NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 14 sep 2018, 18:39

DeeWa WroteColonMa nemamo mi nikakvih igara. Imas jednog igraca u spicu, pocinjes napad tako sto sa centra pokusavas ubaciti blizu kaznenog pa sta bog da. Tako se ne igra. Nesto uspijemo nekad iz kontre a i tu smo tanki jer nemamo neke brze igrace nego jedino ako imamo neki visak igraca pa da napravimo nesto.

Morali bi poraditi na pas igri i da se sto vise dodajemo, pa da probamo i neku akciju napraviti. kada su svi igraci protivnika u odbrani, suludo je pokusavati bezveze neke daleke ubacaje pa sta bog da. Nemas u spicu ibrahimovica koji ce pobacati sve igrace i zadrzati loptu

druze ba budi realan ovo je najgori travnjak na balkanu u zaostaloj tuzli, ako na onom terenu ocekujes pas igru onda nikada nisi sutnuo loptu u zivotu, da im nije poklonio penal do 2098 godine ne bi gol dali a visio im je u zraku imali smo dvije sanse odlicne iz igre prije penala u drugom poluvremenu

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 14 sep 2018, 18:39

Sloboda loša haos, mislio sam da su dosta bolji. Sreća im samo što naši ne znaju pred golom.
Šteta što je u pola 5 i radni, bilo bi robije još 100+. No, cekamo tuzlake u Zenici :opaopa:
Z e n i c a

IndependenT
Kontakt:

PostPostao/la IndependenT » 14 sep 2018, 18:40

Picke kamena sa ramena a kad se krene na njih bjeze..
Bracaa hahahahahha

DeeWa
Kontakt:

PostPostao/la DeeWa » 14 sep 2018, 18:41

avenija WroteColon
DeeWa WroteColonMa nemamo mi nikakvih igara. Imas jednog igraca u spicu, pocinjes napad tako sto sa centra pokusavas ubaciti blizu kaznenog pa sta bog da. Tako se ne igra. Nesto uspijemo nekad iz kontre a i tu smo tanki jer nemamo neke brze igrace nego jedino ako imamo neki visak igraca pa da napravimo nesto.

Morali bi poraditi na pas igri i da se sto vise dodajemo, pa da probamo i neku akciju napraviti. kada su svi igraci protivnika u odbrani, suludo je pokusavati bezveze neke daleke ubacaje pa sta bog da. Nemas u spicu ibrahimovica koji ce pobacati sve igrace i zadrzati loptu

druze ba budi realan ovo je najgori travnjak na balkanu u zaostaloj tuzli, ako na onom terenu ocekujes pas igru onda nikada nisi sutnuo loptu u zivotu, da im nije poklonio penal do 2098 godine ne bi gol dali a visio im je u zraku imali smo dvije sanse odlicne iz igre prije penala u drugom poluvremenu

ma ja ne pricam za danasnju utakmicu. Nebitno je to sve, jedna utakmica ko ni jedna. Ja pricam nas sustinski problem protiv bilo koje ekipe da igramo. Mislim da nam u trenucima fali neki plejmejker koji ce povuci to sve i smiriti igru i dodavati. Nesto kao onaj turcin sto je prosle sezone igrao, taj tip igraca.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 14 sep 2018, 18:42

IndependenT WroteColonPicke kamena sa ramena a kad se krene na njih bjeze..
Bracaa hahahahahha

Kakva ba braca treba to na naj gori moguci nacin docekati u Zenici

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 14 sep 2018, 18:45

Mi smo losi, a oni su odron, da nije bilo penala ne bi dali gola da se igra tri dana.
Liga je sve losija i treba je ugasit, organizacija utakmice ispod amaterskog nivoa, sudije velike nule, a igraci obje ekipe su za Kantonalne lige. :puke:
Samo Čelik!

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 14 sep 2018, 18:46

DeeWa WroteColon
avenija WroteColon

ma ja ne pricam za danasnju utakmicu. Nebitno je to sve, jedna utakmica ko ni jedna. Ja pricam nas sustinski problem protiv bilo koje ekipe da igramo. Mislim da nam u trenucima fali neki plejmejker koji ce povuci to sve i smiriti igru i dodavati. Nesto kao onaj turcin sto je prosle sezone igrao, taj tip igraca.

pa vidio si da smo u drugom poluvremenu prije poklonjenog penala imali smo 2-3 situacije iz igre i sudija odlucuje utakmicu.
vjerovatno bi ih uzeli do kraja da im nije poklonio penal jer oni nisu imali vise od 4 opasne situacije i nijednu 100% priliku usred komunjarskog gnijezda
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 14 sep 2018, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.

anonymousHD
Kontakt:

PostPostao/la anonymousHD » 14 sep 2018, 18:47

SRAMOTA
Madridista, esa es mi patria.
Steeler Nation

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 14 sep 2018, 18:54

VOLIM TE ČELIK :opaopa: :bih:
Z e n i c a

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 14 sep 2018, 19:11

NAPRIJED ČELIK VOLIMO TE MI U POBJEDE NOVE IDEMO SVI
slika
slika
slika
slika
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 14 sep 2018, 19:16, ukupno mijenjano 3 puta.
"Da nije bilo rata, sa Čelikom bih bio prvak Jugoslavije " Kemal Hafizović

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 14 sep 2018, 19:12

zna li neko ko je bio komentator na moja tv, ime i prezime ?

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 14 sep 2018, 19:15

avenija WroteColonzna li neko ko je bio komentator na moja tv, ime i prezime ?

Jel ono Zoran Suko, po glasu je on
Samo Čelik!

KocevskiGaleb
Kontakt:

PostPostao/la KocevskiGaleb » 14 sep 2018, 19:19

Bronson WroteColonMi smo losi, a oni su odron, da nije bilo penala ne bi dali gola da se igra tri dana.
Liga je sve losija i treba je ugasit, organizacija utakmice ispod amaterskog nivoa, sudije velike nule, a igraci obje ekipe su za Kantonalne lige. :puke:

Ti si iracionalno negativan lik i treba te ugasiti. :lolno:

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 14 sep 2018, 19:24

Sta rec evo malo se sleglo kafa se pije izgubili bi reko bi naivno jedna neopreznost Karamatica i to je to i kad dodas sumnjivu ruku onu u prvom moro je svirat jedan penal mozda jedva i doceko jer nijedna situacija nije cista za penala.Prije penaala imali smo pr nekh sansi i moro je se gol dat jer oni ga ne bi dali nikad iz igre .Problem je kod nas kad primis gol to je kraj osim Sarajeva ,Zeljeznicara,Sirokog i Zrinjskog niko vise ne moze preokrenit rezultat jer tu nema kvaliteta niko poraz je neminovan jer mi smo imali 20 minuta opet nakon penala i dodas valjanje tuzlaka po terenu i mi slabi nista nismo napravli nikakvog pritiska ko sto je nas Sarajevo napalo pa t. u sudijskoj napravi 3 zicer sanse e to su ekipe.Realno Celik i Sloboda su tu negdje od 5 do 9 mjesta kako kome bude,cak mislim da su slabiji od nas.
Sad Tuzla valajalo bi pobjeda al nece bi lahko al bojim se nece bit ni 3000 ljudi.Krupu odmah rijesit i isapast iz kupa jer mi nemamo sta trazit u kupu nit imamo kvalitet nit imamo igrace tj roster igraca igrat na 2 fronta .Bitnija je liga i ne lagano opstanak obebijedit .Vrh evrope kupovte i ta mastanja zaboravite .Nas plafon je sredina tabele...I na kraju Robija odlicna a Fukare smijesne ne znam jel ih 50 bilo .Vala cestito bi im pobjedu al su nikakava oni ekipa al hajd vecina nas je reaalna sredina tabele al oni o evropi je smijesno, pa oni su odron od ekipe gori od nas

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 14 sep 2018, 19:26

[quote="avenija"]zna li neko ko je bio komentator na moja tv, ime i prezime ?[/quot
Zoran Suko je komentator bio al on opet u Zenici kad prenosi voli Celik ne znam sta mu bi :mrgreen: .jbe se njeg dje god ode uziva ,et meni je on drag komentator pogotovo kad reprezentaciju prenosi a nisam primjetio sta ti je zapaeo za oko koji komentar njegov kontra Celika

shalabajzer
Kontakt:

PostPostao/la shalabajzer » 14 sep 2018, 19:28

na kraju kad je robija krenula kuci bila je neka frka....policija im u bus naspricala suzavac.....i hitna je radila...gamad fuj....pogusit se mogli momci....sretan povratak u Ze !!!

KocevskiGaleb
Kontakt:

PostPostao/la KocevskiGaleb » 14 sep 2018, 19:37

Moramo se izdignuti iznad problema loseg kolektiva,po svakom pitanju.Tada ce nas svi vise postovati i na kraju kraje ustrucavati se da nam nanesu stetu.
Kakav je to investitor koji nije u stanju da podupla neke pozicije u ekipi,sto je kljucno za nastavak takmicenja.Roster nam je tanak i to se sada vidi.Crnci i radne dozvole nisu izgovor,to se je znalo i prije reprograma da papirologija ne moze biti spremna odmah.

Na nama je da podrzimo klub,sada kada je sve barem djelimicno leglo na svoje i da budemo objektivno.Kritikovati i pohvaliti,skladno situaciji.
Drago mi je da nema vise price kako je 8KM puno za zapadnu tribinu i slicnih klosarskih prica.Nadam se boljem.

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 14 sep 2018, 19:38

KocevskiGaleb WroteColon
Bronson WroteColonMi smo losi, a oni su odron, da nije bilo penala ne bi dali gola da se igra tri dana.

Ti si iracionalno negativan lik i treba te ugasiti. :lolno:

Itekako sam realan, a danasnji amaterizam mi je ugasio i posljednju volju, tako da sretno vam jer se definitivno odjavljujem :thumbdown:
Samo Čelik!

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 14 sep 2018, 19:44

Sad gledam ovo kad je ovaj redar Dedica kospicama gadjo koji seljak i uhljup i jbte.Nisam ovo u prenosu dobro ni vidio brzo mi proslo nekako ovo al veceg debila nisam vidio al ovo bi savez moro kaznit Slobodu a vjerujem da ce ih kaznit za ovu utakmici zbog propusta u organizaciji ..Al ovo nma ni u kantonalnoj ligi ovako redar dase ponasa ,ma trebo ga je Dedic pljunit u po usta

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 14 sep 2018, 19:53

KocevskiGaleb WroteColonMoramo se izdignuti iznad problema loseg kolektiva,po svakom pitanju.Tada ce nas svi vise postovati i na kraju kraje ustrucavati se da nam nanesu stetu.
Kakav je to investitor koji nije u stanju da podupla neke pozicije u ekipi,sto je kljucno za nastavak takmicenja.Roster nam je tanak i to se sada vidi.Crnci i radne dozvole nisu izgovor,to se je znalo i prije reprograma da papirologija ne moze biti spremna odmah.

Na nama je da podrzimo klub,sada kada je sve barem djelimicno leglo na svoje i da budemo objektivno.Kritikovati i pohvaliti,skladno situaciji.
Drago mi je da nema vise price kako je 8KM puno za zapadnu tribinu i slicnih klosarskih prica.Nadam se boljem.

Ma treba drug bit i realan covjek i strpljiv i sve dosta nam opstanak i korak po korak pa vidis li ti samo tuzbi igrca sve to mora on platit i vracatJasno je tanki i igraci al dovoljni za neku sredinu tabele i cisto sumnjam da ce se nesto i pojacat Celik mozda ova 2 crnca na zimu i to je to..Sad opet trebas ocekivat da ti neko kaze eo dug 20 000 i sta ces ti oceikivat tu neka pojacanja ,u zadnjih mjesec dana dugovi igraca 35 000 a to moras platit il neces ligu igrat i najgore sto ce to samo dolazit tuzbe i presude u korist igraca i boga pitaj ko vis nece trazit pare ko je se sve telio koji igrac i koja uprava na stetu kluba i sad ovaj sve mora placat i vracat te dugove il covjek da odustane pa da mi vracamo dugove ,grad sigurno nece vracat.

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: pomocniDJUBRE i 5 gostiju.