NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

samoposteno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 sep 2019, 18:53

Convicts1988 je napisao/la:Radnik away
Sloboda home
Široki home
Sarajevo away
Velež home
Željezničar away

:zviz:

Ovdje ne mozemo vise od 4 boda izvuc i tu smo na dnu tabele

rishovski
Kontakt:

Post Postao/la rishovski » 22 sep 2019, 18:58

Realno od prvog kola Čelik nije imao igru,ali je skupljao bodove uz malo srece... Samo onaj ko nije bio ni na jednoj utakmici moze tvrditi drugacije... Nije ni do navijaca ni do trenera,ni do nekih klanova,klanovi postoje u svim ekipama,pa i u reprezentaciji imas te grupice.... Iskljucivo je do igraca koji igraju i koji su dovedeni a za koje se znalo da nemaju kvalitet,nego se uzelo sto je bilo u tom momentu samo da se ne desi da nemas rezervnih igraca ko prosle sezone... Ovo treba do zime sve rasporedit gdje ce koji,dati im papire i hajd zdravo... I ako ovi igraci imaju obraza nek se potrude da osvoje jos bodova da bi bilo koliko toliko lakse na proljece...
F.Y.R. of Macedonia

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 22 sep 2019, 19:10

Jedini krivac je "investitor".

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 22 sep 2019, 19:21

IGRAČI ČELIK NE ULAZE U DUELE. Kraj price. Nasi stoperi su balerine, ne postoje, vezni red takodjer, mi start i duel u utakmici NEMAMO vec 5 kola

Igraci ne zele da rizikuju bilo kakvu povredu i ne ULAZE U DUELE nego se izmaknu !

Vukas: Iskoristili smo dosta dosta mekanu igru Čelika
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

likceaale
Kontakt:

Post Postao/la likceaale » 22 sep 2019, 19:22

FliX je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Nemate pravo komentarisati. Uplatite meni po marku pa onda možete

Hocemo ako ces nam otic po hljeb. :D

:rol: :rol:
Samo Likče...i reprogram!

vivaILchelik
Kontakt:

Post Postao/la vivaILchelik » 22 sep 2019, 20:08

Smijesno zalaganje igraca...

Ovo sto oni sa stranice navijaci simpatizeri rade je dno dna. Svaka cast za ideju ali trazit da se mjesecno placa i da samo odredjen krug ljudi gleda stream je dno.
Godinama sam vodio stranicu, stavljao izvjestaje sa utakmica, pravio najave utakmica, radio streamove utakmica pa nisam marke od nelog trazio. Cak nisam imao zarade ni od reklama od gugla. Ovo sto.oni rade i sto zele je cista zarada. Nesto il zelis raditi ili ne, niko ih nije tjerao niti zahtjevao to njih. Nazalost stranice vise nema, poklonjena je ngg u svrhu ujedinjenja sa oficijelnom nk celik stranicom, dok je kanal sa izvjestajima i svim video.materijalom.izbrisan i to.mi je zao jer nisam uspio spasiti nista. Jedino sto je spaseno je utakmica celik gent koju cu uploadovati u ovih par dana.
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 22 sep 2019, 20:30

Objava laznih Robijasa :hmmmmm:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 22 sep 2019, 21:02

Merhaba dobri ljudi, sta bi ovo?

Interesantna objava stranice laznih robijasa..
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

MrHc
Kontakt:

Post Postao/la MrHc » 22 sep 2019, 21:19

Ja pisem o tome mjesecima .... ali neka ja sam pljuvac bati i ostali heroji !!!

Sa odlaskom Aydina stavio se zadnji ekser u kovceg. Sve pare dao na pozajnnicu a onda sebi vrati od karata i ostalih "prihoda" to ne prikaze jer ima direktora Dzugija i evo ga .....

Majstorski odigrano od strane SDA I EX SDA !
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 22 sep 2019, 21:23

MrHc je napisao/la:Ja pisem o tome mjesecima .... ali neka ja sam pljuvac bati i ostali heroji !!!

Sa odlaskom Aydina stavio se zadnji ekser u kovceg. Sve pare dao na pozajnnicu a onda sebi vrati od karata i ostalih "prihoda" to ne prikaze jer ima direktora Dzugija i evo ga .....

Sto posto si upravu

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 22 sep 2019, 21:25

Pranje love preko polumrtvog kluba. Savršen zločin.

flash84
Kontakt:

Post Postao/la flash84 » 22 sep 2019, 21:39

Tako je kako smo zasluzili. Tesko zatucana sredina koja ima vrhunske individualce ali da bi se ispoljili moraju napustiti grad.

Ove godine ce i 17. klub (T. City) od jedinsteve lige otici u jedno od dva prestizna takmicenja a mi jos uvijek nismo. Vazno je da se smijemo drugima da su seljaci i zaostali a ne vidimo ko je ustvari zaostao.

Sutra neka bude bod na Kosevu i imat cemo nove zvijezde u nasim ocima i punit stadion. Vazda se malim zadovoljavamo i zato imamo sta zasluzujemo.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 22 sep 2019, 22:10

MrHc je napisao/la:Ja pisem o tome mjesecima .... ali neka ja sam pljuvac bati i ostali heroji !!!

Lahko je bolan pisat i svirat qurcu po netu i meni i tebi i svima al najgore sto ti nikad nisi imo pravo rijesenje izvodljivo.Bez novca mozes zijevat samo nebitno il Aydin il bilo ko .Et nek ovaj ode sutra Aydin i sta onda opet ces bit ucijenjen il opet uzmi klub i placi bez marke.Nema ovdje rijesenja nikad...Kod tebe sve pisanje jesam ti reko,kad sam ja to piso al sta mozes proimjenit osim sto pises .Nista ni ti ni ja ni niko od nas ..Ne sekiram se za Celik vise ni sekunde nek idu u pm nek bude sta bude, zaboli me.Mogu bez oca mogu i bez Celika

almir2018
Kontakt:

Post Postao/la almir2018 » 22 sep 2019, 22:28

U ovoj objavi ima gluposti dosta ali i nekih tacnih stvari,100% znam da je Babic dosao po preporuci Sukera,takoder garantujem da Aydin jos ne pomislja o odlasku iz kluba u januaru je najozbiljnije razmisljao o odlasku a kada je ostao tada ostat ce i sada.Sto se tice dugovanja tacno je ovo da se duguje ali ovaj iznos nije tacan manje je to sigurno.Ovdje neke druge stvari su unutar ekipe i zato lose igramo,nadao sam se da ce onoj "razgovor"sa igracima poslije kupa Babica donijeti promjene u igri ali ocito nije po danasnjoj igri nisam gledao utakmicu ali po rezultatu govorim.

NickzeDoStizeko
Kontakt:

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 23 sep 2019, 11:29

almir2018 je napisao/la:U ovoj objavi ima gluposti dosta ali i nekih tacnih stvari,100% znam da je Babic dosao po preporuci Sukera,takoder garantujem da Aydin jos ne pomislja o odlasku iz kluba u januaru je najozbiljnije razmisljao o odlasku a kada je ostao tada ostat ce i sada.Sto se tice dugovanja tacno je ovo da se duguje ali ovaj iznos nije tacan manje je to sigurno.Ovdje neke druge stvari su unutar ekipe i zato lose igramo,nadao sam se da ce onoj "razgovor"sa igracima poslije kupa Babica donijeti promjene u igri ali ocito nije po danasnjoj igri nisam gledao utakmicu ali po rezultatu govorim.

a ja belaja i ako ode,mozemo mi ovako iz bez turskog ublehasa. treba raskinuti ugovor sa njim jer nije ispostovao stvari koje je obecao. grad je svoje ispunio,a on ni blizu.

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 23 sep 2019, 11:31

Da su svima dali uslove kao Turcinu, mi bi sad bili prvi. Al ne bi se Fudo mogao ugraditi ;)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Pasha
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Pasha » 23 sep 2019, 12:38

Sad ce @Bati da vam odgovori...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

MrHc
Kontakt:

Post Postao/la MrHc » 23 sep 2019, 13:23

prisonbreak je napisao/la:Da su svima dali uslove kao Turcinu, mi bi sad bili prvi. Al ne bi se Fudo mogao ugraditi ;)

Za NGG nije mogao reprogram a za Turcina moze.

P.s. zadnji put da Batiju odgovorim bilo je rijesenje i to sa covjekom koji vodi Tuzla City ali nije pasalo jer bi sve bilo legalno, javno i transparetno.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 23 sep 2019, 13:30

MrHc je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Da su svima dali uslove kao Turcinu, mi bi sad bili prvi. Al ne bi se Fudo mogao ugraditi ;)

P.s. zadnji put da Batiju odgovorim bilo je rijesenje i to sa covjekom koji vodi Tuzla City ali nije pasalo jer bi sve bilo legalno, javno i transparetno.

Istina, Azmir je bio u igri on Nihad Selimovic, Cizmo i jos par ljudi, ali nije dao nas kroolj

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 23 sep 2019, 13:34

dinodino2019 je napisao/la:
MrHc je napisao/la:

Istina, Azmir je bio u igri on Nihad Selimovic, Cizmo i jos par ljudi, ali nije dao nas kroolj

E ako su ta politicka **** bila u igri bolje sto im nije dato ista su **** kao i Fudo

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.