NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 11 avg 2019, 07:49

mchadesh je napisao/la:Slazem se s Valenciom. Drugi je problem sto sad nasi "ultrasi" kontaju da su nedodirljivi. Svaka cast svakom ko odvoji i vrijeme i novac, i preuzme rizik jer nije isto ici na domacu utakmicu i u drugo mjesto. To jest za pohvalu.
Medutim to vase kurcenje, i svaki put prica kao sta je samo mi i idemo na gostovanja. Mi ovo mi ono. Vrijedanja svakog ko uputi kritiku i proglasavanje istih laznim je zalosno.To je isto da ja svaki put kad dam nesto prosjaku idem okolo maltretiram raju koja mu nije dala.
Cinjenica je da je pola sjevera jucer bilo glasnije nego pun jug. To je ono sto pogadja nas "lazne" navijace jer mi ne volimo klub pa vam seremo. Niko nije prozvao nikog poimenice a vi se palite kao da mi toboze trazimo da se neko izbaci, kao da mi guramo neke svoje na celo Robijasa i sl.
Repertoar kazete sta hocete isti je 15 godina. Ja mislim da je i duze i vrijeme je da ga malo obnovite a ja sam siguran da medju vama ima momaka sa smislom za to koji bi mogli.
Prvu stvar koju ste skandirali zelji jucer pred sam pocetak meca je: zeljo zeljo evo ti ga evo pa sa njega gledaj sarajevo. Jesmo li mi sarajevo? A upozoravalo se na to da se ne radi i vi ste onda po svom pukli kontru i prvo to pjevali.
Ja znam i vjerujem da robijasi trpe najvecu bol kad nasem Celiku ne ide dobro, i zbog toga kontam da ste u nekoj vrsti grca jer vam pun **** razocarenja i "strah" vas poletit u visine da ne bi opet pali.
Opusteno, vi ste Celikova prva linija a mi svi ostali druga. Mi se vas ne zelimo rijesiti, zelimo samo da ste bolji al nekad imam dojam da mislite da ste jedini reprezent nase navijacke scene i da sto se vas tice ne moramo ni dolazit na utakmice. Celik je svih nas, vi ste nasi specovi, al ne udarajte po nama nego anam njima.
Svaki dan se iznose kritike na racun kluba i sa vase strane i to je uredu, samo vas ne smijemo kritikovat a to je vec glupo.
Bajram Serif Mubarek Olsun svim Celikovcima muslimanima!
Apsolutno nikoga licno nisam prozvao. Prozivam grupu koju osjecam kao svoju, iz najbolje namjere. Dobronamjerna kritika je preduslov za bilo kakav napredak. Nema kritike - nema napretka. Kamo srece da vise kritikujemo, dobronamjerno, pri tome nudeci odredjena rjesenja.

Juce su stotine momaka poderali grlo a da se nije vidio efekat. Moglo se primjetiti da ekipa na centralnom dijelu jugu i dio prema zapadu ne disu kao jedno. Kada se sudare dva ili vise razlicitih tonova glas juga bude prigusen i zvuci kao nerazumno mrmljanje. Na tome se mora poraditi. Nije jug tribina sa 15 000 ljudi da je tesko koordinisati. Pogledajte kako 10 000 Argentinaca pjeva u isti glas. Zasto ne moze nas 1 000?

Najgore sto mozete/mozemo napraviti jeste gurati cinjenice pod tepih. Cetverostruko malobrojniji Manijaci, u ne bas sjajnom izdanju, su nadglasali Robijase na sred BP. Mozemo lagati sebe koliko hocemo ali to je istina. A istina je uvijek ljekovita, kada se ustanovi i prihvati moguce je popraviti ono sto nije dobro.

Kao sto kaze kolega, Robijasi su prva Celikova linija a mi svi druga. Svi respektuju zalaganje Robijasa i nesebicnu ljubav. Niko ne voli Celik kao Robijasi. Oko tih stvari nema spora. Medjutim, svi mi koji volimo Celik, koji smo nekada bili Robijasi, polazemo pravo na kritiku. I ne bi trebali prema nama ispoljavati agtesivnost i upucivati uvrede. Cemu to? Nekulturno je, primitivno, sirovo. Biti Robijas povlaci obaveze, nosi odgovornost. Nije u redu da Robijas psuje Celikovca radi dobronamjerne kritike.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 11 avg 2019, 08:10

BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 11 avg 2019, 08:20

Meni je ona fora "8", pa infinity bila predobra. Svaka cast.

Bajrambarecula

zona072
Postovi: 441
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 11 avg 2019, 08:34

Ništa zapad nije bolji, sve ono sto se na jugu radilo sinoć radilo se i na zapadu, s tim što čovjek ne može očekivati da se iste stvari rade na ove dvije tribine za koje svaka nosi svoju medalju. Šta više, zapad je čak bio i gori, baklje, gađanje staklenim flašama, hranom. Nažalost, generalna slika je za kritiku, već odavno nije to na nivou na kojem je nekad bilo, pogotovo zapad koji se po mojoj ocjeni najviše promjenio kao tribina. Najveći dio odgovornosti snosi klub kao organizator koji je dopustio da se polovke unesu na stadion, kome nije jasno ona staklena boca kad poleti sa zapada može komotno ubiti nekog. Jedva sam dočeko da se skinu visoke ograde sa zapada i istoka da se može normalno gledati utakmica, sad zbog kretena treba opet da nas ograde kao u kavezu. Nažalost sve je to dio folklora, Zenice, BH fudbala...

Volio bih da kazna bude drakonska i da policija nađe pojedince i dobro kazni, jer drugačije nećemo pameti doći.
Zadnja izmjena: zona072, dana/u 11 avg 2019, 08:40, ukupno mijenjano 1 put.

djbobo
Postovi: 47
Pridružen/a: 12 sep 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la djbobo » 11 avg 2019, 08:36

I opet vam kazem ko god ima kakvu pozitivnu kritiku i dobre namjere neka dode na sastanak razmjenicemo kontakte.I ponasam se ovako jer balite preko tastature a ne uzivo,jer vi to ne zelite mozda vam iz ponizenja ili sta vec.Tako da svaka kritika je dobra al ona uzivio a ovo ovako moze i nene moja pisati...

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 11 avg 2019, 08:40

@mchadesh i @Valencia Nemojte širiti dezinformacije. Tu pjesmu na koju sam ja upozoravao prije 3 dana je započeo zapad. Pa jug je grmio prvih 60 minuta, ja sam samo kod njih mumljanje čuo, baš sam to s haverom komentarisao. Tek nakon drugog gola je došlo do smjene, i opet ne velike, a to je bilo sasvim normalno. Robija je satrala do 60. minute!!!

Zapad je užas od tribine, previše čobana koje Osim u sekundi isprovocira, po ko zna koji put, i onda to loše djeluje na našu ekipu. Robija bi trebala početi KONTROLISATI I ORGANIZIRATI ZAPAD, pogotovo u ovim većim utakmicama.
Zadnja izmjena: Nimla_RZ, dana/u 11 avg 2019, 08:41, ukupno mijenjano 1 put.
Čelik Zenica 1945

Robijadotokija
Postovi: 13
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Robijadotokija » 11 avg 2019, 08:41

Svim mojim forumasima islamske vjeroispovjesti Bajram Serif Mubarek Olsun

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 11 avg 2019, 08:48

djbobo je napisao/la:I opet vam kazem ko god ima kakvu pozitivnu kritiku i dobre namjere neka dode na sastanak razmjenicemo kontakte.I ponasam se ovako jer balite preko tastature a ne uzivo,jer vi to ne zelite mozda vam iz ponizenja ili sta vec.Tako da svaka kritika je dobra al ona uzivio a ovo ovako moze i nene moja pisati...
Meni samo nisu jasne one baklje. Neko kaze nabija se trosak klubu, ma hajd i da ne nabija, zar to u tim ultra vodama nije prevazidjeno? Neko rece, a vjerovatno je upravu, da je to furka iz proslog stoljeca. Pali prije tekme, nemoj na tekmi, ako ko djete nisu ti roditelji priustili da palis novogodisnje prskalice. Ne mislim ovo konkretno na tebe, vec globalno na ove piromane sa svih strana Bilinog Polja

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 11 avg 2019, 08:49

Problem je sto ostale tribine ne prate jug. Na Zapadu se Sejo dere "zeljo, zeljo, evo ti ga evo", na Istoku "**** vam mater strumfovsku".

Muratbey
Postovi: 50
Pridružen/a: 28 avg 2018, 19:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Muratbey » 11 avg 2019, 08:51

BSMO! Ovi sto na kritike odgovaraju psovkama i vrijedjanjem samo brukaju Zenicu, Čelik i Robijaše...i ta priča ja sam ovo, ja sam ono kad niko nije je forumska priča! Robijaši moraju poraditi na sebi to je definitivno. Sam njihov ulazak 5 minuta prije utakmice i sama priprema na tribini dovoljno govori... transparentni siromasni, al smo to svi krivi jer kad treba ljude pogurat finansijski onda smo nula navijači...i htjeli to priznati ili ne navijanje nije na nivou kakvo je nekad bilo i to može i mora puno bolje i ljudi koji vode grupu su za to najodgovorniji!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Giljotina » 11 avg 2019, 08:55

Bajram šerif mubarek olsun!

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 11 avg 2019, 08:55

Valencia je napisao/la:Najgore sto mozete/mozemo napraviti jeste gurati cinjenice pod tepih. Cetverostruko malobrojniji Manijaci, u ne bas sjajnom izdanju, su nadglasali Robijase na sred BP. Mozemo lagati sebe koliko hocemo ali to je istina. A istina je uvijek ljekovita, kada se ustanovi i prihvati moguce je popraviti ono sto nije dobro.
Mene nervira što ti to pokušavaš da komentarišeš, a ne razumiješ se u to. Ne možeš reći da je njih bilo 4 puta manje od Robijaša. Robijaša je bilo u pet deka s onim anam, približno isti broj. U to ne brojiš istok i zapad, razmisli malo o tome. Navijačka utakmica je bila u najmanju ruku jednaka. ;)
Čelik Zenica 1945

Muratbey
Postovi: 50
Pridružen/a: 28 avg 2018, 19:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Muratbey » 11 avg 2019, 08:59

Nimla_RZ je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Najgore sto mozete/mozemo napraviti jeste gurati cinjenice pod tepih. Cetverostruko malobrojniji Manijaci, u ne bas sjajnom izdanju, su nadglasali Robijase na sred BP. Mozemo lagati sebe koliko hocemo ali to je istina. A istina je uvijek ljekovita, kada se ustanovi i prihvati moguce je popraviti ono sto nije dobro.
Mene nervira što ti to pokušavaš da komentarišeš, a ne razumiješ se u to. Ne možeš reći da je njih bilo 4 puta manje od Robijaša. Robijaša je bilo u pet deka s onim anam, približno isti broj. U to ne brojiš istok i zapad, razmisli malo o tome. Navijačka utakmica je bila u najmanju ruku jednaka. ;)
To i jest problem sto je na našem stadionu navijacka utakmica bila jednaka

Ezelezel
Postovi: 38
Pridružen/a: 21 jun 2019, 12:08
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ezelezel » 11 avg 2019, 09:01

BSMO.Asto se tice tekme sinoc meni je nejasno da igramo ovako visoko u odbrani a nemamo brze stopere
Logicnije mi je onda da onda igramo s trojicom nazad al eto nasa struka preferira ovako nadam se da uzimamo zvijezdu abd

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mchadesh » 11 avg 2019, 09:13

Sve tribine naravno, i zapad i istok moraju bolje. Samo sto su jug udarnici pa su i prvi na redu za kritiku.
Na zapadu je jucer bilo budala, kaze jedan iza mene "Ko nam je sad trener? Onaj turcin jel? On i vlasnik i trener ujedno?" Neki s njim mu rece: Ma ja.
Doslo mi da promijenim stolicu.
Na ulazu niko nije pregledan od ljudi koji su stajali oko mene kad su ulazili a zna se da nije bezveze utakmica. Po tom pitanju odgovornost dijele i klub i navijaci. Mi jer u gacama unosimo sranje a oni sto nas ne pretraze i puknu kaznu ili zabranu ulaska na stadion. Bukvalno su bakljade jedan kvalitetan igrac manje u ekipi.

Svi moramo bolje.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 11 avg 2019, 09:17

Nije propem bakljada, kolektivna. Vise mi smeta individualno paaljenje baklji i ubacivanje petardi i topovskih udara. A to da svaka tribina vodi svoju pricu sa sebe, je posebna tema.

Avatar
ultrabosnia
Postovi: 200
Pridružen/a: 17 maj 2019, 15:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ultrabosnia » 11 avg 2019, 09:23

mchadesh je napisao/la:Sve tribine naravno, i zapad i istok moraju bolje. Samo sto su jug udarnici pa su i prvi na redu za kritiku.
Na zapadu je jucer bilo budala, kaze jedan iza mene "Ko nam je sad trener? Onaj turcin jel? On i vlasnik i trener ujedno?" Neki s njim mu rece: Ma ja.
Doslo mi da promijenim stolicu.
Na ulazu niko nije pregledan od ljudi koji su stajali oko mene kad su ulazili a zna se da nije bezveze utakmica. Po tom pitanju odgovornost dijele i klub i navijaci. Mi jer u gacama unosimo sranje a oni sto nas ne pretraze i puknu kaznu ili zabranu ulaska na stadion. Bukvalno su bakljade jedan kvalitetan igrac manje u ekipi.

Svi moramo bolje.
To za ta dva lika mi je i smijesno i zalosno istovremeno :mrgreen: A na ulazu meni frajer olovku uze a sa strana lete flase
I kad ti budu svi leđa okrenuli

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 09:39

Pa što ste otišli sa juga rođaci ? Svi se busaju u prsa nekim stažom i navijanjem a jel se ožene il maše tridesetu nestanu sa tribine, kakav je to mentalitet ? Što je najžalosnije tu ima dosta onih koji su nekada bili prepoznatljive face na tribini a danas su kao prevazišli to, gdje ću ja to, nek mladi navijaju,.tako smo jučer i imali dobar dio kopa satavljen od momčića i klinaca, pet ozbiljni glasova su jači od pedeset takvih.

Druga stvar je Istok što čitavu utakmicu vodi neko svoje navijanje i onda se onaj dio kopa do istoka izgubi jer ne čuje navijanje koje dolazi iz centralnog djela juga,.Otišo si na Istok, kupi sebi košpice i tetrapak il čekaj da jug povede navijanje, ako vam se vodi navijanje bujrum nazad na jug, neće vas niko ujest.

A ovi što ga bacaju na štrumfove su mi najjači, znači likovi prvih pola sata bukvalno nisu ništa navijali, za 45 minuta nisu imali 6-7 minuta aktivnog navijanja i sasvim je normalno da im je ostalo dosta svježine za drugo poluvrijeme a uz to im je i rezultat išao na ruku,.

zenickidokosti1
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickidokosti1 » 11 avg 2019, 09:49

Živim za dan kad će neki trener i predstavnik kluba skupit muda i izvest ekipu s terena u situaciji kao jučer poslije drugog gola. Čovjek te ofirno pokrade, riješi utakmicu, pokupi igrače i u svlačionicu. Popušit kaznu i Bože moj al barem nećeš stajat pognute glave dok ti Elvis i Amar taćeve udaraju.

edvinrz
Postovi: 65
Pridružen/a: 26 avg 2018, 15:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edvinrz » 11 avg 2019, 09:57

baa sad sreo Mahmutovica kaze lik samo polahko bit xe bolje jos kaze za dilavera da je u losojformi :D

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 9 gostiju.