NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jun 2019, 18:15

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Bronson ovaj ti novi kolega pravo kulturan, vodi ga odavde pokvaricemo ga :mrgreen:
:urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 jun 2019, 18:16

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Bronson ovaj ti novi kolega pravo kulturan, vodi ga odavde pokvaricemo ga :mrgreen:
Bolje da ga vodis ti, ti si na zapadu :D :salut:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 19 jun 2019, 18:17

Bronson je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Bronson ovaj ti novi kolega pravo kulturan, vodi ga odavde pokvaricemo ga :mrgreen:
Bolje da ga vodis ti, ti si na zapadu :D :salut:
Ma ni ovdje nisu ovako uljudni :urnebes:

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 jun 2019, 18:18

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Bronson ovaj ti novi kolega pravo kulturan, vodi ga odavde pokvaricemo ga :mrgreen:
Bolje da ga vodis ti, ti si na zapadu :D :salut:
Ma ni ovdje nisu ovako uljudni :urnebes:
Ljepak djelovao i cuda napravio :D mislim da se ovdje radi samo o protektu :lolno:
Zadnja izmjena: Bronson, dana/u 19 jun 2019, 18:19, ukupno mijenjano 1 put.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 19 jun 2019, 18:18

Vodi ti sebi i Mahmutovića i vrsajevica kuci slobodno i mani se ti nas i naseg kluba jer takvi kao ti samo mogu saplitati noge normalnom radu i zdravoj sredini i daleko ti kuca od nas svih bila koji vole celik iz srca a ne zbog interesa.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

jaskozee
Postovi: 26
Pridružen/a: 03 sep 2018, 07:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jaskozee » 19 jun 2019, 18:46

totalnoneutralan je napisao/la:Da li znate pravu istinu o odlasku Mahmutovića iz Čelika? Pošto sam kao pravno lice upućen u sve detalje oko njegovog odlaska da Vam kažem par stvari. Iako je tada tražio od Hafizovića da ga ne stavlja u prvih jedanaest, ovaj je to uradio. U tom periodu je Aidin o svom trošku privatno trenirao sa Elvirom Krehmićem na Kamberovića polju, svako jutro. Četiri utakmice je igrao pod injekcijama i povrijeđen zabijao golove. Za taj period u Čeliku je dobio samo dvije plate, u pitanju je iznos oko 5000 KM, i raskinuo sporazumno ugovor za oprostom dugovanja prema njemu.
Nisi dobro upućen. Mahmutovića nije plaćao tada Čelik, nego sponzor Olimpija, tačnije Coca-cola i nije mu se ostalo dužno. Mahmutović je plaćenik. Ako nije puno plaćen, zaobiđu ga povrede i bude igrao motivisano, može valjati čak i kao prvotimac.
EDIT: Svaki igrač povezan s Perčom je opasnost za sredinu.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 19 jun 2019, 19:07

Sta cemo onda sa Vrhovcem?

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 19 jun 2019, 19:23

OdmutNicaze1988 je napisao/la:Vodi ti sebi i Mahmutovića i vrsajevica kuci slobodno i mani se ti nas i naseg kluba jer takvi kao ti samo mogu saplitati noge normalnom radu i zdravoj sredini i daleko ti kuca od nas svih bila koji vole celik iz srca a ne zbog interesa.
Sta cojk napisa i osta ziv :facepalm:

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la 20le » 19 jun 2019, 19:28

Jeste seljaci
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 19 jun 2019, 19:49

:njanjanja: Jaca nam klupa sad neg prvi tim prosli minimum 5,6 sezona

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jun 2019, 19:51

Jest vas tesko raspaliti :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jun 2019, 19:58

[TRANSFERI] Almir Ćubara u Čeliku još godinu dana.

Almir Ćubara je produžio ugovor sa NK “Čelik” i u našem klubu će ostati još godinu dana.

#samocelik

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jun 2019, 19:59

[TRANSFERI] Juniori NK “Čelik” Haris Jupić i Amar Muslić potpisale dvogodišnje ugovore.

Igrači iz juniorskog pogona našeg kluba Haris Jupić i Amar Muslić su svojim dobrim igrama skrenuli pažnju na sebe i Uprava NK “Čelik” je sa njima potpisala dvogodišnje ugovore.
Sretno momci!

#samocelik

hasheem
Postovi: 3
Pridružen/a: 08 feb 2011, 09:54
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hasheem » 19 jun 2019, 20:00

Ne mogu da vjerujem da neko može pišati po Mahmutoviću. Momak je uvijek igrao srcem za Čelik. Kaže jedan uzet će puno para, kao da ih mi dajemo iz svog dzepa. Umjesto da uživamo u koliko toliko pozitivnoj priči vezano za pojačanja, ovdje su svakom igraču koji je došao našli manu.
I nemojte se sikirati za Perću, taj ne moze prići Čeliku dok su ovi ljudi na čelu kluba. Pokušao ga je Fudo uvaliti ali bezuspjesno.
P.s. Upoznat sam ko je "kapitalac" i mogu reći da bi mi bilo žao da ne dođe. Mada bi ovi " stručnjaci " sa foruma i njemu mahanu našli

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jun 2019, 20:03

hasheem je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da neko može pišati po Mahmutoviću. Momak je uvijek igrao srcem za Čelik. Kaže jedan uzet će puno para, kao da ih mi dajemo iz svog dzepa. Umjesto da uživamo u koliko toliko pozitivnoj priči vezano za pojačanja, ovdje su svakom igraču koji je došao našli manu.
I nemojte se sikirati za Perću, taj ne moze prići Čeliku dok su ovi ljudi na čelu kluba. Pokušao ga je Fudo uvaliti ali bezuspjesno.
P.s. Upoznat sam ko je "kapitalac" i mogu reći da bi mi bilo žao da ne dođe. Mada bi ovi " stručnjaci " sa foruma i njemu mahanu našli
Sve to za Mahmutovica stoji a to za kapitalca
izvinjavam se kurcinu ste vi iko upoznati

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 jun 2019, 20:04

samoposteno je napisao/la:
hasheem je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da neko može pišati po Mahmutoviću. Momak je uvijek igrao srcem za Čelik. Kaže jedan uzet će puno para, kao da ih mi dajemo iz svog dzepa. Umjesto da uživamo u koliko toliko pozitivnoj priči vezano za pojačanja, ovdje su svakom igraču koji je došao našli manu.
I nemojte se sikirati za Perću, taj ne moze prići Čeliku dok su ovi ljudi na čelu kluba. Pokušao ga je Fudo uvaliti ali bezuspjesno.
P.s. Upoznat sam ko je "kapitalac" i mogu reći da bi mi bilo žao da ne dođe. Mada bi ovi " stručnjaci " sa foruma i njemu mahanu našli
Sve to za Mahmutovica stoji a to za kapitalca
izvinjavam se kurcinu ste vi iko upoznati
:lolno:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 19 jun 2019, 20:06

Bilo je dobro krenulo i lijep prelazni roki ali ovo trpanje sada svega i svaceg je sve pokvarilo.
Cubara? Daj nemoj me zajebavat
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 19 jun 2019, 20:08

Rahmetli braca Zadici su i kamenu mahane nalazili komentarisuci na svojim standovima...
Ali haman puna Zenica Zadica...hahhahaa

Najveci plus od svega je sto haman niko prilaz klubu nema, nema informacija, nema mahale, nema torokusa.
Samo tako nastaviti, jer prvi negativan rezultat, bit cete popljuvani svakako. NicaZe je negativna sredina.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jun 2019, 20:08

J.ebote vise kapitalac i tito koda Pogbu ili Hazarda dovode hos potpisat neces hajd cao tako bi i Dilaveru trebali rec danas ti je rok ne potpises trazi drugi klub

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 19 jun 2019, 20:17

hasheem je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da neko može pišati po Mahmutoviću. Momak je uvijek igrao srcem za Čelik. Kaže jedan uzet će puno para, kao da ih mi dajemo iz svog dzepa. Umjesto da uživamo u koliko toliko pozitivnoj priči vezano za pojačanja, ovdje su svakom igraču koji je došao našli manu.
I nemojte se sikirati za Perću, taj ne moze prići Čeliku dok su ovi ljudi na čelu kluba. Pokušao ga je Fudo uvaliti ali bezuspjesno.
P.s. Upoznat sam ko je "kapitalac" i mogu reći da bi mi bilo žao da ne dođe. Mada bi ovi " stručnjaci " sa foruma i njemu mahanu našli
Hajd ako znas reci na kojoj poziciji igra nama dosta

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.