NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

samocelik
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 02 sep 2019, 12:40

dinodino2019 je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Gledaj Horića pizde opet propušta Bilino polje hahaha

Kad spominjes Horica ustani mirno

Zbog čega?
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

firefirefirely
Kontakt:

Post Postao/la firefirefirely » 02 sep 2019, 12:42

OdmutNicaze1988 je napisao/la:Sinoc je bilo katastrofa da ne kazem drugačije jer je nemoguće poslije onako odigrane utakmice da mozes reci nesto dobro ili izdvojiti nekog a mogu izdvojiti od loseg losiji a to je jamak najgori.
Covjek vec cetiri utakmice mrljavi loptu ne moze pasa sastaviti i previse ocajna ekipa izgleda sve se svodi na ho ruk sta uradilo uradimo.
Borac kad je crveni dobio ja sam zna da ne mozemo dati gora i nakraju smo ga samo primili i najgore od svega je sto dodjemo do 30m od gola borca i onda ne znaju sta ce s loptom.
Nama je bila dobra zajebancija na tribini i previse nego nekorektna murija je ucinila da jos vise boli taj poraz al opet kazem sa onakvom igrom i zalaganjem ne mozemo do bodova nikako.

Konacno da se slozim, Jamak najlosiji igrac sinoc, izgleda kod nas ko kapitensku traku stavi, odmah krene kurcobolja, nezalaganje, pasa dodat ne moze :mrgreen:

BadrHari
Kontakt:

Post Postao/la BadrHari » 02 sep 2019, 12:56

Da ovi igraci ista valjaju ne bi u ovim godinama u BH premier :lol: igrali.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

NickzeDoStizeko
Kontakt:

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 02 sep 2019, 12:56

firefirefirely je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:Sinoc je bilo katastrofa da ne kazem drugačije jer je nemoguće poslije onako odigrane utakmice da mozes reci nesto dobro ili izdvojiti nekog a mogu izdvojiti od loseg losiji a to je jamak najgori.
Covjek vec cetiri utakmice mrljavi loptu ne moze pasa sastaviti i previse ocajna ekipa izgleda sve se svodi na ho ruk sta uradilo uradimo.
Borac kad je crveni dobio ja sam zna da ne mozemo dati gora i nakraju smo ga samo primili i najgore od svega je sto dodjemo do 30m od gola borca i onda ne znaju sta ce s loptom.
Nama je bila dobra zajebancija na tribini i previse nego nekorektna murija je ucinila da jos vise boli taj poraz al opet kazem sa onakvom igrom i zalaganjem ne mozemo do bodova nikako.

Konacno da se slozim, Jamak najlosiji igrac sinoc, izgleda kod nas ko kapitensku traku stavi, odmah krene kurcobolja, nezalaganje, pasa dodat ne moze :mrgreen:

Vrhovac je sinoc odigrao najlosiju tekmu u dresu celika,a ljudi koji hvale paragvajca,nek ne zamjere,ali mislim da nemaju nekog fudbalskog znanja ili su slabovidni

OdmutNicaze1988
Kontakt:

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 02 sep 2019, 13:05

Ma objektivno su svi losi bili neko manje gori neko vise al ono sinoc nije fudbal,da ti klub dva gola iz pet metara prima da igra bude ocajna da ne mozes povezati pet pasova da nam ljudi setaju po sesnest metara a najocajnije od svega je sto je taj isti borac pet puta gori od nas i to najvise boli sto znas da si bolji a ne mozes kurcem mrdnuti i igrati fudbal kao u prva tri kola.
Zadnja izmjena: OdmutNicaze1988, dana/u 02 sep 2019, 13:13, ukupno mijenjano 1 put.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 02 sep 2019, 13:07

Ne hvali ga niko, ali nije ništa lošiji od ostatka ekipe. Jednostavno. Štaviše, sinoć je makar nešto pokušavao za razliku od naših mezimaca.
41.21.1.

#WengerIn!

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2019, 13:13

S-Y-L-A-R je napisao/la:Ne hvali ga niko, ali nije ništa lošiji od ostatka ekipe. Jednostavno. Štaviše, sinoć je makar nešto pokušavao za razliku od naših mezimaca.

Jamak je bio los, al je pokusavao i tjerao ostatak ekipe. Al sinoc su naograjsali i to ne malo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BlaBlaTron
Kontakt:

Post Postao/la BlaBlaTron » 02 sep 2019, 13:22

Ne znam otkud toliko "pranje na ruke" Paragvajca Carlosa? Pa lik je tek došao u ovu našu jadnu ligu i vukojebinu, ne zna jezik, nije se sigurno navikao ni na našu kulturu, hranu, na ekipu, stil igre, način razmišljanja, vjerovatno ništa ali momak igra ba, jučer je bio najzapaženiji, trčao naprijed, nazad, jednom rječju igrao je za razliku od naših mrljatora i samozvanih velemajstora. Strpite se sa momkom, dobar je igrač samo mu treba vremena da se navikne na ovo zlo koje ga je zadesilo u karijeri a to je da igra u našoj ligi, a vjerujte spominjaćemo ga kada ode jednoga dana i potpiše za bolji klub.

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 02 sep 2019, 13:29

Jamak igra zadnjeg veznog a covjek ne ucestvuje u odbrani. Tu je kraj price sto se njega tice.
Vrhovac je mozda i najblazi stoper u historiji nogometa, taj igrac ne zna sta je DUEL !
Carlos ima vrhunski centarsut, ima i brzinu ali sve ostalo nema ili mu treba vremena pitaj boga.
Mahmutovic jedini koji se borio i na kojem se vidi da mu je bas bilo stalo. Samo neka nastavi trenirat, ako udje u formu bit ce top.
Bleeekalo i slicne ne treba spominjati sta god napises uvreda je.
Okic je izbacen iz tima sigurno zbog nediscipline ili neceg drugog ali je nas najopasniji ofanzivno igrac. Treba to rjesiti pa ga vratiti u ekipu ili ga otjerat da se zna na cemu smo.

Ozer je ispao supak na kraju, mogao je sacekati jos ovu utakmicu i otici na pauzi a ne ovako pustiti ekipu kao stado bez cobana su izgledali.
Kljucna stvar za nastavak sezone je izbor sefa strucnog staba.

I na kraju Robijasima skidam kapu, igrace treba biti stid momaka koji ih trpe !
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Pasha
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Pasha » 02 sep 2019, 13:37

Cisto da se osvrnem na ovo sta napisa @rishovski, da nema Čelik ekipu koja se moze boriti za Europu.

Prvo ja ne vidim 4 ekipe, koje odskacu. Postoje 3, od kojih je jedna najvise zbog trenera tu. Tu onda dodju Tuzla, Borac, Radnik, Čelik i Široki koji ce se boriti za to jedno mjesto. To da je to 4-to mjesto vec rezervisano za Borac, okacite macku o rep. I Sloboda ima kvalitet, ali ne vjerujem da je dovoljno za borbu za Europu.

Čelik je i prosle sezone imao solidnu ekipu dok se ove sezone jos igracki pojacao. Najveci problem sto su prvenstveno Dedic i Dilaver igracki totalno podbacili naspram prosle sezone. Isto tako ne vidim ja kao problem Jamakove godine. Modric, C. Ronaldo, Messi su ili vrsnjaci ili stariji od njega. Čelik je pogrijesio sto nije probao dovesti Bekrica, koji bi sigurno bio bolji od Dedica.

Naravno da se na polusezoni mora pojacati, ako se misli biti ozbiljan kandidat za Europu. Medjutim i tu postoje bar dva ozbiljna problema. Prvo, sto na polusezoni uglavnom nema extra pojacanja. A i sto ima, tesko ce ih Čelik pokupiti ako bas ne odrijesi kesu. Drugi je mozda i veci. U jesenjem dijelu se igra 19 kola, a na proljece 14. Pa ako zaostanes nekih 5 bodova, vec ce to biti tesko hvatati. Pogotovo i ako budes 7. ili losiji poslije 22 kola...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

firefirefirely
Kontakt:

Post Postao/la firefirefirely » 02 sep 2019, 13:45

Pasha je napisao/la:Cisto da se osvrnem na ovo sta napisa @rishovski, da nema Čelik ekipu koja se moze boriti za Europu.

Prvo ja ne vidim 4 ekipe, koje odskacu. Postoje 3, od kojih je jedna najvise zbog trenera tu. Tu onda dodju Tuzla, Borac, Radnik, Čelik i Široki koji ce se boriti za to jedno mjesto. To da je to 4-to mjesto vec rezervisano za Borac, okacite macku o rep. I Sloboda ima kvalitet, ali ne vjerujem da je dovoljno za borbu za Europu.

Čelik je i prosle sezone imao solidnu ekipu dok se ove sezone jos igracki pojacao. Najveci problem sto su prvenstveno Dedic i Dilaver igracki totalno podbacili naspram prosle sezone. Isto tako ne vidim ja kao problem Jamakove godine. Modric, C. Ronaldo, Messi su ili vrsnjaci ili stariji od njega. Čelik je pogrijesio sto nije probao dovesti Bekrica, koji bi sigurno bio bolji od Dedica.

Naravno da se na polusezoni mora pojacati, ako se misli biti ozbiljan kandidat za Europu. Medjutim i tu postoje bar dva ozbiljna problema. Prvo, sto na polusezoni uglavnom nema extra pojacanja. A i sto ima, tesko ce ih Čelik pokupiti ako bas ne odrijesi kesu. Drugi je mozda i veci. U jesenjem dijelu se igra 19 kola, a na proljece 14. Pa ako zaostanes nekih 5 bodova, vec ce to biti tesko hvatati. Pogotovo i ako budes 7. ili losiji poslije 22 kola...

Ovo nam nikako ne ide na ruku

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 02 sep 2019, 13:46

Pasha dzaba ti Ronaldo ako nemas glavu ekipe sefa struke. Igraci Zelje bili kanta za nabijanje prosle sezone, evo ista ekipa vidimo sta radi, svake srijede pripremni mec uigravanje itd..ekipa spremna motivisana zna se ko je glavni a kod nas igraci se pitaju za pojacanja nazivaju sefa struke turskim kvazistrucnjacima i slicno.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 02 sep 2019, 13:49

avenija je napisao/la:Pasha dzaba ti Ronaldo ako nemas glavu ekipe sefa struke. Igraci Zelje bili kanta za nabijanje prosle sezone, evo ista ekipa vidimo sta radi, svake srijede pripremni mec uigravanje itd..ekipa spremna motivisana zna se ko je glavni a kod nas igraci se pitaju za pojacanja nazivaju sefa struke turskim kvazistrucnjacima i slicno.

Sad imaju Amara Osima najtrofejnijeg trenera u BiH, imaju zdravog Zeca, Krpica, drugog Zeca, Ramovica, doveli Boju, Erica golmana, Štilića, potpuno druga ekipa nego prosle sezone

tale07
Kontakt:

Post Postao/la tale07 » 02 sep 2019, 13:53

rishovski je napisao/la:Mozete traziti krivce u raznoraznim ljudima u i oko kluba,ali jedina istina je da vecina ovih igraca nije na nivou i nema kvalitet za ono sto svi u Zenici ocekuju... Desilo se na pocetku u prvim kolima da se na svjezinu osvojilo bodova vise nego sto je bilo ko u Celiku vjerovao da se moze osvojiti... Gradila se neka euforija bez ikakve potrebe i bez da se realno gleda na kvalitet igraca... 4 ekipe u ligi i kad ne igraju dobro osvajaju bodove,jer imaju neke individualce koji malo odskacu i prave tu razliku... Igraci u Celik su dolazili i gomilali se ovaj prelazni rok samo da se ne ponovi stanje od ranije kad fakticki nisi mogao napravit izmjenu kad se neko povrijedi... Bez dobrih transfera u zimskom periodu,tesko da se ovdje ima cemu nadat osim sigurnog opstanka...

I Tuzla city je drugi na tabeli a sta su odigrali protiv nas na BP?
Nas problem je sto imamo ove utakmice kao sto su s borcem, ni umor ni neznanje nego jednostavno nesto neobjasnjivo. Da je zalaganje juce bilo kao sto je bilo protiv zelje, sarajeva, velez... dobili bi dva razlike bez problema.

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 02 sep 2019, 13:57

dinodino2019 je napisao/la:
avenija je napisao/la:Pasha dzaba ti Ronaldo ako nemas glavu ekipe sefa struke. Igraci Zelje bili kanta za nabijanje prosle sezone, evo ista ekipa vidimo sta radi, svake srijede pripremni mec uigravanje itd..ekipa spremna motivisana zna se ko je glavni a kod nas igraci se pitaju za pojacanja nazivaju sefa struke turskim kvazistrucnjacima i slicno.

Sad imaju Amara Osima najtrofejnijeg trenera u BiH, imaju zdravog Zeca, Krpica, drugog Zeca, Ramovica, doveli Boju, Erica golmana, Štilića, potpuno druga ekipa nego prosle sezone

Samo ovo boldano pokazuje kakva nam je liga, kad je ovaj prevarant i seljačina najtrofejniji trener te iste lige.

Hans
Kontakt:

Post Postao/la Hans » 02 sep 2019, 15:09

Pozdrav ekipa! Možete li mi objasniti koja je fora kod Čelika, vidim da 3 različite osobe izlaze na vrh trenerskog prostora i obraćaju se svojim igračima. Izgleda mi kao trenerov manjak autoriteta, ali nisam upućen u vaš klub :)

rishovski
Kontakt:

Post Postao/la rishovski » 02 sep 2019, 15:37

tale07 je napisao/la:
rishovski je napisao/la:Mozete traziti krivce u raznoraznim ljudima u i oko kluba,ali jedina istina je da vecina ovih igraca nije na nivou i nema kvalitet za ono sto svi u Zenici ocekuju... Desilo se na pocetku u prvim kolima da se na svjezinu osvojilo bodova vise nego sto je bilo ko u Celiku vjerovao da se moze osvojiti... Gradila se neka euforija bez ikakve potrebe i bez da se realno gleda na kvalitet igraca... 4 ekipe u ligi i kad ne igraju dobro osvajaju bodove,jer imaju neke individualce koji malo odskacu i prave tu razliku... Igraci u Celik su dolazili i gomilali se ovaj prelazni rok samo da se ne ponovi stanje od ranije kad fakticki nisi mogao napravit izmjenu kad se neko povrijedi... Bez dobrih transfera u zimskom periodu,tesko da se ovdje ima cemu nadat osim sigurnog opstanka...

I Tuzla city je drugi na tabeli a sta su odigrali protiv nas na BP?
Nas problem je sto imamo ove utakmice kao sto su s borcem, ni umor ni neznanje nego jednostavno nesto neobjasnjivo. Da je zalaganje juce bilo kao sto je bilo protiv zelje, sarajeva, velez... dobili bi dva razlike bez problema.

Koliko god bilo tesko priznati Tuzla City ima kvalitetnije igrace od Čelika,po meni su 4 ekipa lige,i bas u tome se i ogleda razlika sto Tuzla i kad igra lose,za razliku od Čelika uzima bodove... E sad posto je ovo liga u kojoj se kroji sve preko saveza i sudija,ne mora znaciti da ce Tuzla biti u top 4.
F.Y.R. of Macedonia

sehic96
Kontakt:

Post Postao/la sehic96 » 02 sep 2019, 15:53

Hans je napisao/la:Pozdrav ekipa! Možete li mi objasniti koja je fora kod Čelika, vidim da 3 različite osobe izlaze na vrh trenerskog prostora i obraćaju se svojim igračima. Izgleda mi kao trenerov manjak autoriteta, ali nisam upućen u vaš klub :)

Pa nemamo trenera.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

TofiTofita
Kontakt:

Post Postao/la TofiTofita » 02 sep 2019, 15:55

Hans je napisao/la:Pozdrav ekipa! Možete li mi objasniti koja je fora kod Čelika, vidim da 3 različite osobe izlaze na vrh trenerskog prostora i obraćaju se svojim igračima. Izgleda mi kao trenerov manjak autoriteta, ali nisam upućen u vaš klub :)

Jedan na Turskom govori, jedan na španskom, a jedan na našem
U Z A V R E L I G R A D !

TheFlyingDutchman
Kontakt:

Post Postao/la TheFlyingDutchman » 02 sep 2019, 16:05

Sta su to Dilaver ,Dedic ,Huseinbasic ,Pecelj.Brekalo,Isic,Blazevic,Aganspahic,Carlos,Perisic ,Grahovac uradili u dosadasnjim karijerama da bi ih se moglo smatrat za igrace koji mogu napravit ozbiljniji iskorak u ligi? Od pocetka sam govorio da ovdje nema ozbiljnoog igraca osim Jamaka i Mahmuta koji su vec u poznim godinama i ne mogu vise od 60 minuta.A od onog stopera Vrhovca ste napravili igracinu ,dijete poletilo a veze s postavljanjem u odbrani nema .Digla se euforija bez ijedne osnove ,mozete me blatit koliko hocete nakon ovog komentara ,al ovo vam je realnost ove ekipe Celika koliko god bilo to tesko prihvatit.Lp

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: JonSnow i 7 gostiju.