NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Zvijezde 09?

Anketa je završila: 17 avg 2019, 10:41.

Pobjeda
41
66%
Neriješeno
11
18%
Poraz
10
16%

Ukupno glasova: 62

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 14 avg 2019, 11:27

Zvijezda

slika

Najbolji dio ekipe, krila Fedor Predragovic, Ognjen Djelmic i krupni crnac Bradji.

Najlosiji dio ekipe odbrana sa Markovicem i golman.

2 puta smo gostovali 2 puta izgubili ubjedljivo.

Ukoliko bude pravi pristup i zelja moze se do pobjede. Celik mora dobijati ovakve utakmice.

Pobjeda znaci povratak na pravi kolosijek sa kojeg smo izbaceni porazom kuci.

Dedic Dilaver vrijeme za pauzu na klupi.

Oba puta sudjenje je bilo katastrofalno i protiv Celika.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

NickiZedostizeko88
Kontakt:

PostPostao/la NickiZedostizeko88 » 14 avg 2019, 11:35

Problem oko akademije,kako sam ja cuo,je to sto Aydin hoce osnovati akademiju i da to bude njegova akademija npr. Aydin Oglun akademija a da Čelik nema veze s tim,sto znaci da on bilo kojeg igrača moze "uzeti" poslati gdje on zeli a da Čelik kao klub nista se ne pita.Međutim,valjda Fudo to ne da,kaze nema sanse da Čelik ostane bez podmlatka i sada je tu sukob.Tako sam ja čuo,da li je istina ne znam,ali ako je ovako podrzavam Fudin potez i odmah da kazem da veze nemam s politikom,za mene su oni svi isti,gamad.

noke21
Kontakt:

PostPostao/la noke21 » 14 avg 2019, 11:39

NickiZedostizeko88 WroteColonProblem oko akademije,kako sam ja cuo,je to sto Aydin hoce osnovati akademiju i da to bude njegova akademija npr. Aydin Oglun akademija a da Čelik nema veze s tim,sto znaci da on bilo kojeg igrača moze "uzeti" poslati gdje on zeli a da Čelik kao klub nista se ne pita.Međutim,valjda Fudo to ne da,kaze nema sanse da Čelik ostane bez podmlatka i sada je tu sukob.Tako sam ja čuo,da li je istina ne znam,ali ako je ovako podrzavam Fudin potez i odmah da kazem da veze nemam s politikom,za mene su oni svi isti,gamad.

I kod Sarajeva je Skola Fudbala ''Asim Ferhatovic Hase''. To je u svakom pogledu bolje, jer se onda pare od clanarina, opstine, saveza, drzave…. sve usmjeravaju u omladinski pogon. Danas trenutno sve pare idu za seniore. Siguran sam da se nebi akademija zvala Aydin Olgun…

NickiZedostizeko88
Kontakt:

PostPostao/la NickiZedostizeko88 » 14 avg 2019, 11:45

noke21 WroteColon
NickiZedostizeko88 WroteColonProblem oko akademije,kako sam ja cuo,je to sto Aydin hoce osnovati akademiju i da to bude njegova akademija npr. Aydin Oglun akademija a da Čelik nema veze s tim,sto znaci da on bilo kojeg igrača moze "uzeti" poslati gdje on zeli a da Čelik kao klub nista se ne pita.Međutim,valjda Fudo to ne da,kaze nema sanse da Čelik ostane bez podmlatka i sada je tu sukob.Tako sam ja čuo,da li je istina ne znam,ali ako je ovako podrzavam Fudin potez i odmah da kazem da veze nemam s politikom,za mene su oni svi isti,gamad.

I kod Sarajeva je Skola Fudbala ''Asim Ferhatovic Hase''. To je u svakom pogledu bolje, jer se onda pare od clanarina, opstine, saveza, drzave…. sve usmjeravaju u omladinski pogon. Danas trenutno sve pare idu za seniore. Siguran sam da se nebi akademija zvala Aydin Olgun…

Pa i napisao sam npr. da bi se mogla tako zvati.Problem je sto on nece da se brine o omladinskom pogonu i zato sad se vide posljedice,a pogotovo kad bi se to desilo ko bi se onda brinuo o omladinskom pogonu,on kao investitor Čelika a o pionirima,kadetima i juniorima da se brine neko treci,**** ne ide to tako.

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 14 avg 2019, 12:06

Zvijezdu dobiti moramo !
Z e n i c a

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 12:41

Convicts1988 WroteColonZvijezdu dobiti moramo !

:thumbup:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 12:43

avenija WroteColonZvijezda

slika

Najbolji dio ekipe, krila Fedor Predragovic, Ognjen Djelmic i krupni crnac Bradji.

Najlosiji dio ekipe odbrana sa Markovicem i golman.

2 puta smo gostovali 2 puta izgubili ubjedljivo.

Ukoliko bude pravi pristup i zelja moze se do pobjede. Celik mora dobijati ovakve utakmice.

Pobjeda znaci povratak na pravi kolosijek sa kojeg smo izbaceni porazom kuci.

Dedic Dilaver vrijeme za pauzu na klupi.

Oba puta sudjenje je bilo katastrofalno i protiv Celika.

Koliko sam čuo očekuju registraciju nekog Savića, koji bi trebao po njima biti najbolji centarfor lige. Ma Čelik treba igrati na pobjedu protiv bilo koga i bilo gdje
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

firefirefirely
Kontakt:

PostPostao/la firefirefirely » 14 avg 2019, 12:50

Je li ova Zvijezda u Ugljeviku igra svoje domace utakmice?

ZenickiLC
Kontakt:

PostPostao/la ZenickiLC » 14 avg 2019, 13:13

firefirefirely WroteColonJe li ova Zvijezda u Ugljeviku igra svoje domace utakmice?

Da
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

dinodino2019
Kontakt:

PostPostao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 13:31

Sve stoji za investitora, ali treba se nekad poslušati i glas navijača, pa nikad Olgun nije razgovarao s predstavnicima UG Robijaši 1988, samo se nekad pojavi nakon utakmice na pressici kaže što želi i ode iz Zenice. Mislim da treba bolja organizacija kluba, treba mu pomoci, ali ako misli pravit svoju akademiju a omladinski pogon Čelika ostavit na cjedilu treba ga odmah protjerat iz Zenice.

Golf2
Kontakt:

PostPostao/la Golf2 » 14 avg 2019, 14:03

dinodino2019 WroteColonSve stoji za investitora, ali treba se nekad poslušati i glas navijača, pa nikad Olgun nije razgovarao s predstavnicima UG Robijaši 1988, samo se nekad pojavi nakon utakmice na pressici kaže što želi i ode iz Zenice. Mislim da treba bolja organizacija kluba, treba mu pomoci, ali ako misli pravit svoju akademiju a omladinski pogon Čelika ostavit na cjedilu treba ga odmah protjerat iz Zenice.

Za osvojeno 7. mjesto u prosloj sezoni Celik je dobio oko 41.000 KM. Ukupna kazna radi bakljada bila je 38.500 KM. Kada se to prebilo sa savezom, Celiku je ukupno ostalo oko 2.500 KM. Klub je u teskoj situaciji gdje je svaka marka bitna da bi klub opstao i ostao. Je li se time dokazuje ljubav prema klubu? Brate pravite bakljade do sutra, ubacujte topovske udare i petarde, ali budite gospoda pa na kraju platite stetu koju nanosite klubu. To sto vas 30-tak ode na gostovanje i podrzi klub vam ne daje za pravo i ne opravdava vas da nabijate kazne klubu.

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 14 avg 2019, 14:07

Istok baklje,zapad baklje.

Niti jedna u teren ! :salut: :salut:
!

dinodino2019
Kontakt:

PostPostao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 14:20

Golf2 WroteColon
dinodino2019 WroteColonSve stoji za investitora, ali treba se nekad poslušati i glas navijača, pa nikad Olgun nije razgovarao s predstavnicima UG Robijaši 1988, samo se nekad pojavi nakon utakmice na pressici kaže što želi i ode iz Zenice. Mislim da treba bolja organizacija kluba, treba mu pomoci, ali ako misli pravit svoju akademiju a omladinski pogon Čelika ostavit na cjedilu treba ga odmah protjerat iz Zenice.

Za osvojeno 7. mjesto u prosloj sezoni Celik je dobio oko 41.000 KM. Ukupna kazna radi bakljada bila je 38.500 KM. Kada se to prebilo sa savezom, Celiku je ukupno ostalo oko 2.500 KM. Klub je u teskoj situaciji gdje je svaka marka bitna da bi klub opstao i ostao. Je li se time dokazuje ljubav prema klubu? Brate pravite bakljade do sutra, ubacujte topovske udare i petarde, ali budite gospoda pa na kraju platite stetu koju nanosite klubu. To sto vas 30-tak ode na gostovanje i podrzi klub vam ne daje za pravo i ne opravdava vas da nabijate kazne klubu.

Pa je li ko iz kluba obavio razgovore s predstavnicima navijaca, sta radi taj Omic, ako je on komesar za bezbjednost nek poprica s ljudima iz udruzenja, nek nadju zajednicku rijec oko te pirotehnike i kazni

noke21
Kontakt:

PostPostao/la noke21 » 14 avg 2019, 14:31

Golf2 WroteColon

Sve je to sitno kad vidis da Zrinjski dovede Irfana Hadzica bezplatno, i mjesec dana poslije ga proda za par stotina hiljada eura.
Tako to rade klubovi sa organizacijom, gdje rade ljudi profesionalci, a ne ljudi poput Omica.

Nekritikujem Aydina, ali je covjek ocito okruzen pogresnim ljudima i savjetnicima. I Seki Adilovic bih bolje to vodio nego sto ovi danas to rade.

convict3583
Kontakt:

PostPostao/la convict3583 » 14 avg 2019, 14:59

Sve je to sitno kad vidis da Zrinjski dovede Irfana Hadzica bezplatno, i mjesec dana poslije ga proda za par stotina hiljada eura.
Tako to rade klubovi sa organizacijom, gdje rade ljudi profesionalci, a ne ljudi poput Omica.

Nekritikujem Aydina, ali je covjek ocito okruzen pogresnim ljudima i savjetnicima. I Seki Adilovic bih bolje to vodio nego sto ovi danas to rade.[/quote]
Veoma plitak i neinzeligentan komentar.
Zrinjski klub trostruki uzastopni prvak i ove god igra evroppu pa ti izleti ovakav komentar.
I da nije ga doveo dzaba a koliko smo godinama mi tonuli a oni se dizali mnogo igraca bi prije u zrinjski dzaba negi kod nas za pare :mrgreen:

Ellocco
Kontakt:

PostPostao/la Ellocco » 14 avg 2019, 15:07

Mi necemo da shvatimo da je Celik sada privatni klub, tako da je teško ocekivati neka pravdanja iz kluba, odnosno polaganje racuna nekome, isto tako niko se nije od nas trazio finansijsku pomoc za licencu, dugove.....

dinodino2019
Kontakt:

PostPostao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 15:09

Najveca pobjeda u ovoj sezoni bice ako se na prvostepenoj komisiji obezbjedi licenca

flash84
Kontakt:

PostPostao/la flash84 » 14 avg 2019, 15:15

Kao i uvijek ne mozes ti biti neuspjesan koliko te prosjecan navijac Celika moze opravdat. Iako ne zelim vise pisat o organizaciji kluba ovi opravdaci me nerviraju. Ukucajte Gorica i vidite kako se sve moze odma. Iz druge lige do prodaje igraca i borbe za vrh. Aydinu ce trebat 5 godina da naprave stranicu, 25 godina za akademiju i sl.

Ljudi oko njega koji su u klubu za sada su nivo Stupcanice, mada i oni znaju izdat saopstenje kad ih neko uvrijedi.

Ne znam taj neki Amel sto se spominje da je dosao kakav ce biti al ovo do sad jadno s jakom malim pomacima.
Zadnja izmjena: flash84, dana/u 14 avg 2019, 15:22, ukupno mijenjano 1 put.

KenoRob
Kontakt:

PostPostao/la KenoRob » 14 avg 2019, 15:19

Previse vas brine Aydinov dzep. Ja hocu da se rjesavaju tekuci troskovi i da se dobro igra na terenu. Neces svaku godinu osvojiti nesto ili obezbjediti barem Evropu ali treba da se postavimo tako i da nam je to cilj svake godine. Nista ostalo me ne zanima. Licence za PLBiH ili za Evropu sluze kao neki pokazatelj rada ako vec ne dobivamo izvjestaje ili recimo neisplacene plate, sudski sporovi itd to me zanima i tad cu sudit.

Zvijezda nece biti lagana ali ako odigramo dobro siguran je bod a za pobijedu ce bit potrebno vise truda, znanja i srece. Izgleda da su tanki nazad a naprijed kao i mogu biti opasni. Dobro su igrali u Banja Luci i protiv Mladosi su imali sansi. Odmorni su nisu igrali jos od 3/8.
I dok spavam, tebe sanjam
samo ti si u srcu mom
sa tobom tuga, sa tobom sreca,
SA TOBOM ZIVOT SVOJ JA PREZIVJET CUUU!

zona072
Kontakt:

PostPostao/la zona072 » 14 avg 2019, 15:20

Ellocco WroteColonMi necemo da shvatimo da je Celik sada privatni klub, tako da je teško ocekivati neka pravdanja iz kluba, odnosno polaganje racuna nekome, isto tako niko se nije od nas trazio finansijsku pomoc za licencu, dugove.....

Čelik je ponajviše politički klub, pa onda tri prazna mjesta pa onda privatni, sportski, nogometni i slično.

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.