NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha,insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%

Ukupno glasova: 77

avenija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 08 okt 2019, 10:57

Čelik će danas put Međugorja, gdje će ostati do nedjelje, te bi trebali odigrati i dvije prijateljske utakmice. Sigurno da će im odlazak iz Zenice goditi, jer u naredna tri kola imaju veoma teške protivnike. U naredna tri meča Zeničani će pokazati da li su spremni za gornji dio tabele ili će se i ove sezone zadovoljiti sredinom tabele ili borbom za opstanak.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 08 okt 2019, 11:02

Ja im zelim od srca da se sto bolje pripreme u miru, jer Bozicic rece da mu je pobjeda protiv Sirokog trebala da se mogu u miru spremati za naredne jako teske i za Čelik odlucujuce utakmice. Zbog toga, apelujem i na igrace i na strucni stab da ne prate forum NK Čelik :lol: :lol: :lol: :lol:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 08 okt 2019, 11:08

avenija je napisao/la:Ovdje neko preko nekog 2-3 puta naplacuje isti novac od Čelika. Neko dobro spanuje ove igrace kontra Čelika, vjerovatno ima i koristi u novcu.
Hajde da ti uzima iole igrac koji je nesto postigao uzimaju te sumnjivi levati lopatom. U 7 dana dvije razlicite odluke komisije za Vrhovca objavise, pa onda ovaj Dujkovic ceka da se Celik ocituje za 10 000 :lol:, Jasmin Dzidic opet sad a prije 3 mjeseca mu isplaceno tid.

Komisija je presudila da Čelik ne treba Busovaci nista platit, ali zato treba Vitezu

HerrEngelbert
Kontakt:

Post Postao/la HerrEngelbert » 08 okt 2019, 11:49

Pasha je napisao/la:Jackson je zahvaljujuci prevarama u nasim upravama, naplatio 75 hiljada, a da nije odigrao minute i vecinu vremena proveo u Kolumbiji.

Nije baš tačno da nije odigrao ni minute,čak naprotiv, nadavao se on golova.
"U zivotu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

nickiZe88
Kontakt:

Post Postao/la nickiZe88 » 08 okt 2019, 12:00

Ja mislim da je Phil Jackson bio ustvari kosarkas,kad je dosao ovdje i potpisao nije imao pojma da treba fudbala igrati :urnebes:

To samo Celik moze...

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 08 okt 2019, 12:07

HerrEngelbert je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Jackson je zahvaljujuci prevarama u nasim upravama, naplatio 75 hiljada, a da nije odigrao minute i vecinu vremena proveo u Kolumbiji.

Nije baš tačno da nije odigrao ni minute,čak naprotiv, nadavao se on golova.

Da tačno je, Jackson je bio jedan od nasih najboljih stranaca ako ne i najbolji nakon rata. Sjecam se gola koji je dao Zvijezdi u Gradaccu gdje smo trebali pobjediti, ali Zvijezda izjednacila u zadnim minutama. A prvo smo zgazli Siroki Brijeg 3:0 gdje je Jackson zavalio gol ili dva skupa sa Emirom Hadzicem sadasnjim Direktorom Sarajeva, a oni se odmah zalili da Jackson nije registrovan kako treba. I popusili na tuzbi, to je posebno kad im je onaj s.upak Jelic bio direktor, stalno su se nesto zalili na uslove u Zenici.

A Pasho je vjerovatno mislio na period nakon te polusezone, jer je Jackson dosao iz Laktasa u Čelik, kad su ga nasi lopovi htjeli namamiti da potpise na prazan papir(tj. on samo potpis a oni ostalo generalije ugovora). Posto on nije zekan, naljutio se i primao je placu a nije uopste igrao, tako da je Pasho u pravu. Naravno Čelik ispade yebena stranka. To je bilo u eri "slavnog" zaima mujezinovica
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

samocelik
Kontakt:

Post Postao/la samocelik » 08 okt 2019, 12:13

Sjećam se ja da je on dao dva ili tri gola u našem zadnjem gostovanju na Mokrom Docu u Posušju. Dobili ih mi 3-0 :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 08 okt 2019, 12:16

Tacno i spasili Veleza da ne ispadne :D . I onda dobili Orasja kod kuce, njihovog glavnog konkurenta za ispadanje, svi su trubili sva stampa da ce Čelik pustiti Orasju.

Pasha
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Pasha » 08 okt 2019, 12:49

Da, prvo se on nadavao golova, a nasi nanjusili da bi ga mogli dobro "tusnuti" kasnije i napravili ugovor kao da on prima dobru lovu. A sve da bi odstetni zahtjev bio veci.

Nakon toga, kad je on to skontao, bilo je svega. Ako je i igrao, igrao je jako malo, onda suspenzija njemu. Ode covjek u Kolumbiju i naplati pofinu lovu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 08 okt 2019, 13:45

Protiv Sarajeva smo u najjacem sastavu, a njima ce faliti Hebibovic i Lazic

RZ88Adnan
Kontakt:

Post Postao/la RZ88Adnan » 08 okt 2019, 15:19

dinodino2019 je napisao/la:Protiv Sarajeva smo u najjacem sastavu, a njima ce faliti Hebibovic i Lazic

Ako raspalog Sarajeva ne možemo dobit onda nismo za ove lige. :zviz:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 08 okt 2019, 16:31

Bit ce ono nase standardno, odigrat cemo dobro uz poraz.
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 08 okt 2019, 16:51

GAVRAN drug jest to tako slazem se za Azmira kad je u Slobodu doso dao za reprogram i sta je znam doveo Ciru Bazevica i ulago svoj novav kupovo dobre igrace i Sloboda je bila u vrhu.Sve si to u pravu slazem se i mogo je od Slobode ekipu napravit koja ce uzet ligu.Sve je on to uradio i onda dodjes drug moj do toga da takvi ljudi koji ulazu novac cisto posteno jednostavno nedaju mu blokiraju ga ,mozda traze svoj dio kolaca i sta ocvjek na kraju napusta Slobodu ..Hocu ti rec posten investitor koji bi zelio ulgat u klub moze samo ulagat gdje cisto ,gdje nema dugova ranijih. a ne moze u nesredjenom klubu jer mu nedaju ,Dokaz ti je Sloboda.Tako u Celik i da dodje neko u dobar posten ne bi mu dali ovi nasi majmuni lopovi iz politike...I Azmir uzme Tuzlu ,klub na nuli i sad pravi ekipu i ima neki cilj..Jel se nama on nudio al djaba kad ovi nasi bilmezi nedaju jer ima takav covjek ne odgovara.Zar nije bilo bolje da je Azmir preuzeo Celik vise bi ulago i sve nego neki turci i slicni al jbga takav ne odgovara politici zenickoj nakaradnoj..
U pravu si ljudi samo sta znaju kritikovat i to je maxmum a predlog takvi realni sprovodljivi nemaju.Znaju samo bajke pisat treba ovo treba ono.. i slazaem se sa ovim sto je reko nasa je realnost sad Aydin i da grad placa reprogram a da Aydin koliko toliko ulaze u klub i da ga odrzava.Al kako ce i ulagat kad samo tuzbe neke dolaze.Il ak neces Aydina imas opciju Memisevicec Celik,grad sigurno nece ulagat il bujrum nadji postenog boljeg investitora koji ce doc u ovakav nesredjen klub..Naces ga al malo sutra.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 08 okt 2019, 17:00

Hocel i nama na Kosevu pustit pjesmu kao Velezu ,mozda ce nama pustit Zenica od Hakale za dobrodoslicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 08 okt 2019, 17:02

Bati, popricacu sa Mansour bin Zayed Al Nahyan-om, nek ostavi Manchester City i nek dodje u Zenicu :urnebes: .

Ma nema tih investitora vise Bati, o kojima ti licno stalno pises, koji bi dosao ovdje slusao raju sa foruma, bio posten i platio sve nase dugove :D

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 08 okt 2019, 17:06

Yebo i Hebibovica i Lazica, kad igra Tatar, Ahmetovic, Rahmanovic, Velkoski..... imaju na hebet igraca, Tatar po meni najopasniji.... Veliki su favoriti protiv nas, tradicija je ubjedljivo na njihovoj strani, ganjaju titulu.... imace kvaliteniju posadu nego u mecevima npr. protiv Veleza i Zelje, pa i protiv nas u Zenici kad su igrali. Male su nam sanse, ali opet treba se boriti

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 08 okt 2019, 17:14

Crni gavran je napisao/la:Bati, popricacu sa Mansour bin Zayed Al Nahyan-om, nek ostavi Manchester City i nek dodje u Zenicu :urnebes: .

Ma nema tih investitora vise Bati, o kojima ti licno stalno pises, koji bi dosao ovdje slusao raju sa foruma, bio posten i platio sve nase dugove :D

Ma znam i ja da nema nije niko budala ,bas je dobro reko ovaj,sad za sad je realnost nasa je ova Aydin i slicni njemu i grad reprogram i bukvalno da se ne ugasis il Memisevicev Celik bez markae blokiran dok se sam ne ugasis a sve ostalo su samo price za malu djecu i bajke i u ovom momentu nemoguca mislija .Nadat se boljem i jbga al mi najzalosnije imam sezonsku a nemam nekad skim na utakmicu otic ahahahha,nece niko od Zelje

Zenicanin988
Kontakt:

Post Postao/la Zenicanin988 » 08 okt 2019, 20:31

Masta ne besplatna :zviz:
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 08 okt 2019, 23:30

Evo povrijedio se i Velkoski, znaci protiv nas bez tri standardna i bitna igraca lazic,hebib,velkoski, moramo odigrati za hol vise pa sta bude, ocekujem da mahmut utisa Kosevo

RZ88Adnan
Kontakt:

Post Postao/la RZ88Adnan » 09 okt 2019, 09:25

dinodino2019 je napisao/la:Evo povrijedio se i Velkoski, znaci protiv nas bez tri standardna i bitna igraca lazic,hebib,velkoski, moramo odigrati za hol vise pa sta bude, ocekujem da mahmut utisa Kosevo

Još Tatara povrijedit u prvih 15 min i završit lagano utakmicu
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.