NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 17 jul 2018, 23:23

tralalalalalalalala je napisao/la:Sta je ispod prosjeka?
Sve![/quote]
konkretno, šta?[/quote]
Internet stranica kluba, marketing nikakav, igraci malo je rec sumnjivog kvaliteta(ja sam po stavkama koje su iznesene na zadnjoj skupstini ocekivao da dovodjenje igraca poput Rodina koji je slobodan nece biti problem), direktor kluba, bolje da bude maskota. Izjave vezane za reprogram, totalno neprofesionalno. Nemogucnost pokretanja samog reprograma pokazuje jednu dozu nesposobnosti. Nesposobnost ili pak nesto drugo...[/quote]


100% si upravu buraz,kad je NGG dosao sa idejama pola grada ih je podrzalo sve sto su ljudi vise privatnih problema imali od nn osoba onda su se i ljudi odmicali od ngg i od svega a isto tako je problem konstantno i na tribini mada eto nije jedno vrijeme tu bilo problema opcenito radi situacije u kakvoj je celik jer dosta ljudi ne ide na tekme al postaje sve gore i gore i ja sam uvjeren da ova turska esperansa nista nece dinjeti dobro celiku al daj boze da sam sebe slazem,dugo sam i na tribini i oko celika i hodao po skupstinama i sastancima i znam sve al et kao sto sam gore rekao vrijeme ce pokazati ali moje iskreno misljenje je da je ovo nista i nists nece ni biti od nas sve se laze petlja odugovlaci itd sa svim i svacim zalosno je ovo i citati i slusati i gledati svaki dan kako nam klub tone sve dublje i dublje
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 jul 2018, 23:32

Ako je istina ovo za Bojana, sto su ga izradili ovako. Stvarno sramota za klub i ljude u klubu.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

tralalalalalalalala
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 jun 2018, 22:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tralalalalalalalala » 18 jul 2018, 00:08

prisonbreak je napisao/la:
tralalalalalalalala je napisao/la:Sta je ispod prosjeka?
Sve!
konkretno, šta?[/quote]
Internet stranica kluba, marketing nikakav, igraci malo je rec sumnjivog kvaliteta(ja sam po stavkama koje su iznesene na zadnjoj skupstini ocekivao da dovodjenje igraca poput Rodina koji je slobodan nece biti problem), direktor kluba, bolje da bude maskota. Izjave vezane za reprogram, totalno neprofesionalno. Nemogucnost pokretanja samog reprograma pokazuje jednu dozu nesposobnosti. Nesposobnost ili pak nesto drugo...[/quote]
Internet stranica je kluba radila samo u vrijeme NGG-a! Ostalo sve teška taraba.
Marketing kao uvijek, osim u vrijeme NGG-a, to jeste aspekt koji je NGG radio profesionalno!
Nepokretanje samog reprograma? Nezadovoljni smo što su trenunto uplaćeni svi doprinosi za ovu godinu od Aydina, da su ostale uprave to radile sada ne bi imali taj problem. Što se svim silama sada radi da se reprogram pokrene, je ispod prosjeka,to što su sve prethodne uprave napravile, za samo pokretanje reprograma, moralo se rješiti i pitanje duga prema UiO, ko je to rješio? pa i za vrijeme NGG-a, moralo se uplatiti u martu oko 160k! (od grada)
Takodjer je ispod prosjeka što se rješavaju dugovi koje sigurno nije stvorio Aydin.
Pa ono što je do sada uložio u dugovanja, kako je došao, mi bi imali daleko najjaču ekipu.
Cijelo vrijeme se protezala priča da samo Čelik postoji i sl.
Sada očekujemo svi neke ekipe, očekujemo da nam vrati sve dugove, i da imamo ekipu za vrh, e pa mislim da je to nerealno.
Kao što Bati kaže, siguran opstanak i reprogram i MORAMO biti zadovoljni! Bar za ovu sezonu!
A to što govorite ovo obećano, ono obećano, to je sve obećao Ubleha, pa ako njemu vjerujete, razumijem vas :D[/quote]


Pa kakve veze ima sto nije nikad valjao marketing, sad nam to treba biti razlog da to tolerisemo jer molim te nije nikad valjalo...
Pa obecao je evropski klub sa visokim ambicijama. E pa marketing je jedna od tih stvari.
Zna se sta se sve treba ispuniti za reprogram, a oni to ocigledno ne uspjevaju uraditi ili nece.
I sta sad mi trebamo njemu cestitat sto je platio doprinose, pa njegova duznost je da placa doprinose,nije to nista spektakulatno.
Ovo sto oni rade je trenutno smjesno.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 18 jul 2018, 00:55

Hajd' da malo proanaliziram sve.

Ima si sastanak sa covjekom, dogovorio sve i na kraju ga "ispalio". Valjda je to turski nacin poslovanja(mada ima ga i kod nasih tajkuna). Kako god, ne izgledas kao covjek od rijeci, tako da se ne treba cuditi ako te i dalje razni Jovicici budu zavlacili i "ispaljivali" takodjer.

Al' da mi vidimo sta sad imamo. Najvjerovatnine ce se uci u sezonu sa cak 5 stopera, ali kakvih. Imas u rosteru Karamatica i Durakovica, obojica prosle sezone ograli u Čeliku i ispali iz lige. Dalje imas Vrhovca i Maletica(za ovu dvojicu nisam ni siguran da li se tako prezivaju, uglavnom znate na koga mislim), obojica igrali za Vitez. Vitez prosle sezone bio jos gori od Čelika i naravno takodjer ispao iz lige. Znaci imas igrace koji su prosloj sezoni cinili odbrane najlosijih ekipa lige. Jbg ne znam za tebe, al meni to ne uljeva povjerenje. I sad dolazimo do petog stopera, Tarika Adilovica. Covjek ustvari do prije nekoliko sedmica nije u zivotu igrao stopera. Igrao je prednjeg veznog. Ono ima primjera da igraci tog profila postanu kvalitetni stoperi. Ne bi me iznenadilo da i ovaj experiment uspije. A jasno mi je da se od njega pokusava izvuci sto vise moze, kad je vec klub vezan njegovim ugovorom, za jos tri sezone. Ono sto je kod njega nepovoljno uz vec spomenutu cinjenicu da nije prije igrao stopera, je i njegov otac. Tako da ce mu se vjerovatno zvizdati i vise nego sto je potrebno.

E sad se opet vracam na Regoja. Znaci dogovorio si se sa covjekom, a takav ti igrac bas treba zbog iskustva i ti mu na kraju ne das ugovor.

Je li problem sto ga navijaci zele, pa ti iz nekog inata neces? Jbg nekad se mora i racionalno gledati, ako zelis dobrobit klubu. Ulazu se novci da se ociste neki dugovi, a sa druge strane se igracki kadar nedovoljno popunjava. Jednostavno, kako god okrenes, izgleda samo kao kupovanje vremena i pokusavanje da se ostvari profit kroz kladionicarske prevare.

Znam da sam "zbrda-zdola", al moram da se vratim i na ovo oko navijackih zelja i (ne)ispunjavanja istih.

OK, ne moze ulica voditi klub i upravljati tvojim novcem. Razumijem i postujem to. Sa druge strane ti se zalis kako i nije bila neka posjeta. Yebes mu misa, nekako mislim da koliko das, toliko i ocekuj da dobijes. Ako bas nikako ne postujes navijace i njihove zelje, pa kako da ocekujes da i tebe navijavi postuju. Ili si ipak tu, da malo kupis vremens i uzmes pare na kladionicama?

P.S. molio bih sve da me ne citirate, a posebno @Batija, da ne bih morao da primjenim "nepopularne metode"... :lolno: :lolno: :lolno:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Shurreal
Postovi: 44
Pridružen/a: 05 apr 2018, 17:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Shurreal » 18 jul 2018, 00:58

Regoje je za tih 5 igraca iz odbrane doktor, znaci doktor!
El Gran Capitan!!!!

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 18 jul 2018, 02:17

Ja mislim da osoba koja suflira, da li Aydinu, da li Orneku, da li nekome trećem, koga treba da dovedu, ili je ta osoba samo zadužena za dovođenje igrača na pregovore, osoba zadužena da predlaže pojačanja, je najveći moron koji je ovaj klub ikada imao i najnesposobnija osoba, ali nažalost to Olgun i Ornek ne znaju jer su se uklizale osobe u klub koje su nesposobne totalno...jednostavno takav osjećaj imam...nije mi normalno da smo toliko igrača propustili koji nam trebaju a koji su bili slobodni...pa evo čak i oko Regoje sranje ispade...Ako imaš pare brate moga si i Rodina, i Arežinu i tako dalje...

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 jul 2018, 09:18

Toplo hladno, kad je neko sr*nje onda eto jedne grupe da kudi, likuje. Kad je neka iole normalnija vijest eto druge grupe da dize u nebesa. Svi su nestrpljivi, daj sve odjednom, daj sad, odmah, daj odmah ostani u ligi, daj odmah idi u evropu, nema veze sto nije pocelo prvenstvo. Da se kojim slucajem potpise reprogram, tada predvidjam komentare tipa "moglo je ovo isto prosle god", "kakav je to investitor kojem grad placa rate duga", " sto placa rate grad mjesecno, sto ne plati dvije odmah"," ako turcin ima para sto i on jednu ratu ne plati, brze cemo na nulu" ...itd.
Ima ovjde par struja ili mozda samo dvije, koje jedva cekaju priliku da se onoj drugoj natovari na kosti i tako u krug, od vijesti do vijesti, od clanka do clanka.

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 18 jul 2018, 09:23

Jesu jos uvijek na volju one jicema za 30 godina Robova. Eto me trasu u nicaZe volio bi da imam jednu pa eto ako zna ko gdje se moze kupit i ako ima?!
moSa likCe

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 jul 2018, 09:59

tralalalalalalalala je napisao/la:

Pa kakve veze ima sto nije nikad valjao marketing, sad nam to treba biti razlog da to tolerisemo jer molim te nije nikad valjalo...
Pa obecao je evropski klub sa visokim ambicijama. E pa marketing je jedna od tih stvari.
Zna se sta se sve treba ispuniti za reprogram, a oni to ocigledno ne uspjevaju uraditi ili nece.
I sta sad mi trebamo njemu cestitat sto je platio doprinose, pa njegova duznost je da placa doprinose,nije to nista spektakulatno.
Ovo sto oni rade je trenutno smjesno.
ja koliko sam upratio trazi radnika za odonose sa javnoscu. :) stranica redovno izbacuje.
Oko reprograma se dosta radi, i vidi se da je u cilju da se potpise, pa oni ne mogu registrovati nijedmog stranca, to predstavlja velik problem njima, nr potpisuju radi tebe reprogram, vec da mogu normalno funkcionisati, i previse se ulozilo za reprogram, al najlakse je reci moglo prije godinu, kakav je to invenstitor, znam da je moglo, al ocigledno nije, najvise zbog politike.
Trebas mu cestitati jer su mu vazniji dugovi nego marketing, a i tebi bi trebalo to biti vaznije. ;)
Da se razumijrmo nije ni blizu sjajnog, al vala nije ni ovako kako vi predstavljate.

Edit: katastrofalan odnos prema Bojanu, ako vec odustajete od njega, to se fino nazove-javi, da ne ceka vec dva dana.
I odustali su zbog mladjeg stopera kojeg su pronasli u medjuvremenu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 18 jul 2018, 11:59

Ne znam sta bih rekao, ali ovi Turci i Fudo su mi vise ogadili klub nego sve prethodne uprave i skupstine zajedno.

NGG je bio nesto pozitivno i vratili su mi taj ponos opet, ponos sto sam Zeničanin i sto sam Čelikovac, ali ovo poslije njih...

:puke:

Nije mi jasno kako iko moze bit zadovoljan sa ovim i vidjet neku pozitivu? :|

Gdje je reprogram, gdje je akademija, gdje su milioni-kamioni, gdje je otpis dugova?

Gdje je ista pozitivno i dobro?

Do 5 kola max. na stadionu nece bit preko 1000 ljudi, i to sam optimistican kad kazem 1000.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 jul 2018, 12:15

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 18 jul 2018, 12:26

Ne zna covjek vise ni sta da misli,ni kome da vjeruje.
Ja licno nisam zadovoljan uradjenim,moglo je i moralo puno bolje!

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 18 jul 2018, 13:23

redbull93 je napisao/la:http://www.sportzdk.ba/elvedin-beganovi ... od-kaknja/

I Beganovic nas napustio :/
Bolje isplaćuje kakanjski bingo u Premieru.

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 jul 2018, 13:24

autogol je napisao/la:Ne zna covjek vise ni sta da misli,ni kome da vjeruje.
Ja licno nisam zadovoljan uradjenim,moglo je i moralo puno bolje!
Kao sto kazes moralo je, ali uvijek ima ono ali, nije sve tako jednostavno.. Vjerujem i dalje u ove ljude, s nadom da ce to sve biti dobro dok se stabilizuje klub. Mora se priznati nije lahko, ispali iz lige poceli se spremati za 1. ligu federacije, onda zaokret ostali u ligi i drama koja je dugo trajala, gdje nismo znali otajemo li ili ne. Mislim da je to sve imalo uticaja, i reprogram, dugovi.. vjerujem da se to sve odrzava na ovaj nacin. Mi vidimo samo jednu stranu, ko ce znati sta se sve desava unutar kluba. Pogotovo jos ove politicke igre i u reprogram je ulozeno puno tako da mislim da ne bi trebao doci u pitanje. I to se odrazilo na ekipu da sada stranca nemamo :/ tako da ove godine sredina tabele i stabilizacija kluba vise nego dovoljno za ocekivati.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

tralalalalalalalala
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 jun 2018, 22:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tralalalalalalalala » 18 jul 2018, 13:44

prisonbreak je napisao/la:
tralalalalalalalala je napisao/la:

Pa kakve veze ima sto nije nikad valjao marketing, sad nam to treba biti razlog da to tolerisemo jer molim te nije nikad valjalo...
Pa obecao je evropski klub sa visokim ambicijama. E pa marketing je jedna od tih stvari.
Zna se sta se sve treba ispuniti za reprogram, a oni to ocigledno ne uspjevaju uraditi ili nece.
I sta sad mi trebamo njemu cestitat sto je platio doprinose, pa njegova duznost je da placa doprinose,nije to nista spektakulatno.
Ovo sto oni rade je trenutno smjesno.
ja koliko sam upratio trazi radnika za odonose sa javnoscu. :) stranica redovno izbacuje.
Oko reprograma se dosta radi, i vidi se da je u cilju da se potpise, pa oni ne mogu registrovati nijedmog stranca, to predstavlja velik problem njima, nr potpisuju radi tebe reprogram, vec da mogu normalno funkcionisati, i previse se ulozilo za reprogram, al najlakse je reci moglo prije godinu, kakav je to invenstitor, znam da je moglo, al ocigledno nije, najvise zbog politike.
Trebas mu cestitati jer su mu vazniji dugovi nego marketing, a i tebi bi trebalo to biti vaznije. ;)
Da se razumijrmo nije ni blizu sjajnog, al vala nije ni ovako kako vi predstavljate.

Edit: katastrofalan odnos prema Bojanu, ako vec odustajete od njega, to se fino nazove-javi, da ne ceka vec dva dana.
I odustali su zbog mladjeg stopera kojeg su pronasli u medjuvremenu.
Kako ja ili mi to predstavljamo? Pisem o stvarima koje vidim ili cujem, pisem o konkretnnim stvarima i kako je, bez ikakve veze sa NGG. Vi koji ste slijepo odani turcinu smatrate one koji ga kritikuju da su NGG. Naravno, podrzavao sam ih i bio sam clan, i nisam podrzavao ulazak invesitora,pogotovo ne na onakav nacin, gdje nista nije bilo definisano, ali kada je vec dosao, nadao sam se da ce na dobro svim srcem. Ali nije. I dan danas se nadam, ali ta je nada sve manja, volio bi kada bi me ispravili.
Klub se vodi na isti nacin kako je u klub i usao, sve se krije, sve nesto napola i nedefinisano.
Da je on ozbiljan i kako kazes da mu to predstavlja ogroman problem, taj reprogam bi bio rijesen vec prvi mjesec, kad je dosao u klub. Kad je dolazio u klub, znao je gdje dolazi, znao je da je klub u dugovima te da ima blokiran racun.
To za konkurs, svaka im cast :clap: nakon 6 mjeseci sjetili se naci nekog. Za nadat se da ce biti pismen.
I za tu pricu dajte mu vremena, imao je 6 mjeseci da uozbilji nas klub, naprotiv, cini ga jos smjesnijim i jadnijim nego je bio.
Sto je najgore ako ovo propadne na kraju, smijati ce nam se svi u BiH!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 jul 2018, 14:11

tralalalalalalalala je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
tralalalalalalalala je napisao/la:

Pa kakve veze ima sto nije nikad valjao marketing, sad nam to treba biti razlog da to tolerisemo jer molim te nije nikad valjalo...
Pa obecao je evropski klub sa visokim ambicijama. E pa marketing je jedna od tih stvari.
Zna se sta se sve treba ispuniti za reprogram, a oni to ocigledno ne uspjevaju uraditi ili nece.
I sta sad mi trebamo njemu cestitat sto je platio doprinose, pa njegova duznost je da placa doprinose,nije to nista spektakulatno.
Ovo sto oni rade je trenutno smjesno.
ja koliko sam upratio trazi radnika za odonose sa javnoscu. :) stranica redovno izbacuje.
Oko reprograma se dosta radi, i vidi se da je u cilju da se potpise, pa oni ne mogu registrovati nijedmog stranca, to predstavlja velik problem njima, nr potpisuju radi tebe reprogram, vec da mogu normalno funkcionisati, i previse se ulozilo za reprogram, al najlakse je reci moglo prije godinu, kakav je to invenstitor, znam da je moglo, al ocigledno nije, najvise zbog politike.
Trebas mu cestitati jer su mu vazniji dugovi nego marketing, a i tebi bi trebalo to biti vaznije. ;)
Da se razumijrmo nije ni blizu sjajnog, al vala nije ni ovako kako vi predstavljate.

Edit: katastrofalan odnos prema Bojanu, ako vec odustajete od njega, to se fino nazove-javi, da ne ceka vec dva dana.
I odustali su zbog mladjeg stopera kojeg su pronasli u medjuvremenu.
Kako ja ili mi to predstavljamo? Pisem o stvarima koje vidim ili cujem, pisem o konkretnnim stvarima i kako je, bez ikakve veze sa NGG. Vi koji ste slijepo odani turcinu smatrate one koji ga kritikuju da su NGG. Naravno, podrzavao sam ih i bio sam clan, i nisam podrzavao ulazak invesitora,pogotovo ne na onakav nacin, gdje nista nije bilo definisano, ali kada je vec dosao, nadao sam se da ce na dobro svim srcem. Ali nije. I dan danas se nadam, ali ta je nada sve manja, volio bi kada bi me ispravili.
Klub se vodi na isti nacin kako je u klub i usao, sve se krije, sve nesto napola i nedefinisano.
Da je on ozbiljan i kako kazes da mu to predstavlja ogroman problem, taj reprogam bi bio rijesen vec prvi mjesec, kad je dosao u klub. Kad je dolazio u klub, znao je gdje dolazi, znao je da je klub u dugovima te da ima blokiran racun.
To za konkurs, svaka im cast :clap: nakon 6 mjeseci sjetili se naci nekog. Za nadat se da ce biti pismen.
I za tu pricu dajte mu vremena, imao je 6 mjeseci da uozbilji nas klub, naprotiv, cini ga jos smjesnijim i jadnijim nego je bio.
Sto je najgore ako ovo propadne na kraju, smijati ce nam se svi u BiH!
Nisam ni mislio da si NGG, i zaista protiv tih momaka nemam ništa, volio bih da su oni umjesto invenstitora, pa makar i u drugoj ligi.
Ali nisu, al ne vidim razlog da ne podržim ovo čovjeka.
Nije sve sjajno, ma nije ni blizu sjajnog, milion zamjerki i s moje strane, al ima i pozitivnih strana, pa u sezonu nakon dugo vremena ulazimo sa solidnom ekipom, koja sigurno ne bi trebala ispasti. Pa mnogo se radi na deblokadi računa, i sigurno će biti uskoro, pa to je nakon 20 godina da imamo deblokiran račun, zašto da onda ne bih podržao ovaj projekat?

I da 6 mjeseci nije dovoljno da klub bude u perfektnom stanju, pa ljudi ovaj klub je urušavan dvadeset i kusur godina, i ne može biti ni za dvije godine kako treba, a tek za 6 mjeseci.
Previše se pljuje po ljudima, koji ulažu svoj novac, i vraćaju nam bivše dugove..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 18 jul 2018, 14:31

Sad svi ne podrzavaju turke a kad je bila skupstina nas 6 je bilo protiv i 7 suzdrzanih
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 18 jul 2018, 14:42

Kao i u svemu, tako i u ovoj situaciji, vrijeme će biti najbolji pokazatelj svega. Vremenom će sve izaći na vidjelo, da li je volja investitora prava, ili se nešto drugo iza brda valja. Nama ostaje da ovdje komentarišemo aktuelna dešavanja, kakva god da su, da kritikujemo, pohvaljujemo i sl., ali glas sa ovog foruma ne dopire do nekog ko odlučuje o svemu.
A šta se može uraditi? Može se napraviti pandan NGG -u, čak ne moraju biti ni momci iz NGG-a u njemu ukoliko ne žele, ali da se napravi kritična masa (neka nova neformalna grupa) koja će pratiti, nadzirati, kritikovati pa i javno pohvaliti kad to treba, sve ono što se u NK Čelik dešava.
Model postoji, momci iz NGG su ga "patentirali", pa bujrum u akciju.
#samoČelik

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 jul 2018, 14:42

Zadnja izmjena: prisonbreak, dana/u 18 jul 2018, 14:43, ukupno mijenjano 1 put.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 18 jul 2018, 14:43

Hoce investitor kupiti hotel Internacionala, piše Zenica blog, kroz stečajni postupak Željezare

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.