NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 05 dec 2018, 20:18

S-Y-L-A-R WroteColonZnači i Bati konačno priznaje da Aydin nije ozbiljan. The end is near! :salut:

Iskreno da ti kazem drug kakav je klub takav ti je investitor ,daleko je on od ozbiljnog investitora i da je ozbiljan ne bi peuzeo Celik neg bi preuzeo jak evropski klub ..Nema tog covjeka ozbiljnog koji ce se bavit Celikom ,znaci nikad mi to necemo docekat ,gurat ce mo jbga ko uvijek i hajd.Da je ozbiljan toliko ulozio bi 10 miliona odmah sve vratio dugove ,doveo ekipu jaku.pregazio ligu i borio bi se u evropi..A koja ce to budala uradit neg ga neko dovede . Sto kaze Pasa bespaltno je bar mastanje,nek masta ko kako hoce al se mora vratit u realnost i probudit iz sna

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 05 dec 2018, 20:22

BatistutA19 WroteColon
S-Y-L-A-R WroteColonZnači i Bati konačno priznaje da Aydin nije ozbiljan. The end is near! :salut:

Iskreno da ti kazem drug kakav je klub takav ti je investitor ,daleko je on od ozbiljnog investitora i da je ozbiljan ne bi peuzeo Celik neg bi preuzeo jak evropski klub ..Nema tog covjeka ozbiljnog koji ce se bavit Celikom ,znaci nikad mi to necemo docekat ,gurat ce mo jbga ko uvijek i hajd.Da je ozbiljan toliko ulozio bi 10 miliona odmah sve vratio dugove ,doveo ekipu jaku.pregazio ligu i borio bi se u evropi..A koja ce to budala uradit neg ga neko dovede . Sto kaze Pasa bespaltno je bar mastanje,nek masta ko kako hoce al se mora vratit u realnost i probudit iz sna

nije Bati fazon u tome.

Nije toliko rijec o ulogu, jer sigurno on ovdje sigurno ulaze, vjerovatno bi mogao isplatiti plate redovno da nije bilo dugovanja, problem je u tome sto nije postavio organizaciju.

Nema klub osnovne elemente, omladinski pogon mozemo reci ne postoji, ne zna se ni ko je direktor, ni ko sta radi, NEMA ORGANIZACIJE.
Nije cilj uzet 10 miliona i vratiti dugovanja, bio bi lud kada bi to uradio, al je valjda trebao postaviti upravu kako treba i ostale segmente, koji ce uspostaviti normalno funkcionisanje kluba, pa i ako treba jos jefitniju ekipu da se ne ide u minus, al da je transparentno, da se privuku sponzori.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

vivaILchelik
Kontakt:

PostPostao/la vivaILchelik » 05 dec 2018, 20:47

Covjek koji ulaze "svoje" pare u neki klub, a omladinske selekcije kao da ne postoje, prvo se ne ode na gostovanje jer nema prevoza, sad ne mogu igrati zbog isteklih ljekarskih dozvola, ne moze se smatrati ozbiljnim, niti racunati na to da nesto razmislja dugorocno tu ostati.
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 05 dec 2018, 21:48

PRISHONBREAK drug pa to ti upravo i kazem daleko od ozbiljnog investitora zato i kazem kakav nam je klub takvog investitora imamo i nece niko ozbiljan nikad ni doc u Celik .Slazem se sa tobom ja to da je prvo organizaciju trebo napravit i omladinski pogon a da ne pricam o prvom timu da pregazi ligu i da se bori u evropi.Slazem se ja sve to sa tobom i transparentni i da se privuku sponzri al to ti i kazem nije ozbiljan investitor i takav nikad nece doc u Celik i dodjes do tog kakav klub takvog investitora imas ,..Nije ovo Celik osamdesetih,vidis da svi normalni bjeze od Celika . Sad vjerovatno ni Aydn nije toliko sposoban mozda nema ni toliko novca ,nece da rizikuje i imas ovo sto imas.Ovi ko fol sto imaju neko rijesenje imai su klub i bilo je sve po njihovom al nema novca dobijes blokadu i vidjeli smo sve.Samo se vrtis u krug il ovakog investitora il grad da te jbe il evo klub navijacima i vodi ga i naravno blokiranog i bez podrske iodkog sto je nemoguce ....Naravno da je neozbiljan a l ti prijatelju rijesenja nemas i samo ce mo se ovako vrtit u krug i mastat svako na svoj nacin

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 05 dec 2018, 21:51

BatistutA19 WroteColonPRISHONBREAK drug pa to ti upravo i kazem daleko od ozbiljnog investitora zato i kazem kakav nam je klub takvog investitora imamo i nece niko ozbiljan nikad ni doc u Celik .Slazem se sa tobom ja to da je prvo organizaciju trebo napravit i omladinski pogon a da ne pricam o prvom timu da pregazi ligu i da se bori u evropi.Slazem se ja sve to sa tobom i transparentni i da se privuku sponzri al to ti i kazem nije ozbiljan investitor i takav nikad nece doc u Celik i dodjes do tog kakav klub takvog investitora imas ,..Nije ovo Celik osamdesetih,vidis da svi normalni bjeze od Celika . Sad vjerovatno ni Aydn nije toliko sposoban mozda nema ni toliko novca ,nece da rizikuje i imas ovo sto imas.Ovi ko fol sto imaju neko rijesenje imai su klub i bilo je sve po njihovom al nema novca dobijes blokadu i vidjeli smo sve.Samo se vrtis u krug il ovakog investitora il grad da te jbe il evo klub navijacima i vodi ga i naravno blokiranog i bez podrske iodkog sto je nemoguce ....Naravno da je neozbiljan a l ti prijatelju rijesenja nemas i samo ce mo se ovako vrtit u krug i mastat svako na svoj nacin

itekako ima novac.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

sehic96
Kontakt:

PostPostao/la sehic96 » 05 dec 2018, 22:13

Zna li neko cime se nas investitor bavi?
On dok se okrene, mo'š cigaru ispušit!

jagamu
Kontakt:

PostPostao/la jagamu » 05 dec 2018, 22:44

sehic96 WroteColonZna li neko cime se nas investitor bavi?

Investicijama :lol:
moSa likCe

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 05 dec 2018, 22:45

prisonbreak WroteColon
BatistutA19 WroteColonPRISHONBREAK drug pa to ti upravo i kazem daleko od ozbiljnog investitora zato i kazem kakav nam je klub takvog investitora imamo i nece niko ozbiljan nikad ni doc u Celik .Slazem se sa tobom ja to da je prvo organizaciju trebo napravit i omladinski pogon a da ne pricam o prvom timu da pregazi ligu i da se bori u evropi.Slazem se ja sve to sa tobom i transparentni i da se privuku sponzri al to ti i kazem nije ozbiljan investitor i takav nikad nece doc u Celik i dodjes do tog kakav klub takvog investitora imas ,..Nije ovo Celik osamdesetih,vidis da svi normalni bjeze od Celika . Sad vjerovatno ni Aydn nije toliko sposoban mozda nema ni toliko novca ,nece da rizikuje i imas ovo sto imas.Ovi ko fol sto imaju neko rijesenje imai su klub i bilo je sve po njihovom al nema novca dobijes blokadu i vidjeli smo sve.Samo se vrtis u krug il ovakog investitora il grad da te jbe il evo klub navijacima i vodi ga i naravno blokiranog i bez podrske iodkog sto je nemoguce ....Naravno da je neozbiljan a l ti prijatelju rijesenja nemas i samo ce mo se ovako vrtit u krug i mastat svako na svoj nacin

itekako ima novac.

Ma neozbiljnost sviju od grada,kluba,investitora i dodas sve te razne struje,blokade i koji ce to ozbiljan covjek doc u takav klub dje iams 1000 ljudi na stadionu i jednu od najlosijih liga .Nije niko budala i zato imas ovakvog bas investitora.Ostalo je samo bespaltn masta kao sto nas Pasa kaze i sta ce ko mastat ...

Pasha
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Pasha » 05 dec 2018, 22:49

jagamu WroteColon

Upravo.

Investirao recimo na tekme iz prosle sezone, Čelik-Borac, Čelik-Vitez, Mladost-Čelik i sve pogodio...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

sehic96
Kontakt:

PostPostao/la sehic96 » 06 dec 2018, 00:26

Pasha WroteColon
jagamu WroteColon

Upravo.

Investirao recimo na tekme iz prosle sezone, Čelik-Borac, Čelik-Vitez, Mladost-Čelik i sve pogodio...

Grob te jeb.o

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 06 dec 2018, 00:43

Ljudi ja bi Šehića predlozio da bude sportski direktor u Celiku :D :D

sehic96
Kontakt:

PostPostao/la sehic96 » 06 dec 2018, 00:48

almir2018 WroteColonLjudi ja bi Šehića predlozio da bude sportski direktor u Celiku :D :D

Reko sam ti, plata me ne zanima, samo jedan uslov imam. A to bi bio Sir Boris Pavić!

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 06 dec 2018, 00:56

sehic96 WroteColon
almir2018 WroteColonLjudi ja bi Šehića predlozio da bude sportski direktor u Celiku :D :D

Reko sam ti, plata me ne zanima, samo jedan uslov imam. A to bi bio Sir Boris Pavić!

Nema njemu u Celik dok je Olgun tu,tako da nista od te pozicije :lol: :lol:

zona072
Kontakt:

PostPostao/la zona072 » 06 dec 2018, 10:42

jagamu WroteColon

:lol: :lol: :lol:

vivaILchelik
Kontakt:

PostPostao/la vivaILchelik » 06 dec 2018, 15:31

@Rob_do_bagro pare sto si dobio na kladionici, investiraj u Čelik. Spasi nas :D
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

rob do bagro
Kontakt:

PostPostao/la rob do bagro » 06 dec 2018, 18:30

vivaILchelik WroteColon@Rob_do_bagro pare sto si dobio na kladionici, investiraj u Čelik. Spasi nas :D

Ta suma ne moze Jamaku bit za jednu noc. :urnebes:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

ZenickiLC
Kontakt:

PostPostao/la ZenickiLC » 06 dec 2018, 20:26

da posjecujete Bilino koliko ovdje palamudite, bilo bi svima bolje ...
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

aeroms33
Kontakt:

PostPostao/la aeroms33 » 06 dec 2018, 23:35

Jbg i ja sam sto puta pitao cime se bavi, ko je, sta je. Samo se jave neki insajderi fola ja ga vidio uplacuje u banci, ovo ono ima para da kupi grad.
Kad pitas gdje su dokazi eto ti ovih njegovih pristalica zar nevidis da vrca dugove, licencu, plate sta hoces, ovo ono malte ne te ti unosis nemir koji k hoces i tako to.
Brate ako mozes izdrzat gledaj i ovu fazu Celika ja sa foruma razgulio samo mi pritisak dizu, ko god te nakanta za tri dana opet isto brane ovo, cekaj koju godinu bice to sve ok.
Ma uglavnom bolje se ne raspravljati o tome nego trpi poraze ili ne gledaj

aeroms33
Kontakt:

PostPostao/la aeroms33 » 06 dec 2018, 23:48

Mada nije mi namjera da budem negativan, nego eto dopizdilo mi da nas kanta ko god stigne brate.
Ima reprogram, klub je prezivio. Bice bolje abd. Ajdin mi se i necini los kao lik. Al nekontam ni pola stvari sto je tu i koji su im ciljevi. Ali eto nebi opet tu temu da zvacemo. Kao sto rece Ajdin trebamo dati podrsku svi zajedno puhati u isti jarbol pa cemo se pokrenuti sa dna abd.

rishovski
Kontakt:

PostPostao/la rishovski » 07 dec 2018, 08:40

Fkt ljudi ne kontaju da ovdje nece niko ulozit milione u dovodjenje igraca i da se titula ne moze osvojit samo tako... Covjek nit je obecao titulu odmah ni Europu...Skontajte malo da je klub bio skoro pred gasenjem. Ako napravi tu akademiju to bi bilo super,i da se kroz istu pokusavaju napraviti igraci koji ce u buducnosti dovesti Celik do mjesta u Europi,kasnije i do titule... Covjek ce se fokusirat na razvoj igraca i to je to... ako je neko ocekivao da ce ovaj čiko ulozit 10 miliona i osvojit ligu iste godine,nek se probudi iz zimskog sna...
F.Y.R. of Macedonia

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.