NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 14 jul 2019, 21:46

KocevskiGaleb je napisao/la:Zamjerka publici. Mogli smo pokupiti za sobom novine i smece koje je ostalo na tribinama. Izgleda isto hebena deponija. Hebo nam svako sve peksinsko. Lik mi crce od smijeha u facu sto kupim tudje novine i nosim do kante. Hebem ti patriote. Ku.ra.c smo mi od ljudi.
Igrom sam zadovoljan.
Ako ces to gledati, pa prvo su oni trebali onda oprati tribinu, nemojte sad iz nebuloze u nebulozu..

Slazem se za Gojkovica, nista bolji od Isica ne bi bio, cak sta vise.. Ako bi dosao neko stvarno dobar, tipa Kojic ( ne mislim bas on, nego neko tako provjeren ) onda ok, neko od ove dvojice bi sigurno izgubio mjesto.. Po onom sto sam vidio Brekalo je ispred Cubare u rotaciji TRENUTNO!
Pavlovic - odlican, imao tri odlicne intervencije
Vrhovac - momak kao da ima 300 utakmica u nogama, smireno, sigurno, savrseno danas
Isic - pokazao i on da je pojacanje, zabio i gol
Pecelj - isto tako odlican, pokazao za poluvrijeme vise nego za polusezonu
Blazevic se bolje pokazao od Raguza na beku, ali treba imati na umu da je on vec dugo tu, a da je ovaj tek dosao
Jamak - doktor
Perisic - doktor jr. -savrsen su tandem
Okic - dobar, nastavio gdje je stao
Huseinbasic - odlican, pravo pojacanje
Dedic - kao da je citave pripreme vukao neku povredicu, nije jos na 100% i to se da primijetiti
Dilaver - i on je nastavio gdje je stao, falio je taj gol, ali ovo ce biti njegova sezona
Aganspahic - odlican napadac, mladja verzija Mahira Karica :mrgreen: pun pogodak sto smo ga doveli
Baban i Zuna - vrijedno rade i skupljaju minute, imaju od koga da uce ovu sezonu
Mahmutovic - za kratko vrijeme pokazao taj njuh za gol, kad bude u punoj formi bice odlican dodatak ekipi
Grahovac - igrao je na desnom krilu kad je usao, sto mu nike prirodna pozicija, bolje se snalazi u sredini, gdje vjerujem da ce i vise dobijati minute
Resic - vidi se da dijete 'zna lopte', vidjet cemo kako ce se stvari odvijati ove sezone za njega, sigurno da nece nesto bas puno igrati ali eto
Carlos - premalo je poluvrijeme da se ista kaze, vidi se da ima kondicije i tehnike, kao i svi juznoamerikanci, za ostalo cemo morati malo sacekati

Hasan - covjek me je fascinirao, dao je se 100%, ima isti stil kao i Arslan, pressing se igra visoko, isto trazi od bekova i veze, zato se ovi 'stari' bolje i snalaze..
Citava desna strana nam je nova, trebace strpljenja malo na pocetku, ali vjerujem da ce i ovi novi proigrat vremenom..
Svidja mi se sto nakon dugo vremena sa klupe priliku dobijaju nasi igraci, a ne neki polovnjaci iz Srbije/Hrvatske 2.lige, pa bolje dati te minute Zuni,Babanu,Vardi itd .

Radujem se novoj sezoni sve u svemu :)
Zadnja izmjena: firefirefirely, dana/u 14 jul 2019, 21:49, ukupno mijenjano 1 put.

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 14 jul 2019, 21:49

TofiTofita je napisao/la:
KocevskiGaleb je napisao/la:Zamjerka publici. Mogli smo pokupiti za sobom novine i smece koje je ostalo na tribinama. Izgleda isto hebena deponija. Hebo nam svako sve peksinsko. Lik mi crce od smijeha u facu sto kupim tudje novine i nosim do kante. Hebem ti patriote. Ku.ra.c smo mi od ljudi.
Igrom sam zadovoljan.
Vala, kad bi se neko sjetio malo očistitit stolice - ne bi bilo ni potrebe za novinama. Sramota je dočekati i stoku sa onim stolicama..
Sve to stoji ali ne smije se pravdati ono ponasanje. Znaci ako neko nesto isprlja, treba pogorsati situaciju i nastaviti prljati. Ne takmicimo se lancano ko ce biti veci uhljup. Nadam se ce oprati stolice do prve domace tekme, ali i da cemo kao navijaci, gradjani pa na kraju krajeva i ljudi dici kolektivnu svijest o cistoci svoje okoline, posebno o cistoci mjesta koje nazivamo "svetinja". Svetinja se cuva.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 14 jul 2019, 21:52

KocevskiGaleb je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:
KocevskiGaleb je napisao/la:Zamjerka publici. Mogli smo pokupiti za sobom novine i smece koje je ostalo na tribinama. Izgleda isto hebena deponija. Hebo nam svako sve peksinsko. Lik mi crce od smijeha u facu sto kupim tudje novine i nosim do kante. Hebem ti patriote. Ku.ra.c smo mi od ljudi.
Igrom sam zadovoljan.
Vala, kad bi se neko sjetio malo očistitit stolice - ne bi bilo ni potrebe za novinama. Sramota je dočekati i stoku sa onim stolicama..
Sve to stoji ali ne smije se pravdati ono ponasanje. Znaci ako neko nesto isprlja, treba pogorsati situaciju i nastaviti prljati. Ne takmicimo se lancano ko ce biti veci uhljup. Nadam se ce oprati stolice do prve domace tekme, ali i da cemo kao navijaci, gradjani pa na kraju krajeva i ljudi dici kolektivnu svijest o cistoci svoje okoline, posebno o cistoci mjesta koje nazivamo "svetinja". Svetinja se cuva.
Najgore, sto visi to i otpada, desio se incident koji je mogao imati teze posljedice, kada se onaj lim otkacio i krenuo kliziti preko stolica, sreca pa se zaustavi, mogao je nekom glavu sa ramena skinuti.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 14 jul 2019, 21:55

firefirefirely je napisao/la:
KocevskiGaleb je napisao/la:Zamjerka publici. Mogli smo pokupiti za sobom novine i smece koje je ostalo na tribinama. Izgleda isto hebena deponija. Hebo nam svako sve peksinsko. Lik mi crce od smijeha u facu sto kupim tudje novine i nosim do kante. Hebem ti patriote. Ku.ra.c smo mi od ljudi.
Igrom sam zadovoljan.
Ako ces to gledati, pa prvo su oni trebali onda oprati tribinu, nemojte sad iz nebuloze u nebulozu..

Slazem se za Gojkovica, nista bolji od Isica ne bi bio, cak sta vise.. Ako bi dosao neko stvarno dobar, tipa Kojic ( ne mislim bas on, nego neko tako provjeren ) onda ok, neko od ove dvojice bi sigurno izgubio mjesto.. Po onom sto sam vidio Brekalo je ispred Cubare u rotaciji TRENUTNO!
Pavlovic - odlican, imao tri odlicne intervencije
Vrhovac - momak kao da ima 300 utakmica u nogama, smireno, sigurno, savrseno danas
Isic - pokazao i on da je pojacanje, zabio i gol
Pecelj - isto tako odlican, pokazao za poluvrijeme vise nego za polusezonu
Blazevic se bolje pokazao od Raguza na beku, ali treba imati na umu da je on vec dugo tu, a da je ovaj tek dosao
Jamak - doktor
Perisic - doktor jr. -savrsen su tandem
Okic - dobar, nastavio gdje je stao
Huseinbasic - odlican, pravo pojacanje
Dedic - kao da je citave pripreme vukao neku povredicu, nije jos na 100% i to se da primijetiti
Dilaver - i on je nastavio gdje je stao, falio je taj gol, ali ovo ce biti njegova sezona
Aganspahic - odlican napadac, mladja verzija Mahira Karica :mrgreen: pun pogodak sto smo ga doveli
Baban i Zuna - vrijedno rade i skupljaju minute, imaju od koga da uce ovu sezonu
Mahmutovic - za kratko vrijeme pokazao taj njuh za gol, kad bude u punoj formi bice odlican dodatak ekipi
Grahovac - igrao je na desnom krilu kad je usao, sto mu nike prirodna pozicija, bolje se snalazi u sredini, gdje vjerujem da ce i vise dobijati minute
Resic - vidi se da dijete 'zna lopte', vidjet cemo kako ce se stvari odvijati ove sezone za njega, sigurno da nece nesto bas puno igrati ali eto
Carlos - premalo je poluvrijeme da se ista kaze, vidi se da ima kondicije i tehnike, kao i svi juznoamerikanci, za ostalo cemo morati malo sacekati

Hasan - covjek me je fascinirao, dao je se 100%, ima isti stil kao i Arslan, pressing se igra visoko, isto trazi od bekova i veze, zato se ovi 'stari' bolje i snalaze..
Citava desna strana nam je nova, trebace strpljenja malo na pocetku, ali vjerujem da ce i ovi novi proigrat vremenom..
Svidja mi se sto nakon dugo vremena sa klupe priliku dobijaju nasi igraci, a ne neki polovnjaci iz Srbije/Hrvatske 2.lige, pa bolje dati te minute Zuni,Babanu,Vardi itd .

Radujem se novoj sezoni sve u svemu :)
Ako je ovo nebuloza,hebes onda zivot i sve ostalo u njemu.

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 14 jul 2019, 21:59

Iskreno ocekujem europu, nista manje, nista vise.

Sto se mene tice moze se i kup osvojiti, uz malo srece. :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 14 jul 2019, 22:03

Ali ne pamtim kad smo imali "visokog" stopera. Jednog! A sad jednu stožinu mijenja druga. :lol:

Činjenica je da treba još malo da se uigraju momci, pogotovo odbrana, ali djeluje fino. Imamo brz napad i dva veznjaka koja se odlično razumiju. Svaka čast Vladi, ali Jamak i Perišić su uživancija za gledati zajedno. Toliko smo kukali za bekove, a izgleda da bismo mogli imati fino popunjen dio ekipe tu, pogotovo ako Ante nastavi ovako. Doduše, ako izbori mjesto u prvih 11, pa po strani Huseinbašić i on, računaj odmah 20 faulova od njih dvojice, ne bih se bio protivnički bek/krilo. :mrgreen:
Teško je istaći nekoga u ovakvim tekmama, ali ako moram, Pecelj definitivno. Može se reći da je Deda podbacio, ali to je on, neće odigrati ništa, izgledati će tromo i zabiti gol iz ničega.
Hoćemo bodove sa Pecare! :bih:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 14 jul 2019, 22:06

Konačno normalne slike na zvanicnoj stranici

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 14 jul 2019, 22:09

Zmaj88 je napisao/la:Konačno normalne slike na zvanicnoj stranici
Za pohvalu :salut:

Sa Vrhovcem odmah produziti ugovor, ovo ako ispustimo bit ce veliki kiks. Ogromne pare ce se moci uzeti na njemu. Poslije toliko godina, uvjeren sam da ce on napraviti velik transfer iz Čelika, ako ovako nastavi i do A reprezentacije ce doci 100%
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 14 jul 2019, 22:16

Zmaj88 je napisao/la:Konačno normalne slike na zvanicnoj stranici
te fotke blicko godinama šalje

Puyol
Postovi: 50
Pridružen/a: 24 jun 2019, 21:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Puyol » 14 jul 2019, 22:43

Gdje su potpisi danas,sto je onaj najavljivao, sutra kad kaze da ce biti sunce ja cu kisobran ponijeti... Haha
Čelik do groba!!!

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 14 jul 2019, 22:45

Puyol je napisao/la:Gdje su potpisi danas,sto je onaj najavljivao, sutra kad kaze da ce biti sunce ja cu kisobran ponijeti... Haha
Almir je bombas, davno sam to konstatovao ali niko ne vjeruje.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Puyol
Postovi: 50
Pridružen/a: 24 jun 2019, 21:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Puyol » 14 jul 2019, 22:49

Bronson je napisao/la:
Puyol je napisao/la:Gdje su potpisi danas,sto je onaj najavljivao, sutra kad kaze da ce biti sunce ja cu kisobran ponijeti... Haha
Almir je bombas, davno sam to konstatovao ali niko ne vjeruje.
Ja ti vjerujem, sutra moram opticaru koliko sam gledao u mobitel ko ce potpisati, koga ce predstaviti, a ono nista
Jedino mu hvala sto mi je punica ranije kuci otisla jer sam ja samo gledao u mob... Haha
Čelik do groba!!!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 14 jul 2019, 22:52

Hahahaha trola vas lik. Jer sam ja sinoc bio pred Bilinim.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

almir2018
Postovi: 2229
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 14 jul 2019, 22:53

Seha je kriv morao sam vas malo ovdje zezat, vi bi jos pojacanja a imamo sad toliko igraca? :D :D

Puyol
Postovi: 50
Pridružen/a: 24 jun 2019, 21:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Puyol » 14 jul 2019, 22:56

Ja se nadao jos nekoj gazeli, Al gledaju i ih danas nismo imali bolju ekipu od one vojvodic, mesanovic i ostali
Čelik do groba!!!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 14 jul 2019, 23:03

Mada sam rek'o da bez tri razlike nema price, ipak mogu biti prezadovoljan. Polahko sve dolazi na svoje. Pravi ispit ce nam biti u Listici. Tamo idemo po tri boda :-)

Ovaj sto prica da su nam stolice prljave, to je poznata prica. Ljudi su se zalili, daju 40KM za zapad kad igra repka i sjede na onom pesinluku.

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 14 jul 2019, 23:04

Pa realno, ta nam je ekipa **** bila po prikazanom u odnosu koliko je ulozeno u njih i koja su imena bili u taj vakat.
Ne treba nam vise pojacanja, jedino ako ne sjevne neki bas kapitalac pa da mu halalimo sto nije pripreme prosao sa ekipom. Al morace da se izbori za mjesto. Cini mi se da ni Nemanja u danasnjem sastavu ne bi imao zagarantovano mjesto :D :D :D

Hajde pocni vise, ko ce docekati 28.07.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 14 jul 2019, 23:05

almir2018 je napisao/la:Seha je kriv morao sam vas malo ovdje zezat, vi bi jos pojacanja a imamo sad toliko igraca? :D :D
I ko na kraju bi kapitalac? Perisic? :-)

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 14 jul 2019, 23:07

phillies je napisao/la:Pa realno, ta nam je ekipa **** bila po prikazanom u odnosu koliko je ulozeno u njih i koja su imena bili u taj vakat.
Ne treba nam vise pojacanja, jedino ako ne sjevne neki bas kapitalac pa da mu halalimo sto nije pripreme prosao sa ekipom. Al morace da se izbori za mjesto. Cini mi se da ni Nemanja u danasnjem sastavu ne bi imao zagarantovano mjesto :D :D :D

Hajde pocni vise, ko ce docekati 28.07.
21. tacno za 7 dana. Vjeruj ne znam kako cu docekati :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 14 jul 2019, 23:11

To ne brojim jer sam sluzbeno odsutan :D :D :D samo cu na rezultatima moci pratiti :plac: :thumbdown:

Al zato sa pitarima, tamba-lamba

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.