NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 02 sep 2018, 21:30

A imaju slike na portalu iz Mostara i Tuzle, ne samo iz Zenice.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la admin » 02 sep 2018, 21:31

Imas ispod ime predsjednika kluba, vidi se u svakom trenutku. Osim ako nemate i vi nekog Stanisica?

Ovo ste samo vi primjetili ko neki atak, niko drugi Celik i ne registruje u ovoj prici

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la admin » 02 sep 2018, 21:33

zenica159 je napisao/la:A imaju slike na portalu iz Mostara i Tuzle, ne samo iz Zenice.
Iz Sarajeva najbolje, iz Mostara tanko, ili dobre ali posudjene. A iz Tuzle imaju, kvalitetom tu negdje sa Zenicom. I u cemu je onda razlika? Da su stavili iz Tuzle, razlika je samo sto bih ja sad pisao ovo isto na njihovoj temi.

Majkemi, djecija prica prava

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2018, 21:35

Pa zar nije bilo logično staviti sliku Stanišića, ili neku sliku gdje se vidi samo njihov igrač. A ne staviti igrača Čelika u fokus..
Zaista smješno..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 sep 2018, 21:36

prisonbreak je napisao/la:Na koji nama način Lištica uvali šest komada...
Ja maloprije pisem na vrijeme smo rijesili Zeljeznicar i Zrinjski ,dobar je Zeljo bas gledam tekmu ..Ovdje nema vise cetvorke sad je top 3 Sarajevo Zeljo i Zrinjski a Siroki koristi ovih godina slbosti Celika Veleza Borca i Slobode,nikad oni prvi vise nece bit a jos malo i evropu nece igrat ..Na koji nacin pa Duhjovic je kriv za 4 gola u Sirokom ,eto na koji nacin

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la admin » 02 sep 2018, 21:37

prisonbreak je napisao/la:Pa zar nije bilo logično staviti sliku Stanišića, ili neku sliku gdje se vidi samo njihov igrač. A ne staviti igrača Čelika u fokus..
Zaista smješno..
Slazem se, bilo je logicno.
Pitaj kolegu iz Zenice zasto nije uslikao nijednu sliku na kojoj su samo igraci Zvijezde.

Uostalom, o ovoj temi ce sigurno biti jos price, izredace se sve slike koje imamo.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 sep 2018, 21:40

U pravu je brate admin ovaj treba nekad i procitat text pa komentarisat ,mnogi ljudi na mnogim portalima komentarisu a nisu ni text procitali ..Ko da je bitna slika sa kojeg stadiona bitan je text .Bas je Zvijezda atraktivna da bi ih neko sliko

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la anonymousHD » 02 sep 2018, 21:40

Hajde što je naš igrač, već na dresu na sponzor kladionice, čist clickbait sa fotografijom i ko ne otvori uopšte link pomislit će da se radi o Čeliku.

"Kladioničarski skandal potresa Premijer ligu: Vlasnik ZVIJEZDE sumnja na namještanje"

Ovako ste trebali staviti naslov, ali naravno, onda ne bi bilo ni clickova, niti išta, jer koga briga za Zvijezdu, ali ovako, igrač Čelika, u naslovu ne možeš ništa skontati, ne znaš o kome se radi, hajmo click, money.
Gori od ekskluzive postali sa ovim naslovima.

Avatar
Golubica
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 mar 2018, 20:12

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Golubica » 02 sep 2018, 21:42

Pasha je napisao/la:Ojjjjj, ja protivnik boljeg Čelika. Reci nekome ko je uz Čelik 40 godina, nekome ko iz dijaspore doleti, ali bukvalno da pogleda utakmice. Ovo za temu sam objasnio isti tren kad se desilo i mislim da je degutantno da se ponavljam.

Ja sam protiv raznih politickih uplitanja u Čelik i to dokazujem u svakom svom postu. Bio sam duboko involviran u politicku stranku pa je nikad nisam promovisao ovdje.

Gle cuda, glasao sam i za ovog ex-komunjaru i ex-SDA-ovca, jer sam ocekivao da je bolji pogotovo za Čelik od bilo kog SDA-ovca, a opet sam znao da ostali kandidati nemaju sanse. Naravno da me je sad i sramota sto sam glasao za njega, al' ****. Bilo je sta je bilo.

Al' hajde vi koji ste za "bolji Čelik", uzivajte....
Eto ako si ti 40 drago mi je zbog toga, ja sam 48 godina uz Čelik. Mani se politike otišli bi daleko. Shvatam da štitiš onoga ko te plača, ali ne bi ti škodilo malo objektivnosti. Čudi me kako slika Želje nije istaknuta pored teksta. Očito je da ovaj na nešto aludira bez ikakvih dokaza dok stavlja sliku sa utakmice Čelik-Zvijwzda 09. Pa nismo djeca, nije ovo prvi slučaj da se Čelik i Zenica stavlja u negativan kontekst od strane medija iz glavnog grada. Pogledaj komentare ispod teksta, nisam samo ja tog mišljenja. Živio ti meni, ne da mi se više. Rijetko se pojavljujem na ovom forumu, pravo da ti kažem ne znam ni što sam se registrovao. Možeš pročitati sve i jedan moj post nisam nikoga niti uvrijedio niti šta loše rekao, ali vjeruj da kada kažem nešto da je to 99 posto tako. Svako dobro.
S. B. B. -1891 g. Znaš, Bošnjače, nije davno bilo, Sveg’ mi svijeta, nema 15 ljeta, Kad u našoj Bosni ponosnoj I junačkoj zemlji Hercegovoj, Od Trebinja do brodskih vrata Nije bilo Srba ni Hrvata, A danas se kroz svoje hire Oba stranca ko u svome šire.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2018, 21:43

admin je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Pa zar nije bilo logično staviti sliku Stanišića, ili neku sliku gdje se vidi samo njihov igrač. A ne staviti igrača Čelika u fokus..
Zaista smješno..
Slazem se, bilo je logicno.
Pitaj kolegu iz Zenice zasto nije uslikao nijednu sliku na kojoj su samo igraci Zvijezde.

Uostalom, o ovoj temi ce sigurno biti jos price, izredace se sve slike koje imamo.
slika
slika
slika

???
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 02 sep 2018, 21:44

BatistutA19 je napisao/la:U pravu je brate admin ovaj treba nekad i procitat text pa komentarisat ,mnogi ljudi na mnogim portalima komentarisu a nisu ni text procitali ..Ko da je bitna slika sa kojeg stadiona bitan je text .Bas je Zvijezda atraktivna da bi ih neko sliko
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :bih: :bih: :bih:

Ma to @Bati jabuko...

@Golubica. Ovo je za tvoj info volonterski posao i mislim da to zna 99% ljudi. A kad treba da se raspravlja, pa ja prvi udjem u raspravu sa administracijom foruma. Po mom misljenju, ovo je pretjerana vasa reakcija i to opet isto mnogi misle. Pa et'...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la anonymousHD » 02 sep 2018, 21:45

prisonbreak je napisao/la:slika
slika
slika

???
Kakvu li će sad izvlaku da traži admin? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Očigledan fokus s ovom slikom i naslov je bio na Čelik, samo naravno neće da priznaju. Koliko toliko se bilježe dobri rezultati, sigurno će narod posumnjat na Čelik i biće klikova.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 sep 2018, 21:51

Ovako EXKLIZIVA eadi naslov bombastican a otvris link nidje veze ....Umro poznnati pijevac ,ja kontam neko od ovih sad ,otvoris link ono pise o nekom englezu navsava se 78 god kako je umro a nikad cuo za pijevaca :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 02 sep 2018, 21:52

Pa da nije bilo Okića na fotografiji, ne bih ni klikao. Boli me q za Stanišićem.

Samo da ne bude da su štimali protiv nas. :mrgreen:

Batistuta, log out molim te.
Čelik Zenica 1945

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2018, 21:53

anonymousHD je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
slika
slika
slika
???
Kakvu li će sad izvlaku da traži admin? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Očigledan fokus s ovom slikom i naslov je bio na Čelik, samo naravno neće da priznaju. Koliko toliko se bilježe dobri rezultati, sigurno će narod posumnjat na Čelik i biće klikova.
ma vjerovatno ništa :mrgreen: :mrgreen:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 02 sep 2018, 21:53

BatistutA19 je napisao/la:Ovako EXKLIZIVA eadi naslov bombastican a otvris link nidje veze ....Umro poznnati pijevac ,ja kontam neko od ovih sad ,otvoris link ono pise o nekom englezu navsava se 78 god kako je umro a nikad cuo za pijevaca :mrgreen: :mrgreen:
Bati legendo :rol:

Avatar
Golubica
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 mar 2018, 20:12

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Golubica » 02 sep 2018, 21:56

Pasha je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:U pravu je brate admin ovaj treba nekad i procitat text pa komentarisat ,mnogi ljudi na mnogim portalima komentarisu a nisu ni text procitali ..Ko da je bitna slika sa kojeg stadiona bitan je text .Bas je Zvijezda atraktivna da bi ih neko sliko
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :bih: :bih: :bih:

Ma to @Bati jabuko...

@Golubica. Ovo je za tvoj info volonterski posao i mislim da to zna 99% ljudi. A kad treba da se raspravlja, pa ja prvi udjem u raspravu sa administracijom foruma. Po mom misljenju, ovo je pretjerana vasa reakcija i to opet isto mnogi misle. Pa et'...
Kako god, ja imam svoje mišljenje i ne može me niko ubijediti u suprotno.
S. B. B. -1891 g. Znaš, Bošnjače, nije davno bilo, Sveg’ mi svijeta, nema 15 ljeta, Kad u našoj Bosni ponosnoj I junačkoj zemlji Hercegovoj, Od Trebinja do brodskih vrata Nije bilo Srba ni Hrvata, A danas se kroz svoje hire Oba stranca ko u svome šire.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 sep 2018, 21:58

Nimla_RZ je napisao/la:Pa da nije bilo Okića na fotografiji, ne bih ni klikao. Boli me q za Stanišićem.

Samo da ne bude da su štimali protiv nas. :mrgreen:

Batistuta, log out molim te.
Sad cu jos malo rano ustajem :mrgreen: :mrgreen: .gledo Zeljo i Siroki i malo citam al stvarnomnogi ljudi komentarisu a ne procitaju text bilo koji portal ,jbte slika koju je tavio svedno mi .otvoris link procitas i to je to .Al sve se to radi bombasticni naslovi il slike zbog popularnosti portala zbog sponzora zbog lajkova niste djeca da ne kontate ..Bitan je text tu nas niko ne dira ,a sportsport ba se bori za sebe za svoju popularnost

Avatar
Golubica
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 mar 2018, 20:12

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Golubica » 02 sep 2018, 22:01

BatistutA19 je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la:Pa da nije bilo Okića na fotografiji, ne bih ni klikao. Boli me q za Stanišićem.

Samo da ne bude da su štimali protiv nas. :mrgreen:

Batistuta, log out molim te.
Sad cu jos malo rano ustajem :mrgreen: :mrgreen: .gledo Zeljo i Siroki i malo citam al stvarnomnogi ljudi komentarisu a ne procitaju text bilo koji portal ,jbte slika koju je tavio svedno mi .otvoris link procitas i to je to .Al sve se to radi bombasticni naslovi il slike zbog popularnosti portala zbog sponzora zbog lajkova niste djeca da ne kontate ..Bitan je text tu nas niko ne dira ,a sportsport ba se bori za sebe za svoju popularnost
Bati druže drag si mi, ali si naivan.
S. B. B. -1891 g. Znaš, Bošnjače, nije davno bilo, Sveg’ mi svijeta, nema 15 ljeta, Kad u našoj Bosni ponosnoj I junačkoj zemlji Hercegovoj, Od Trebinja do brodskih vrata Nije bilo Srba ni Hrvata, A danas se kroz svoje hire Oba stranca ko u svome šire.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2018, 22:02

admin je napisao/la:Ta gdje je igrac sam, isto ko da smo njega optuzili. Jer I tekst govori da su pojedini igraci Zvijezde namjesta
li. Tu necemo sigurno staviti. Ta sa Tuzla City, isti klinac... ipak malo sebe preznacajno posmatrate, usao novinar u bazu, ujucao ‘zvijezda’ i tu sliku uzeo s reda.

Al eto, zamolio sam kolegu da stavi tog Borisa sto se rukuje. Da svima srce bude na mjestu.
Kasno, slijedi tužba za naknadu štete. :mrgreen:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.