NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 sep 2018, 17:06

Ne znam sto se bati proziva, momak samo svoje misljenje rekao. Pogotovo sto seju prozivate, ako je iko fanatik to je on. To sto dresove spominjete da prodaje na stetu kluba, evo recite mi kada je to klub prodavao dresove? Sejo pola carsije opremio sa dresovima, da nije njega ne bi imali gdje kupiti dres pogotovo godina unazad.

Taj isti Sejo, dedo od mozda ured 70 godina povede navijanje na zapadu, taj isti deda proputovao citavu jugoslaviju za Čelik, da ne nabrajam dalje. Ne znam stvarno zasto ga spominjete u negativnom kontekstu.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 19 sep 2018, 17:15

Fanatik koji živi na račun Čelika, fanatik koji ustaje na noge i aplaudira grobaru Čelika Šabiću :bow:

btw. 0 : 1
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 19 sep 2018, 17:23

Skidanje gaca kao i prethodnih sezona. Nema zelje ni volje da se nesto uradi. Nikad mi gola neceno dat ako odigraju kao ovo prvo pol.

Oko 700 ljudi na tekmi, ako i toliko ima. Vracamo se na staro

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la anonymousHD » 19 sep 2018, 17:27

Kakvih 700, nema ni 500.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 sep 2018, 17:29

Koliko znam sabic je igracka legenda Čelika, to sto je poslije uradio je njemu na sramotu dok je ziv, a cak i poslije. Koliko zivi na racun Čelika, covjek vilu napravio, 2-3 stana, na moru apartman. Daj ne budite smijesni.

Nije ni cudo sto gubimo koliko je samo negativnih stvari izneseno danas.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 19 sep 2018, 17:46

Bevab autogol 0-2 nista od pokusaja u kupu onda...samo opstanak u ligi...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 sep 2018, 17:49

Ne idem ni protiv Tuzle ak ne budem znao da igraju u nedjelju u pola 8.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 19 sep 2018, 18:09

Mali mrki turkelica.Vec lezao zbog kriminalnih radnju u sportu.sta onda ocekivati.Nagrada i kazna za sve one sto su htjeli "invectitora" po svaku cijenu.Necemo mi maknuti od ovoh chmarluka ni za deset godina.
Reprogram bi se izganjao sa ili bez turcina,ali volja nepismene kasabe se morala ispuniti.Kada budemo pismeniji i hrabriji da se borimo sa problemima,imat cemo klub vrijedan paznje.
Posto sam inace ambiciozan i optimista,ne moze me zadovoljiti ta puno puta spomenuta sredina tabele.Ako je nesto vrijedno strpljenja i cekanja,prvi sam za tu ideju,ali ovo sto gledamo,organizaciono se nije pomaklo s mrtve tacke.Nista se nije uradilo po pitanju mladjih kategorija,opet je sve patnja."Pravi" investitor sa "pravim" namjerama prvo rjesava takva pitanja.Treba da vam bude jasno;
COVJEK JE OVDJE PRIJE SVEGA DA NAMJESTA MECEVE!!!"
Moze pricati ko sta hoce,biti optimista,realista ili sta vec ne,ali do sada se vecina problema moglo rijesiti da je u pitanju "pravi" investitor.Gdje je taj faken milijon sto je obecao?Popio Jamak?Nidje veze.
Drzim do toga da su nam bolje sanse po clanskom modelu,nego ovaj seljakluk,ali sami smo odabrali i ko nas ****.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 19 sep 2018, 18:30

Nema dalje, gasimo se, zavalit ce nas turcin, propadamo, gori smo nego prosle godine. Ulozio je bjednih 100 000, sve se zna, ja cuo, meni pricao jaran, on nacuo. Cekaju izbore, povlace se, ugasit nas hoce ko KF Zenica. Ovo je bijeda, gotovi smo. :plac: Joj da je bilo sto nije bilo kako bi nam dobro bilo.

brasileiro8
Postovi: 209
Pridružen/a: 01 jun 2018, 16:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la brasileiro8 » 19 sep 2018, 18:32

Dok su tu Fudo i Fudici nikada reprogram ne bi mogli izganjati a o bilo cemu dalje je suvisno pricati. Voli bih i ja da mozemo iznijeti clanski model i da nismo kasaba koja sebi ne moze kandidovati i izabrati normalnog gradonacelnika ali s obzirom da su to puste zelje preostaje nam da pisemo po forumu u kakvoj kasabi zivimo.

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 19 sep 2018, 18:33

hagy je napisao/la:Nema dalje, gasimo se, zavalit ce nas turcin, propadamo, gori smo nego prosle godine. Ulozio je bjednih 100 000, sve se zna, ja cuo, meni pricao jaran, on nacuo. Cekaju izbore, povlace se, ugasit nas hoce ko KF Zenica. Ovo je bijeda, gotovi smo. :plac: Joj da je bilo sto nije bilo kako bi nam dobro bilo.
Da se ne komentarisu tudji komentari,a mjesto toga cinjenice i stvarno stanje,bolje bi nam bilo.Nabijem sve koji su puni neutemeljenog optimizma.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 sep 2018, 18:36

Kad je sljedca utakmica?
Koliko se klub unaprjedio kako je Turcin dosao. :tokralju: :bow:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 sep 2018, 19:02

Ispali u prvom kolu. Hajd' nije prvi put. Al' ne mogu shvatiti da su mnogi ovdje prije tekme pisali da treba ispasti. Dali ste im super izgovor! Da se razumijemo, poslije tekme bi svakako izjavili:"u ovom trenutku nam nije priotitet Kup. Nemamo ekipu za borbu na dva fronta. Probali smo danas dati priliku i nekim igracima koji nemaju bas cesto priliku, da igraju. Medjutim, nije danas bilo dovoljno".

A koeficijent predobar. Pobjeda Krupe 6.00.

Sto se tice @Batija. Ponavljam se. Ne da mi se citati, kad vidim "kilometarski post" u kom on "pusti masti na volju". Kad covjek napise:"Fudo je mogao ugasiti klub kako je htio, imao je plan, ali ipak nije smio". I onda mu ne bude jasno koliko, to sta je napisso, je u najmanju ruku nelogicno(ne bih da upotrijebim teze rijeci), sta vise da pricamo...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 sep 2018, 19:09

# Pasha hajd da ti postavim jedno pitanje, al' da mi iskreno odgovoriš.
Može?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 19 sep 2018, 19:10

Sva sreca pa nam je bati najveci problem a igraci nam ne mogu trcati ni na pocetku utakmice.

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 19 sep 2018, 19:13

Nek nam je Bog na pomoci, otici cu jos protiv Tuzle, ukoliko ne pobijede odustajem, ne mogu vise

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 19 sep 2018, 19:13

KocevskiGaleb je napisao/la:Mali mrki turkelica.Vec lezao zbog kriminalnih radnju u sportu.sta onda ocekivati.Nagrada i kazna za sve one sto su htjeli "invectitora" po svaku cijenu.Necemo mi maknuti od ovoh chmarluka ni za deset godina.
Reprogram bi se izganjao sa ili bez turcina,ali volja nepismene kasabe se morala ispuniti.Kada budemo pismeniji i hrabriji da se borimo sa problemima,imat cemo klub vrijedan paznje.
Posto sam inace ambiciozan i optimista,ne moze me zadovoljiti ta puno puta spomenuta sredina tabele.Ako je nesto vrijedno strpljenja i cekanja,prvi sam za tu ideju,ali ovo sto gledamo,organizaciono se nije pomaklo s mrtve tacke.Nista se nije uradilo po pitanju mladjih kategorija,opet je sve patnja."Pravi" investitor sa "pravim" namjerama prvo rjesava takva pitanja.Treba da vam bude jasno;
COVJEK JE OVDJE PRIJE SVEGA DA NAMJESTA MECEVE!!!"
Moze pricati ko sta hoce,biti optimista,realista ili sta vec ne,ali do sada se vecina problema moglo rijesiti da je u pitanju "pravi" investitor.Gdje je taj faken milijon sto je obecao?Popio Jamak?Nidje veze.
Drzim do toga da su nam bolje sanse po clanskom modelu,nego ovaj seljakluk,ali sami smo odabrali i ko nas ****.
Da ne tušim dalje...čovjek sve objasnio! Odjava...
Samo Likče...!

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 sep 2018, 19:33

KocevskiGaleb je napisao/la:
hagy je napisao/la:Nema dalje, gasimo se, zavalit ce nas turcin, propadamo, gori smo nego prosle godine. Ulozio je bjednih 100 000, sve se zna, ja cuo, meni pricao jaran, on nacuo. Cekaju izbore, povlace se, ugasit nas hoce ko KF Zenica. Ovo je bijeda, gotovi smo. :plac: Joj da je bilo sto nije bilo kako bi nam dobro bilo.
Da se ne komentarisu tudji komentari,a mjesto toga cinjenice i stvarno stanje,bolje bi nam bilo.Nabijem sve koji su puni neutemeljenog optimizma.
Samo da pozdravim galeba koji me nazva "iracionalno negativnim likom kojeg treba ugasiti".

E moj drug, ja sve sto pisem realnoscu odise ...

Pozdrav!
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 sep 2018, 19:34

Evo ovako sto se tice mojh postova drugovi imate BLOK OPCIJU HVAL BOGU UPOTREBITE TU OPCIJU ,ja samo pisem iz cejfa svog ne mora niko citat a ubijedjen sam svi vi citate svi vi razumijete samo neke stvari necete priznat da je tako.I ja bi volio da je bolje al nije ima puno stvari koji ne valjjaju al nadam se bice bolje svakim danom i kazem ovo je proces 3 do 5 godina da se sve slozi..
Sto se tice tekme po meni ocekivano i volim sto smo ispali iz kupa jer ga ne mozemo osvojit nemas igace a sto da rizikujes opstank u ligi i recimo doc do polufinala i moras naletit na kraju na prve 4 ekipe i tu sanse nikakve nemamo.
Pricate o prodjaji pa sto niste danas kuce stanove auta prodali i ulozili na Krupu i uzeli pare ak ste sigurni bili i ak neko misli da je kladionicarska tekma lijepa kvota bila za sve nas.Ulozis 100 000 uzmes cistih 500 000..Jel vi stvarno mislite da je to tako lahko namjestat i da je UEFA budala..Pisete o Seji zivi na racun Celika od cega sto proda dres il al da ce zivit ,pa Celik za 20 god jednom imo fan shop znaci nikad Celik nije prodavo dresove,tog covjek treba postovat a mozes ga mrzit zbog nkih stvari privatnih al sto se tice Celika treba ga postovat.
Sto Galeb prica 1 clan 1 glas onako reprogram nikad ne bi dobio niodkog otiso bi Fudo doso bi novi Fudo iz bilo koje stranke.Evo ti primjer Hajduk onakavi navijaci i Torcida gdje vise od 50 000 ljudi izadju na ulicu ne mogu tim sistemom nista i plus dodas drzava Hrvatska je puno sredjenija drzava od BiH.TO moze samo proc u sredjenim drzavama gdje ak nesto potpises mora realizvat ,ovdje ti sve potpise dogovori se i onda ti nece ispostovat nista jos te koci sto vise moze i nista ne mozes.Mozes jedino pisat ovako ovdje il po fb i normalno da pada interes kod ljudi za tim projektom.
Nista sad u Nedelju pokusat pobijedit Tuzlu i da nas dodje sto vise na stadion

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 19 sep 2018, 19:34

Danasnja igra nije bila toliko losa, dobro nasi odigraju negdje do njihovog sesnaesterca, al onda se izgube, nema zavrsnog pasa, opet napadaci nemaju konkretnu priliku. Bilo je nekih pokusaja ali nista posebno. Prije njihovog gola za 0-1 smo odigrali jednu dobru loptu za Dilvera koji iskosa izlazi sam pred Markovica ali nije bila bas dobra pozicija pa mu je odbranio. Poslije toga Krupa prvi put neku ozbiljniju akciju napravi, ovaj pretrca Mehica i gol. Opet mi imamo vise od igre kao i citavo poluvrijeme ali fali opet taj pas.

U drugom poluvremenu opet smo otvorili solidno do sesnaesterca, i onda opet kontra Krupe ubacaj sa lijeve strane, njihov igrac ne stize i Bevab vjerovatno ili je htio pustiti loptu, ili u korner izbaciti ili je spustiti nekako golmanu, na kraju je ispalo tako da se odbila i uz desnu stativu udje nekako u gol.

Preuzeli smo inicijativu, Krupa se branila i nije dopustala nista, Sisic onda stupa u akciju gdje je pocelo koskanje i guranje, pri cemu Sisic i Markovic dobijaju zute kartone. Pokusavali smo do gola ali nista, i eto Markovic dobija crveni u 90toj pri cemu se uzelo 3-4 min dok je izasao i dok je neki igrac stao na gol jer nisu imali vise izmejna. Prvi sut i primaju gol, i onda sudija svira kraj iako se igralo 2-3 min od 5.

Sve u svemu Krupa je imala dobre kontre, dok smo mi pokusavali na silu do gola.

Ruzic- solidan, nije mogao nista ni kod jednog gola
Miletic- stabilan je bio, nije imao cini mi se nekih velikih gresaka
Durakovic- kanta
Bevab- solidan, jedino taj nesretni gol koji se svakom moze desiti je pokvario njegovu partiju
Mehic- kanta kao i obicno
Vrhovac- Ne znam kakvu je poziciju igrao od pocetka, mislim da je na poziciji Sisica, a onda je Durakovic na poluvremenu izasao pa je stao na stopera. Imao je nekih gresaka, nisam ocekivao od njega
Jamak- dobar ali nije na nivou prethodnih utakmica
Dilaver- jednostavno nema lopti i nista ne moze uraditi isto kao i Nikolic (u prevodu slabo i jedan i drugi)
Mujanovic- 2 dodira s loptom u 20 min, ni za klupe nije
Dedic- solidan, najvise pokazao i pokusavao da se nesto uradi
Grahovac- pozrtvovan nema sta, trudi se momak, uz Dedu jedan od najboljih
Sisic - nista osim par suteva iz daljine
Jurina- odlican i prodoran, za 20 min je imao prodora kroz trojicu, i vise prodora nego cijeli napad u 70tak min (odlican i borben)

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.