NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 15 jul 2019, 14:41

redbull93 je napisao/la:Ne znam gdje zapelo ovoliko, pa jos nikad racun nije deblokiran.
Tri slova, ili ti tacnije dva puta po 3 slova ;)

ITC <=> SDA

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 15 jul 2019, 14:43

firefirefirely je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Ne znam gdje zapelo ovoliko, pa jos nikad racun nije deblokiran.
Tri slova, ili ti tacnije dva puta po 3 slova ;)

ITC <=> SDA
:clap:
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 jul 2019, 14:46

Pa ako im platis njihovo nemaju sta vise blokirati. Al haman tu su zapele dvije strane, nece niko da popusti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 15 jul 2019, 14:48

Pa hajde malo pritiska sa tribina.Ima nas i na istoku i zapadu.Ne mora se cekati jug.Koja parola pa drzati 2-3 minute za zenicke firme da stanu uz Celik.Najlon i sprej i lagano.Sta je to nije ni 15 km za 3-4 momka.Istok-zapad-jug ako treba svaku tekmu 4-5 parola.Pritisak pravit.
!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 15 jul 2019, 14:56

bambus je napisao/la:Pa hajde malo pritiska sa tribina.Ima nas i na istoku i zapadu.Ne mora se cekati jug.Koja parola pa drzati 2-3 minute za zenicke firme da stanu uz Celik.Najlon i sprej i lagano.Sta je to nije ni 15 km za 3-4 momka.Istok-zapad-jug ako treba svaku tekmu 4-5 parola.Pritisak pravit.
Pritisak na SDA?
Pa pravimo pritisak 20 godina u cijeloj državi. Ali većina kod nas samo klima glavom i viče beeee!
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 15 jul 2019, 14:57

redbull93 je napisao/la:Pa ako im platis njihovo nemaju sta vise blokirati. Al haman tu su zapele dvije strane, nece niko da popusti.
Ima preko 100.000 duga, a oni nece da cuju ni za rate ni za koji klinac, zatezu koliko god je moguce.. A i ovi nasi vjerovatno isto tako njih trzaju koliko mogu :)

Btw, vjerujte da ide na bolje, zakotrljalo je se o webu opet, i ovaj marketing i medijski sektor su dosli na red da se ozbiljnije pozabavi o njima. POLAKO ali sigurno, baby steps sto bi rekli :mrgreen:

Ove sezone borba za evropu aBd

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 15 jul 2019, 14:58

avenija je napisao/la:
KocevskiGaleb je napisao/la:Treba oce "tenderaske" firme pritisnuti i natjerati da sponzorisu rad kluba,neka vrate dio novca drustvu. Koliko su se obogatili od nasega poreza red bi bio da ih malo prozovemo.
Sta imas pisati dalje Arcelor Mittal generalni sponzor Rudar Prijedoru, ovdje glume budale.
Govorim o jos mnogo drugih firmi koje preko politike dobijaju tendere. Npr. Almy pored kojeg niko drugi u zenickoj regiji ne moze asfaltirati kvadrat ceste, par firmi koje nabavljaju racunarsku opremu i repro materijal svim javnim sluzbama.
Ima mnogo takvih, samo trebamo ih prozvati, ali ne moze covjek sam parole nosati po tekmi.Prvo sto izgleda glupo i kao nekakva pukotina, drugo izlaze se osveti prozvanih(cak i neprozvanih) posredstvom zenickih "rent a gorilla" sluzbi.

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 15 jul 2019, 15:03

sehic96 je napisao/la: Pritisak na SDA?
Pa pravimo pritisak 20 godina u cijeloj državi. Ali većina kod nas samo klima glavom i viče beeee!
Pritisak na sve.
Pa onda nek suti i klima glavom a ne da raspravlja ko moze a ko ne biti sponzor.
!

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 jul 2019, 15:11

Ne znam sta bi vam rekao eto, treba naci neko rjesenje na obostrano zadovoljstvo. Opet ako ce u silu udarat, silom i vratiti.

Kad je bosnjo klasicni glup jbt, zajebaje se oko gluposti. Gledam pan kako je iskoristio ovo sponzorstvo jbt. Jucer koliko sam ljudi vidio u majicama "volim Čelik biram pan" i svaku utakmicu ce ih nosati. Svaka im cast kako su ovo iskoristili. Da je i zim pametan na pavlake lijepit "volim Čelik, mazem pavlaku" :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 15 jul 2019, 15:17

Ja planiram napravit nesto vezano za sponzore. Ali prvo moram razgovarat sa nekim u klubu. Vjerovatno u avgustu cu po povratku iz crne gore doc u Ze.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 15 jul 2019, 15:18

Razmisljam nesto, uz Andjusica ova ekipa bi bila top 3, steta bas sto je ispalo kako je ispalo, Musiji zelim sto brzi povratak u 1.ligu FBiH.

Ovako nam fali ja mislim jedno krilo u rotaciji kako god pogledas..

Btw. mislim da ce mali Resic stopama Nemanje, ako nastavi raditi, to je taj tip igraca..

@Seha javi se Amelu slobodno ;)

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 15 jul 2019, 15:20

firefirefirely je napisao/la:Razmisljam nesto, uz Andjusica ova ekipa bi bila top 3, steta bas sto je ispalo kako je ispalo, Musiji zelim sto brzi povratak u 1.ligu FBiH.

Ovako nam fali ja mislim jedno krilo u rotaciji kako god pogledas..

Btw. mislim da ce mali Resic stopama Nemanje, ako nastavi raditi, to je taj tip igraca..

@Seha javi se Amelu slobodno ;)
Razgovarao sam sa Effeom. A i sa Pepićem ću aBd na kafu pa da predložim ovo što imam.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 15 jul 2019, 16:16

Vidan pomak u igri se vidi protiv Olimpica u odnosu na proteklu sezonu. Pecelj ce biti najbolji lijevi bek premijer lige. Isic isto tako odlican, Perisic takodje, Huseinbasic veliko pojacanje, puno ocekujem i od Mahmutovica i Aganspahica, Dedic mora i moze puno bolje......

Imamo jako tezak raspored i ne treba ih napadati u slucaju poraza, a treba ih napdati ukoliko se ne budu maksimalno zalagali. Licno mislim da od Sarajeva necemo izgubiti, da cemo Zelju pobjediti, dok u Vrpcicima i na Pecari moze biti svasta.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 15 jul 2019, 16:26

Amel jos nije postao sportski direktor covjek trazi da se neki uslovi ispune, ne govorim o financijama momak ce raditi besplatno marka mu ne treba od Celik ali zeli neke druge da se stvari urede u klubu i upravu je sto to trazi. Nadam se da ce ipak prihvatiti tu funkciju i zaista bi ga volio vidjeti na toj funkciji u klubu.

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 15 jul 2019, 16:27

Amel Pepic puna podrska
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 15 jul 2019, 16:40

almir2018 je napisao/la:Amel jos nije postao sportski direktor covjek trazi da se neki uslovi ispune, ne govorim o financijama momak ce raditi besplatno marka mu ne treba od Celik ali zeli neke druge da se stvari urede u klubu i upravu je sto to trazi. Nadam se da ce ipak prihvatiti tu funkciju i zaista bi ga volio vidjeti na toj funkciji u klubu.
Kako sam shvatio, trebao bi vise biti usredsredjen na marketinski, nego na sportski dio ..

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 jul 2019, 16:40

Amelu Pepicu puna podrska, mora znati da navijaci stoje iza njega!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 jul 2019, 16:44

almir2018 je napisao/la:Amel jos nije postao sportski direktor covjek trazi da se neki uslovi ispune, ne govorim o financijama momak ce raditi besplatno marka mu ne treba od Celik ali zeli neke druge da se stvari urede u klubu i upravu je sto to trazi. Nadam se da ce ipak prihvatiti tu funkciju i zaista bi ga volio vidjeti na toj funkciji u klubu.
:thumbup:

Treba nam mladih i sposobnih ljudi u klubu. Sigurno da bi dosta stvari bolje bilo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 15 jul 2019, 16:50

:opaopa: Novi dresovi :opaopa:
slika
U kucnoj izradi :angel:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 jul 2019, 16:51

Ako se Amel prihvati funkcije, onda mozemo u buducnosti ocekivati nesto od kluba. Ako Amel ne prihvati funkciju, sve je jasno, i dalje ce biti sve na silu, bez ikakvog sistema.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.