NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 jan 2019, 21:57

ovo je onaj vitez sto je u 6 ligi, pa tu niko 20 KM nije dobio od 2006 godine.

kaze ima ugovor sa nama :rol: :rol:

de pokazi ugovor, 10 litara goriva i perfetta pasteta
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 16 jan 2019, 22:03

redbull93 je napisao/la:Stvarno sto se ranije nisu oglasili, bio je do sada sve na probi. Svi su znali to..
Cekali da ih neko podmaze, ali kako ne dobise ni masti ni kinte tako se i glasne zice aktivirase :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 16 jan 2019, 22:09

Meni je ovdje najveća fora što ovaj portal mora svaku glupost vezanu za Čelik da objavi. Imam osjećaj da to rade namjerno da bi se ovi pacijenti ispod u komentarima mogli šprdati.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 16 jan 2019, 22:09

Ovo je onaj Vitez koji je prvi u 3. ligi, ovo je "pravi" Vitez, ovo je onaj Vitez koji ogranizuje turnir "Galib Mujičić", ovo je onaj Vitez u kojem svi ili 90% navijaju za NK Čelik...

Malo postovanja prema tim ljudima, ne bi skodilo!
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 jan 2019, 22:10

Bronson je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Stvarno sto se ranije nisu oglasili, bio je do sada sve na probi. Svi su znali to..
Cekali da ih neko podmaze, ali kako ne dobise ni masti ni kinte tako se i glasne zice aktivirase :D
Tacno tanko D morat ce ih na kraju s jednom garniturom dresova podmazsti :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

nicca45
Postovi: 62
Pridružen/a: 05 dec 2018, 01:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicca45 » 16 jan 2019, 22:13

Ebo im Čelik terma svima, zamisli da smo prvi na tabeli pojavio bi se ugovor nekog igraca iz mezara morali bi ga isplatit... Trn u oku. mršh..

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 jan 2019, 22:14

haha, jesmo vala trn u oku svima... Samo nas pitari poceli lizati, haha i oni uvijek naopaki bili.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 jan 2019, 22:25

Ma covjek osjetio da moze uzeti sta para, tako mu i izjava zvuci :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 jan 2019, 23:09

Bivši omladinac Real Madrida na probi u NK Čelik :rol: :rol: :rol:

https://sportsport.ba/fudbal/bivsi-omla ... lik/303303
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 16 jan 2019, 23:13

izgleda da smo filijala i Real Madrida.. :mrgreen: tipra drugog komentara na objavi
a bezobrazni ste za Ružića, još su igrači krivi kad im se ne plati. Ako je neko zaslužio iz prošle polusezone da ostane, on je.
Uprkos onih par kardinalnih kikseva bukvalno je na desetine panterskih parada i odbrana jedan na jedan imao, smijem ruku u vatru stavit da bi duplo manje bodova bez njega imali. ako investitor to ne vidi i ne moze da ispoštuje čovjeka koji je uz Jamaka najbolji pojedinac bio, eto ne znam..
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 jan 2019, 23:18

Yunus Gulnar jedan je od nas!
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 jan 2019, 23:19

Jesmo trn u oku svima,gledaj na sportske clanka, haha. Placen clanak, ali lose placen. Tekst bi dijete iz srednje bolje smislilo i napisalo. :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 16 jan 2019, 23:20

Za tog malog turcina su bili neki ozbiljni planovi. Znam da se pricalo uveliko da su ga bili svojevremeno upisali i u gimnaziju u zenicu da zavrsi skolui, iako nije znao ni rijeci bosanskog (ne znam kako su to izveli ali desilo se), tako da sigurno su imali velike planove sa njim da ga dugo zadrze ovdje, ali kad vidim da nigdje dalje nije mogao da dogura i da su mu sve opcije propale i da se mora ponovo vratiti u celik...znaci da je bas odron od igraca.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 jan 2019, 23:22

Tandem Gulnar Jamak do Evrope
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 jan 2019, 23:26

Postavlja se sad jedno drugo pitanje, gdje cemo sa tolikim strancima? :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 16 jan 2019, 23:28

DeeWa je napisao/la:Za tog malog turcina su bili neki ozbiljni planovi. Znam da se pricalo uveliko da su ga bili svojevremeno upisali i u gimnaziju u zenicu da zavrsi skolui, iako nije znao ni rijeci bosanskog (ne znam kako su to izveli ali desilo se), tako da sigurno su imali velike planove sa njim da ga dugo zadrze ovdje, ali kad vidim da nigdje dalje nije mogao da dogura i da su mu sve opcije propale i da se mora ponovo vratiti u celik...znaci da je bas odron od igraca.
Odron?
Mozda je on nakon Celika potpisao za neke male klubove, ali zato nije nikako ni igrao za njih!

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 16 jan 2019, 23:28

Al cuj ti naslova, covjek iz Real Madrida dosao na probu u bosansku ligu i to u Celik koji nije makeo izvan granica BiH osim na pripreme kad idu :tokralju: :urnebes:

AlanF0rd
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2018, 11:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AlanF0rd » 16 jan 2019, 23:29

Sisaj ovce dok ima vune :D

Amele jel' to neka uprava u proslosti imala cistiju situaciju ili laksu u odnosu na Turke ? Evo konkretno mi odgovori ?
Bilo je uprava pa se vracalo i tada po 100.000 za Matka i Purice i kompanije. Uvijek su firme tuzile Celik i tuzit ce.
Pa evo sutra Turcin da ti ode ostavlja ti dugove iste kakve je skoro i zatekao.
Prvo sve su pozajmnice ( bas kao i u prijasnim sazivima ).
Po cemu tj. na kojem segmentu se situacija popravila ? Navedi jedan ?

Pa sada da Turcin ode sljedeca uprava koja dodje bila bi i qrcu jer bi ovi sadasnji igraci poceli traziti svoja potrazivanja.
Treba li vam podatak da u ovom trenutku na ime UGOVORNIH obaveza ( za ovce ne govorim o platama ) Celik duguje cca 400.000 KM. Ne isplati li ih do kraja sezone idu tuzbe i potrazivanja i pregovaranja.

Nemojte biti naivni. Ovaj investitor je go qrac. Mada istini za volju nismo imali drugog jer nam ga je tako nas gradonacelnik stavio do jaja ds nemamo alternative. Takvu je klimu napravio da sprovede ono svoje sto njemu pase. U tome je majstor.

Mogao bih danima a vi opet citajte bombasticne naslove i zaboravljajtr stvari i mekecite. Sjecam se ljetos : Panamaski reprezentativac u Celiku, bivsi igrac Galatasaraya na probi u Celiku, hocemo se i dalje lozit .... ?
Bageri ? Akademija ? Evropa ?

Uzivajte me me meeee

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 jan 2019, 23:29

prisonbreak je napisao/la:#bati znao je gdje dolazi.
On nije uspastavio osnovne elemente kluba, kako to ne razumijes, mozda da je sakupio sposobnu ekipu, ta ekipa bi mu kroz pronalazak sponzora mogla vratiti dugovanja iz prethodnog poslovanja kluba, kak ne razumijes?
Ja se ovako znaesem, ovdje dosta pisem iskljucivo o ekipi, jer imam dosta vremena, a sutra moze doci da ne mozemo igrati utakmice, pitanje kakvo je poalovanje i u klubu, da li ce sutra finansijska policija uletiti, neko zatvora zaglaviti?
Pa Bati struje neki dan nismo imali, telefon jos ne radi, o cemu pricamo?
To nek je 150 KM mjesecno, nismo imali uplatiti a pricamo o invenstitoru?
Sigurno bi gore bilo da nema 'invenstitora' al da je bolje, nije ni milimetra nego kad su vodili klub npr Cizmo i ostali
Ja tebe drug moj odicno razumijem i sve bi ja volio da to nije tako i da je najperfektnije al to je masta sto mi zelimo al razumijes li ti da nema toga covjeka koji ce nam ispunit nasu mastu ..Ne postoji takva budala osim u nasim glavama..Lahko je pricat sve nama al nema ko to realizovat,Pokuso je NGG znamo sve predobra prica al neizvodljiva zbog drugih i tako samo prolaze godine a mi samo mastamo...kako bolan nije bolje, bolje i to puno samo sto mi hocemo sve jbga i dugove vracat a to moras i reprogram i licencu i igrace i akademiju i pripreme i plate na vrijeme i rezultat ...Koja ce to budala doc i sve ispunit ..Ne postoji takva osoba nit je ko moze nac,moze jedino po forumima nac supljim priicama.

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 16 jan 2019, 23:32

redbull93 je napisao/la:Postavlja se sad jedno drugo pitanje, gdje cemo sa tolikim strancima? :urnebes:
Hahaha i ja se to pitam, vec ih 2 potpisana i ako Faustin dode to su 3 a na probi ih imamo jos 4

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 29 gostiju.