NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

avenija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 29 avg 2019, 11:14

Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 29 avg 2019, 12:22

I konačno, u nedjelju, imamo samo jedan susret. U pitanju je meč u Banja Luci u kojem se sastaju Borac i Čelik. Susret počinje od 20.00 sati, a sudit će ga Vladimir Bjelica iz Istočnog Sarajeva.

Ahmedpasa
Kontakt:

Post Postao/la Ahmedpasa » 29 avg 2019, 12:26

Elvis Mujić nagrađen za dobro ograđen posao u Zenici sa utakmicom u Kaknju protiv Zrinjskog.. Toliko o komitetu za suđenje i suspenzijama naših sudija. Da li neki napravi greške na utakmicama Zrinjskog, Sarajeva i Želje sutradan bi bio čitavu sezonu suspendovan.

firefirefirely
Kontakt:

Post Postao/la firefirefirely » 29 avg 2019, 12:38

avenija je napisao/la:I konačno, u nedjelju, imamo samo jedan susret. U pitanju je meč u Banja Luci u kojem se sastaju Borac i Čelik. Susret počinje od 20.00 sati, a sudit će ga Vladimir Bjelica iz Istočnog Sarajeva.

Hajd vozdra znaci, ovaj nas mrzi iz dna duse :puke:

BRIGATE ROSSONERE
Kontakt:

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 29 avg 2019, 13:09

Ahmedpasa je napisao/la:Elvis Mujić nagrađen za dobro ograđen posao u Zenici sa utakmicom u Kaknju protiv Zrinjskog.. Toliko o komitetu za suđenje i suspenzijama naših sudija. Da li neki napravi greške na utakmicama Zrinjskog, Sarajeva i Želje sutradan bi bio čitavu sezonu suspendovan.

Nije na odmet docekat ga u kaknju ono prijateljski priupitat ga kako je,jesu li kuci svi dobro :hmmmmm:

jagamu
Kontakt:

Post Postao/la jagamu » 29 avg 2019, 13:23

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
Ahmedpasa je napisao/la:Elvis Mujić nagrađen za dobro ograđen posao u Zenici sa utakmicom u Kaknju protiv Zrinjskog.. Toliko o komitetu za suđenje i suspenzijama naših sudija. Da li neki napravi greške na utakmicama Zrinjskog, Sarajeva i Želje sutradan bi bio čitavu sezonu suspendovan.

Nije na odmet docekat ga u kaknju ono prijateljski priupitat ga kako je,jesu li kuci svi dobro :hmmmmm:

Prespava on na Almy svaki put kad sudi tu negdje u blizini, kao i kad sudi u Zen. Pa eto ko hoce neka ga ceka dao sam vam upute :)
moSa likCe

Convicts1988
Kontakt:

Post Postao/la Convicts1988 » 29 avg 2019, 13:23

1 : 2 :cool:
Z E N i C A

Najbolje svoje godine, dao sam, za tebe. <3

-1945-

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 29 avg 2019, 14:43

firefirefirely je napisao/la:
avenija je napisao/la:I konačno, u nedjelju, imamo samo jedan susret. U pitanju je meč u Banja Luci u kojem se sastaju Borac i Čelik. Susret počinje od 20.00 sati, a sudit će ga Vladimir Bjelica iz Istočnog Sarajeva.

Hajd vozdra znaci, ovaj nas mrzi iz dna duse :puke:

Nas klub suti, niko nista nakon Mujica, da su digli kuku i motku qrac bi se ovako i dalje odnosili prema najgledanijem klubu u drzavi prvih 6 kola.

Sutra kad te Bjelica pokrade opet suti, pa opet itd. Mora neko iz uprave stati u zastitu kluba. Ono sto je Aydin malo na pressu rekao je proslo nezapazeno i uopste je malo ko prenio tj da se ova liga igra i zbog ostalih a ne samo za dva tri kluba.

nickiZe88
Kontakt:

Post Postao/la nickiZe88 » 29 avg 2019, 14:55

Nesto meni smrdi ovo oko Hasana. Da nije u pitanju radna dozvola zbog blokiranih racuna? Nisu ga vise mogli registrovati, bio je tu 3 mj i otisao ?

NickzeDoStizeko
Kontakt:

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 29 avg 2019, 15:02

nickiZe88 je napisao/la:Nesto meni smrdi ovo oko Hasana. Da nije u pitanju radna dozvola zbog blokiranih racuna? Nisu ga vise mogli registrovati, bio je tu 3 mj i otisao ?

dokle vise,forum intelektualci?
pa otisli bi i igraci koji nisu iz bih,ante ,pavlovic itd. ukljucite konacno mozak prije nego sto "provalite pricu"

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 29 avg 2019, 15:12

slika

Docek novog trenera i direktora :mrgreen:

Vidjeni su !

nickiZe88
Kontakt:

Post Postao/la nickiZe88 » 29 avg 2019, 16:13

NickzeDoStizeko je napisao/la:
nickiZe88 je napisao/la:Nesto meni smrdi ovo oko Hasana. Da nije u pitanju radna dozvola zbog blokiranih racuna? Nisu ga vise mogli registrovati, bio je tu 3 mj i otisao ?

dokle vise,forum intelektualci?
pa otisli bi i igraci koji nisu iz bih,ante ,pavlovic itd. ukljucite konacno mozak prije nego sto "provalite pricu"

Ja samo kazem svoje vidjenje,nek eto ti znas, pojma nemas kao ni ja sta se desava. Ja kazem da mi je sumnjivo i to cu uvijek ponoviti, ti kako hoces.

Nije nista bez razloga, moze ko sta pricati, ali nikom ne vjerujrm jer nista o klubu i u klubu ne znamo.

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 29 avg 2019, 16:21

Sudija Bijelica. Bod ko lamela. Moras ih realno biti jaci za tri razlike da ih dobijes jedan razlike.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 29 avg 2019, 16:38

GALEB drug ja ovdje svakog postujem i svako ima svoje misljenje.Kazes naslo bi se da nije turcin ,pa sto se nije naslo neki bogat da je sve platio dugove i imo klub cist .Naces al malo sutra takvog budalu a plus dodas raju ko bi to bolan gledo Celika u federalnoj i ko bi to placo reprogram .Nemoj bit dijete ,danas prijatelju il imas novac i igras il nemas novac a te maste neke ,doso bi ovaj onaj zti bi se dotle ugasio..Ne kazem da je turcin rijesenje al trenutno sigurno jest najblje..D je se ono nstavio ne bi 100 clanova ima u onom sisstemu.Hajduk nije uspio onako a da mi uspijemo,
I jos da dodam za Pavica uvjek nesto pogresno tumacite ,ja tog covjeka volim i cijenim i puno mi draga i olio bi ga dozivotno za trenera.Niam reko ja da je on stimo utakmice al sigurno jesu oko njeg svi od saveza klubova ,i cak Fude i bog zna koga ..Neko rece strahovali do zadnjeg kola SIROKI-CELIK pa oni da su tad htjeli glat bi izbacili Celik iz lige ,Siroki da je zapeo rastavio bi nnas a Mladost Jajce nerijeseno i ipali..Pogledajte dobro gol Dilavera kako reaguje Bilobrk kod suta po sredini gola..Tacno sto rece Almir sjeti te se prije 2 godine ,pripreme Kambeovice i Maglaj,pojacanja Sije kosova Mosovac ,sjetite se dresova protiv Sarajeva bjelih meni je doslo bilo da zaplacem tada i sketite se igraca i plus bez reprograma i bez novca....Samo se toga sjetite i samo nemojte rec da je ovo da je ono bilo .....Nego imal sta za trenera i mozemol makar doc do boda u Nedelju.

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 29 avg 2019, 16:49

BatistutA19 je napisao/la:GALEB drug ja ovdje svakog postujem i svako ima svoje misljenje.Kazes naslo bi se da nije turcin ,pa sto se nije naslo neki bogat da je sve platio dugove i imo klub cist .Naces al malo sutra takvog budalu a plus dodas raju ko bi to bolan gledo Celika u federalnoj i ko bi to placo reprogram .Nemoj bit dijete ,danas prijatelju il imas novac i igras il nemas novac a te maste neke ,doso bi ovaj onaj zti bi se dotle ugasio..Ne kazem da je turcin rijesenje al trenutno sigurno jest najblje..D je se ono nstavio ne bi 100 clanova ima u onom sisstemu.Hajduk nije uspio onako a da mi uspijemo,
I jos da dodam za Pavica uvjek nesto pogresno tumacite ,ja tog covjeka volim i cijenim i puno mi draga i olio bi ga dozivotno za trenera.Niam reko ja da je on stimo utakmice al sigurno jesu oko njeg svi od saveza klubova ,i cak Fude i bog zna koga ..Neko rece strahovali do zadnjeg kola SIROKI-CELIK pa oni da su tad htjeli glat bi izbacili Celik iz lige ,Siroki da je zapeo rastavio bi nnas a Mladost Jajce nerijeseno i ipali..Pogledajte dobro gol Dilavera kako reaguje Bilobrk kod suta po sredini gola..Tacno sto rece Almir sjeti te se prije 2 godine ,pripreme Kambeovice i Maglaj,pojacanja Sije kosova Mosovac ,sjetite se dresova protiv Sarajeva bjelih meni je doslo bilo da zaplacem tada i sketite se igraca i plus bez reprograma i bez novca....Samo se toga sjetite i samo nemojte rec da je ovo da je ono bilo .....Nego imal sta za trenera i mozemol makar doc do boda u Nedelju.

Opet ti kazem, bilo je bolji opcija, al Jablan nije dao. Nema njega tu. Zavrsena prica.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

almir2018
Kontakt:

Post Postao/la almir2018 » 29 avg 2019, 17:15

avenija je napisao/la:slika

Docek novog trenera i direktora :mrgreen:

Vidjeni su !

Vi meni ne vjerujete da strasno trenersko ime stize na klupu Celika? A predsjednik BiH ga dočekuje i to poznat kao veliki navijac Zelje :D :D

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 29 avg 2019, 17:28

FliX je napisao/la:Sudija Bijelica. Bod ko lamela. Moras ih realno biti jaci za tri razlike da ih dobijes jedan razlike.

ma sumnjam da ce nas opet ostetiti neko, pa bilo bi previse i za Čelik ali realno. Utakmica ide jos na TV a sigurno bi se diglo i dosta prasine da nas unisti sudjenjem. Jest da je Bjelica sumnjiv uvijek bio i sklon je greskama i kaznjavanjima od saveza ali eto vidjet cemo sve u nedelju navecer.

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 29 avg 2019, 17:36

avenija je napisao/la:
FliX je napisao/la:Sudija Bijelica. Bod ko lamela. Moras ih realno biti jaci za tri razlike da ih dobijes jedan razlike.

ma sumnjam da ce nas opet ostetiti neko, pa bilo bi previse i za Čelik ali realno. Utakmica ide jos na TV a sigurno bi se diglo i dosta prasine da nas unisti sudjenjem. Jest da je Bjelica sumnjiv uvijek bio i sklon je greskama i kaznjavanjima od saveza ali eto vidjet cemo sve u nedelju navecer.

Kad cemo vise prestati pricati o sudijama

Zmaj88
Kontakt:

Post Postao/la Zmaj88 » 29 avg 2019, 17:41

Volio bih da novi trener, ko god da bude, zadrzi trenutne pomocnike, Almira, Ibru, pa i onog turcina s repicem.

Mislim da on nije otisao s Hasanom.

U Banja Luku, samojako, napasti, pa sta bude. Ako budeno isli na bod, 95% ostajemo bez njega.

Dokle se stiglo sa potpisom/registracijom crnaca koji treniraju

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.