NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 12 maj 2019, 19:29

op op opaa dolazi evropaa

slika
!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 12 maj 2019, 19:31

Ma ljudi moji koliko mi imamo jos tih Rizvanovica i qraca palaca. M.ajko moja sta nam uradise od svetinje mi nismo svjesni. Mene sad ne bi zacudilo da smo duzni 100 miliona KM :o . Ma bagru pozvatvarat treba, ovo ne smije proci nekaznjeno :nene:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 12 maj 2019, 19:31

Gori su ovi debili na forumu lafo navijaci kluba sto se ismijavaju i mole boga da celik ostane bez licence
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 maj 2019, 19:33

Ma nije problem stati iza Aydina da i on radi transparentno.
On je izieban to je jasno ko dan, a ako si vec izjeban treba ici sve transparentno i dobiti ces maksimalnu podrsku.
N3 mozes mu biti podrska, kada 99% stvari koje trebamo znati mi ne znamo, i sakrivene su.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 maj 2019, 19:36

Nikad ovog nece nestat. Kao sto procita jedan komentar na fb, gasi sve ne daj nikome marke. Bar ces bit cist i idemo ispocetka sve.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 12 maj 2019, 19:37

Prvi ja pa svi ostali treba da se stidimo sto pljujemo Aydina pa samo se stavite u njegovu poziciju svaki mjesec jedna tuzba

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 maj 2019, 19:38

redbull93 je napisao/la:Nikad ovog nece nestat. Kao sto procita jedan komentar na fb, gasi sve ne daj nikome marke. Bar ces bit cist i idemo ispocetka sve.
To sam ja govorio prije dvije sedmice ovdje. Nema od ovog nista, i pitanje koliko jos ovog ima.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 12 maj 2019, 19:40

Pa vecina nas daje podrsku a znamo koji redovno pljuju po Ajdinu .
Svi bi mi voljeli da je bolje naravno ali treba valjda vremena .Treba dati podrsku jos ovaj prelazni rok pa onda suditi i pljuvati a sto jest jest ljudi su obecali sredinu tako i jest .
Mada nadam se da Arslan ce ispunit sto je obecao dovest dobre igrace za evropu

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 12 maj 2019, 19:40

prisonbreak je napisao/la:Ma nije problem stati iza Aydina da i on radi transparentno.
On je izieban to je jasno ko dan, a ako si vec izjeban treba ici sve transparentno i dobiti ces maksimalnu podrsku.
N3 mozes mu biti podrska, kada 99% stvari koje trebamo znati mi ne znamo, i sakrivene su.
Kako druze da ide transparentno kad o ovom covjek veze nema 90% papira izneseno iz kluba i sad se samo pojavljuju dugovi pa da je znao da ovo imamo ovako nikad nas nebi preuzeo

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 12 maj 2019, 19:42

convict3583 je napisao/la:Pa vecina nas daje podrsku a znamo koji redovno pljuju po Ajdinu .
Svi bi mi voljeli da je bolje naravno ali treba valjda vremena .Treba dati podrsku jos ovaj prelazni rok pa onda suditi i pljuvati a sto jest jest ljudi su obecali sredinu tako i jest .
Mada nadam se da Arslan ce ispunit sto je obecao dovest dobre igrace za evropu
Sta ce nam dobri igraci kad evropu ne mozemo igrat nikad zbog dugova...... ja sam za neka izmiri ovo sto imamo i neka ne dovodi nikog....sto da djaba pare baca

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 12 maj 2019, 19:43

MrHc je napisao/la:Nije kriv Aydin sto direktor u 2 godine nije u stanju otici do NS i traziti sve aktivne slucajeve i presude i procese koji se vode protiv Celika a ima ih jos 14 !!!

Jeftino spinovanje i mazanje ociju.
Prozovi malo i ove sto su nabili ove silne dugove a ne non stop jedinog civjeka koji placa dugove

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 maj 2019, 19:43

prisonbreak je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Nikad ovog nece nestat. Kao sto procita jedan komentar na fb, gasi sve ne daj nikome marke. Bar ces bit cist i idemo ispocetka sve.
To sam ja govorio prije dvije sedmice ovdje. Nema od ovog nista, i pitanje koliko jos ovog ima.
Ovo vise gubi svaki smisao, veci klubovi su tako radili, pa sto ne bi i mi. Uz ovaj budjet, kroz 3-4 godine si opet u pl, ali cistog kluba. Dajte covjeku 100% udio u klubu i radi svoj posao. Opet mislim da je problem sto su ga prevarili i da iz tog razloga trpi sve ostalo dok mora placati tuzbe.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 12 maj 2019, 19:48

Celik je rupa bez dna.

Treba cekati da Alen Mesanovic i Darko Vojvodic nadju svoje prasnjave papire negdje u ladicama, pa ces vidjeti onda sta je tuzba :D

Jednostavno, Celik je ime za kriminal. Spomenes NK Celik, znaj da je neki lopovluk u pitanju.

Za 20 dana Celik ce i onom malom Hafizovicu morati isplatiti 6 milja. Ko zna Hafizovica i koliko ima minuta za klub, zna da su i ovo ogromne pare za njegov doprinos i ucinak. A takvih ima bruku.
Dzida ih naspanuje, Zaim Mujezinovic vodi slucaj kao advokat i Celik ga popusi. Tako to funkcionise.
Covjek koji bi trebao da je u zatvoru, on jos vodi slucajeve tih fudbalera...ahahahah

Pravno su ti fudbaleri upravu, sto si obecavao i potpisivao nesto sto se ispuniti ne moze...ali, sve to vuce jedno drugo. Jbga.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 maj 2019, 19:51

Pa vjeruj da ima igraca koji jos do ljeta imaju ugovor, a ne treniraju vec godinu dana.
Pored Hafizovica ima tu jos njih sto ce doci na naplatu :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 12 maj 2019, 19:54

convict3583 je napisao/la:
MrHc je napisao/la:Nije kriv Aydin sto direktor u 2 godine nije u stanju otici do NS i traziti sve aktivne slucajeve i presude i procese koji se vode protiv Celika a ima ih jos 14 !!!

Jeftino spinovanje i mazanje ociju.
Prozovi malo i ove sto su nabili ove silne dugove a ne non stop jedinog civjeka koji placa dugove
Prati malo .... prozvao sve od iza rata pa do danas !
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 12 maj 2019, 19:58

Stevo 30 i nešto hiljada,ovaj oko 40 hiljada, ima ih jos sigurno preko 150 milja mora se platit do drugostepene komisije za licence,pa onda dug oko 100 hiljada za poreze,tako da oko 250 milja treba iskesirat u narednih 15-tak dana i onda se ljutimo sto nemamo bolju ekipu,vjerujte mi da se Aydin pokajao strasno sto je dosao u Celik,da je znao za ovolike dugove nikad ne bi dosao, bolje da je uzeo Mladost i sad bi se borio se borio za 2-3 mjesto u PL BiH.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 12 maj 2019, 20:02

Pa ko je mogao prevariti Aydina osim onog koji ga je i doveo u klub a opet mu redovno preko "Čelika" zahvale pripisuje, javno ga promoviše,.

Ma nije više ništa ni bitno, i onako nas je sve manje u ovom gradu, kroz dvadesetak godina ostat će pustoš i oaza za dijasporu da može koji dan godišnjeg ovdje provest.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 12 maj 2019, 20:13

Direktor kluba u tom periodu Zaim Mujezinovic.

Cisto da se i to ne zaboravi...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 maj 2019, 20:15

Ma turskih kamatara naci i nek utjeruju ove tuzbe :mrgreen: qurac bi oni meni i dalje tuzakali vako, sa ovima drugacije ne mozes.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 12 maj 2019, 20:21

Je l' iko od vas pročitao njihov post pa onda ovo poslikano?

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.