NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice Kupa protiv Rudar Kaknja?

Anketa traje do: 17 sep 2019, 22:59.

Prolaz
12
86%
Ispadanje
2
14%

Ukupno glasova: 14

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 11 avg 2019, 11:12

Prije svega BSMO zelim svim forumasima koji obiljezavaju Bajram.
Sto se tice tekme kada citam ovdje pisanja sticem utisak da nismo bili na istoj utakmici pa mi smo 100% bili bolji u prvom poluvremenu.Drugo necu ni sa komentarisem zbog svega.
Sto se tice ovih ubacivanja baklji i toga to su krive zastitarske agencije jer evo npr mene niko nije pretresao dok im je smetala moja flasica vode i nisu je dali mi unijeti.

jedandevetcetripet
Kontakt:

PostPostao/la jedandevetcetripet » 11 avg 2019, 11:14

i napusite se kolektivno kurca na lijepi bajram vi sa zapada i istoka sjebali ste navijanje 100 puta do sad s vasim ulijetanjem u pjesme,drkate tu neki na manijake nisu navijali uopste prvo poluvrijeme culi se tek od 0-2 i to je to rezime svega
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

16022019

PostPostao/la 16022019 » 11 avg 2019, 11:15

Vi pola sata svaku ekipu nadigrate... Ali kasnije je evidentno da ste fizicki nespremni. I tu nastaje problem da iskoristite prvih pola sata i date gol vjerujem da bi lakse bilo u nastavku... Ali sa obzirom da ste promijenili dosta igraca igrate sasvim zadovoljavajuce.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 11 avg 2019, 11:20

Ja ne znam cemu ove psovke i lajanje
Z E N i C A

Najbolje svoje godine, dao sam, za tebe. <3

-1945-

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 11 avg 2019, 11:49

Bajram šerif mubarek olsun.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Robijadotokija
Kontakt:

PostPostao/la Robijadotokija » 11 avg 2019, 11:49

jedandevetcetripet WroteColoni napusite se kolektivno kurca na lijepi bajram vi sa zapada i istoka sjebali ste navijanje 100 puta do sad s vasim ulijetanjem u pjesme,drkate tu neki na manijake nisu navijali uopste prvo poluvrijeme culi se tek od 0-2 i to je to rezime svega

Ako imas potrebu u facu da nam psujes hajde odma otkricu ti ime i prezime pa meni reci doso si ovdje da psujes konju retardirani nekulturni jug je najlosija tribina nek vas bude stid

Ellocco
Kontakt:

PostPostao/la Ellocco » 11 avg 2019, 11:52

jedandevetcetripet WroteColoni napusite se kolektivno kurca na lijepi bajram vi sa zapada i istoka sjebali ste navijanje 100 puta do sad s vasim ulijetanjem u pjesme,drkate tu neki na manijake nisu navijali uopste prvo poluvrijeme culi se tek od 0-2 i to je to rezime svega

Cemu to, cime ste to vi VECI navijaci od nas koji svaku utakmicu idemo i podržavamo Celik kao i vi, trenutno na Jugu ima 30 pravi Robova ostalo narkomani i pomladak koji smo svi nekad bili, treca stvar za raju koju prozivate da je otisla sa Juga na istok i zapad, najveći razlog je vase podgrupe i neke furke Robijasi su bili najjača grupa dok se nisu pocele podgrupe praviti, pa sukob podgrupa, pa smjene vodza,... Ti nemaš pravo niciju ljubav prema Čeliku osporavati

JonSnow
Kontakt:

PostPostao/la JonSnow » 11 avg 2019, 11:56

16022019 WroteColonVi pola sata svaku ekipu nadigrate... Ali kasnije je evidentno da ste fizicki nespremni. I tu nastaje problem da iskoristite prvih pola sata i date gol vjerujem da bi lakse bilo u nastavku... Ali sa obzirom da ste promijenili dosta igraca igrate sasvim zadovoljavajuce.

Mi smo fizički nespremni za tip fudbala kojeg trener forsira. Za visoki presing moraš imati vezni red sastavljen od životinja, a bekovi i krila moraju mijenjati pozicije tačno ko švicarski sat.
Nije Željo drastično spremnija ekipa, nego igraju fudbal prilagođen svojoj spremi, te imaju dvojicu odličnih igrača u napadu.

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 11 avg 2019, 12:01

Velahavle. Kome smeta Robija, neka ode na okupljanje i kaže šta ima. Kome smeta Istok, neka ode onim Blatušanima što sjede na ogradi i kaže šta ima. Kome smeta zapad neka prebije Seju. Smiješni ste sa ovom diskusijom.
U Z A V R E L I G R A D !

phillies
Kontakt:

PostPostao/la phillies » 11 avg 2019, 12:02

@JonSnow

Upravo tako....Hocemo da stvaramo pritisak i visok presing skoro citavu utakmicu ili bar dok ne povedemo, a fizicke snage za to nemamo, niti raspolozenog centarfora i ovog iza njega. Ovo igrati maximalno pola sata, ako i toliko, i onda se vratiti u "normalan" raspored.

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 11 avg 2019, 12:03

phillies WroteColon@JonSnow

Upravo tako....Hocemo da stvaramo pritisak i visok presing skoro citavu utakmicu ili bar dok ne povedemo, a fizicke snage za to nemamo, niti raspolozenog centarfora i ovog iza njega. Ovo igrati maximalno pola sata, ako i toliko, i onda se vratiti u "normalan" raspored.

Imamo spore stopoere pogotovo Idica za taj naxin igre, Isic je dobar stoper kada se igra povuceno, jednostabmo nije za ovaj nacin igre. Svaka prilika ide preko njega i to sve iz cisti kontri. Dobar je u skok igri 1 na 1, al jednostavno ne moze ispratiri brze igrace
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 11 avg 2019, 12:23

@mchadesh ; @valencia

Druze na gostovanju je vecinom ista ekipa.Momci sa juga i par momaka istok/zapad.Ovdje niko ne pise da je lazni navijac.Svi smo mi navijaci Celika al treba razgraniciti ROBIJASE I SIMPATIZERE.Zna se ko je Robijas,on nije na istoku niti zapadu.Bio je nekad na jugu i bio je Robijas sad je simpatizer.Gricka kospice,unosi badele na tribinu,psuje sudiji 80 % utakmice,povede pjesmu protiv gostujuceg trenera i da ne kazem vec kakve sve psovke budu gdje bi se svi kolektivno trebali stidjeti.Ako si na JUGU navijas 90 minuta i ne gledas ko je kakav ,ko je narkoman,ko je fakultetski obrazovan ( a fala Bogu ima ih i sigurno isto kao i na zapadu i istoku.To je vas problem sto gledate tako na jug,a varate se.Jer koliko se sjecam samo Robija organizuje humanitarne akcije,donacije,podjelu paketica,uredjuje grad grafitima itd itd.Ispravi me ako grijesim.Druze nama je dobro,mi sebi udovoljavamo.Ekipa koja je tu 10 godina,koja se druzi,sastanci,koja obilazi svoje jarane po kucama,koji se znaju u dusu i kako ko dise.To je to jezgro od 100 momaka.Dobro uhodana ekipa.
Vidis to se nikad nije imalo.Uvijek su bili problemi Blatusa-Crkvice-ostali.Sad je sve okej.To te muci jel ? Sto je sve okej pa trazis neke mane ? NEMA IH,A POGOTOVO IH NEMA KAD NEKO SA DRUGE TRIBINE KAZE.Zna se od koga se prima kritika i pohvala od ljudi koji ti u lice to kazu i koji su koliko toliko doprinjeli Robijasima.A ne neko koji je totalno promasio temu,jer tema je Celik ne Robijasi,a pogotovo neko ko nije aktivan u Robijasima.Pricas ROBIJASI poveli zeljo zeljo evo ti ga evo...Eto sta dalje da diskutujemo ? To je zapad poceo i zapad je sam i otpjevao,JUG to nije pjevao.
Robijasi uopste ne trpe bol,Robijasi su navikli godinama na takve igre Celika i nisu tu samo kad ima rezultata i kad ide Celiku.Oni su tu uvijek i kad se ispadalo i kad su nam se smijali seljaci iz Gabele na stadionu i kad smo igrali finala kupa i bili u borbi za Evropi.ROBIJASI SU TU UVIJEK,a ovi letaci koji pisu ovako i koji se prave pametni oni su tu kad ima rezultata.I zasto da ja primim kritiku od takvih ljudi ? ha ha ha
Spominje se sve transovi i izgled tribine a onda se spominju neki ljudi od prije 15 godina.Halo bolan,porediti taj izgled tribine i ovaj sad je jesto da poredis Bayern i Lotte.Alija u dresu Hajduka,tribina u raznoranim zastavama i dresovima Brazila,Bayerna,Manchestera,Argentine,Reala,Barcelone,izgled tribine i raspored transova u najmanju ruku kriminalan.Sukobi na tribini,otimanje salova momcima koji su isli na tekme iz drugih gradova,pa si i te momke izgubio.Pa trenutna Robija se trudi da se ti momci vrate.I poredis sve to sa trenutnom situacijom.Momci cija tribina lici na nesto,gdje su svi u obiljezjima Robijasa a samim tim i Celika.Gdje zastave lice na zastave,Celikove i zastave Robijasa.Gdje su transovi dovedeni do savrsenstva.Koreografije isto tako.O cemu pricamo ? Kontradiktorni ste pravo.
I onda slag na kraju.Najlakse je reci podgrupe krive.A ko organizuje sve ovo ? Ko ide u agencije i trazi buseve na obraz ? Ko kaparu daje za autobuse ? Ako se razbije ko snosi stetu ? ROBIJASI ,ti isti koje ti pljujes i govoris da su neorganizovani.Humanitarne akcije,ko prvi pokrene ? ROBIJASI.Ko finansira koreografije,transove,parole,zastave,baklje ? ROBIJASI, iz SVOG djepa,nije uprava kao u tvom dobu vec ROBIJASI ! Sam izgled tribine,stendarde,bubnjeve a svako malo puca opna koja nije nimalo jeftina. ROBIJASI ! Smjena uprave,crno crvene revolucije,belaji sa tadasnjim ljudima u klubu ? ROBIJASI. Ko je okupio NGG i poceo borbu zajedno sa njima ? ROBIJASI !
Ko je prolazio pucnjave sa Sekijem ? ROBIJASI ! Ko je djelio letke,ljepio plakate,parole i svaku gostujucu tekmu odradjivao i spominjao statut i reprogram ? ROBIJASI ? Kome se kucalo na vrata,dolazilo na poslove i prijetilo otkazom,ganjalo po ulicama i razbijala auta ? ROBIJASIMA ! Ko je uz NGG napravio proteste od 6 hiljada ljudi ? ROBIJASI ! KO JE SVE OVE GODINE UZ CELIK OD 100 LJUDI PO KISI,REZULTATSKI NE BITNOJ UTAKMICI,BORBI ZA EVROPU,BORBI ZA OPSTANAK,KUP,PRIJATELJSKE.... ? ROBIJASI ! ! !
Ustani kad spominjes ROBIJASE jer veze nemas ko su oni,veze nemas sta su podgrupe,sta je jezgro,sta je smisao ROBIJASA ! VEZE TI NEMAS ! I jos da dodam ako imas sta reci dodji licno na sastanak i reci u lice,nece te niko izbosti iglom,jer igla nam je potrebna za drogiranje,niti ces biti udaren knjigom ili fasciklom jer one su nam potrebne za ucenje.Niti zastavom jer ih koristimo na tribini,niti ce ti neko skinuti majicu i sal jer toga imamo pune ormare.I ti i bilo ko.A ne pisati o Robijasima na forumu koji nema veze sa Robijasima.

Bajram Serif Mubarek Olsun !
Zadnja izmjena: bambus, dana/u 12 avg 2019, 18:40, ukupno mijenjano 3 puta.
!

Robijadotokija
Kontakt:

PostPostao/la Robijadotokija » 11 avg 2019, 12:23

Ma moramo snagu rasporedit istrosit se u prvih 20 min a sta je sa ostalih 70?? Mora se malo i cuvati rasporediti snaga nismo Barcelona da mozemo napadat toliko

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 11 avg 2019, 12:24

Drago mi je sto su nasi igraci ispraceni aplauzom, nisu ih docekali na "noz" ko sto se kaze. Nadam se da ce im to biti dodatni motiv za jos bolju igru.
RAT SAVEZU!

#SamoČelik

FliX
Kontakt:

PostPostao/la FliX » 11 avg 2019, 12:26

Obezbjedjenje krivit za paljenje baklji? Jel to neki vic? Zna se ko je kriv, ultra prica koju vecina ne razumije. Moras imat doktorat da bi razumio. Jos neko pise da su slabi transovi treba donirat robijasima, treba obnova grafita :rol: treba im dat qurcinu, kolko klubu pomognu, tolko klubu i odmognu. Sad cemo vidjet kolko ce klub kostat Robijasi. Tolko i trener palamudio i mi po forumu i svugdje pricali da se baklje ne koriste, al jok to fura ultra fazon. Joj da imaju kod nas kamere kao u engleskoj pa svakog ko baci baklju banujes ga na 5 godina pa ce materi svojoj ultru, rander, kod maide i ostale furke furat.

phillies
Kontakt:

PostPostao/la phillies » 11 avg 2019, 12:34

**** ga sad, jel ultra fazon badel i tuborg sa tribine na teren? Zbog toga je obezbjedjenje krivo i zbog toga ce vjerovatno biti drasticnija kazna nego da su samo baklje bile u pitanju. Zbog gadjanja je sudija i poslao igrace u svlacionicu.

A sto se bas bakljada tice, raditi ih na derbijima, mozda na pocetku utakmice ili pocetku drugog poluvremena (toliko da ne uticu na eventualnu dobru igru Celika).

JonSnow
Kontakt:

PostPostao/la JonSnow » 11 avg 2019, 12:37

FliX WroteColonObezbjedjenje krivit za paljenje baklji? Jel to neki vic? Zna se ko je kriv, ultra prica koju vecina ne razumije. Moras imat doktorat da bi razumio. Jos neko pise da su slabi transovi treba donirat robijasima, treba obnova grafita :rol: treba im dat qurcinu, kolko klubu pomognu, tolko klubu i odmognu. Sad cemo vidjet kolko ce klub kostat Robijasi. Tolko i trener palamudio i mi po forumu i svugdje pricali da se baklje ne koriste, al jok to fura ultra fazon. Joj da imaju kod nas kamere kao u engleskoj pa svakog ko baci baklju banujes ga na 5 godina pa ce materi svojoj ultru, rander, kod maide i ostale furke furat.

Slažem se s većinom , ali obezbjeđenje je velikim dijelom krivo. Kontrole na ulazima MORAJU biti puno strože. I kornjače moraju biti raspoređene na sve tribine, ne velikom broju, ali u dovoljnom da spriječe gađanje ko što je bilo na zapadu. Gdje je **** mreža na zapadu i istoku? Nema je.
Koliko god sam htio da ono **** provokatorsko dobije po njuški toliko je i sramota da se ono dešava.
Ljubav se NE IZRAŽAVA tako što već prezaduženom klubu nabijaš kazne, možete vi mene razuvjeravat do sutra, ali argumenta nemate. Hajde da je tak **** bakljada bila početkom drugog kad smo se krenuli gubiti, i nekako da malo slomimo ritam protivnika, iako ni to ne doboravam. Međutim, već dvije utakmice zaredom se prekid radi kad mi imamo incijativu na terenu.
Da vas pitam "ultrasi", ima li ko među vama da sjedne i razmisli tri sekunde o nekim potezima ili se sve to radi da bi se eto radilo? Takav mentalni sklop mi nije jasan.

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 11 avg 2019, 12:42

Kakve veze taj badel, tuborg i hamburger ima veze sa Robijom? Ljudi zapalili baklje i spustili. Sretan rodjendan LC
U Z A V R E L I G R A D !

FliX
Kontakt:

PostPostao/la FliX » 11 avg 2019, 12:47

Ako su vec imali nijet bacat baklje u 8.minuti, trebali su obrazlozit klubu da ne forsira neki presing u prvi 15min ako ce se utakmkca sjeci. Eh to je ono sto je Ozer govorio. Al jok de ti po svom. Onaj slavi 26. rodjendan, hajmo u 26. minuti palit baklje. I to 4 baklje jer on ima dva brata i sestru i jedna za sebe. Onom broj kuce 61. Dobio i on ispiraciju kad ce palit baklju.

phillies
Kontakt:

PostPostao/la phillies » 11 avg 2019, 12:48

Ma htio sam reci, da ce vise stete Celiku donijeti kazna za te prehrambene proizvode i da je na tome obezbjedjenje palo, nego sto bi se dobilo da je samo bakljada bila. Naravno da nemaju veze sa Robijasima. To nema veze sa zdravim mozgom, ali...sta marva zna.

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.