NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 10 avg 2019, 22:39

Mijenjati prevodioca. Super je on, ali nije za toga

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 10 avg 2019, 22:42

Cestitke Zeli na pobjedi uzelu su nas na neku foru 2 kontru i to je to ,nista ni oni nisu pokazali .Sarajevo ce im pobjec 15 odova na kraju dplo su jaci od njih al et pobijedise nas..
Po meni prvi gol Zeljin cict je gol i nije fsajd bar sam tako sa zapada vidio ,covjek je utrco a ovo na slici da je u ofsajdu lopta je vec upucena tako da ova slika nije mjerodavna al et vifjet ce mo jel cict gol .Kod drugog gola mislim i ja bio je cist faul alet vidjet cemo i to ,i to je sve od Zelje .Igracima ja nemam sta zamjerit po onakvoj vrelini nije lahko igrat i na pocetku ni srece nismo imali Dilaver i onih par suteva..
AMBIJENT pred tekmu savrsen ludilo a posle katastrofa sa onim bacanjem i osim je svijesno sve isprovociro publiku a mi nasjeli i prekinuli utakmicui posle se ohladili igraci...Po meni Dedic u ova 4 kola je najlosiji ,jednostavno je prespor ,Dilaver nista i ono pravi napadac je moro dar gol glaavom na pocetku ...Ne znam sam jednostavno nas Zeljo uzeo na foru sa 2 kontre i dodat sudiju koji je lose sudio al nema veze idemo dalje ..
ROBIJA je meni dobro, izgledala u momentima odlicno navijali al bakljada katastrofa stvarno ne znaju ni kad baklje zapalit ni nista i opet se prekinula tekma kad ne treba zbog.Kad smo primili drugi gol kraj i Robije i Manijaci su nadglasali posle toga sto je i logicno,Realno Celik bez pojacanjja tesko moze dohvatit evropu jer sad imas 3 ekipe bolje od Celika a to su Sarajevo,Zrinjski,Zeljeznicar a vjerujem i Siroki da ce opet bit u vrhu..Ovako plafon 5 mjesto,

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 10 avg 2019, 22:43

cuj ayde dat ce im premije zbog poraza,da nije gluho bilo dvicu odigro na zelju danas
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 10 avg 2019, 22:44

Hajd sta se moze, valjda nas nece vise onaj sudija kacit.

ALLSTARR
Postovi: 260
Pridružen/a: 23 jul 2019, 05:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ALLSTARR » 10 avg 2019, 22:45

Valencia je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Legli smo ko krepaline, trčati ne mogu kruh te jjebo.
Sami sebe pobjedili.
Željezničaru čestitke kako god !
Od nasih igraca gori su bili jedino Robijasi. Imam staza na BP za penzije i ovo je bilo ubjedljivo najgore navijanje.

Manijaci nikad nisu bili narocito dobri, nisu ni sada, ali su nas RAZNIJELI koliko smo mi bili ocajni. Bio sam na sred zapada, Robijase skoro da nisam cuo. Uzasno glup repertoar pjesama. Na nase pjesme je nemoguce pustiti glas. Sve se svede na nerazumljivo mumljanje, svako za sebe nesto pjevusi. Sa strane izgleda i zvuci OCAJNO. Sa mnom je bilo nekoliko gostiju i ljudi me pitaju: sta ovi tvoji pjevaju. Nista se ne razumije.

1. Repertoar pjesma uzasan, nije za navijacke pjesme
2. Nikakva koordinacija, svi za sebe mumljaju
3. Ne treba na tribinu doci TOTALNO pijan i napusen, to ostaviti poslije tekme
4. Parola i onaj broj 8 - cirkus. Sta je sa starim transparentima, kultnim 'Crkvice'?
5. Kada je bakljada treba nesto pjevati a ne sutiti i slikati
6. ...

Razocaran sam, totalno.

+

A sto se tice Celika, momci su se trudili, ne mogu i ne znaju bolje. Koliko para toliko muzike. Zeljo je kvalitetnija ekipa i to je to. Vise me boli sto su nas Manijaci pregazili na sred BP nego Zeljo.

Upravu si 100 %
Robijasi 0 bodova ili su samo mislili kako zapaliti bakljadu nekako ko da su se premali Manijaka kad su krenuli navijati
Ne znam mi Robijase kad smo iskreno imali i neke navijačke pjesme da grme kad se krene navijati

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 10 avg 2019, 22:45

tareizo je napisao/la:cuj ayde dat ce im premije zbog poraza,da nije gluho bilo dvicu odigro na zelju danas
Ma to je na suptilan nacin htio da kaze da ne mozes protiv sudiija

ALLSTARR
Postovi: 260
Pridružen/a: 23 jul 2019, 05:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ALLSTARR » 10 avg 2019, 22:48

Izgleda Dilaver čeka proljeće opet :? :shock:

Avatar
flash84
Postovi: 1056
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 10 avg 2019, 22:48

Osim sto nas je sudija iskarao po meni je ovaj poraz i trenera. Zeljo ima Zeceve, Boju, Krpic gore. Svjesno su nam dali loptu a oni s toliko ofanzivaca krenuli u kontre nakon naseg pocetnog pritiska.

Sparina i temperatura doprinijele da pocrkamo veoma rano i onda su krenule kontre.

Mozda je jos zelen s nasom ligom ali mora se bolje takticki radit tekma, pogotovo protiv ovakvih protivnika.

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 10 avg 2019, 22:51

zenica159 je napisao/la:Ne znam sta i dalje drzi Dedica u prvoj postavi, u svim utakmicama najgori pojedinac. Nazalost Jamak je danas odigrao mozda i najlosiju utakmicu otkako je u Celiku i bez njega smo duplo losija ekipa, ali nakon svega njemu se a ne moze reci.

Pavlovic i Perisic jako dobri danas, paragvajac izgorio od zelje. Sudjenje ko u dobra stara vremena kad je ih je vodio brko, namjestice babuka jos koju titulu ali dzaba ostace vjecno u ovoj mocvari.
Dedic katastrofa, Dilaver isto, Jamak uvijek igrač na njemu flastera igrali.,perisic solidan oba neka ofanzivno vrhunski, a sto se tice publike mozda je i dobro dosao poraz nema kakve stoke nije bilo i siguran sam da ih iduci utakmicu kuci nece biti 60%

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 10 avg 2019, 22:52

Htjeli vi priznati ili ne, Osim ml. je za nasu ligu Alex Ferguson licno.

Sudiji zamjerim drugi gol, a kod prvog i ako je bio ofsajd, valjda je pomocni kriv, a ne glavni. Al valjda uvijek treba naci izgovor.

To sto Čelik nije uradio vise od jedne kvalitetne akcije, kad je Dilaver pucao glavom i pogodila lopta golmana, to nikom nista. Zajebo nas sudija. To sto iole ozbiljniji trener, procita nam igru i sve nam pozatvara i to nikom nista. Zajebo nas sudija. I to sto se pale baklje, odnosno u dogovoru sa obezbjedjenjem unose(licno sam vidio kako su zastitari prepipali prvog mene, znaci nikako, a i jednog od onih koji je upalio baklju, isto nikako) i to nikom nista. Zajebo nas sudija. I to sto se marva pogotovo na zapadu ne zna se kontrolisati i ubacuje predmete na teren i to nikom nista. Zajebo nas sudija....

Helem nejse, zajebo nas sudija!
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 10 avg 2019, 23:00

Ovako, totalno sam popizdio, naravno.
Da se nije desio onaj drugi gol na nacin koji se desio, znaci kod 1:0 sudija je namjernom greskom direktno uticao na rezultat utakmice ( na sta sam se najvise plasio), rekao bih Zeljo je zasluzeno pobjedio nema sta, bolji su bili, imali su stativu i jos dosta sansi, imali smo i mi ali oni vise.....Ali desio se taj drugi gol, ocigledno nije svirao tza nas faul i oni 10 minuta prije kraja zabijaju.

Ozer, taktika ti nije ni za qrca, to poiigravanje pred nasim golom, to ne smijes raditi ni protiv Visa iz Kosove a kamo li protiv Zelje. Tu ga je Amar Osim lopatom uzeo. Par puta idemo u kontru i umjesto da idemo na gol vraca se lopta nazad, j.ebo sam svoje zivce.

Sad ce me mozda almir napasti i a i svi vi ostali, ali i Dilavera treba malo na klupu i Dedica, malo dati sansu Zuni i Grahovcu, Aganspahicu , Mahmutovicu, pljuvali ste Jurinu ali Jurina je brz ko metak i fali nam takav igrac, mozda je trebao Ozer Resica da ubaci ,sad imamo samo Okica koji je brz igrac za kontre, cini mi se da smo Zelju malo i potcjenili ili je euforija djelovala na igarce, igrac sa brojem 23 nas uopste ne prati ihru, frajer se iznenadio bukvalno kad je lopta dosla do njega. Sad se vidi sta znaci Pecelj za ekipi, odmah promaha na lijevoj strani

Sve u svemu, da sudija nije uticao direktno na drugi gol Zelje, zasluzena pobjeda Zelje nema sta. Ne znam imali smisla vise da igramo ovu ligu, ako ce nam savez takve sudije delegirati.

Jbg , sad pisem nadrkan razocaran, mozda ce biti bolje, jutro je kazu pametnije od noci, Zvijezdu moramo sad dobiti mislimo li se boriti za Evropu.
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 10 avg 2019, 23:07, ukupno mijenjano 3 puta.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 10 avg 2019, 23:04

Pasha je napisao/la:Htjeli vi priznati ili ne, Osim ml. je za nasu ligu Alex Ferguson licno.

Sudiji zamjerim drugi gol, a kod prvog i ako je bio ofsajd, valjda je pomocni kriv, a ne glavni. Al valjda uvijek treba naci izgovor.

To sto Čelik nije uradio vise od jedne kvalitetne akcije, kad je Dilaver pucao glavom i pogodila lopta golmana, to nikom nista. Zajebo nas sudija. To sto iole ozbiljniji trener, procita nam igru i sve nam pozatvara i to nikom nista. Zajebo nas sudija. I to sto se pale baklje, odnosno u dogovoru sa obezbjedjenjem unose(licno sam vidio kako su zastitari prepipali prvog mene, znaci nikako, a i jednog od onih koji je upalio baklju, isto nikako) i to nikom nista. Zajebo nas sudija. I to sto se marva pogotovo na zapadu ne zna se kontrolisati i ubacuje predmete na teren i to nikom nista. Zajebo nas sudija....

Helem nejse, zajebo nas sudija!
Sam sebi kontriras pricom. Sta hoces rec da su bili bolji? Teren smo kontrolisali. Imali su stativu, i mi smo precku. Imali smo zicer u startu. Jah, drugi gol si bar prizno da je greska sudije glavnog, prvi nije glavnog vec pomocnog.

Avatar
Marsal
Postovi: 22610
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 10 avg 2019, 23:05

Željo nas uzeo na fazon, jesu bolja ekipa ali ne toliko da nas hladno dobiju 2:0. Malo ih je i sreća poslužila, da smo na samom početku iz one 2-3 dobre šanse zabili mi bi njih mogli vrebat na kontru, a ne obrnuto. Kasnije su se oslobodili, svjesno nam dali loptu i dočekali naše greške.

Mi standardno, kad god je pun stadion razočaramo, a nijedan stadion u BiH u posljednjih 20 godina nije toliko puta bio pun kao Bilino polje. Doduše kako ne izgoriti kad dođe seljačina iz Orahovice i cijelu tekmu psuje mater Jamaku jer je on Željin, Vrhovcu jer nema pojma itd. Fuj.

Što se tiče igrača Pavlović odličan, Blažević odličan, Vrhovac ko da igra 10 godina profesionalno, Jamak mozak ekipe i njega ako zaustaviš ili ako ga stane nas nema, Perišić dobar, ostalo tanko. Dedić loš, Dilaver odsječen, bek lijevi mi je onako, nisam ga najbolje upratio pa neću sudit. Isić mi je meh... krila onako... treba tu još 4-5 kvalitetnih fudbalera za nešto više.

Suđenje očajno, no ono nije razlog poraza.

Sarajevo, Željo i Zrinjski su nas bolji, tu smo negdje sa Širokim, Tuzlom i Radnikom dok vjerujem da smo ove godine kvalitetniji od Mladosti, Slobode, Veleža, Zvijezde i Borca.

Boriti se zenički do kosti svaku utakmicu, nikad se ne predati pa šta Bog da.

SAMO ČELIK!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Robijadotokija
Postovi: 13
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Robijadotokija » 10 avg 2019, 23:07

Bio sam na zapadu 2 reda iznad onih momaka gdje su psovali Osimu ma haos lik je toliki provokator 2 gol je cisti faul prvi ne znam ali savez i sudije ovo se mora srusit al ozbiljno ovo ne vodi nidokle stvarno moro sam napravit nov profil danas su me izbrisali sa foruma hahah

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 10 avg 2019, 23:09

@flix takticki nas ljudi razvalili.

Al' zajebo nas sudija...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 10 avg 2019, 23:10

Ja vas sto kazete da je zasluzena pobjeda zelje ne mogu shvatit. Hajd Sarajevo 0:0 nas je oderalo alo sta je zeljo? Prvi gol ofsajd drugi faul. Oni imali stativu mi precku.. Mi imali zicer u startu hajd nek su i oni. Ne znam sta su toliko dominantni? Da su nas jeli u veznom redu.. Nisu ni to. Ne znam sta vam je?

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 10 avg 2019, 23:12

FliX je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Htjeli vi priznati ili ne, Osim ml. je za nasu ligu Alex Ferguson licno.

Sudiji zamjerim drugi gol, a kod prvog i ako je bio ofsajd, valjda je pomocni kriv, a ne glavni. Al valjda uvijek treba naci izgovor.

To sto Čelik nije uradio vise od jedne kvalitetne akcije, kad je Dilaver pucao glavom i pogodila lopta golmana, to nikom nista. Zajebo nas sudija. To sto iole ozbiljniji trener, procita nam igru i sve nam pozatvara i to nikom nista. Zajebo nas sudija. I to sto se pale baklje, odnosno u dogovoru sa obezbjedjenjem unose(licno sam vidio kako su zastitari prepipali prvog mene, znaci nikako, a i jednog od onih koji je upalio baklju, isto nikako) i to nikom nista. Zajebo nas sudija. I to sto se marva pogotovo na zapadu ne zna se kontrolisati i ubacuje predmete na teren i to nikom nista. Zajebo nas sudija....

Helem nejse, zajebo nas sudija!
Sam sebi kontriras pricom. Sta hoces rec da su bili bolji? Teren smo kontrolisali. Imali su stativu, i mi smo precku. Imali smo zicer u startu. Jah, drugi gol si bar prizno da je greska sudije glavnog, prvi nije glavnog vec pomocnog.
Sta smo bolan kontrolisali, u drugom ljudi rokadu napravili i pustili nam posjed. Samo cekali kontru i docekali. Prvo poluvrijeme nismo imali srece, izgubili i tjt.
Za ostatak lige smo Juzna Amerika po atmosferi licno
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 10 avg 2019, 23:14

Ja bi sljedecu krenuo sa dva napadaca i onako Dedic je igrac manje

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 10 avg 2019, 23:16

FliX je napisao/la:Ja vas sto kazete da je zasluzena pobjeda zelje ne mogu shvatit. Hajd Sarajevo 0:0 nas je oderalo alo sta je zeljo? Prvi gol ofsajd drugi faul. Oni imali stativu mi precku.. Mi imali zicer u startu hajd nek su i oni. Ne znam sta su toliko dominantni? Da su nas jeli u veznom redu.. Nisu ni to. Ne znam sta vam je?
Ljudi su iskoristili šanse koje su imali i drugo poluvrijeme rutinski odradili. Niko nije kriv Dilaveru što onaj zicer ne pospremi. Seljakluk nekih individualaca je isto pridonio. Opet ista stvar, baš kad smo ih stisli i gol visi u vazduhu, op prekid.
Protiv Tuzle standardne 2-3 milje i milina. Biti će bolje, već naredni vikend šansa da se vadimo protiv Zvijezde, koju svakako ne treba podcijeniti.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 10 avg 2019, 23:17

FliX je napisao/la:Ja vas sto kazete da je zasluzena pobjeda zelje ne mogu shvatit. Hajd Sarajevo 0:0 nas je oderalo alo sta je zeljo? Prvi gol ofsajd drugi faul. Oni imali stativu mi precku.. Mi imali zicer u startu hajd nek su i oni. Ne znam sta su toliko dominantni? Da su nas jeli u veznom redu.. Nisu ni to. Ne znam sta vam je?
Nisam primjetio da je ofsajd kod 1.gola, ako je bio onda nas je bas sudija nagu.zio, ali Zeljo je igrao tecnije lakse stvarao sanse, ja se opoet vracam na nasu igru i ono poigravanje ispred svog gola, rizicno je to do bola, mene je to vise nerviralo od sudije. Ides u kontru, a vracas loptu nazad....Bas sam razovaran totalno
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.