trokutova...ima u TZ jos raje da isto razmišljaju.... Celik se kao i Sloboda zbog olosa koji ga vodi DECENIJAMA nesto slepa, vazda neke kalkulacije,vazda neka borba za opstanak....pa ispadni vise,idi ba u pm...kako Celik tako i Sloboda....i sudjenje se dosta popravilo zadnjih godina....dodji, pobijedi ako si bolji i vozdra ba... Juve igrao drugu ligu ,eto sad kataklizma ako Celik i Sloboda ispadnu.... misliiiiim....pozz
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mchadesh » 20 mar 2018, 12:07

Nisi na blokadi. Vidis da sam procitao zadnji ali samo zato jer je u par redova.

Nemoj brate vise kilometarskih postova u kojima samo ispires ranije receno i sve ok. Onako kad covjek vidi dulum za procitat ne vrijedi.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 20 mar 2018, 13:09

mchadesh je napisao/la:
Jesam li ja jedini koji po default preskacem Batijeve postove :shifty:
Nisii :facepalm:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 20 mar 2018, 13:11

Ne razumije on sta znaci "po defaultu" preskakati....
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 20 mar 2018, 13:32

Ja skroz smetnuo da je pauza zbog repke, baš se nabrijao da je Tuzla za ovaj vikend :rol:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 mar 2018, 16:51

mchadesh je napisao/la:Nisi na blokadi. Vidis da sam procitao zadnji ali samo zato jer je u par redova.

Nemoj brate vise kilometarskih postova u kojima samo ispires ranije receno i sve ok. Onako kad covjek vidi dulum za procitat ne vrijedi.
HAHAHHAHAH to si u pravu za kilometraske postove ne voli to niko ..Odmorit malo od Celika sad malo oko reprezentacije ,pa posle vidjet sta ce bit ..Valjda ce bit bolje jbga svi mi volimo isto Celik :)

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 20 mar 2018, 18:26

staragarda je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Nedaj se Huka!

Celik, Sloboda i Mladost bi mogli izbacit Goska ili Borca, najprije Goska, a da ovi nemaju nikakvu opcije. Za to je potrebna trica Celika u Tuzli. Zvuci malo smijesno ali vrlo realno...
Joj jarane,ja ne znam za vas al ja sam bas umoran od tih nekih j e b e n i h talova i trokutova...ima u TZ jos raje da isto razmišljaju.... Celik se kao i Sloboda zbog olosa koji ga vodi DECENIJAMA nesto slepa, vazda neke kalkulacije,vazda neka borba za opstanak....pa ispadni vise,idi ba u pm...kako Celik tako i Sloboda....i sudjenje se dosta popravilo zadnjih godina....dodji, pobijedi ako si bolji i vozdra ba... Juve igrao drugu ligu ,eto sad kataklizma ako Celik i Sloboda ispadnu.... misliiiiim....pozz

Dabogda ispali ako se to planira.
Ne funkcionira ti više taj sistem. Prošle godine u Prvoj ligi u top6 5 bošnjačkih kluba a prvi Gošk. Isto se piše da su se Gošk i Borac dogovorili 3 po 3 i gdje to vodi??? Vidiš Viteza (a i čelika) džaba spašavanje natenane, dogodine nećeš pobjeći.
Sloboda puštanjem Čeliku rizikuje svoj premijerligaški status.
Hoću poštenu pobjedu i ako se ostane Čelik barem u sredini tabele. Ako se ovo kuha isto iduće godine, neka radije ispadnu i poslože se.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 21 mar 2018, 00:47

Znate sta mi nije jasno citam ove postove u kojima pise kao trebamo ispast pa se presabrat ko kaze da cemo se presabrat ako ispadnemo kakve veze ima to u kojoj ligi igras ako je ti cilj ozdravljenje kluba apsolutno nikakve eto Sloboda je ispala jel se presabrala NIJE Velez isto dakle samo kad ispadnes nece ni jedan igrac koji vrijedi ti doci jer ne zeli igrat u nizem rangu ovo sto je Mahmutovic potpiso za slogu i Zilkic iz Slobode ovo samo moze budala uradit sad lupaju glave od betonske blokove a moje misljenje je da se nece ispast iz lige al eto vidjecemo

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 21 mar 2018, 01:18

Stativa88 je napisao/la:Znate sta mi nije jasno citam ove postove u kojima pise kao trebamo ispast pa se presabrat ko kaze da cemo se presabrat ako ispadnemo kakve veze ima to u kojoj ligi igras ako je ti cilj ozdravljenje kluba apsolutno nikakve eto Sloboda je ispala jel se presabrala NIJE Velez isto dakle samo kad ispadnes nece ni jedan igrac koji vrijedi ti doci jer ne zeli igrat u nizem rangu ovo sto je Mahmutovic potpiso za slogu i Zilkic iz Slobode ovo samo moze budala uradit sad lupaju glave od betonske blokove a moje misljenje je da se nece ispast iz lige al eto vidjecemo
Velez je za par godina igranja u federalki napravio vise nego sto smo mi za 10 godina tavorenja na dnu tabele. Pa samo pogledaj svabe, iz cvajte u prvu ligu ulaze klubovi koji su spremni nositi taj teret, haman svake se sezone desi da jedna od 3 ekipa koja treba uci u prvu ligu gubi zadnjih 5-6 utakmica, samo zato sto znaju da jos nemaju kapaciteta da igraju najjaci rang i znaju da bi ih to odvelo u propast.
Trenutno igras najvisi rang takmicenja, da bi tu opstao treba ti barem 3x vise para nego da imas neku sredinu u federalci. Zato i imamo ovolike dugove, pokusavamo se pruziti vise nego sto smo dugi. To ti je kao da ti imas platu 1000KM a svaki mjesec trosis 3000KM(malo kredit,malo kamatari). Ako na vrijeme ne skontas da to ne moze tako i ne pocnes mjesecno trositi 500KM pa makar nekad bio i gladan a od ostatka vracao dugove, ostat ces na kraju i bez gaca a mozda i bez glave.
E celik ti je druze trenutno bez gaca samo je pitanje hocemo li glavu sacuvati.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 21 mar 2018, 14:21

tale07 je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Znate sta mi nije jasno citam ove postove u kojima pise kao trebamo ispast pa se presabrat ko kaze da cemo se presabrat ako ispadnemo kakve veze ima to u kojoj ligi igras ako je ti cilj ozdravljenje kluba apsolutno nikakve eto Sloboda je ispala jel se presabrala NIJE Velez isto dakle samo kad ispadnes nece ni jedan igrac koji vrijedi ti doci jer ne zeli igrat u nizem rangu ovo sto je Mahmutovic potpiso za slogu i Zilkic iz Slobode ovo samo moze budala uradit sad lupaju glave od betonske blokove a moje misljenje je da se nece ispast iz lige al eto vidjecemo
Velez je za par godina igranja u federalki napravio vise nego sto smo mi za 10 godina tavorenja na dnu tabele. Pa samo pogledaj svabe, iz cvajte u prvu ligu ulaze klubovi koji su spremni nositi taj teret, haman svake se sezone desi da jedna od 3 ekipa koja treba uci u prvu ligu gubi zadnjih 5-6 utakmica, samo zato sto znaju da jos nemaju kapaciteta da igraju najjaci rang i znaju da bi ih to odvelo u propast.
Trenutno igras najvisi rang takmicenja, da bi tu opstao treba ti barem 3x vise para nego da imas neku sredinu u federalci. Zato i imamo ovolike dugove, pokusavamo se pruziti vise nego sto smo dugi. To ti je kao da ti imas platu 1000KM a svaki mjesec trosis 3000KM(malo kredit,malo kamatari). Ako na vrijeme ne skontas da to ne moze tako i ne pocnes mjesecno trositi 500KM pa makar nekad bio i gladan a od ostatka vracao dugove, ostat ces na kraju i bez gaca a mozda i bez glave.
E celik ti je druze trenutno bez gaca samo je pitanje hocemo li glavu sacuvati.
Ne bih se slozio sa tobom za bilo kakav uspjeh treba novac nema veze kakva je liga i nivo tamicenja koji igras; nista Velez nije napravio tu je gdje jeste u ligi koja nije nikom zanimljiva u ligi gdje imalo kvalitetan igrac ne zeli da igra jer su stadioni da mozes opalit glavom o beton kad hoces i dobit potres mozga gdje se ne kaznjavaju tuce lomljenje nogu i sudijske lakrdije dakle ta liga nije za nas nikako pogotovu sad kad imamo investitora koji jos uvijek nije ulozio onoliko koliko je morao mada se on zali na dugove koji ga pritiscu koje nije on znao ali ipak UZEO SI CELIKA KOJI JE ZA NASE PROSTORE Manchester bez obzira na stanje u kom se nalazimo i mislim da necemo ispast bice tesko ostat al ipak cemo na kraju uspjet

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 21 mar 2018, 14:33

Stativa88 je napisao/la:
tale07 je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Znate sta mi nije jasno citam ove postove u kojima pise kao trebamo ispast pa se presabrat ko kaze da cemo se presabrat ako ispadnemo kakve veze ima to u kojoj ligi igras ako je ti cilj ozdravljenje kluba apsolutno nikakve eto Sloboda je ispala jel se presabrala NIJE Velez isto dakle samo kad ispadnes nece ni jedan igrac koji vrijedi ti doci jer ne zeli igrat u nizem rangu ovo sto je Mahmutovic potpiso za slogu i Zilkic iz Slobode ovo samo moze budala uradit sad lupaju glave od betonske blokove a moje misljenje je da se nece ispast iz lige al eto vidjecemo
Velez je za par godina igranja u federalki napravio vise nego sto smo mi za 10 godina tavorenja na dnu tabele. Pa samo pogledaj svabe, iz cvajte u prvu ligu ulaze klubovi koji su spremni nositi taj teret, haman svake se sezone desi da jedna od 3 ekipa koja treba uci u prvu ligu gubi zadnjih 5-6 utakmica, samo zato sto znaju da jos nemaju kapaciteta da igraju najjaci rang i znaju da bi ih to odvelo u propast.
Trenutno igras najvisi rang takmicenja, da bi tu opstao treba ti barem 3x vise para nego da imas neku sredinu u federalci. Zato i imamo ovolike dugove, pokusavamo se pruziti vise nego sto smo dugi. To ti je kao da ti imas platu 1000KM a svaki mjesec trosis 3000KM(malo kredit,malo kamatari). Ako na vrijeme ne skontas da to ne moze tako i ne pocnes mjesecno trositi 500KM pa makar nekad bio i gladan a od ostatka vracao dugove, ostat ces na kraju i bez gaca a mozda i bez glave.
E celik ti je druze trenutno bez gaca samo je pitanje hocemo li glavu sacuvati.
Ne bih se slozio sa tobom za bilo kakav uspjeh treba novac nema veze kakva je liga i nivo tamicenja koji igras; nista Velez nije napravio tu je gdje jeste u ligi koja nije nikom zanimljiva u ligi gdje imalo kvalitetan igrac ne zeli da igra jer su stadioni da mozes opalit glavom o beton kad hoces i dobit potres mozga gdje se ne kaznjavaju tuce lomljenje nogu i sudijske lakrdije dakle ta liga nije za nas nikako pogotovu sad kad imamo investitora koji jos uvijek nije ulozio onoliko koliko je morao mada se on zali na dugove koji ga pritiscu koje nije on znao ali ipak UZEO SI CELIKA KOJI JE ZA NASE PROSTORE Manchester bez obzira na stanje u kom se nalazimo i mislim da necemo ispast bice tesko ostat al ipak cemo na kraju uspjet
Mozes se ti slagati i ne slagati koliko hoces, al ovo su ti cinjenice. Jel mi imamo pare ? Nemamo.
Kad budemo imali tad mozemo pricati dalje a do tad, s ovim trenutnim kapacitetima za nas je plafon federalka.

rotirk30
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rotirk30 » 21 mar 2018, 14:58

Prije nego napišem moje mišljenje i realnost vas "robijaša" da kažem da nisam ni na strani Fude ni SDA nit ikoga. Pričate kako volite Čelik kako trebaju se dugovi riješit, a zadnji meč (ne samo zadnji ali primjer) besplatan ulaz i dođu robovi koriste pirotehniku i 1000 KM kazna za Čelik.Pazi ti to oni vole Čelik i žele mu dobro a rade to da dobije kaznu da plati 1000 KM, a ne samo tad nego i prije i prošle sezone i ove sezone koliko hiljada i hiljada ali ne, oni vole Čelik. Objasnite mi tu logiku molim vas jer je moguće da sam ja glup ili šta već...

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 21 mar 2018, 15:06

rotirk30 je napisao/la:Prije nego napišem moje mišljenje i realnost vas "robijaša" da kažem da nisam ni na strani Fude ni SDA nit ikoga. Pričate kako volite Čelik kako trebaju se dugovi riješit, a zadnji meč (ne samo zadnji ali primjer) besplatan ulaz i dođu robovi koriste pirotehniku i 1000 KM kazna za Čelik.Pazi ti to oni vole Čelik i žele mu dobro a rade to da dobije kaznu da plati 1000 KM, a ne samo tad nego i prije i prošle sezone i ove sezone koliko hiljada i hiljada ali ne, oni vole Čelik. Objasnite mi tu logiku molim vas jer je moguće da sam ja glup ili šta već...
Ne moze ti to niko objasnit, ispricano vec 1000 puta. Istog sam misljenja kao i ti ,al to meni dodje isto kad pusacu kazes sto pusis kad znas da te to ubija, i on to zna al i dalje pusi, valjda trenutacno vidi vecu korist nego stetu.
Nego klub tu treba da ima drugaciji pristup. Odgovoran si za organizaciju utakmice, svaku utakmicu placas agenciju za osiguravanje iste koja ti ispostavi fakturu. E ti onda stavis klauzulu u ugovoru, ako se desi masovna bakljada troskove kazne ce snositi ta agencija itd itd...

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.