NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 20 jun 2018, 23:09

BatistutA19 je napisao/la:Borac se nije zalio UEFI nego je trazio FSRS od NFSBIH da se uvrsti u dnevni red FK Borac i razmatranje tij preispitanje dugostopene komisije i na kraju da se to ponisti ,Medjutim NFSBIH je to odbio i zatrazio pomoc od UEFE .Neko misli da je se Borac zalio UEFI.I ja mislim UEFA ce samo to potvrdit drugostopenu komisije ako sve bude po pravilima i onako kako pise u nasem savezu..Al ko ce znat treba to sacekaat zvanicn valjda se i u Celiku spremaju argumenti.
Kakav bolan prekid protiv Austrije jesil ti stvarno ozbiljan i sam znas kakve su kontrole kad reprezentacija igra,i video naadzor imaju tada nije to Kantonalana liga ,razumijem bijes ak ispadnemo al samo mozes popusit kaznu novcanu i koga si zajbo sebe ..
JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,....ISTO.....JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,
JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,....HAJMO RUKE GORE...JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,JEDNO TE ISTO,.... :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :clap: :clap: :njanjanja: :nene: :clap: :clap: :clap: :opaopa: :opaopa: :damn: :bih: :guz: :tralala: :tralala: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :stop: :hmmmmm: :zzz: :D :D :D

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 20 jun 2018, 23:24

Sta je s Kouadijem, imal ga na mapi gdje???
moSa likCe

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 jun 2018, 23:54

jedandevetcetripet je napisao/la:slika trenutno nam fale stoperi i jos jedno 6 7 dobrih igraca hahahaha
svih mi ovaj jurkovic i durakovic ako su u celiku bolji su 10 x od pandze i karamica..

bolje da su oni igrali proslu polusezonu umjesto ona dva panja
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 21 jun 2018, 00:05

avenija je napisao/la:
jedandevetcetripet je napisao/la:slika trenutno nam fale stoperi i jos jedno 6 7 dobrih igraca hahahaha
svih mi ovaj jurkovic i durakovic ako su u celiku bolji su 10 x od pandze i karamica..

bolje da su oni igrali proslu polusezonu umjesto ona dva panja
bas to Jurkovic kad je igrao par utakmica sve smo nesto gubili po 1-0 guzovace
http://www.sportzdk.ba/nermin-jamak-dan ... ic-crnkic/ s ovim igracima bi bili solidni valjda tu odbranu vise pojacamo
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 21 jun 2018, 00:14

Znam da se neki neće složiti samnom al.za mene je Salcin majstor, pogotovo na krilu, čovjek je Luis Figo naše lige. Za ovo danas nema rijeci, naprosto ne mogu da vjerujem...
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 21 jun 2018, 00:42

Sisic i Jamak ce bit najjaci tandem u premier ligi al alkoholicarski tandem :D
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Avatar
Sagittarius1945
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:05
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Sagittarius1945 » 21 jun 2018, 00:50

Jamak ako dođe biće VELIKO pojačanje za Čelik, Jamak je Zrinjskom titulu donio.
Treba kazati da je bio nekorektan prema prošloj upravi, izlevatio ih, obećao da će doći, al na kraju otišao u Zrinjski.
Bilo bi lijepo vidjeti Arežinu na Bilinom polju.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 00:51

jedandevetcetripet je napisao/la:Sisic i Jamak ce bit najjaci tandem u premier ligi al alkoholicarski tandem :D
Generalni nek nam bude Gatto ili Ten :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 21 jun 2018, 00:57

Sta je s nasim Mahirom Karicem covjek je tito za pl jel kuadio jos uvjek celikov ili mu je istekla viza :tralala:

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 01:05

Jurina, bevab, ruzic, okoli i anel ostalo penzija

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 01:14

I to MOMENTALNO, tri stranca i osalo momke do dvadeset cetri godine i plus zamjenr na klupama ovi penzijoneri

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 01:30

Dobro malo pretjerano ali u sustini mora se moci vise sto se tice izvora igraca a prelazni rok nije jos pri kraju. Treba ma nam pocetna ekipa kao i uvjek gdje smo deficitarni i gdje druge ekipe su u ovom momentu u prednodsti. Nikad više ne dozvoliti ovakvu nemoc sa igracima bi trebao biti jljucni cilj uprave i nas navijaca

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 21 jun 2018, 01:51

Ja se nadam da će odbrana biti uvozna i kudikamo bolja nego prethodnih godina, ovaj promašaj sa Pandžom treba adekvatno ispraviti.

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 21 jun 2018, 02:45

prisonbreak je napisao/la:
jedandevetcetripet je napisao/la:slika trenutno nam fale stoperi i jos jedno 6 7 dobrih igraca hahahaha
Tanko na krilima, štopere nemamo uopšte :D ostalo je tu negdje :D Ako dođe Jamak sredinu dalje ne bi ni dirao, jer mislim da je dovoljno, možda još Karića iz Borca.
Tri štopera i krila su prijeko potrebna.
Crnkic bi sjeo na lijevom krilu ko budali samar, Karic bi izbacio Sisica vjerovatno iz prvih 11. Znaci u veznom redu bi bila bas guzva kad bi svi dosli s kojima se pregovara ( Sisic, Salcinovic, Crnkic, Jamak, Dedic, Okoli, Karic) i bio bi vise nego solidan vezni red. Od napadaca imamo samo Nikolica i eventualno Jurinu koji moze uskociti kao napadac, i tu nam treba ili Okic ili neko drugi. Odbranu nemam sta spominjati jer je nemamo.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 02:50

nickiZe88 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
jedandevetcetripet je napisao/la:slika trenutno nam fale stoperi i jos jedno 6 7 dobrih igraca hahahaha
Tanko na krilima, štopere nemamo uopšte :D ostalo je tu negdje :D Ako dođe Jamak sredinu dalje ne bi ni dirao, jer mislim da je dovoljno, možda još Karića iz Borca.
Tri štopera i krila su prijeko potrebna.
Crnkic bi sjeo na lijevom krilu ko budali samar, Karic bi izbacio Sisica vjerovatno iz prvih 11. Znaci u veznom redu bi bila bas guzva kad bi svi dosli s kojima se pregovara ( Sisic, Salcinovic, Crnkic, Jamak, Dedic, Okoli, Karic) i bio bi vise nego solidan vezni red. Od napadaca imamo samo Nikolica i eventualno Jurinu koji moze uskociti kao napadac, i tu nam treba ili Okic ili neko drugi. Odbranu nemam sta spominjati jer je nemamo.
To je to, sa ovim igračima naprijed izgledamo odlično, možda fali još jedan napadač, Okić bi igrao desno krilo sigurno kada bi doša, al zamjena Nikoliću bi mogao biti Jurina i još nekog bi ja. Vezni red jedan od jačih.
I nek od stranaca skuju odbranu, imaju se čemu nadati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 21 jun 2018, 02:56

Bas tako, vezni red bi bio bas jak i to je sigurno, Nikolicu bi lopte samo dolazile, a on je takav igrac da mu treba neko ko ce mu poslati loptu i to je gol.

Odbranu sto kazes nek nafataju dva stranca i nekog jos stopera nek nadju. Ali opet trebaju i 2 beka (lijevi i desni) ako se neko povrijedi. Kako god okrenes nama treba jos dosta igraca haha

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 02:59

nickiZe88 je napisao/la:Bas tako, vezni red bi bio bas jak i to je sigurno, Nikolicu bi lopte samo dolazile, a on je takav igrac da mu treba neko ko ce mu poslati loptu i to je gol.

Odbranu sto kazes nek nafataju dva stranca i nekog jos stopera nek nadju. Ali opet trebaju i 2 beka (lijevi i desni) ako se neko povrijedi. Kako god okrenes nama treba jos dosta igraca haha
Najviše nam treba REPROGRAM! :)
Al nije to toliko ni puno, treba nam dva štopera, imaš lijevog beka Popovičća forsirati, ima desno Udovičić, štopera Jurković ili Duraković, bar bi ja to odradio. I nek oni dva crnje štopera i ove gore navedene i to je to.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 jun 2018, 03:46

nickiZe88 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
jedandevetcetripet je napisao/la:slika trenutno nam fale stoperi i jos jedno 6 7 dobrih igraca hahahaha
Tanko na krilima, štopere nemamo uopšte :D ostalo je tu negdje :D Ako dođe Jamak sredinu dalje ne bi ni dirao, jer mislim da je dovoljno, možda još Karića iz Borca.
Tri štopera i krila su prijeko potrebna.
Crnkic bi sjeo na lijevom krilu ko budali samar, Karic bi izbacio Sisica vjerovatno iz prvih 11. Znaci u veznom redu bi bila bas guzva kad bi svi dosli s kojima se pregovara ( Sisic, Salcinovic, Crnkic, Jamak, Dedic, Okoli, Karic) i bio bi vise nego solidan vezni red. Od napadaca imamo samo Nikolica i eventualno Jurinu koji moze uskociti kao napadac, i tu nam treba ili Okic ili neko drugi. Odbranu nemam sta spominjati jer je nemamo.
Trenutno to nije glavni problem, ali zapade mi za oko u ovoj diskusiji, zar Hifa nije došao u klub kao defanzivac(stoper/bek)? Čini mi se da je čak na onim pripremnim(kad je i dobio nadimak) i ulazio kao stoper. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

PiArmenadzer
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 apr 2018, 14:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PiArmenadzer » 21 jun 2018, 09:07

Elvir Koljić u narednih par dana potpisuje, interes postoji dogovara se visina primanja.
Žerić iz Želje najvjerovatnije dolazi na posudbu, odličan krilni igrač, izuzetno dobro će doći jer je U21 a takvih po propozicijama mora biti u sastavu.
Tri vjere jedna nacija jedna reprezentacija!

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 10:30

PiArmenadzer je napisao/la:Elvir Koljić u narednih par dana potpisuje, interes postoji dogovara se visina primanja.
Žerić iz Želje najvjerovatnije dolazi na posudbu, odličan krilni igrač, izuzetno dobro će doći jer je U21 a takvih po propozicijama mora biti u sastavu.
Hvala na info

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.