NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

samocelik
Kontakt:

PostPostao/la samocelik » 16 apr 2018, 14:59

Kako mi je žao što nije ekipa iz prošle godine tu u upravi. Feđa i ove napaljene gay Tuzlake sa spuste kao onog Mušijinog novinara prošle godine. Jedni ne mogu pobjedoti Viteza kući, drugi jedva sa Borcem. Brate dragi ako i mi ne dobijemo Borca letit nam je do godine od Orašja preko Gračanice do Čapljine.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 15:02

Mi ako sada ne napunimo stadion, Celik zasluzuje da ispadne, ovako vazna utakmica, ovakav termin, 5 utakmica bez poraza, zadnje dvije pobjede. Zar treba ista dalje reci?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 16 apr 2018, 15:16

Moraju jednostavno nabiti atmosferu da se osjeti kako će biti smak svjeta ako se ne napuni stadion. Prošle godine su platili onim likovima što koride najavljuju da se vozaju po gradu cijeli dan, po meni glupo i seljakljuk, ali je bilo i rezultata.
U Z A V R E L I G R A D !

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 16 apr 2018, 15:19

Vrijeme je za 10 tisuca :D zivot ili smrt :D

DDixon
Kontakt:

PostPostao/la DDixon » 16 apr 2018, 15:29

Idemo animirati raju koliko mozemo, barem po drustvenim mrezama. Ulaz slobodan, vrijeme bi trebalo biti ok.
Svi na JUG !
Kad k'o dijete zavoliš, zauvijek ćeš voljeti
Dok si živ, dok se budiš ljubav ta će gorjeti
I u dobru i u zlu budi vjeran korijenu
Sa svakom pobjedom liječiš dušu ranjenu !

Č Z !

NGG Za Čelik !

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 16 apr 2018, 15:30

samocelik WroteColonKako mi je žao što nije ekipa iz prošle godine tu u upravi. Feđa i ove napaljene gay Tuzlake sa spuste kao onog Mušijinog novinara prošle godine. Jedni ne mogu pobjedoti Viteza kući, drugi jedva sa Borcem. Brate dragi ako i mi ne dobijemo Borca letit nam je do godine od Orašja preko Gračanice do Čapljine.

zelim vam da dobijete borca i ostanete uu ligi.
ipak sam ja gospodin cojk. :) :thumbup: :bale:

JonSnow
Kontakt:

PostPostao/la JonSnow » 16 apr 2018, 15:35

Svi moraju smanjiti doživljaj...Iskreno se nadam da će i jedan i drugi klub ostati na pošten način. Ukoliko bude bilo kakvih zakulisnih radnji s naše strane ne zanima me ni opstanak ni Europa ni titule...

Dođe li Kuadio to će biti mega pojačanja, on u kombinaciji s Hifom može činiti čuda kada je u pitanju protok lopte iz obrane u napad.

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:10

Ako dodje Kuadio, u Gabeli Gosk - Celik 2, a Slobodanku ima da karamo u svim pozama, nece biti 4:0 vec 6:0 :D
"Da nije bilo rata, sa Čelikom bih bio prvak Jugoslavije " Kemal Hafizović

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:16

Sariel1987 WroteColon
samocelik WroteColonKako mi je žao što nije ekipa iz prošle godine tu u upravi. Feđa i ove napaljene gay Tuzlake sa spuste kao onog Mušijinog novinara prošle godine. Jedni ne mogu pobjedoti Viteza kući, drugi jedva sa Borcem. Brate dragi ako i mi ne dobijemo Borca letit nam je do godine od Orašja preko Gračanice do Čapljine.

Nemas ti sta zelit, mi ostajemo, brinite se vi za sebe. Neki od vas pisu da bi dali Borcu zadnje kolo. E bas smo crveno crna braca, eto prvi ja sam bio budala pa u to povjerovao.
A zna @probisvjet da sam vam mozda ja davao najvecu podrsku, kad ste ispadali, kad ste ispali i kad ste se vracali u PL. Svadjao se i sa sijuksima i sa dragonima, davao vama podrsku. A vi cete Borcu dati bodove, pa mozete im i supka dati . Priznajem , pogrijesio sam, nema sa vama brastva.

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:19

Evo ja obecavam dovesti dvojicu na stadion, koji ne znaju ni jednog igraca iz Celika :D , sad za sad, bice ih mozda i vise.

autogol
Kontakt:

PostPostao/la autogol » 16 apr 2018, 16:20

Evo sad je i besplatan ulaz,sad ce se vdijeti koliko je Zenici bitan Celik.Nazalost ne ocekujem vise od 5000
Kuadio,nadam se da dolazis :ljepota:

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 16 apr 2018, 16:22

Crni gavran WroteColonEvo ja obecavam dovesti dvojicu na stadion, koji ne znaju ni jednog igraca iz Celika :D , sad za sad, bice ih mozda i vise.

lahko je kad je djabe :D babuka kazu casti :D ima para nemere ih krava pojest :D

Kuadio dolazi u petak 100 % u Gabeli ce zatvoriti granicni prelaz da slucajno ne proleti u HR. :D

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:22

autogol WroteColonEvo sad je i besplatan ulaz,sad ce se vdijeti koliko je Zenici bitan Celik.Nazalost ne ocekujem vise od 5000
Kuadio,nadam se da dolazis :ljepota:

Ja ocekujem 20.000, a u Gabeli nas 3.000 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ZenickiLC
Kontakt:

PostPostao/la ZenickiLC » 16 apr 2018, 16:24

hagy WroteColon
ZenickiLC WroteColonSad gledam pregled kola.Svi se kunu u postenje, aludirajuci na nase stimanje.Ovaj seljak Dudic kaze da se Vitez baca ko da je liga prvaka,opet aludirajuci da smo ih premirali,pa prijatelju bolje se zapitaj sto si primio go od ekipe koja nije dala u godinu dana go u gostima.Po izjavama i Petrovica i Dudica se vidi prpa u ocima posebno kod Dudica.Idemo sve kupit do kraja!

Po izjavi Dudica, Vitez se trebao njima sklanjati i ne zapinjati jer im ne igra ulogu rezultat, a kao Mladost kojoj takodjer ne treba, morala bi zapinjati protiv Celika.

Eh upravo to, da je on pravi trener trebalo ga je bit stid sto je od viteza gol primio,al ne on se dotako nas.Kolko god da je vitez dobio para opet ti ne moze tako losa ekipa uzet bodove.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:25

ZenickiLC WroteColon
hagy WroteColon
ZenickiLC WroteColonSad gledam pregled kola.Svi se kunu u postenje, aludirajuci na nase stimanje.Ovaj seljak Dudic kaze da se Vitez baca ko da je liga prvaka,opet aludirajuci da smo ih premirali,pa prijatelju bolje se zapitaj sto si primio go od ekipe koja nije dala u godinu dana go u gostima.Po izjavama i Petrovica i Dudica se vidi prpa u ocima posebno kod Dudica.Idemo sve kupit do kraja!

Po izjavi Dudica, Vitez se trebao njima sklanjati i ne zapinjati jer im ne igra ulogu rezultat, a kao Mladost kojoj takodjer ne treba, morala bi zapinjati protiv Celika.

Eh upravo to, da je on pravi trener trebalo ga je bit stid sto je od viteza gol primio,al ne on se dotako nas.Kolko god da je vitez dobio para opet ti ne moze tako losa ekipa uzet bodove.

Pa hrđavom qrcu svaka dlaka smeta

jagamu
Kontakt:

PostPostao/la jagamu » 16 apr 2018, 16:35

Ako bi dosao sad u petak ko sto kaze avenija hoce li imat pravo nastupa protiv Goska??
Imao je uhovor sa Celikom e sad jel jos uvijek pod ugovorom il sta vec??
FK.ČELIK

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:38

Po wiki Germain Kuadio je igrač Čelika
https://en.soccerwiki.org/player.php?pid=79619

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 16:48

Ima ugovor Quadio do ljeta, bila je zeznuta dozvola za ulazak, zakasnio jedan dan kada je izlazio i dobio zabranu ulaska, i evo tek sad su uspjeli sve srediti i radnu dozvolu i sve.
I ja mislim da ce nam sobro doci.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

jagamu
Kontakt:

PostPostao/la jagamu » 16 apr 2018, 16:53

Nadam se da je jos uvijek nas igrac. Valjao bi nam itekako, e sad jedino u kakvom je stanju jeli spreman koliko toliko da odigra kako treba ovo sto je ostalo do kraja prvenstva.
FK.ČELIK

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 16 apr 2018, 16:58

Crni gavran WroteColon
Sariel1987 WroteColon

Nemas ti sta zelit, mi ostajemo, brinite se vi za sebe. Neki od vas pisu da bi dali Borcu zadnje kolo. E bas smo crveno crna braca, eto prvi ja sam bio budala pa u to povjerovao.
A zna @probisvjet da sam vam mozda ja davao najvecu podrsku, kad ste ispadali, kad ste ispali i kad ste se vracali u PL. Svadjao se i sa sijuksima i sa dragonima, davao vama podrsku. A vi cete Borcu dati bodove, pa mozete im i supka dati . Priznajem , pogrijesio sam, nema sa vama brastva.

Ma zajebavam se ba.
Druga liga
Dzaba si pisao nisam ni procitao.nema nista korisno pretpostavljam

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: ZENIDINO i 16 gostiju.