NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 11 avg 2019, 09:58

Ono sinoć je bila prekretnica što se tiče Čelika, pobjeda ili nerješeno su mogli podići grad na noge. Ovako će to ići dosta teže.
Dozvolili smo onoj brkatoj seljačini da nas uzme na fazon i da isprovocira čitavu tribinu.
Obrambena linija nam stoji previsoko. Razumljivo na početku utakmice kad stišćemo, ali brate dragi ne čitavu utakmicu jer su ispadali previše puta, posebno kod prvog gola, baš zbog te postavke igre.
Dedić je kriminalan i ne radi ništa da poveže linije, protok lopte nam završi ili na krilima ili Dilavera koji se vraća izvan 16 da primi loptu.
Prekidi su nam rak rana, i to naši prekidi. Pa **** mater zar nema igrača koji barem zna opucat u okvir gola, ili ako nema, utreniraj neku kombinaciju. Bar taj segment možeš popravit.
Vrijeme je da se lagano uvede nova krv u ekipu, po meni Grahovac mora igrati od početka, možda i Aganspahić. Vidjeti kakav je taj crnac koji igra of. veznjaka i ako je imalo bolji od Dede staviti ga od početka. Na zimu nam treba ozbiljna desetka, lijevo krilo, stoper i desni bek.
Sve u svemu imamo eobar start, osim ovog večeras i iduće dvije moramo dobiti za povrat samopouzdanja.
SAMO ČELIK.

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 11 avg 2019, 10:14

Ako Hasan uoci greske koje je napravio sinoc, i te greske se otklone u narednom periodu, onda poraz i nije los. Kao sto rekose, zadnja linija nam stoji previsoko, sto je samoubistvo kad na drugoj strani imas Zeceve, Krpica, Veselinovica. Dedic i Dilaver moraju odmarati jednu utakmicu. Da li Jamak moze odigrati Dedicevu poziciju? On ima fin zadnji pas, a iza ledja bi imao Perisica i Grahovca ili eventualno crnca.
Pocetak je sezone a skoro sve jace utakmice smo zavrsili. Ostao je jos Zrinjski od kvalitetnijih timova. Sa svima ostalim se moze igrati bez obzira da li je gostovanje ili domaci teren. Kao sto sam vec rekao, cini mi se da cemo mi ovakvom igrom imati vise uspjeha na gostovanjima nego na Bilinom.

Bajram Serif Mubarek Olsun!

PS. Sto se tice Juga, vecina nas je u nekom periodu svog zivota bila na Jugu i navijala. Treba podrzati ove momke koji su trenutno prva ekipa Robijasa, dati im vjetar u ledja da stasaju i jos vise napreduju.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 11 avg 2019, 10:34

SAMO ČELIK, DO GROBA !!! :salut:

slika
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 11 avg 2019, 10:59

STO VISE BAKLJI I TIPOVSKIH UDARA,TO JE TRIBINA SIROMASNIJA NAVIJACIMA!!! To je kljuc brojnosti 100% kljuc! Tribinu "jug" i brojnost treba da povecaju ljudi koji imaju 30,40,50 god. I koji ce dovoditi svoju djecu zajedno sa sobom na "jug" kao buduce nasljednike svoje,al ko ce dovest ili doc ko ima 30+ godina na ovakav "jug" niko normalan nece...BAKLJE,TOPOVSKI,PALJENJE REKVIZITA OD PROTIVNICKIH KLUBOVA to je izlapljela furka...Al sta me briga,samo kazem sta je uzrok malog broja navijaca u svim navijackim grupama u BiH...Lijepi "zapad"..a vi samo nastavite po starom i kukajte kako vas je sve manje.Saopstenja,obavjestenja,kodeksi, i razne glupisti u vezi istih me uopste ne zanimaju,oni sebi ja sebi. Pavlovic dobar,Vrhovac odlican,Paragvajac,Okic,Perisic,Jamak i Blazevic korektno odigrali,Dedic kriminalan,Dilaver klupa! Posjeta odlicna,x bi nam sinoc bio maximum da smo ugrabili,al nedade nam sudija jbg...bude bolje,mora
::::SAMO ČELIK::::

ALLSTARR
Postovi: 266
Pridružen/a: 23 jul 2019, 05:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ALLSTARR » 11 avg 2019, 11:01

Convicts1988 je napisao/la:SAMO ČELIK, DO GROBA !!! :salut:

slika
Žao mi ovog zapada , kad će opet ovako biti pun od kraja do kraja :( :mrgreen:

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 11 avg 2019, 11:02

chily-rz je napisao/la:
Viper je napisao/la:
Robijašima se nema puno šta reći. Jezgro tribine je nekih max. 100 ljudi koji se pokušavaju boriti sa ovim problemima, i još 10 puta gorim, sve ove godine. Kada ti u 'kop' dođe seljak koji nije zapjevao pjesmu već 2 godine, onda mora doći do mimoilaženja u pjevanju. Slika fantastična - ton loš. Derbi utakmice su uvijek to donosile, vidjet ćete protiv Tuzle manje ljudi na tribini, a bolje navijanje.
Ima itekako, prekidi utakmice nisu na mjestu a i sa topovskim su smorili,.

Kad nema ljudi onda se prozivaju što ne dolaze, kad dođu onda su seljaci ali su ultra oni što ljudima pod noge bacaju topovske garant,.baci ga sebi ispod nogu,.

Ne kažem da su to pojedinci iz jezgra grupe al ako smetaju seljaci trebali i takvi da smetaju,.

Isto tako istok 50 % posto utakmice vodi svoje navijanje koje nema veze nikakve sa jugom, vratite se na jug rođaci pa vodite navijanje, razglas ispočetka loš, mikrofon kojeg pola tribine ne čuje a isto tako realno je bilo očekivati da će biti dosta ljudi koji i nisu u nekoj navijačkoj priči i kad takvi šute jer ne znaju pjesmu ovi dole ispod im psuju i prijete zato što šute,.

Valjda bi svi trebali biti ko jedan, tako se gradi grupa i povjerenje a glumiti neke mangupe i busati se u prsa nekoj običnoj raji je samo štetno za samu grupu.
ko prijeti debilu nemoj da lazes ovdje i izmisljas nikad zdravija tribina nije bila smecaru lazovski jel te stid to napisat u usta te ****
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 11 avg 2019, 11:12

Prije svega BSMO zelim svim forumasima koji obiljezavaju Bajram.
Sto se tice tekme kada citam ovdje pisanja sticem utisak da nismo bili na istoj utakmici pa mi smo 100% bili bolji u prvom poluvremenu.Drugo necu ni sa komentarisem zbog svega.
Sto se tice ovih ubacivanja baklji i toga to su krive zastitarske agencije jer evo npr mene niko nije pretresao dok im je smetala moja flasica vode i nisu je dali mi unijeti.

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 11 avg 2019, 11:14

i napusite se kolektivno kurca na lijepi bajram vi sa zapada i istoka sjebali ste navijanje 100 puta do sad s vasim ulijetanjem u pjesme,drkate tu neki na manijake nisu navijali uopste prvo poluvrijeme culi se tek od 0-2 i to je to rezime svega
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la 16022019 » 11 avg 2019, 11:15

Vi pola sata svaku ekipu nadigrate... Ali kasnije je evidentno da ste fizicki nespremni. I tu nastaje problem da iskoristite prvih pola sata i date gol vjerujem da bi lakse bilo u nastavku... Ali sa obzirom da ste promijenili dosta igraca igrate sasvim zadovoljavajuce.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 11 avg 2019, 11:20

Ja ne znam cemu ove psovke i lajanje
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Rokoko87 » 11 avg 2019, 11:49

Bajram šerif mubarek olsun.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Robijadotokija
Postovi: 13
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Robijadotokija » 11 avg 2019, 11:49

jedandevetcetripet je napisao/la:i napusite se kolektivno kurca na lijepi bajram vi sa zapada i istoka sjebali ste navijanje 100 puta do sad s vasim ulijetanjem u pjesme,drkate tu neki na manijake nisu navijali uopste prvo poluvrijeme culi se tek od 0-2 i to je to rezime svega
Ako imas potrebu u facu da nam psujes hajde odma otkricu ti ime i prezime pa meni reci doso si ovdje da psujes konju retardirani nekulturni jug je najlosija tribina nek vas bude stid

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 11 avg 2019, 11:52

jedandevetcetripet je napisao/la:i napusite se kolektivno kurca na lijepi bajram vi sa zapada i istoka sjebali ste navijanje 100 puta do sad s vasim ulijetanjem u pjesme,drkate tu neki na manijake nisu navijali uopste prvo poluvrijeme culi se tek od 0-2 i to je to rezime svega
Cemu to, cime ste to vi VECI navijaci od nas koji svaku utakmicu idemo i podržavamo Celik kao i vi, trenutno na Jugu ima 30 pravi Robova ostalo narkomani i pomladak koji smo svi nekad bili, treca stvar za raju koju prozivate da je otisla sa Juga na istok i zapad, najveći razlog je vase podgrupe i neke furke Robijasi su bili najjača grupa dok se nisu pocele podgrupe praviti, pa sukob podgrupa, pa smjene vodza,... Ti nemaš pravo niciju ljubav prema Čeliku osporavati

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 11 avg 2019, 11:56

16022019 je napisao/la:Vi pola sata svaku ekipu nadigrate... Ali kasnije je evidentno da ste fizicki nespremni. I tu nastaje problem da iskoristite prvih pola sata i date gol vjerujem da bi lakse bilo u nastavku... Ali sa obzirom da ste promijenili dosta igraca igrate sasvim zadovoljavajuce.
Mi smo fizički nespremni za tip fudbala kojeg trener forsira. Za visoki presing moraš imati vezni red sastavljen od životinja, a bekovi i krila moraju mijenjati pozicije tačno ko švicarski sat.
Nije Željo drastično spremnija ekipa, nego igraju fudbal prilagođen svojoj spremi, te imaju dvojicu odličnih igrača u napadu.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 11 avg 2019, 12:01

Velahavle. Kome smeta Robija, neka ode na okupljanje i kaže šta ima. Kome smeta Istok, neka ode onim Blatušanima što sjede na ogradi i kaže šta ima. Kome smeta zapad neka prebije Seju. Smiješni ste sa ovom diskusijom.

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 11 avg 2019, 12:02

@JonSnow

Upravo tako....Hocemo da stvaramo pritisak i visok presing skoro citavu utakmicu ili bar dok ne povedemo, a fizicke snage za to nemamo, niti raspolozenog centarfora i ovog iza njega. Ovo igrati maximalno pola sata, ako i toliko, i onda se vratiti u "normalan" raspored.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 11 avg 2019, 12:03

phillies je napisao/la:@JonSnow

Upravo tako....Hocemo da stvaramo pritisak i visok presing skoro citavu utakmicu ili bar dok ne povedemo, a fizicke snage za to nemamo, niti raspolozenog centarfora i ovog iza njega. Ovo igrati maximalno pola sata, ako i toliko, i onda se vratiti u "normalan" raspored.
Imamo spore stopoere pogotovo Idica za taj naxin igre, Isic je dobar stoper kada se igra povuceno, jednostabmo nije za ovaj nacin igre. Svaka prilika ide preko njega i to sve iz cisti kontri. Dobar je u skok igri 1 na 1, al jednostavno ne moze ispratiri brze igrace
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 11 avg 2019, 12:23

@mchadesh ; @valencia

Druze na gostovanju je vecinom ista ekipa.Momci sa juga i par momaka istok/zapad.Ovdje niko ne pise da je lazni navijac.Svi smo mi navijaci Celika al treba razgraniciti ROBIJASE I SIMPATIZERE.Zna se ko je Robijas,on nije na istoku niti zapadu.Bio je nekad na jugu i bio je Robijas sad je simpatizer.Gricka kospice,unosi badele na tribinu,psuje sudiji 80 % utakmice,povede pjesmu protiv gostujuceg trenera i da ne kazem vec kakve sve psovke budu gdje bi se svi kolektivno trebali stidjeti.Ako si na JUGU navijas 90 minuta i ne gledas ko je kakav ,ko je narkoman,ko je fakultetski obrazovan ( a fala Bogu ima ih i sigurno isto kao i na zapadu i istoku.To je vas problem sto gledate tako na jug,a varate se.Jer koliko se sjecam samo Robija organizuje humanitarne akcije,donacije,podjelu paketica,uredjuje grad grafitima itd itd.Ispravi me ako grijesim.Druze nama je dobro,mi sebi udovoljavamo.Ekipa koja je tu 10 godina,koja se druzi,sastanci,koja obilazi svoje jarane po kucama,koji se znaju u dusu i kako ko dise.To je to jezgro od 100 momaka.Dobro uhodana ekipa.
Vidis to se nikad nije imalo.Uvijek su bili problemi Blatusa-Crkvice-ostali.Sad je sve okej.To te muci jel ? Sto je sve okej pa trazis neke mane ? NEMA IH,A POGOTOVO IH NEMA KAD NEKO SA DRUGE TRIBINE KAZE.Zna se od koga se prima kritika i pohvala od ljudi koji ti u lice to kazu i koji su koliko toliko doprinjeli Robijasima.A ne neko koji je totalno promasio temu,jer tema je Celik ne Robijasi,a pogotovo neko ko nije aktivan u Robijasima.Pricas ROBIJASI poveli zeljo zeljo evo ti ga evo...Eto sta dalje da diskutujemo ? To je zapad poceo i zapad je sam i otpjevao,JUG to nije pjevao.
Robijasi uopste ne trpe bol,Robijasi su navikli godinama na takve igre Celika i nisu tu samo kad ima rezultata i kad ide Celiku.Oni su tu uvijek i kad se ispadalo i kad su nam se smijali seljaci iz Gabele na stadionu i kad smo igrali finala kupa i bili u borbi za Evropi.ROBIJASI SU TU UVIJEK,a ovi letaci koji pisu ovako i koji se prave pametni oni su tu kad ima rezultata.I zasto da ja primim kritiku od takvih ljudi ? ha ha ha
Spominje se sve transovi i izgled tribine a onda se spominju neki ljudi od prije 15 godina.Halo bolan,porediti taj izgled tribine i ovaj sad je jesto da poredis Bayern i Lotte.Alija u dresu Hajduka,tribina u raznoranim zastavama i dresovima Brazila,Bayerna,Manchestera,Argentine,Reala,Barcelone,izgled tribine i raspored transova u najmanju ruku kriminalan.Sukobi na tribini,otimanje salova momcima koji su isli na tekme iz drugih gradova,pa si i te momke izgubio.Pa trenutna Robija se trudi da se ti momci vrate.I poredis sve to sa trenutnom situacijom.Momci cija tribina lici na nesto,gdje su svi u obiljezjima Robijasa a samim tim i Celika.Gdje zastave lice na zastave,Celikove i zastave Robijasa.Gdje su transovi dovedeni do savrsenstva.Koreografije isto tako.O cemu pricamo ? Kontradiktorni ste pravo.
I onda slag na kraju.Najlakse je reci podgrupe krive.A ko organizuje sve ovo ? Ko ide u agencije i trazi buseve na obraz ? Ko kaparu daje za autobuse ? Ako se razbije ko snosi stetu ? ROBIJASI ,ti isti koje ti pljujes i govoris da su neorganizovani.Humanitarne akcije,ko prvi pokrene ? ROBIJASI.Ko finansira koreografije,transove,parole,zastave,baklje ? ROBIJASI, iz SVOG djepa,nije uprava kao u tvom dobu vec ROBIJASI ! Sam izgled tribine,stendarde,bubnjeve a svako malo puca opna koja nije nimalo jeftina. ROBIJASI ! Smjena uprave,crno crvene revolucije,belaji sa tadasnjim ljudima u klubu ? ROBIJASI. Ko je okupio NGG i poceo borbu zajedno sa njima ? ROBIJASI !
Ko je prolazio pucnjave sa Sekijem ? ROBIJASI ! Ko je djelio letke,ljepio plakate,parole i svaku gostujucu tekmu odradjivao i spominjao statut i reprogram ? ROBIJASI ? Kome se kucalo na vrata,dolazilo na poslove i prijetilo otkazom,ganjalo po ulicama i razbijala auta ? ROBIJASIMA ! Ko je uz NGG napravio proteste od 6 hiljada ljudi ? ROBIJASI ! KO JE SVE OVE GODINE UZ CELIK OD 100 LJUDI PO KISI,REZULTATSKI NE BITNOJ UTAKMICI,BORBI ZA EVROPU,BORBI ZA OPSTANAK,KUP,PRIJATELJSKE.... ? ROBIJASI ! ! !
Ustani kad spominjes ROBIJASE jer veze nemas ko su oni,veze nemas sta su podgrupe,sta je jezgro,sta je smisao ROBIJASA ! VEZE TI NEMAS ! I jos da dodam ako imas sta reci dodji licno na sastanak i reci u lice,nece te niko izbosti iglom,jer igla nam je potrebna za drogiranje,niti ces biti udaren knjigom ili fasciklom jer one su nam potrebne za ucenje.Niti zastavom jer ih koristimo na tribini,niti ce ti neko skinuti majicu i sal jer toga imamo pune ormare.I ti i bilo ko.A ne pisati o Robijasima na forumu koji nema veze sa Robijasima.

Bajram Serif Mubarek Olsun !
Zadnja izmjena: bambus, dana/u 12 avg 2019, 18:40, ukupno mijenjano 3 puta.
!

Robijadotokija
Postovi: 13
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Robijadotokija » 11 avg 2019, 12:23

Ma moramo snagu rasporedit istrosit se u prvih 20 min a sta je sa ostalih 70?? Mora se malo i cuvati rasporediti snaga nismo Barcelona da mozemo napadat toliko

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 11 avg 2019, 12:24

Drago mi je sto su nasi igraci ispraceni aplauzom, nisu ih docekali na "noz" ko sto se kaze. Nadam se da ce im to biti dodatni motiv za jos bolju igru.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.