NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 23 mar 2018, 22:47

MrHc je napisao/la:
p.s. ovaj privatnik sto je platio dio priprema je potencijalni kandidat za presdjednika Celika.
Edin Beganović Agroekonomik ?? :hmmmmm: :hmmmmm:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 mar 2018, 23:00

Zmaj88 je napisao/la:
MrHc je napisao/la:
p.s. ovaj privatnik sto je platio dio priprema je potencijalni kandidat za presdjednika Celika.
Edin Beganović Agroekonomik ?? :hmmmmm: :hmmmmm:
Jest.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 03:29

ZenickiLC je napisao/la:Bati citam svaki tvoj deseti post , i u svakom ti je mislienje razlicito.Daj odluci se koga vise podrzavas,imaj svoje mišljenje covjece makar ono bilo pogresno.
Evo malo gledam Hrvatsku pa reko da virnem na forum ..Ja sam ti drug moj na strani Celika,sve podrzavam sto je dobro za Celik,sve sto dize Celik i sve sto vodi ka reprogramu.Ne zanima me to vise ko je ko,ciji je ko.Sto puta sam reko na strani NGG ona ideja da je prosla i da su je sve podrzali cijeli grad detalje sve znamo posle sta i kako .Za ono nismo sposobni bili i zreli da sprovedemo i naravno da vise nisam za to da se vracamo unazad vise jer povratka nema.To mi lici na politiku ko ovi danas sto nisu ratom uradili sad bi u miru uradili i sve bi blokirali da se drzava razvija i da zadrze stanje ovako vijecno.Nisi uradio nisi sproveo na vreme odustani i daj ljudima ovim da rade ,podrzi ove ljude za sve,trazi sa ovim ljudima reprogram i jednostavno bolji Celik.Al najzalosnije sto neki i sad misle ako ono ne moze nek propadne i ovo.Ovo ako propadne Celika nema 10 godina najmanje nigdje i to da li sa ovim klubom il nek novi Celik to je pitanje .To mnogi il ne shvataju il ne zele da shvate i zive u iluziji i masti.Zato moras ovo podrzat i sa ovim reprogram ozvanicit ako volis srcem Celik a ne zivit u iluziji i jedva cekat da ovo propadne i da ti neko vrati klub i da reprogram ..Od tog ljudi nikad vise nema nista nit bi to ko vise podrzo ..Il ovo il nista il neki novi Celik za 10 godina mozda i puno vise

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 mar 2018, 11:06

Przunjer je napisao/la:
samoposteno je napisao/la: Sad ce ti on odgovorit bati druze samo da se dogovori sam sa sobom dal da napise jedan privatnik je platio za Adilovice ili bio jednom jedan iz Austrije koji je htjeo ulagat :urnebes: :urnebes: kod njih ti je sve druze bio dao htjeo ulagat imena nigdje
Imena i prezimena ljudi koji su bili u kombinacijama da uđu u klub su poznata ekipi koja je dala značajniji doprinos da Čelik postane normalan klub, a ne vakufsko-turska prćija.

Ti očito nisi jedan od njih.

Ipak, nakon svega ne ide ponovo provlačit priče šta bi bilo kad bi bilo, tj. da za gradonačelnika nemamo najvećeg grobara Čelika i da su zenički milioneri spremni toj Zenici vratiti 50-ti dio od onoga što im je Zenica dala.

Imamo to što imamo i pošto ova priglupa i bezmuda generacija Čelikovaca ne može uticat na oporavak kluba, ostaje molit boga da se konačno potpiše reprogram, općenito krene ka stabilizaciji poslovanja i opstane u ligi.
Cuj poznata ekipi pa nije to vas privatni klub bio valjda ako ste zelili dobro Celiku trebali ste to iznjeti na sjednici pred svim clanovima.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 mar 2018, 11:14

@BatistutA19
Kako da uspje druze od clanarina skupis 20k a kazni 50k za godinu sve je ono fino smisljeno i iscrtano dok nije doslo do najbitnijeg para a para nema

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 24 mar 2018, 11:42

@ samoposteno

Prodajes muda za bubrege da bi predstavio ovo kao nesto da je tako moralo bit i nikako drugacije sto je daleko od istine. Nit su kazne 50 milja nit je od clanarina 20 milja i nisu svakako glavni izvor finansiranja onog sistema. Medjutim, ne vrijedi vise o bliskoj proslosti raspravljati.

Sad se treba pomirit sa svim onim kako jest ili se u suprotnom mozes zalit upravi hala i kanala. Pomirio sam se s tom cinjenicom, jer to je ono sto su clanovi izglasali i sto su gradjani vecinski htjeli pod politickim pritiskom da je to jedina opcija ili gasenje, ali opet samo pod uslovom da reprogram i javna preduzeca budu zavrsena.

Sad ne vrijedi vise raspravljati o onom sta je bilo jer tu povratka vise nema vec o ovom sto se sad desava.

REPROGRAM!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 mar 2018, 11:58

Steelman je napisao/la:@ samoposteno

Prodajes muda za bubrege da bi predstavio ovo kao nesto da je tako moralo bit i nikako drugacije sto je daleko od istine. Nit su kazne 50 milja nit je od clanarina 20 milja i nisu svakako glavni izvor finansiranja onog sistema. Medjutim, ne vrijedi vise o bliskoj proslosti raspravljati.

Sad se treba pomirit sa svim onim kako jest ili se u suprotnom mozes zalit upravi hala i kanala. Pomirio sam se s tom cinjenicom, jer to je ono sto su clanovi izglasali i sto su gradjani vecinski htjeli pod politickim pritiskom da je to jedina opcija ili gasenje, ali opet samo pod uslovom da reprogram i javna preduzeca budu zavrsena.

Sad ne vrijedi vise raspravljati o onom sta je bilo jer tu povratka vise nema vec o ovom sto se sad desava.

REPROGRAM!
Naravno da ovo nije trebalo ovako da bude sistem je super ali kad je klub na pocetnoj nuli ali naj veca je greska bila sto se uzeo klub od grada prije nego sto su vratili dugove trebalo je prozivati Fudu i SDA da vrate sto su pokrali pa onda sa sistemom krenut ali jbg zurilo se u svemu sad smo tu gdje jesmo i nema nam spasa

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 24 mar 2018, 12:19

@ samoposteno

U teoriji smo tako i htjeli, ali u praksi je bilo nemoguće na taj način izvesti, jer bilo je ili ćeš uzeti kad se otvorila kakva takva šansa za koju se moralo dobro namučit ili ga možeš ostavit i je.bat da se skroz raspadne. E tako je bilo, ne može iz idealne situacije kad je sve nakaradno.

I nije problem u preuzimanju koliko u Fudinom zaokretu. Gubar je izdao tu ideju koju je obećao pomoći crno na bijelo, a kad bolje pogledam samo iz razloga jer se on tu nije mogao naći i nije mogao koristiti klub za svoju propagandu. Na ovaj način sad može šta hoće.

Ne želim se više vraćati na tu prošlost, ali mi je glupo kad se pokušava skrnaviti sama vizija tog projekta. Sad je moto - Move the fuck on, jer to je ono što grad zaslužuje kad se sumira sve. Nadat se da će Turci uspjeti nešto napraviti kako bi klub opstao zbog tradicije da bar čovjek ima tu mogućnost i u budućnosti da pogleda onaj Čelik sa svojom tradicijom na Bilinom polju. Ako naprave uspjehe odlično, ali prije svega da klub opstane.

REPROGRAM I JAVNA PREDUZEĆA!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 24 mar 2018, 12:38

Od priče šta bi bilo da je bilo, nemamo ništa, pogotovo Čelik. Što se prije shvati i pomiri s tim, bolje je za sve.

Reprogram i otpis duga prema JP, Čelik bi bio kao na konju ! Nadat je se i treba vjerovati da ide tim putem. To bi de facto značilo da se klub spasio i da ide ka boljem naravno, a to nam je svima cilj prije svega. Uz to sve jačati omladinsku školu i forsirati ju maksimalno, proizvoditi svoje igrače, te normalno davati im veliki prostor u prvom timu. Rezultati će doći sami po sebi kvalitetnim radom;) . To je jedini zdrav pravac i temelj.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 24 mar 2018, 14:05

Ajde molim vas otvorite topic REPROGRAM - FUDO ili ću ja. Ne da mi se više ulaziti u ovaj topic. Nikakva analiza igre Čelika, konkurenata, opstanka..na svim drugim temama klubova ovakve stvari se ne komenturaju.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 mar 2018, 14:07

Steelman je napisao/la:@ samoposteno

U teoriji smo tako i htjeli, ali u praksi je bilo nemoguće na taj način izvesti, jer bilo je ili ćeš uzeti kad se otvorila kakva takva šansa za koju se moralo dobro namučit ili ga možeš ostavit i je.bat da se skroz raspadne. E tako je bilo, ne može iz idealne situacije kad je sve nakaradno.

I nije problem u preuzimanju koliko u Fudinom zaokretu. Gubar je izdao tu ideju koju je obećao pomoći crno na bijelo, a kad bolje pogledam samo iz razloga jer se on tu nije mogao naći i nije mogao koristiti klub za svoju propagandu. Na ovaj način sad može šta hoće.

Ne želim se više vraćati na tu prošlost, ali mi je glupo kad se pokušava skrnaviti sama vizija tog projekta. Sad je moto - Move the fuck on, jer to je ono što grad zaslužuje kad se sumira sve. Nadat se da će Turci uspjeti nešto napraviti kako bi klub opstao zbog tradicije da bar čovjek ima tu mogućnost i u budućnosti da pogleda onaj Čelik sa svojom tradicijom na Bilinom polju. Ako naprave uspjehe odlično, ali prije svega da klub opstane.

REPROGRAM I JAVNA PREDUZEĆA!
Gubaru Fudi nije bilo u cilju zato sto bi se vremenom procackalo i vidjelo koliko je on i drugi imali koristi od Celika al jbg takva nam i drzava i grad i moze im se da upravljaju sa narodom kako hoce nadam se onda bar reprogramu i otpisu javnih preduzeca a sto se tice opstanka to je vec tesko.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 mar 2018, 14:09

LuisCarlo je napisao/la:Ajde molim vas otvorite topic REPROGRAM - FUDO ili ću ja. Ne da mi se više ulaziti u ovaj topic. Nikakva analiza igre Čelika, konkurenata, opstanka..na svim drugim temama klubova ovakve stvari se ne komenturaju.
Nema od analize nista drug opstanak na regularan nacin je ravan nuli e dali ce sta mutit to vec nemozemo analizirat

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 24 mar 2018, 14:21

LuisCarlo je napisao/la:Ajde molim vas otvorite topic REPROGRAM - FUDO ili ću ja. Ne da mi se više ulaziti u ovaj topic. Nikakva analiza igre Čelika, konkurenata, opstanka..na svim drugim temama klubova ovakve stvari se ne komenturaju.
REPROGRAM i otpis duga JP su važniji od bilo kakvog rezultatskog uspjeha.
Zadnja izmjena: Convicts1988, dana/u 24 mar 2018, 14:27, ukupno mijenjano 1 put.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 24 mar 2018, 14:27

Sta imamo u klubu, imamo pare koje nismo imali. Ulazu pare, ne kradu :salut:

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 24 mar 2018, 14:38

Je li neko gledao gostovanje Bolica kpd Harisa Burine na tv Zenica?
Bilo je price o Celiku, trenutno je repriza na RTVZE

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 24 mar 2018, 15:13

Nema potrebe o taktici,analiziranju protivnika i borbe za opstanak,investitori su obećali opstanak crno na bijelo,.Ostaje samo da uživamo a skeptici na koljena pred kralja,.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 16:27

samoposteno je napisao/la:@BatistutA19
Kako da uspje druze od clanarina skupis 20k a kazni 50k za godinu sve je ono fino smisljeno i iscrtano dok nije doslo do najbitnijeg para a para nema
Ma drug mi opcenito svi samo vrtimo pricu u krug ..Naravno novac je bio broj 1..Bilo bi novca da je cijeli grad stao iza NGG,da su svi svoje odradili na vrijem al znamo svi sta kako da ne pisemo da je osto sam NGG bez feninga i 200 ljudi od cijelog grada isto bez pheninga.Sta ce ti ljudi .mogu samo mastat.Povratka nema vise ,podrzi ovo ak hocesi moli boga reprogram bar da odrzis klub i moli boga investitor da je iskren.Ako neces,nemoj ni potkopavat ovo malo sto ima. Treba bit svima jasno ovo ak propadne .Celika nema minimalno 10 godina nigdje i cak mozda novi Celik se pojavi ,Niko tebi vise nece pomoc za klub.Ovi sto bi pomogli oni nemaju pheninga a to su iskreni navijaci

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 16:42

Ja bi bio prezadovoljan REPROGRAMOM ozvanicenim i OTPISOM JP i OSTANKOM INVESTIORA I DA BUDE ISKREN.A opstanak u ligi jest mi bitan al nije mi bitniji od ovog troje ..Stvarno nema vise smisla se vracat unazad i raspravljat ono sto je proslo i sto vise nikad nece doc il nek se otvori tema pa nek pise ko god hoce .Treba pisat o ovom Celiku o ovim ljudima u Celiku i sa njima trazit sve i sa njima gradit buduci Celik

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 16:49

hagy je napisao/la:Je li neko gledao gostovanje Bolica kpd Harisa Burine na tv Zenica?
Bilo je price o Celiku, trenutno je repriza na RTVZE
Ma jbo ti Bolica,Hibica i slicne bivse igrace i ljude e takvi su ljudi trebali podrzat NGG i finansijski da podrze i da udju u klub i preuzmu klub ako vole Celik .Tad su sutili ko phicke svi.Sa takvim se ljudima moglo nesto napraavit .A ono obratno samo podrzali NGG oni ljudi koji pheninga nemaju i jedva kupli clansku od 60 maraka.Sta ocekivat ,normalno da ce sve propast

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 24 mar 2018, 17:24

slika

Krupa protiv Osijeka, Sloboda isto trebala imati pripremnu utakmicu,zašto Čelik nije neku pripremnu odigrao protiv nekoga?

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.