NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la celikmilan » 10 avg 2019, 22:13

Uvijek sam bio protiv ikakvog ubacivanja predmeta u teren ali ove sudije su zaslužile bar intenzivnu njegu u bolnici i posmatranje od doktora 24 sata. Shvatam loše i pristrasno suđenje ali ovo večeras je baš bilo strašno.

Protiv sarajeva je bilo dobro ali ovo uz par iznimka nije bilo. Dedić je bez konkurencije najgori igrač Čelika.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 10 avg 2019, 22:13

Tipican primjer kako sudija odvede utakmicu u svom smjeru. Vidjeli ste kod drugog gola da njihov nasem lomi noge, uzima loptu i pravi kontru. Za to vrijeme manijak sudija pusta presnost i gol.
Nije ovaj zeljo nista specijalno bez onakvog sudije.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 10 avg 2019, 22:14

Inace, stari mi rece da nisu prikazali proteste igraca na Mojoj TV, nit se spominjalo

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 10 avg 2019, 22:15

TofiTofita je napisao/la:Stvarno ne znam koji se **** pravite ovdje kada je ovo sudijina utakmica. Ofsajd čist, faul kod drugog gola, masa prekršaja nije svirana
+1 BAS TO I GOVORIM

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 10 avg 2019, 22:17

Naši igrači ne mogu da trče više od 60 min. utakmice, ako i toliko. Nikakve borbe i žara,kretnja 0 bodova. To tako ne ide i ne može. Onakva atmosfera, posjeta, i ti se tako nonšalantno ponašaš na terenu, kao da ti svejedno. Ne mogu to da dokucim nikako.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 10 avg 2019, 22:17

Mujic je bio stavio pistaljku u usta da svira faul.kod drugog gola i samo pusti.

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 10 avg 2019, 22:19

Ma smijesno je da ti sudi navijac tog kluba. Igraci su dali sve od sebe, al sta ces ti kad te covjek prekine i ne svira onakav faul kod njihovog drugog gola, a ti ih pritisno. Normalno da ti se vise i ne igra.
Čelik Zenica 1945

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 10 avg 2019, 22:20

Realno, 4 dana se ranije znalo ko sudi, a klub se ništa oglasio nije. Klub se nikako nije prethodnih 7 dana oglašavao, a morali su stvoriti pritisak. Drago mi je da je bar Olgun nešto kroz redove rekao.

Savez, mrš.

STARAC
Postovi: 24
Pridružen/a: 19 jun 2019, 16:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la STARAC » 10 avg 2019, 22:22

Valencia je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Legli smo ko krepaline, trčati ne mogu kruh te jjebo.
Sami sebe pobjedili.
Željezničaru čestitke kako god !
Od nasih igraca gori su bili jedino Robijasi. Imam staza na BP za penzije i ovo je bilo ubjedljivo najgore navijanje.

Manijaci nikad nisu bili narocito dobri, nisu ni sada, ali su nas RAZNIJELI koliko smo mi bili ocajni. Bio sam na sred zapada, Robijase skoro da nisam cuo. Uzasno glup repertoar pjesama. Na nase pjesme je nemoguce pustiti glas. Sve se svede na nerazumljivo mumljanje, svako za sebe nesto pjevusi. Sa strane izgleda i zvuci OCAJNO. Sa mnom je bilo nekoliko gostiju i ljudi me pitaju: sta ovi tvoji pjevaju. Nista se ne razumije.

1. Repertoar pjesma uzasan, nije za navijacke pjesme
2. Nikakva koordinacija, svi za sebe mumljaju
3. Ne treba na tribinu doci TOTALNO pijan i napusen, to ostaviti poslije tekme
4. Parola i onaj broj 8 - cirkus. Sta je sa starim transparentima, kultnim 'Crkvice'?
5. Kada je bakljada treba nesto pjevati a ne sutiti i slikati
6. ...

Razocaran sam, totalno.

+

A sto se tice Celika, momci su se trudili, ne mogu i ne znaju bolje. Koliko para toliko muzike. Zeljo je kvalitetnija ekipa i to je to. Vise me boli sto su nas Manijaci pregazili na sred BP nego Zeljo.
Prijatelju ti na utakmici nisi bio.

Avatar
jeretik
Postovi: 59
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jeretik » 10 avg 2019, 22:22

1. Sudjenje je bilo očajno.
2. Robijaši su bili slabi - mora se priznat da treba bolja organizacija. Nekad je to bilo puno bolje. Mogli smo svi ispoštovat onu pjesmu Nek se pjeva Bajram je.
3. Dio između veze i napada ne funkcionira. Dilaver i nije nešto pokazao, ali nije ni imao lopti.
4. Željo nije bio bolji. I sam Osim je rekao da ovo nije realan rezultat
5. Fali nam itekako fizičke spremnosti

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 10 avg 2019, 22:22

kinder_jaje je napisao/la:Mujic je bio stavio pistaljku u usta da svira faul.kod drugog gola i samo pusti.
Srce nadvladalo razum.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 10 avg 2019, 22:29

Oba gola neregularna, Osim dosao da isprovocira i u onolikoj masi uvijek imas par bilneza koji ce pasti na provokacije idiota. Jednostavno igraci su mogli i morali igrati ponekad i ostrije, mozemo pricati sta hocemo, ali u ovakvim tekmama nedostaje Feno.
Idemo dalje, a ljudima u savezu i sudijama sve mrtvo i zivo hebem.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 10 avg 2019, 22:30

Sudija je odradio svoje...mada mi vise od boda nebi ni mogli...Dedica OTJERAT iz kluba,Dilaver klupa,Resic mali treba da igra...Publika za 10,posebno "zapad" i "istok"... Ozvucenje,odabir muzike i spiker Edin Sinanovic cini mi se da je on, odlicno,na momente sjajno...Nase je da se borimo od 4-6 mjesta realno,sve iznad je puna saka brade,sve ispod je razocarenje...Nastaviti borbu i davati podrsku...
::::SAMO ČELIK::::

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 10 avg 2019, 22:31

Koji **** onda oni zaštitari rade? Ja bi samo Condoru proslijedio fakturu za kaznu..

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 10 avg 2019, 22:33

Vrhivac odličan, svaki skok duel dobio.

Carlos (raditi na centarsutu) i blazevic dobri, deda standardno slab. Jamak pola ekipe ,relano, a persic isto odlican, konstantno dopunjuje jamaka.

Okic slab kondiciono skroz, Huseinbasic slabiji danas, izgleda povreda ostavila traga. Isic solidan

Prvi faul smo dobili u 41 min tek, pomocni.do istoka u 1' poluvr. konstantno kasnio i nista nije mahao, u 2. se razmahao i previše. Elvise, nek ti je na dusu :puke: :puke:

Btw, spiker je bio Anes

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 10 avg 2019, 22:33

Poraz i jbg. To je tako, pogotovo kod nas. Kad god je neki nafur žešći mi padnemo, totalno. Bez metka ispaljenog, što je najžalivije.Moramo dalje !! VTČ

Hajmo dobiti Zvjezdanu :bih:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 10 avg 2019, 22:34

Perisic je podbacio za mene najvise,jesi ti zadnji vezni ali ljudi te pustaju a ti ne iskoristis da napravis visak.
Ubacaji pred gol ocajni ni jedan centaraut nije bio ni blizu,svaka lopta isla na Isica a ni jednu nije dohvatio.
Hvala Bogu pa su prosle ove derbi utakmice i da ce sad dolaziti oni i koji su naucili i koji se znaju ponasati na utakmici.

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lampard8 » 10 avg 2019, 22:35

Jel iko upratio da je osim nakon bakljade se okrenuo prema zapadnoj tribini i poceo da psuje i pljuje prema navijacima, nakon cega je pocelo da se ubacuje sve o svasta na teren?
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 10 avg 2019, 22:36

Ne znam sta i dalje drzi Dedica u prvoj postavi, u svim utakmicama najgori pojedinac. Nazalost Jamak je danas odigrao mozda i najlosiju utakmicu otkako je u Celiku i bez njega smo duplo losija ekipa, ali nakon svega njemu se a ne moze reci.

Pavlovic i Perisic jako dobri danas, paragvajac izgorio od zelje. Sudjenje ko u dobra stara vremena kad je ih je vodio brko, namjestice babuka jos koju titulu ali dzaba ostace vjecno u ovoj mocvari.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 10 avg 2019, 22:37

Lampard8 je napisao/la:Jel iko upratio da je osim nakon bakljade se okrenuo prema zapadnoj tribini i poceo da psuje i pljuje prema navijacima, nakon cega je pocelo da se ubacuje sve o svasta na teren?
Naravno, napisao sam da je dosao da isprovocira, samo je cekao pogodan trenutak.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.