NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

NickiZedostizeko88
Postovi: 67
Pridružen/a: 13 jul 2019, 18:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NickiZedostizeko88 » 27 avg 2019, 18:56

Klub s Bilinog polja u narednom kolu gostovat će Borcu, a za ovaj duel na raspolaganju će imati sve raspoložive snage, a tu spada i kapiten Fenan Salčinović, koji nije bio u dobrim odnosima s Hasanom Ozerom, koji to nikada nije htio javno priznati.

:lol: :lol: :lol:

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 avg 2019, 18:57

Zenicanin988 je napisao/la:Hajde vi sto kazete otjerali ga nasi momci dajte dokaz za to?
A vi sto na svaku ostavku trenera spominjete Pavica isto ste djeca od 12 godina, shvatite da ga nece zbog tuzbe sta bezveze pisete svaki put. Zao mi je Ozera,najvise iz razloga sto su se robovi sa gostovanja vracali s pjesmom sto nije bio slucaj godinama
A koja je logika onda dovodjenje Zaima Mujezinovica
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 27 avg 2019, 19:02

Ma ljudi nisu ga igraci otjerali to je ocigledno,da je tako onda bi ga davno otjerali sto bezveze lupate gluposti,i kakav Pavica kakvi bakraci Pavica sto je bio trener ovdje bio je,a sad u Banja Luci ako se pojavi fenan na klupi ili u prvi 11 neko ce reci eto dokaza da je otisao radi njega usta ja ne vjerujem jer ocito se ovdje nakupljala dosta toga a pogotovo pojedini trebaju prestati sanjati i mastati Europu jer od toga nema nista jer nemamo mi ni ekipe ni uprave za to sve i u ovih proteklih 24 se i suviše karti otvorilo sto od uprave sto od igraca sto od grada zato pustite se nagadjanja vec pokusajmo podrzati momke u Banja Luci jer opet svi koji idu na tekme ne idu radi ajdina uprave trenera idu radi kluba i ljubavi prema njemu a ako je ostalo te ljubavi podrzimo je pa cemo vidjeti svi zajedno konacan ishod istog.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 avg 2019, 19:06

Nema od Pavica nista ,to su samo nase zelje a turcin ce opet bit trener .Sto se tice Hasana i rezultata realnost je po meni 4 boda u 3 domace tekme a to je poraz Sarajevo,nerijeseno sa Zeljom i pobjeda prOtiv Tuzle a on je osvojio 2 boda al je nadoknadio sve u gostima i vise nego sto treba jer malo ko ce vise i dobit Veleza i Sirokog i solidan bod sa Zvijezdom.On je rezultatski dobro odradio,samo sto smo mi malo usli u euforiju vecu a realno mi ekipu nemamo za prva 4 mjesta .Sa ovom ekipom ne mozemo izborit evropu.Sa nekim ciljanim pojacanjem na pauzi mozemo se mislim ravnopravno borit a bgm sa ocom ekipom nemogua misija ,Plafon sredina tabele ..Hvala ti Hasane i sretno .A Zaima nemojte vise spominjat jer to se jos nista ne zna,sve su to nagadjanja
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 27 avg 2019, 19:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 27 avg 2019, 19:07

Crni gavran je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la: To je isto da radovan karadzic bude predsjednik B i H i da kazemo "pa sta ima veze "
Fakat pretjerujete :crazy:
Sta je u ovoj zemlji pretjerivanje?

U ovoj zemlji ratni zlocinci mogu da se bave politikom, da budu u stranci i da budu birani, nema tu cenzure. Nije li fikret abdic gradonacelnik Velike Kladuse. Zna se da je i momcilu krajisniku ponudjeno da se ponovo kandiduje, ali on je to odbio. Sutra to nesto slicno moze biti i dario kordic. radovan karadzic je osudjen dozivotno, da nije mogao se kandidovati kao kandidat za srpskog clana predstavnika. Jedno je sigurno, on zeli dobro B i H, koliko i zaim mujezinovic Čeliku, to je poenta.
Poredjenje ti je nidje veze, ti u isti kos stavljas gnusne zlocince sa ovim covjekom, mislim :facepalm:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 avg 2019, 19:08

@Pasho, daj molim te podanketu ili za vrijeme reprezentativne pauze anketu koga bi mi navijaci voljeli za trenera, ali samo jedna opcija
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 avg 2019, 19:10

Bronson je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la: Sta je u ovoj zemlji pretjerivanje?

U ovoj zemlji ratni zlocinci mogu da se bave politikom, da budu u stranci i da budu birani, nema tu cenzure. Nije li fikret abdic gradonacelnik Velike Kladuse. Zna se da je i momcilu krajisniku ponudjeno da se ponovo kandiduje, ali on je to odbio. Sutra to nesto slicno moze biti i dario kordic. radovan karadzic je osudjen dozivotno, da nije mogao se kandidovati kao kandidat za srpskog clana predstavnika. Jedno je sigurno, on zeli dobro B i H, koliko i zaim mujezinovic Čeliku, to je poenta.
Poredjenje ti je nidje veze, ti u isti kos stavljas gnusne zlocince sa ovim covjekom, mislim :facepalm:
Jbg bronson ne kontas poentu i pusti se price sa "tim covjekom", "taj covjek" nije covjek vec dokazani kriminalac
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 27 avg 2019, 19:13

Crni gavran je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la: Sta je u ovoj zemlji pretjerivanje?

U ovoj zemlji ratni zlocinci mogu da se bave politikom, da budu u stranci i da budu birani, nema tu cenzure. Nije li fikret abdic gradonacelnik Velike Kladuse. Zna se da je i momcilu krajisniku ponudjeno da se ponovo kandiduje, ali on je to odbio. Sutra to nesto slicno moze biti i dario kordic. radovan karadzic je osudjen dozivotno, da nije mogao se kandidovati kao kandidat za srpskog clana predstavnika. Jedno je sigurno, on zeli dobro B i H, koliko i zaim mujezinovic Čeliku, to je poenta.
Poredjenje ti je nidje veze, ti u isti kos stavljas gnusne zlocince sa ovim covjekom, mislim :facepalm:
Jbg bronson ne kontas poentu i pusti se price sa "tim covjekom", "taj covjek" nije covjek vec dokazani kriminalac
U pravu si ja pretjerujem :D :thumbup:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 27 avg 2019, 19:21

Ma ko kaže da mi nemamo ekipu za Evropu? Kakvo je to lupetanje? Eto Bijeljina metropola ima apsolutno sve uslove. Ima onu stvar. Zapitajte se slobodno zašto u ovom odronu od lige, van standardne četvorke, samo Radnik ima 2 izleta u Evropu? Ima samo strpljenja, kakvog takvog. 3 boda u 5 kola, pa u bilo kojoj drugoj ekipi Žižović bi otkaz dobio nakon ovakvog starta, samo je u tome razlika.
A kod nas će sad doći neko novi, preuzeti ekipu, i krenuti sa svojom filozofijom od septembra, u pola sezone. I kad (vjerovatno) ispuši i poveže 2-3 kiksa, tjerati ćemo i njega. I šta smo dobili? Još jednu sezonu prosjeka. I onda se nađemo i pričamo o ligi 3 kluba, te kako je moguće da Luxemburg, Malta, Moldavija i ostale velesile prave veće uspjehe od naših klubova. Mani me te priče....
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 avg 2019, 19:22

Bronson mozda nisam uzeo najbolje porednje, ali hajmo ovako , ti budi direktor Sarajeva, Bati nek preuzme Zelju, Prison Slobodu a JonSnow Zrinjskog :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 27 avg 2019, 19:32

Crni gavran je napisao/la:Bronson mozda nisam uzeo najbolje porednje, ali hajmo ovako , ti budi direktor Sarajeva, Bati nek preuzme Zelju, Prison Slobodu a JonSnow Zrinjskog :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ni u crtanom filmu :D, mada je situacija u BiH kao epizoda Simpsonovih.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 27 avg 2019, 19:33

Fatih Terim akb :kafa: :rol: :clap:
Robijasi 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 27 avg 2019, 19:34

Veci su ovo problemi od Salcinovica.
100% provjeren info, sukob sa predsjedinkom, sa prvim ljudima do Aydina, vec odavno se sprema da ode. Ostalo je sve nagadjanje.
I da ima istine da je dosta troskova nabio, spavanje u hotelu i slicno. Zadrzali su ga rezultati do sada.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 avg 2019, 19:38

Pepe Guardiola :D
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 27 avg 2019, 19:40

A jbt bas se isfura...Nekad mi se cini da ni ovaj Aydin ne zna sta hoce :thumbdown:

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 avg 2019, 19:42

prisonbreak je napisao/la:Veci su ovo problemi od Salcinovica.
100% provjeren info, sukob sa predsjedinkom, sa prvim ljudima do Aydina, vec odavno se sprema da ode. Ostalo je sve nagadjanje.
I da ima istine da je dosta troskova nabio, spavanje u hotelu i slicno. Zadrzali su ga rezultati do sada.
Cuj troskovi zbog spavanja u hotelu, pa naravno kad je Turcin, gdje ce spavat, mozda kao podstanar na Hamidi :D . Eto neka angazuju Zarka Hrgica, on spava na kamenolomu :roll:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 27 avg 2019, 19:46

Crni gavran je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Veci su ovo problemi od Salcinovica.
100% provjeren info, sukob sa predsjedinkom, sa prvim ljudima do Aydina, vec odavno se sprema da ode. Ostalo je sve nagadjanje.
I da ima istine da je dosta troskova nabio, spavanje u hotelu i slicno. Zadrzali su ga rezultati do sada.
Cuj troskovi zbog spavanja u hotelu, pa naravno kad je Turcin, gdje ce spavat, mozda kao podstanar na Hamidi :D . Eto neka angazuju Zarka Hrgica, on spava na kamenolomu :roll:
Noc u hotelu je 80 KM. plus nije samo to.
To ti je mjesecno placa jednom igracu, to on veci level pa ne smije spavati van hotela?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 27 avg 2019, 19:53

prisonbreak je napisao/la:Veci su ovo problemi od Salcinovica.
100% provjeren info, sukob sa predsjedinkom, sa prvim ljudima do Aydina, vec odavno se sprema da ode. Ostalo je sve nagadjanje.
I da ima istine da je dosta troskova nabio, spavanje u hotelu i slicno. Zadrzali su ga rezultati do sada.
Troskovi oko hrane i hotela, previse se trosilo a nismo u mogucnosti.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 27 avg 2019, 19:55

Pa dobro momci, jesmo li Vi i ja potpisivali taj ugovor s njim ili ko? To se riješi kod ugovora odmah a ne sad bacati razloge kad čovjek odlazi. Kako god se ne može ispratiti financijski sada, nije moglo ni prije 2 mjeseca, tačka.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

almir2018
Postovi: 2229
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 27 avg 2019, 19:56

Dublji su ovdje razlozi odlaska Hasana, poslije informacija dobijenih nasih 9 bodova iz ovih 6 kola su premija vjerujte.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.