NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 05 okt 2018, 21:52

Mjenjao bi serbo ali adilovic na klupi zato smo izgubili hahah

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 05 okt 2018, 21:56

Dobar psiholog bi nam trebao nista drugo i jos par kvalitetnih igraca jer babala nema pluca za 60 minuta a kamoli 90 on kad izadje u drugom to ti je isto sa igracem manje usvakom slucaju ovaj poraz ce se odrazit na mentalni sklop ekipe i u iducim utakmicama tesko padnu ovakvi porazi i igracima i navijacima

brasileiro8
Postovi: 209
Pridružen/a: 01 jun 2018, 16:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la brasileiro8 » 05 okt 2018, 22:33

Mentalitet igraca, nespremnost da se odgovori izazovu dokrajcivanja nokautiranog Zelje. Umjesto toga oni cine sve da ga vrate u zivot. Drugi problem je losa reakcija strucnog staba koji je u momentima dobijene utakmice morao uputama igracima potaviti stvari tako da se do kraja to odardi kako treba. Moralo se napasti i dokrajciti ih. treca stvar je sto nas u tim momentima ni sreca nije pogledala. Blesavi korner iz kojeg primas gol gdje livaja nije ispratio ubacivanje igraca i ona ruziceva glupost. Ruzic ima problema sa ubacivanjima i to nije nikakva novost ali je zato na liniji najbolji golman u ligi.

Ipak na kraju ne smije se praviti tragedija od ovoga. Ekipa je u stvaranju, imamo pozitivnu atmosferu, ljudi se bore i treba ovo podrzati.

Avatar
Nane17
Postovi: 779
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nane17 » 05 okt 2018, 22:36

Nazalost izgubili smo dobijenu utakmicu,ja iskreno nisam dugo teze neki poraz dozivio,ovaj put smo trebali odnijet barem bod,ovakvu situaciju tesko da cemo opet imati ali sta je tu je! Hvala igracima sto su nas povukli kuci s obzirom da nam je kombi ostao u defektu kod Visokog !

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 05 okt 2018, 23:25

sehic96 je napisao/la: Kao prvo nemas potrebe psovat. Kao drugo mozda nisam iz Zenice ali Čelik pratim od svoje 10-e godine. Znači već punih 12 godina. A kako sam 120 kilometara od Zenice sve do prije nekih 8 godina najveci izvor informacija mi je bio teletext. Sada hvala Bogu na internetu. Kao trece nije mi zasmetalo uopste kritikovanje igre, al mi smeta spominjanje kluba u bilo kakvom lošem kontekstu. I da ne dužim dalje znači samo hrabrije i naravno kondicija mora biti daleko bolja.
Psovat ću i zato što volim ovaj klub i mrak mi je na oči pao nakon ove sramote večeras.
Ne zanima me gdje živiš, to nigdje nisam spomenuo. Samo ja nemam živaca da gledam 11 balerina kako sramote ime kluba niti imam živaca da slušam isprazne luzerske floskule tipa:
"Nismo imali sreće."
"Bit će bolje drugi put. "
Itd.
Zadnjih 20 godina tražimo opravdanja za poraze u gostima za poraze u 90+ minuti i za vaginalni pristup naših igrača na strani. E pa oprosti što ja više nemam živce da slušam i da trpim ta sranja. Ti još vjeruješ u bajke da će bit bolje ali ja ne.
Naše curice su otjerale kondicijskog trenera jer im je bilo preteško na treninzima, jbg valja iduće veče dudlat onu špagu u IR-u tako da je jasno što je kondicija u klincu. Babala diše na škrge u 60 i nekoj, Bevab je plivao prvo polivrijeme, Livaja je zaplivao drugo, Dedić... ja ne znam šta je taj čovjek uopšte radio, stoperi usrali i šefa i stanicu. Pa ova tragikomedija od ekipe nam je dala tri gola glavom. Ekipa koja je u rasulu s igračme manje nas je pobjedila i šta ti očekuješ sad? Možda neku posjetu protiv Širokog, neko navijanje za šta? Za još 1001 razočarenje. Malo je tolikih mazohista da mogu ovo trpit. Ako protiv širokog bude i 700 nek se lupaju u guzicu.
P. S. Nadam se da je "investitor" večeras vidio šta znači kvalitetan igrač. Rodin nas je oplodio i odbrambeno i napadački, ali **** valja platit takvog igrača.
Zadnja izmjena: JonSnow, dana/u 05 okt 2018, 23:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
avenija
Postovi: 13633
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 05 okt 2018, 23:27

Tesko jest pretesko jest da ti knedla u grlu stane, ali nema od plakanja nista, nastaviti raditi fizicki I PSIHICKI.

Zna se da Siroki moramo dobiti zbog sestice, ne dobiti nego ubiti ih nogama sakama rukama. Tu bod za mene je ravan porazu.

Dedic opet ubjedljivo najlosiji cak se vise ni ne trudi, ne trci uopste. Okic u vrhunskoj formi, odlican..Jamak igra srcem kao da je dijete Celika i njemu pohvale.

Dati igracima pauzu da dodju psihicki sebi i onda jako i jace jos. Ne sumnjam da cemo uz pojacanja na zimu vec na proljece pobjedjivati u gostima jace ekipe.

Ostaje zal ali ne smijemo zaliti zbog iduce utakmice.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 05 okt 2018, 23:32

Poraz svaki boli, a narocito cinjenice na terenu i kretanje rezultata, ali sta se moze. Ipak nije tolika tragedija, jer sramota bi bilo kuci gubit od granicnog prelaza i etno sela. Ovo je podnosljivo. Znam, malo nam je falilo, ali ponavljam sta se moze.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 05 okt 2018, 23:49

Nije u redu! Ne moze biti kad vodis 2:1 i imas igraca vise!

I svi koji opravdavate ovaj poraz izgleda imate isti gubitnicki mentalitet.


Za ovaj poraz im treba odbiti pola plate, pa nek' se zamisle...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 06 okt 2018, 00:00

Iskreno mislim da je ovo naš maksimum i trebamo se pomiriti sa tim. Igračima čestitke na borbenosti ali prokletstvo nas i dalje prati. Nadat se boljem ali bojim se da nakon izbora za Čelik dolaze mnogo teži dani. Žalosno ali istinito. Okoristio se ko je mogao i trebao i sada neka nam je Bog na pomoći. Koliko imam info iz kluba situacija je jako teška, para nema i zadužuju se na sve strane...iskreno se nadam da nije tako ali sve ćemo vidjeti!? Za sada jedva to sve ide, još kad pogledam mladje selekcije srce da pukne od tuge i jada...sretno nam svima! Zivjeli!
Samo Likče...!

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 06 okt 2018, 00:05

Kako sam popisan nakon ovoga... Ovakvu priliku gdje u 67oj minuti vodis 1-2 na grbavici dugo necemo imati :( :(

Da smo pobijedili protiv Sirokog bi opet napunili stadion, a ovako...

Siguran sam da bi lagano dobili Sirokog na krilima ove pobjede, a sad kako ce uticati na igrace ovaj poraz, ne znam stvarno. Sta vise reci :cry:

Uvijek nesretni i uvijek ovo uradimo sami sebi, dokle vise ebemu ovaj strah od pobjede protiv losije ekipe na terenu koja jos ima 10 igraca. Boze sacuvaj :plac:

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la anonymousHD » 06 okt 2018, 00:11

Mladost, Željo... Pu!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 06 okt 2018, 00:14

Danas je robija jedina vrijedna pomena. Svaka čast momcima.

Nadam se da će starac živjeti i nakon nedjelje.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 06 okt 2018, 06:55

Imam i ja info iz kluba, al necu vam reci od koga. Doduse, nisam siguran jesu li tacne. Ustvati, tacne su, al nisam siguran. Iako, sutra Nedelja, pa me strah. Joj sta li ce biti u Ponedeljak. Dal ce kisa il suncano vrijeme.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 06 okt 2018, 07:45

Svi imamo da je poslije izbora raspad.
Znaci svi kukamo na ovo, a svi kolektivno se bojimo da li ce 'invenstitor' otici.

Zanimljiva smo mi bagra. Mnogo cudni.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 06 okt 2018, 08:37

Idemo dalje,nesretan poraz,napunimo stadion protiv Širokog! Pa jel vi lazete raju ili sebe :D Izgubiti na ovaj nacin je SRAMOTA! Nema tu opravdanja nikakvog! SRAMAN PORAZ! Protiv Širokog ce biti 600 ljudi što su protiv i Krupe bili i 300 novih koji ce doci tek reda radi na tekmu...i to je to! Jel neko ocekuje da se u gostima igra ovako KUKAVICKI a da se BP puni kada su domace tekme? Ja bih volio da nisam u pravu,al od utakmice sa Sarajevom Čelik na BP nece vise imat vise od 2000 do kraja regularne sezone! Baš iz razloga što je "LUZERSKA" ekipa u gostima!!!
::::SAMO ČELIK::::

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 06 okt 2018, 09:21

Glavu gore i idemo dalje,imamo neki problem kad vodimo na gostovanju isto da im noge otezaju,poveli smo ograca smo vise imali i tad se sve tu raspalo umijesto da su ih zavrsili sa jos jednim golom a moglo se vala dat i dva kakve smo sanse propustili,i moram reci da ke Dedic poceo nervirati sa svojom igrom pogrijesio jr kod drugo gola kad krene naprijed gura nepotrebne pasove odma jednostavno taj momaknisto da nije igro fudbala nikad,al sta je tu je idemo dalje uzdignute glave.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 06 okt 2018, 09:26

Nego insajderi kad već imate informacije šta se dešava u klubu to i napišite, a ne da dođete bacite bombu i odete.

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 06 okt 2018, 10:49

Sve se kao borite protiv politike u Celiku,a puna vam usta politike! Pojedinci bi sad potpisali raspad Celika samo da dokazu da su u pravu! Poserem vam se na ego i dostojanstvo! MRS!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 06 okt 2018, 10:52

autogol je napisao/la:Sve se kao borite protiv politike u Celiku,a puna vam usta politike! Pojedinci bi sad potpisali raspad Celika samo da dokazu da su u pravu! Poserem vam se na ego i dostojanstvo! MRS!
:thumbup: Svi su protiv Ajdina a svi se boje da ce napustit Celik poslije izbora....A za informacije koje imaju iz kluba nemam rijeci :urnebes: :urnebes:

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 06 okt 2018, 11:38

Da smo dobili ispalo bi da je fudo kupio..
Znam ja nas, **** ti nas.
Pravda za flash-a!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.