NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 okt 2018, 16:04

Najzalosnije sto ovdje rijesenja nema niko osim bacanja suplje i neke teorije a u parksi svi smo mi nemocni i sutra da odustane bilo koji investitor u ovakvom drustvu ne mozes dalje i samo se vracas na pocetnu crtu.
Jedni nek zive u masti da ce bit bolje sa investitorom ovako a drugi nek zive u masti da ce bit bolje bez inveestitoraii bice onako .,I oboje si i u pravu al i zive u iluziji i zabludi ..NIKAD MI ZDRAV KLUB POSTEN I CIST NECEMO BIT DOK GOD JE OVAKVO DRUSTVO OKO NAS ,NI MI NITI IJEDAN KLLB NECE NAPRAVIT ISKORAK NAPRIJED u BIH.U jednoj od najsiromasnijim drzavama u evropi sa najvecom stopom nezaposlenosti i sa najvecim kriminalom i korupcijum i ovakvo uredjenje gdje ako nisiclan starnke vladajuce mozes pusit k.urac. I mi hocemo da nam bude sve cisto i posteno ..Pa to mozes samo sanjat,recite mi neku drzavu sa slicnim ovim krakteristikama i da ima uspjesan klub i koja je to drzava i koji klub.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 okt 2018, 16:11

Vala niko ne zna kakva bi bila situacija da je Reprogram izglasan jos prije godinu i po. Ko garantuje da i tada ne bi bilo pozajmica.
Ali, bitno je da mi nastavljamo tradiciju da svaki put pred utakmicu pricamo o svemu, samo ne o utakmici. Nije idila, pa nije, sta treba? Da bojkotujemo opet, da proteste pravimo.

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 18 okt 2018, 16:18

slika

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2018, 16:28

:kafa: :puke:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 okt 2018, 16:41

hagy je napisao/la:Vala niko ne zna kakva bi bila situacija da je Reprogram izglasan jos prije godinu i po. Ko garantuje da i tada ne bi bilo pozajmica.
Ali, bitno je da mi nastavljamo tradiciju da svaki put pred utakmicu pricamo o svemu, samo ne o utakmici. Nije idila, pa nije, sta treba? Da bojkotujemo opet, da proteste pravimo.
Sad ne bi na protestu 200 ljudi bilo jer i od onog nema nista sve smo vidjeli a i sa ovim se patimo .Ko ce to povest bojkot pa nema 1000 na stadionu ak nema rezultata i neke borbe za gornji dio tabeele,.Kakav reprogram i onda da si dobijo ko bi to vraco dugove ovi sto non stop dolaze ,ko bi placo licencu za ligu ,ko bi sad placo sve ove plate i sve zivo sto treba ..To neko zivi u zabludi da bi se otimali sponzori i opet bi ne bi bilo ljudi ak nemas rezultata kad smo mi takav narod nema niko strpljenja nizasta i milion struja nekih ak ne moze njegovo nek sve propadne i sve neki navijaci kad su njegovi tu svaku gleda tekmu ,cim su drugi ne zanima ga klub i ove dodas koji gledaju samo rezultat i takvih je najvise,Ovih ko nas sto ima, nema 1000 u cijelom gradu sto iskreno vole Celik ,sve interesi neki vladaju.Sto kaze Krstajic za novinare ne moze vama bog ugodit uvijek ne valja e tako smo i mi i sami ne znamo vise ni sta hocemo ni sta mozemo nikad nam nista ne valja ,Da idemo na tekme koliko pametujemo imali bi sve sto zelimo i trazimo,ko ce te ovako ozbiljno shvatit nidje nikog

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 okt 2018, 16:46

nek se bar zakuhalo malo :lol:

moramo se nabrijat da rjesimo ubice iz listice :thumbup:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 18 okt 2018, 18:00

Lawer_88 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Pa eto dovoljno sam rekao, i ja sam slucajno saznao da budem iskren i nemam insajdera.

I ovo sam najvise rekao da se ubije ova 'idila' na temi, gdje pojedinci brane invenstitora kao da im je majka.
Situacija je katastrofalna, malo reci katastrofalna.

A ovi nek zive u zabludi da je sve 'ideal'.
Ja stvarno pokušavam da realno i objektivno gledam na stvari.
Je li katastrofalno to što je potpisan reprogram, što stranci konačno mogu da se registruju, ili skoro konačno mogu, što je gro-dugova na ovaj ili onaj način vraćeno.
Jesmo li mi to imali bolju situaciju prije turčina il smo se za taj reprogram živi pojeli svi do jednog. Pa ako unosi novac u klub kroz pozajmice, pa ljudi čovjek bilo koji, mora na neki način da se obezbjedi. I još nešto, šta mu je sredstvo osiguranja za te pozajmice, kad Čelik kao pravno lice nema ama baš nikakve imovine na sebi. Pa taj ko unosi pozajmice, ma ko on bio, samo on rizikuje.
Od pohvala magarac neće postati konj!
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 18 okt 2018, 18:34

Al bas tako, uvijek pred utakmicu neka nova vijest :lol: :lol:

BOJKOT :lol: :lol:

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 18 okt 2018, 18:47

Čitam vec par dana ovo na forumu rekla kazala pa da i ja uletim sa necim sto je provjereno i sto posto tacno.Sto se tice plata igracima jeli kasne ili ne,Da kasne i razlog nije da se nema para vec posto babuka Ajdin nije tu i kad babuka dodje sve se isplati do marke a razlog stomkad babuka nije tu nema nekad plate ili nesto slicno je zato ato covjek nikom ne vjeruje pa iz razloga i ne moze davati ili slati kes kad nam je klub lopovski itd.Sto se tice odblokiranja racuna samo koci ITC i to je to jedini sporan dug je njihov i radi toga se koci blokiranje da trenee sjedne na klupu i da crnci zaigraju.Eto vam razlozi tetkice Forumaske
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 18 okt 2018, 19:11

Kriticari fb i forumasi prvi su kad treba unistit i napasti,ali zato kad treba dati za kartu 4,6 i 8 KM ma kaze skupo nema se sta vidjeti bolje kuci gledati Engleze ..............
Sljedece sezone gledat ce te Celik bez mane za nase uslove medju tri ekipe garantujem.
Robijasi 1988

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2018, 19:19

Dodje mi da i ne pratim vise ovaj forum, zbog ovakvih likova. Niko ne kaze da je med i mlijeko, ali nije ni toliko extremno kao sto navodite. Na kraju se sve svodi na ono sta smo mogli drugacije, bilo je ovo ili da se gasimo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 okt 2018, 19:46

:urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 18 okt 2018, 19:47

Da upola vole i podrzavaju neke stvari koliko su negativni i ne upuceni bilo bi po 5000 ljudi svaku tekmu al hajd nek tetkice gledaju engleze i nek samo vole klub kad pobjedzuje i kad je sve lijepo bajno i sjajno,e moj celik kakve navijace imas da ni sami sebe ne mogu podrzati a kamo li tebe starce moj dragi...
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 18 okt 2018, 19:57

prisonbreak je napisao/la:Pa eto dovoljno sam rekao, i ja sam slucajno saznao da budem iskren i nemam insajdera.

I ovo sam najvise rekao da se ubije ova 'idila' na temi, gdje pojedinci brane invenstitora kao da im je majka.
Situacija je katastrofalna, malo reci katastrofalna.

A ovi nek zive u zabludi da je sve 'ideal'.

Ako si tako pametan sto nisi iznjeo svoje planove i idealno rijesenje na skupstini kad je mogao doc ko je htio pa reci sta ima vec ovako trujes ljude preko foruma da je katastrofa sve u klubu,sta je to bilo 20 gldina unazad pa jel tad bilo sjajno ili katastrofalno,koliko je covjek vratio dugova tudji sto su ga napravili sarajlici zaimovici i ostala bagra sta smo to dobili sa njima a sta sa investitorima sta hoces da ti turcin polaze racuna sta radi kome pare daje ko vodi klub ko placa sve ovo sto se placa vec godinu dana,i da se razumijemo nisam ninacijoj strani ja sam samo za zrel klub i normalnu saradnju u klubu i sve sto slijeduje normalno poslovanje normalnog kluba a ne hejteri ko vi sto trujete ljude nekim stvarima sto ste culi na kafu u ovom usljivom gradu..
Zadnja izmjena: OdmutNicaze1988, dana/u 19 okt 2018, 00:57, ukupno mijenjano 1 put.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 okt 2018, 20:03

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Pa eto dovoljno sam rekao, i ja sam slucajno saznao da budem iskren i nemam insajdera.

I ovo sam najvise rekao da se ubije ova 'idila' na temi, gdje pojedinci brane invenstitora kao da im je majka.
Situacija je katastrofalna, malo reci katastrofalna.

A ovi nek zive u zabludi da je sve 'ideal'.

Ako si tako pametan sto nisi iznjeo svoje planove i idealno rijesenje na skupstini kad je mogao doc ko je htio pa reci sta ima vec ovako trujes ljude preko foruma da je katastrofa sve u klubu,sta je to bilo 20 gldina unazad pa jel tad bilo sjajno ili katastrofalno,koliko je covjek vratio dugova tudji sto su ga napravili sarajlici zaimovici i ostala bagra sta smo to dobili sa njima a sta sa investitorima sta hoces da ti turkic polaze racuna sta radi kome pare daje ko vodi klub ko placa sve ovo sto se placa vec godinu dana,i da se razumijemo nisam ninacijoj strani ja sam samo za zrel klub i normalnu saradnju u klubu i sve sto slijeduje normalno poslovanje normalnog kluba a ne hejteri ko vi sto trujete ljude nekim stvarima sto ste culi na kafu u ovom usljivom gradu..
Dragi nas Aydin.

Cist primjer zasto ne idemo naprijed.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 18 okt 2018, 20:14

Bronson je napisao/la:
Lawer_88 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Pa eto dovoljno sam rekao, i ja sam slucajno saznao da budem iskren i nemam insajdera.

I ovo sam najvise rekao da se ubije ova 'idila' na temi, gdje pojedinci brane invenstitora kao da im je majka.
Situacija je katastrofalna, malo reci katastrofalna.

A ovi nek zive u zabludi da je sve 'ideal'.
Ja stvarno pokušavam da realno i objektivno gledam na stvari.
Je li katastrofalno to što je potpisan reprogram, što stranci konačno mogu da se registruju, ili skoro konačno mogu, što je gro-dugova na ovaj ili onaj način vraćeno.
Jesmo li mi to imali bolju situaciju prije turčina il smo se za taj reprogram živi pojeli svi do jednog. Pa ako unosi novac u klub kroz pozajmice, pa ljudi čovjek bilo koji, mora na neki način da se obezbjedi. I još nešto, šta mu je sredstvo osiguranja za te pozajmice, kad Čelik kao pravno lice nema ama baš nikakve imovine na sebi. Pa taj ko unosi pozajmice, ma ko on bio, samo on rizikuje.
Od pohvala magarac neće postati konj!
Niti hvalim niti kudim. Osvrnuo sam se na prisonov "istup". Svako ko zna neke stvari koje ne funkcionišu u klubu treba da ih se iznese i upozna šira javnost. Ali svaka ta stvar ima svoje "ime i prezime", a ovo nesto kao katastrofa je, neko se bogati, unosi se keš u torbama, vidjet ćete, vrijeme će pokazati, po meni je onako baš bezveze i to svaki put neko pred svaku utakmicu. Šta god da se dešava u klubu ovo nije način jer odbija ljude sa stadiona, a samim time i od kluba, a svaki čovjek više na stadionu je bitan.
I ja bih volio da smo Bajern Minhen, ali hajmo stvari posmatrati realnim, i iz svake situacije pokušati izvuči maksimum.
@prisone, što obrisa post danas kad si imenovao dotičnu osobu???
#samoČelik

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la 20le » 18 okt 2018, 21:28

Gdje ste insajderi, ima li novih bljuvotina iz vasih usta?
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 18 okt 2018, 21:43

Zdravlje nadmasuje sva materijalna dobra, zdrav siromah, zaista je sretniji od bolesna kralja.
:salut:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 18 okt 2018, 21:50

Bronson je napisao/la:Zdravlje nadmasuje sva materijalna dobra, zdrav siromah, zaista je sretniji od bolesna kralja.
:salut:
Možeš li navesti šta sve po tebi predstavlja zdrav klub tj. zdrav Čelik i šta je sve potrebno da se do toga dođe iz trenutne situacije???
#samoČelik

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 okt 2018, 21:55

A zaista ima i oholih siromaha (radije ce crknut, nego da mu tamo neko pomogne, makar dok ne stane na noge)
:yawn:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.