NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 11 nov 2018, 18:28

Kad vidim ove druge, mi smo dobri. :lol:

Samo da liga izdrzi jos 2. kola, haha.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 11 nov 2018, 18:29

Crni gavran je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:Trener neide nikuda on je ovdje postavljen za dugorocan projekat,jedino u slucaju da ono padnemo bas na zadnje mjesto kao npr. sto je Skupi u Makedoniji pa je Umit Karan postavljen za novog trenera,tek tada bi Ornek letio sa klupe,a sve ovako dok smo oko sredine tabele nema od toga nista
slika
Koja crna sredina mi smo 8. na tabeli, ako kojim slucajem Tuzla City dobije Zelju na Grbavici, sto nije nemoguce, eto stigla bi nas i Tuzla City na 2 boda. Dobra stvar je sto Gosk igra sa Krupom, ali eto ako Gosk sutra dobije eto i Goska u odnosu na nas na -5, a jos 2 kola do kraja. Dakle, situacija je vise nego alarmantna!

Da se ja pitam, ali ne pitam se bas kao ni vi, za trenera bi doveo Borisa Pavica, od igraca Bojo i Andjusic iz Mladosti, te Kulovic iz Goska.
Nazalost, moje prognoze su se ostvarile, Tuzla dobi Zelju, a Gosk Krupu , tako da nam se i oni priblizise i to dobro(kao sto sam gore i naveo).
Ja Mladost DK dozivljavam kao da nam dolazi Sarajevo...
slika
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 11 nov 2018, 18:32

Svi uspiju iznenaditi u gostima,samo smo mi kanta za nabijanje :oops:
Sve dok imaju ovakav odnos prema dresu,drago mi je ako im nisu redovne plat!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 11 nov 2018, 18:37

autogol je napisao/la:Svi uspiju iznenaditi u gostima,samo smo mi kanta za nabijanje :oops:
Sve dok imaju ovakav odnos prema dresu,drago mi je ako im nisu redovne plat!
Za onakvu igru i nezalaganje treba im uvesti smanjenje plata. Pobjeda Tuzle nad Zeljom i nije iznenadjenje, s obzirom da su ih dobili i Gosk i Zvijezda. Kad vidis ko igra sve u Tuzli, oni bi trebali biti medju top3, ali nemaju navijaca.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 11 nov 2018, 18:41

Ne znam bi li vise i piso na ovoj temi. Necu da psujem. Cuvat cu zivce... im pleme, familiju, voz koji ih doveze, sve na kamaru. Opet opstanci s guza na guz. Uh.. im familu.. MRS.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 11 nov 2018, 18:48

Nisam ja džaba odmah na početku reko da cu bit zadovoljan i 10 ako budemo a sve iznad tog je fantastično
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 11 nov 2018, 19:05

Sad će nas naložit na prolječe pojačanja pripreme na Maldivima
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 11 nov 2018, 19:57

sehic96 je napisao/la:Nisam ja džaba odmah na početku reko da cu bit zadovoljan i 10 ako budemo a sve iznad tog je fantastično
Sehicu slazem se sa tobom apsolutno,uz reprogram 10 mjesto odlicno,nadam se samo da njega nece zeznuti razumijemo se sta hocu reci

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 11 nov 2018, 20:00

almir2018 je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Nisam ja džaba odmah na početku reko da cu bit zadovoljan i 10 ako budemo a sve iznad tog je fantastično
Sehicu slazem se sa tobom apsolutno,uz reprogram 10 mjesto odlicno,nadam se samo da njega nece zeznuti razumijemo se sta hocu reci
U potpunosti. I znam da kad sam ja pisao da je ovo maksimum ove ekipe mnogi su me citirali i pisali kako mogu oni bolje samo sto igraju ko čkepi. E pa momci oni ne mogu bolje pa vi pričajte šta hoćete. A pred punim Bilinim i moj otac od 50 godina će ginut.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 11 nov 2018, 20:08

Ovo kad pogledas samo sve se vrti u krug .Sve je to slicno svi klubovi i svi navijaci ,svi nesto samo traze a klubovi nam sve gori i gori .liga sve slabija i slabija.o posjeti da ne pricam i vise sam ne znam jesul relno imalo i navijaci ni sami vise ne znaju ni sta hoce ni sta mogu.Novac niko normalan vise neda a ovi sto daju rade sta hoce ..Vidis samo danas Sloboda i Zeljo samo nesto se trazazi neke ostavke neki novi ljudi da dodju koji ne postoje nit zele u klubove.Pmetni su se izdvojili iz ovog ludila ostali su nesposobni, ostali su neki sumnjivi ljudi i stranacki ljudi a niko navijace nista nit pita nit vise ima navijaca ....Navijaci opcenito zive u nekim svojim snovima a toliko su pale sve grupe da je to neobjasnjivo i cisto smijesni svi postali da te moze jbavat svi kako hoce jer nema vise navijaca ko nekad nit ima to vise iko snage nesto pokrenit neki pokret il protest il bilo sta.NGG je dobro kreno al nema novca i kraj.
Sto se tice Celika valjda ce bit bolje nekad ,bar eto u Subotu proslavit rodjendan a rezultat kakav bude i vidjet ta ce bit na pauzi zimskoj ..Kakvi smo bili prije godinu sad smo odlicni u svemu i nek taj reprogram ide to je najbitnije.Ne ocekujem ja nista jos ,tk mozda za 3 sezone neki rezzultat al pod uslovom da se pravilno radi i ide naprijed .Ak ne bude nista ,ostat ce mo ovako vjecno se paatit pa ko ima zivaca pratit ce a ko nema jbga nek igra saha nadje sebi zanimaciju.Ovaj ak ne izvuce Celik ovo nikad niko nece izvuc nit ce pokusat bilo ko ikad.
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 11 nov 2018, 20:13, ukupno mijenjano 1 put.

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 11 nov 2018, 20:09

sehic96 je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Nisam ja džaba odmah na početku reko da cu bit zadovoljan i 10 ako budemo a sve iznad tog je fantastično
Sehicu slazem se sa tobom apsolutno,uz reprogram 10 mjesto odlicno,nadam se samo da njega nece zeznuti razumijemo se sta hocu reci
U potpunosti. I znam da kad sam ja pisao da je ovo maksimum ove ekipe mnogi su me citirali i pisali kako mogu oni bolje samo sto igraju ko čkepi. E pa momci oni ne mogu bolje pa vi pričajte šta hoćete. A pred punim Bilinim i moj otac od 50 godina će ginut.
Mada mislim da cemo mi na kraju sezone zavrsiti izmedu 6~8 mjesta,do sada su rezultati vise manje ocekivani jedino mogli smo Tuzlu i Siroki dobiti na BP i Zelju u gostima ali sta je tu je,samo da mi u narednom kolu Mladost pobijedimo akobogda

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 11 nov 2018, 20:24

sehic96 je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Nisam ja džaba odmah na početku reko da cu bit zadovoljan i 10 ako budemo a sve iznad tog je fantastično
Sehicu slazem se sa tobom apsolutno,uz reprogram 10 mjesto odlicno,nadam se samo da njega nece zeznuti razumijemo se sta hocu reci
U potpunosti. I znam da kad sam ja pisao da je ovo maksimum ove ekipe mnogi su me citirali i pisali kako mogu oni bolje samo sto igraju ko čkepi. E pa momci oni ne mogu bolje pa vi pričajte šta hoćete. A pred punim Bilinim i moj otac od 50 godina će ginut.
Primanje gola u 90+ minuti i to u tri četiri utakmice nije stvar znanja nego idiotizma i mentalne invalidnosti

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 11 nov 2018, 20:29

JonSnow je napisao/la:
sehic96 je napisao/la: U potpunosti. I znam da kad sam ja pisao da je ovo maksimum ove ekipe mnogi su me citirali i pisali kako mogu oni bolje samo sto igraju ko čkepi. E pa momci oni ne mogu bolje pa vi pričajte šta hoćete. A pred punim Bilinim i moj otac od 50 godina će ginut.
Primanje gola u 90+ minuti i to u tri četiri utakmice nije stvar znanja nego idiotizma i mentalne invalidnosti
E pa i to je nivo inteligencije (sto ja ubrajam pod umijeće igranja baluna).
Nego momci gledajte SUPERCLASICO na Areni, i uzivajte i u fudbalu i u navijacima!
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 11 nov 2018, 21:00

sehic96 je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:
sehic96 je napisao/la: U potpunosti. I znam da kad sam ja pisao da je ovo maksimum ove ekipe mnogi su me citirali i pisali kako mogu oni bolje samo sto igraju ko čkepi. E pa momci oni ne mogu bolje pa vi pričajte šta hoćete. A pred punim Bilinim i moj otac od 50 godina će ginut.
Primanje gola u 90+ minuti i to u tri četiri utakmice nije stvar znanja nego idiotizma i mentalne invalidnosti
E pa i to je nivo inteligencije (sto ja ubrajam pod umijeće igranja baluna).
Nego momci gledajte SUPERCLASICO na Areni, i uzivajte i u fudbalu i u navijacima!
Preludi su :D
Navijanje vrh. Utakmica bez taktiziranja, igraju za gol vise.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 nov 2018, 13:11

Pioniri i kadeti kaznjeni oduzimanjem 3 boda...

https://sportsport.ba/fudbal/disciplins ... lik/296516
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 12 nov 2018, 14:38

Trener Ornek je najavio da ce 4~5 novih igraca klub dovesti u zimskom prelaznom roku,a da ce neke igrace pokusat poslati na posudbu ili dogovoriti sporazumne raskide ugovora,takoder ce za vikend pokusat naci protivnika kako bi odigrali prijateljsku utakmicu.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 nov 2018, 15:27

Ornek najavio promjene: Dovest ćemo fudbalere koji će biti ponosni što igraju za Čelik

Svi znamo na sta misli :D
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 12 nov 2018, 15:34

Realno ovo je moglo puno bolje ali i gore bit u do sada odigranim kolima,igramo toplo hladno,gostovanja su nam i dalje bolna tacka i najgora smo ekipa na gostovanjima ove sezone,primili smo 19 a dali 4 gola i meni licno ne ide u glavu ta igra na gostovanjima ne mogu da svatim da igramo kao jajare na svakom gostovanju i gdje smo mozda i bolji bili u par utakmica od domacina mi primamo tako olako golove i naivne golove da je to za sjest i plakati i ne znam sta je sa pojedinim igracima sto su nezainteresovani iz kola u kolo pogotovo Dedic.Opcenito sam zadovoljan reprogramom i da ga sprovedemo do kraja godine u totalan reprogram a nadam se da ce doc tih cetri pet igraca malo kvalitetnih da spoji ovo sto imamo kvalitetno.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 12 nov 2018, 18:23

BatistutA19 je napisao/la:Ovo kad pogledas samo sve se vrti u krug .Sve je to slicno svi klubovi i svi navijaci ,svi nesto samo traze a klubovi nam sve gori i gori .liga sve slabija i slabija.o posjeti da ne pricam i vise sam ne znam jesul relno imalo i navijaci ni sami vise ne znaju ni sta hoce ni sta mogu.Novac niko normalan vise neda a ovi sto daju rade sta hoce ..Vidis samo danas Sloboda i Zeljo samo nesto se trazazi neke ostavke neki novi ljudi da dodju koji ne postoje nit zele u klubove.Pmetni su se izdvojili iz ovog ludila ostali su nesposobni, ostali su neki sumnjivi ljudi i stranacki ljudi a niko navijace nista nit pita nit vise ima navijaca ....Navijaci opcenito zive u nekim svojim snovima a toliko su pale sve grupe da je to neobjasnjivo i cisto smijesni svi postali da te moze jbavat svi kako hoce jer nema vise navijaca ko nekad nit ima to vise iko snage nesto pokrenit neki pokret il protest il bilo sta.NGG je dobro kreno al nema novca i kraj.
Sto se tice Celika valjda ce bit bolje nekad ,bar eto u Subotu proslavit rodjendan a rezultat kakav bude i vidjet ta ce bit na pauzi zimskoj ..Kakvi smo bili prije godinu sad smo odlicni u svemu i nek taj reprogram ide to je najbitnije.Ne ocekujem ja nista jos ,tk mozda za 3 sezone neki rezzultat al pod uslovom da se pravilno radi i ide naprijed .Ak ne bude nista ,ostat ce mo ovako vjecno se paatit pa ko ima zivaca pratit ce a ko nema jbga nek igra saha nadje sebi zanimaciju.Ovaj ak ne izvuce Celik ovo nikad niko nece izvuc nit ce pokusat bilo ko ikad.
Ja ocekujem da ce biti bolje za jedno 30-40 godina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ASD » 12 nov 2018, 19:10

redbull93 je napisao/la:Pioniri i kadeti kaznjeni oduzimanjem 3 boda...

https://sportsport.ba/fudbal/disciplins ... lik/296516
Ljudi u klubu trebaju vidjeti da se sacuva juniorska selekcija od ispadanja.
Na polusezoni zaostaju ne toliko velikih 7 bodova, a vracanjem nekih igraca iz Zenice i okoline koji igraju za juniorske selekcije drugih klubova bi se moglo nesto spasiti.
Mislim da se teze vratiti nego ostati.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.