NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 sep 2018, 17:04

kakvo 30000 sta vam je nema sanse da bi bilo toliko sijever i jug 5000,zapad 7000 i istok mozda 6000 jer tu dodas opet vip i te gluposti ,ma oko 20 0000 ..nsta nama ne treba vise ,zapad ne dirat a ove 3 dogradit al najgori je istok zbog prostorija ..A ove makete su bajke i nerealne

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 sep 2018, 17:43

Sve diguniti u nivou zapada, kao na ovoj slici gore i eto ti 20.000 mjesta. Samo renovirat skroz zapad i prostorije na istoku, hocu da mi mirise sve na novo :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 sep 2018, 18:27

Malo ste me sad zainteresovali za ovu temu :lol: evo stadion u debrecenu 20.340 mjesta, slicno nasem kada bi spojili sa zapadom sve tribine.
slika

Mislim da moze biti max 25-30 mil. KM za rekonstrukciju ovog postojeceg, svi kada bi se ukljucili mislim da bi bilo izvodivo. Drzava, pa ministarstva, kanton, grad, savez, Čelik (vec sam napisao kako bi mi mogli), fifa i uefa najvise, onda sigurno razni sponzori i navijaci. Sve sto je potrebno je ozbiljan pristup i ko ce se zauzet za to. Nedavno gledam prilog face tv kad su bili u Zenici i kaze Senad svi gradonacelnici grada su iza sebe ostavili nesto veliko gradu, od medrese do ggma i arene. Evo fudi da i on nesto ostavi gradu iza sebe. Posto je Zenica sada eko grad nek ovo bude eko stadion. Stavi na krov solarne panele, posadi dvije saksije i eto ga eko stadion. :lol: eto jos jedne ideje odakle namaket pare, iz raznih fondova za zastitu sredine, neki pricu prodas i eto.

Malo nas masta uzela pod svoje, ali evo dokazalo se da nije nemoguce, samo treba dobra volja i sposobni ljudi koji ce to sve sprovest.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
FliX
Postovi: 4708
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 12 sep 2018, 18:30

Pa dobro, bilo bi onda 22-23 hiljade gledalaca. Puno. Ovo nam je sad za sad dovoljno. Stadion punimo kad dolazi Sarajevo, eventualno Zeljo. Ostalo ide ispod 10 hiljada :-)
Repku ne brojim, jer svakako ubrzo prelaze igrat u Sarajevo.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 12 sep 2018, 19:13

A zasto potezete uopce pricu tu o rekonstrukciji stadiona? Pa da mi imamo novca i sansi za neke sponzore ne bi skoro se bili ugasili od dugova. Ovamo imamo dugove koji su manji od te cifre za rekonsrukciju a morat cemo vracati narednih 20 godina, a vi bi da istovremeno i ulazemo 25-30 miliona za rekonstrukciju?

Nema nista od rekonstrukcije za narednih 20 godina to je sto posto. Barem ne sto se tice prosirenja. Mozda jedino neke sitne jeftinije varijante o uredjivanju stadiona.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 12 sep 2018, 19:15

DeeWa je napisao/la:A zasto potezete uopce pricu tu o rekonstrukciji stadiona? Pa da mi imamo novca i sansi za neke sponzore ne bi skoro se bili ugasili od dugova. Ovamo imamo dugove koji su manji od te cifre za rekonsrukciju a morat cemo vracati narednih 20 godina, a vi bi da istovremeno i ulazemo 25-30 miliona za rekonstrukciju?

Nema nista od rekonstrukcije za narednih 20 godina to je sto posto. Barem ne sto se tice prosirenja. Mozda jedino neke sitne jeftinije varijante o uredjivanju stadiona.
Sanjamo sanjamo, jbg neko sanja crnce neko stadion :urnebes:
Neko je stavi neki clanak vezano za rekonstrukciju pa se pocelo pisati.
A bolje da pisemo o stadionu nego da nas prica odvede ka izborima :D

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 sep 2018, 19:18

DeeWa je napisao/la:A zasto potezete uopce pricu tu o rekonstrukciji stadiona? Pa da mi imamo novca i sansi za neke sponzore ne bi skoro se bili ugasili od dugova. Ovamo imamo dugove koji su manji od te cifre za rekonsrukciju a morat cemo vracati narednih 20 godina, a vi bi da istovremeno i ulazemo 25-30 miliona za rekonstrukciju?

Nema nista od rekonstrukcije za narednih 20 godina to je sto posto. Barem ne sto se tice prosirenja. Mozda jedino neke sitne jeftinije varijante o uredjivanju stadiona.
A sto ne bi raspravljali i na tu temu? Sta to tu ima pogresno? Ovo je projekat od drzavnog znaca i Čelik nece tu ulagat svoje pare. Samo je potrebna dobra volja na svim nivoima.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 12 sep 2018, 19:22

Kakva rekonstrukcija trenera i strane igrace nemogu registrovat a da se siri stadion smijesno ovako bilino se nemoze napunit a da se prosiruje smjesno

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 12 sep 2018, 19:29

redbull93 je napisao/la:
DeeWa je napisao/la:A zasto potezete uopce pricu tu o rekonstrukciji stadiona? Pa da mi imamo novca i sansi za neke sponzore ne bi skoro se bili ugasili od dugova. Ovamo imamo dugove koji su manji od te cifre za rekonsrukciju a morat cemo vracati narednih 20 godina, a vi bi da istovremeno i ulazemo 25-30 miliona za rekonstrukciju?

Nema nista od rekonstrukcije za narednih 20 godina to je sto posto. Barem ne sto se tice prosirenja. Mozda jedino neke sitne jeftinije varijante o uredjivanju stadiona.
A sto ne bi raspravljali i na tu temu? Sta to tu ima pogresno? Ovo je projekat od drzavnog znaca i Čelik nece tu ulagat svoje pare. Samo je potrebna dobra volja na svim nivoima.
kakav drzavni znacaj? popravljaju i ulazu novce vec da se igra u sarajevu jer ih lozi sarajevo i zele da budu utakmice u njihovom gradu sarajevu. Bilino polje je tu samo neko privremeno rjesenje odredjen broj godina a za buducnost ce se igrati u sarajevu. Vec se polako pocinju igrati utakmice lige nacije od naredne utakmice na Grbavici.
Celik takodjer nece jos jedan period sigurno igrati ni evropu a i da hoce nece igrati sigurno grupnu fazu tako da to nije neki woow znacaj. Ne znam sta drzava posebno tu moze dobiti ako vec ulazu novce da se ima stadion u sarajevu. To nije od jucer, vec godinama se o tome prica.

I ja bih volio da imamo najbolji stadion na svijetu ali gledam realno stanje. Narocito ne mozes ocekivati da ti drzava pokloni tolike milione. Ne ide to tako bas. A opet kazem sponzore da imamo tako jake mogli bi do sad registrovati strance i trenera.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 sep 2018, 19:43

Ma ja, ajde ne treba nama nista. Je.bo me svak ako bude sve kako treba vi isti ce te biti u prvim redovima i kritikovati kako se treba stadion prosirivati.

Vodimo bezveze pricu, sta i kako, jok odmah bosnjo dodje i pametuje. Niko nije rekao odmah da bude nego u nekoj buducnosti, da ce biti potreba.

Znam ja nas, je.bo ti nas!
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 12 sep 2018, 20:41

Jbt gledam slike juniora opremu bolje dijeca na tjelesni odgoj nose.Bar su uspjeli 0:0 protiv Želje..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 12 sep 2018, 20:49

Vidim rudar kakanj u kupu izbacio olimpik, volio bih da njih izvucemo u kupu :)

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 12 sep 2018, 20:54

redbull93 je napisao/la:Ma ja, ajde ne treba nama nista. Je.bo me svak ako bude sve kako treba vi isti ce te biti u prvim redovima i kritikovati kako se treba stadion prosirivati.

Vodimo bezveze pricu, sta i kako, jok odmah bosnjo dodje i pametuje. Niko nije rekao odmah da bude nego u nekoj buducnosti, da ce biti potreba.

Znam ja nas, je.bo ti nas!
Covjek nije nista pogresno rekao. Prosirenje stadiona na nekih 20-30k je fakat nepotrebno. Komsije nam grade manje stadione koji su po uspjesima svjetlosnu godinu ispred nas, a mi bi nesto prosirivali. Tako da nema potrebe za ovim maketama,stadionima iz madjarske koji su kostali po 40.mil € ili rekonstrukcije od 20-30.mil KM od kojih mozes nov stadion iz temelja napravit, doduse manji ali funkcionalan da ispunjava sve uslove. Ono o cemu se mi trebamo posvetiti jest da dignemo klub, a ne stadion. :D

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 12 sep 2018, 21:06

Sutra izvlačenje za kup,nadam se da ćemo dobro dogurati u kupu..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 sep 2018, 21:36

Ato se tice stadiona nerealne maste su nam svima .al opet ja mislim 20 000 extra bi bio ako nekad se bude radilo sta al u narednih 10 godina od toga nema nista .
RED BUL ma drug ma kakva bolan drzava sta je tebi za taj projekat sad zamisli treba ti glasat SNSD i Dodik e to je drzavni projekat svi ,pa cak ni federalni projekat ne moze sto ce onaj podrzat iz Sirokog davat pare ionako ne gledaju .Ostaje ti kanton a i to tesko bi islo i na kraju dodjes do opcine do grada koji realno nema para i to je to..Mozda bi se moglo nesto kad bi grad nesto uletio i savez i uefa .Bez toga pusti snovi bilo kakvo prosirenje stadiona.
Za kup ja bi volio odmah da ispadnemo i na skoncentrisat se na ligu i na vrijeme opstank obezbijedit jer mi kup ne mozemo osvojit .
Za Tuzlu u Petak bod ko kuca

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 12 sep 2018, 21:54

Ne pratim juniore Čelika ili kadete, pa me zanima imamo li mi nekog talenta u tim sekcijama, kadeti i juniori, ko bi mogao da ispadne kao dobar igrač u budućnosti? neki talenat? :?:

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 12 sep 2018, 23:52

BlaBlaTron je napisao/la:Ne pratim juniore Čelika ili kadete, pa me zanima imamo li mi nekog talenta u tim sekcijama, kadeti i juniori, ko bi mogao da ispadne kao dobar igrač u budućnosti? neki talenat? :?:
Toga vjeruj mi nemamo. Znam momka koji je u pionirima igrao klasicnog napadaca i dobro mu je islo, nako brz stamen i zabijo je. U kadetima je stavljen na zadnjwg vezbog a u juniorima na stopera.
Ovaj primjer dovoljno govori kako se radi sa djecom u nasem omladinskom pogonu. Svaki trener radi na svoju ruku, stavljaju se djeca preko koje kakvih stela i poziva. Bez cilja i planskog rada i ne mozemo ocekivati naoredak. Kadeti i juniori se bore za opstanal i to je realnost i trenutna slika naseg omladinskog pogona.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 13 sep 2018, 00:22

BlaBlaTron je napisao/la:Ne pratim juniore Čelika ili kadete, pa me zanima imamo li mi nekog talenta u tim sekcijama, kadeti i juniori, ko bi mogao da ispadne kao dobar igrač u budućnosti? neki talenat? :?:
Po rezultatatima daj Boze, bio je onaj neki mali i otisao za cesku ja mislim

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 13 sep 2018, 12:01

ZenickiLC je napisao/la:
BlaBlaTron je napisao/la:Ne pratim juniore Čelika ili kadete, pa me zanima imamo li mi nekog talenta u tim sekcijama, kadeti i juniori, ko bi mogao da ispadne kao dobar igrač u budućnosti? neki talenat? :?:
Toga vjeruj mi nemamo. Znam momka koji je u pionirima igrao klasicnog napadaca i dobro mu je islo, nako brz stamen i zabijo je. U kadetima je stavljen na zadnjwg vezbog a u juniorima na stopera.
Ovaj primjer dovoljno govori kako se radi sa djecom u nasem omladinskom pogonu. Svaki trener radi na svoju ruku, stavljaju se djeca preko koje kakvih stela i poziva. Bez cilja i planskog rada i ne mozemo ocekivati naoredak. Kadeti i juniori se bore za opstanal i to je realnost i trenutna slika naseg omladinskog pogona.
Nisu to neke stele. To su klasični seljački treneri kod kojih najvece i najjače dijete igra stopera. Tu se i ne gledaju nikakve kvalitete.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 13 sep 2018, 13:02

Za slobodu nece igrati dva centralna vezna Čivića i Hadžanovića, obojica do sad igrali po 7 utakmica.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.