NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 avg 2018, 23:36

Sve to pljuvanje npr Fude samo se vrtis u krug i dodjes do onog pa ljudi nma smeta sve i to ako Fudo preko Celika kupuje za svoju promociju pa logicn je to sta bi vi ja ne znam vise nista vam opet nevalj i samo dodjes do onog imali su navijaci klub u rukama sto nisu nasli novac.sto su nesposobni bili i opet dodjes do Fude jer neda ,pa covjek je sposobniji u svemu i to treba jednom priznat veci lopov i tacka ..Ne svidjami se to pljuvanje samo, takvim navijacima je to maksimum podrske Celiku ,,Znaci ne mozes nista uradit za Celik nac ijednu marku e izvini al nemoj samo pljuvat Celik ,izvoli ti kupi 300 karti il nadji nekog da kupi .Vi sto pljujete sve to je vas maksimum podrske za Celik ,k ne mozes bolje nemoj nikog ni pljuvat pa cak i Fdu to nam najmanje sad treba jer te uvijek moze jbat i sto puta je dokazo da je sposobniji od navijaca.Tako treba malo i mozgom razmisljat a ne samo kurcit se pljuvat pa posle plakat kad dobijes samarcinu zestoko.Svaka svadja i kurcenje moze te blokirat

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 17 avg 2018, 23:38

Sutra se nadam karti. Unaprijed se radujem sljedećoj domaćoj tekmi jer se nadam da će neko podijeliti dresova(mozda SDA), a još kad bi Fjudo povećao svoj fond za karte pa gdje bi nam kraj bio!? Konačno pozitivne vibracije... :guz:
Samo Likče...!

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 17 avg 2018, 23:43

Pa kupuje Duvnjak vip karte, dao za licencu, ovaj evo 300 karata, gurali su svi Vracetovi iz SC za licencu i td td...imamo primjera bruku.
Neka se klub gura. Samo kes kes kes :D

Da Bog d'o svi mozemo priustiti bar 5 karata da kupimo, podijelimo ih, ili neke tako slicne akcije, pomogli bi klubu...
Treba se rijesiti ovih mahalastina i potkopavanja, ekipi konacno bolje ide, fino stojimo, samo likCe :)
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 17 avg 2018, 23:50

Da klubom upravljaju ljudi kojim vjerujem,kupovao bih licno 5 karti svaku domacu utakmicu,posto situacija nije takva,zadrzat cu se na ovoj jednoj.Kako doci do informacija o clanarini u klubu ove godine,posto putem "zvanicnog" maila ne odgovaraju?

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 avg 2018, 23:51

Nek daje FUdo iz svog dzepa nek oni svi daju Celiku meni to ne smeta samo nek ne blokiraju Celik a doce ostalo sve na svoje mijesto ..Logicno svi bi mi to uradili da smo u politici borili bi se za sebe .Ovaj Celik i jest npravljen sad da Investitor dobije klub ,onda da Fudo sebe reklamira preko Celika jer je on doveo investitora sto je i logicno da ce se reklamirat i trece napravljen ovakav Celik i da su navijaci koliko toliko zadovoljni i da je spasen klub to zaboravite zauvijek da ce vama neko pare davat i da vi odlucujute sto je zamisljeno ..To nikad vise necemo imat da mi nesto odlucujemo a da tudji novac trosis .Imali smo klub al neda tako niko novac i vidjeli da ne moze .Taman nesto krene fina atmosfera ovdje i uvjek jedni te isti samo pametuju i ti ljudi vise mrze Fudu nego sto vole Celik e to ne mogu nikako shvatit.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 avg 2018, 23:53

Socijala nema para, mi smo škola zenička, snaći će se Robijaši, da je kriza najveća.

Fudu na tuki!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 17 avg 2018, 23:54

Da je nama sutra tri boda, hebe mi se ko je kupio karte i šta mu je poenta kupovine, samo da odigraju dobro i pobijede, ne smijemo na BP gubiti samo dobijati !!! Idemo Likčeee

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 17 avg 2018, 23:55

Fudo kupio 300 ulaznica :clap: SVAKA ČAST! Neko rece od naših para uzeo ulaznice,pa eto što te pare nije sebi uzeo :D Dijelite raju na neke seljake i gradjane,seljak nije ko je sa sela vec kako se ko ponaša! Eto vi ste iz sred čaršije pa vam pola liftova u zgradama ne radi medzedi jedni :lol: Rušite djecija igralista,pišate iza svakog čoška :lol: Da je što više ovakvih primjera kao NAŠ FUDO :clap: Sutra pobjeda i laganica gostovanje u Kakanjhagen :njanjanja:
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 avg 2018, 23:58

zamorano je napisao/la:Fudo kupio 300 ulaznica :clap: SVAKA ČAST! Neko rece od naših para uzeo ulaznice,pa eto što te pare nije sebi uzeo :D Dijelite raju na neke seljake i gradjane,seljak nije ko je sa sela vec kako se ko ponaša! Eto vi ste iz sred čaršije pa vam pola liftova u zgradama ne radi medzedi jedni :lol: Rušite djecija igralista,pišate iza svakog čoška :lol: Da je što više ovakvih primjera kao NAŠ FUDO :clap: Sutra pobjeda i laganica gostovanje u Kakanjhagen :njanjanja:
jesi ti slušao novi album Maye Berović, jele da je dobar? :mrgreen: :lol:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 18 avg 2018, 00:03

Ko je Mujo Berkovic? uzel i on koju ulaznicu? Jok ba,ja slusam Gorana Bare i teške boje... :njanjanja: :bow:
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 avg 2018, 00:04

zamorano je napisao/la:Ko je Mujo Berkovic? uzel i on koju ulaznicu? Jok ba,ja slusam Gorana Bare i teške boje... :njanjanja: :bow:
A da tek čuješ duet sa Bubom, brate moj :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 18 avg 2018, 00:07

@zamorano Halt die Klappe ;)

Hocemo li da ti potrijebimo profile?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 18 avg 2018, 00:11

Ko spomene više fudu GO.vno je
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 avg 2018, 00:13

Zenicanin988 je napisao/la:Ko spomene više fudu GO.vno je
Fudo je obicni tuki :D koliko sam ****?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 18 avg 2018, 00:17

Pasha je napisao/la:@zamorano Halt die Klappe ;)

Hocemo li da ti potrijebimo profile?
Što mi obrisa post :D nisam tvoj kraj nabrojao :lol: Ili me obrisa što pohvalih Fudu :lol: Hajd i nebitno,vidim da se ovdje ne smije insan ni našaliti :D Trijebi il ne trijebi svejedno mi,sutra ja svakako idem na tekmu :njanjanja: :wave:
::::SAMO ČELIK::::

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 18 avg 2018, 00:18

Jeste i dosadni s tim kartama. Ko hoce da kupi kartu kupit ce,ko hoce doc i podrzat doci ce pa kakav god nacin da je, svi sanjamo sretno i puno Bilino, a nebitno je kako se doslo do karte.

Sutra svi na Bilino i manite se vise glupog raspravljanja

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 avg 2018, 00:23

nickiZe88 je napisao/la:Jeste i dosadni s tim kartama. Ko hoce da kupi kartu kupit ce,ko hoce doc i podrzat doci ce pa kakav god nacin da je, svi sanjamo sretno i puno Bilino, a nebitno je kako se doslo do karte.

Sutra svi na Bilino i manite se vise glupog raspravljanja
jest brate, nek nam Fudo zove i Mayu u arenu kad se već razbacuje :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 18 avg 2018, 00:27

Razumijem da čovjek može "prodati obraz" ali nemoj hajvanu za sadaku,.

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 18 avg 2018, 00:30

prisonbreak je napisao/la:
nickiZe88 je napisao/la:Jeste i dosadni s tim kartama. Ko hoce da kupi kartu kupit ce,ko hoce doc i podrzat doci ce pa kakav god nacin da je, svi sanjamo sretno i puno Bilino, a nebitno je kako se doslo do karte.

Sutra svi na Bilino i manite se vise glupog raspravljanja
jest brate, nek nam Fudo zove i Mayu u arenu kad se već razbacuje :D
Jedan covjek spomene Fudu i to je odmah vracanje na ebenu politiku i pljuvanje, kakva fajda sad da mi pisemo sto je fudo kupio karte ? Sta imamo od toga sto pred tekmu opet kvare svi atmosferu ? De uzivajte bolan, ovako nisam dugo jedva cekao svaku utakmicu.

Volim te likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 avg 2018, 00:56

Za 3 stvari je Celik spasen od gasenja
1..Fudo doveo investitora i koristi za sebe i licnu promociju za izbore i normalno je to jer je obicna ubleha al ko sto neko rece on il SDA definitivno Fudo je bolji
2..Investitor dobija klub ima priliku da zaradi novac uz pomoc Fude sto ga doveo
3..Navijaci zadovoljni jer nije klub ugasen i sad za sad je ok i ide u pravom smijeru
4..OSTALO JE SVE SVIRANJE K.URCU I NIKAKVE KORISTI NIODKOG JER NIKO NOVCA NEMA NIT GA MOZE NAC a BEZ TOG NEMA CELIKA ..
.
LAKU NOC I SVI NA BILINO DANAS AKOBOGDA KO IZDA PIZDA

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.