NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

prisonbreak
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 okt 2019, 07:39

Evo rekalmiraju Celik i preko ovog portala :rol:
Koliko je Pan iskoristio Celik, pa to su price za djecu :roll:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 21 okt 2019, 10:59

Sarajevo je iza nas, ceka nas Velez koji je u usponu forme, trebat cemo se dobro oznojiti da ih pobijedimo, nezgodni su Brandao i Fajic, nadam se pobjedi

NickzeDoStizeko
Kontakt:

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 21 okt 2019, 11:07

toliko sam bio sjeban ocajnom igrom celika jedan niz utakmica do sirokog,ni pavic kojeg svi obozavamo mi ne bi vratio neku nadu u bolju igru,a kamo li bozicic cija dosadasnja karijera nema nikakvih znacajnijih uspjeha osim nastimane lige sa Maximom. Ali ruku na srce u 2 ove utakmice me jako iznenadila igra,da li je do trenera ili do nekih drugih okolnosti ali igra je evidentno bolja i perspektivnija. Sarajevo ne treba vise ni komentarisati,ovo je samo dokaz gdje zivimo i zasto smo jedna medju zadnjim liga na svijetu. Ovaj Dudic je pravo iritantan trener,nadam se da ce ga Bozicic takticki docekati i da 3 boda ostaju kod nas. Zivio LikCe!

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 21 okt 2019, 11:10

NickzeDoStizeko je napisao/la:toliko sam bio ocajan igrom celika jedan niz utakmica do sirokog,ni pavic kojeg svi obozavamo mi ne bi vratio neku nadu u bolju igru,a kamo li bozicic cija dosadasnja karijera nema nikakvih znacajnijih uspjeha osim nastimane lige sa Maximom. Ali ruku na srce u 2 ove utakmice me jako iznenadila igra,da li je do trenera ili do nekih drugih okolnosti ali igra je evidentno bolja i perspektivnija. Sarajevo ne treba vise ni komentarisati,ovo je samo dokaz gdje zivimo i zasto smo jedna medju zadnjim liga na svijetu. Ovaj Dudic je pravo iritantan trener,nadam se da ce ga Bozicic takticki docekati i da 3 boda ostaju kod nas. Zivio LikCe!

Ja bih volio jednog onakvog trenera poput Dudica vidjet u Celiku, das mu slobodu i ugovor na dvije-tri sezone uvjeren sam da bi nesto napravio, jer vidi se da ima znanje, mlad je i ima muda

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 21 okt 2019, 11:57

Nadam se da zvanicna se nece usutiti nakon ovih objava i preskociti najavu za Velez i sta sve ide uz to pogotovo u ovim trenutcima kada svi trebamo stati iza kluba koji ima najgori u ligi tretman od sudijske organizacije i saveza od pocetka sezone.

Sto se tice igre najvise raduje intezitet od prve do posljedne minute bez oscijalcija, jasno se zna sta svako radi i da nije bilo Sranje Jelica od prve minute do zadnje koji je navlacio zadesilo bi ih isto kao kao Sirokog kolo ranije 0-2.

Okic da je bio prisebniji u zavrsnici moglo je i tako zavrsiti sa pobjedom jer je fulao 4-5 sansi ili kontranapada.

Dedic odigrao najbolju utakmicu od povratka. Blazevic i Pecelj meni odlicni. Jamak se vratio u formu. Cubara me onaj pozitivno iznenadio nije ni cudo sto kod svih trenera zavrsi medju 11. Vrhovac opet kasni malo malo i gol Ahmetovica glavom, pobjeze mu, fali mu malo agresivnosti i on ce biti na nivou. Mahmutovic samo svojom pojavom i kretnjom pravi i prostor i probleme.

Ocekujem napade od prve minute protiv Veleza jer imaju losu odbranu ali obratiti paznju na Branda i Fajica. Nakon ovih svih kradja nadam se da ce i igraci biti agresivniji jer ko god je posten uvijek zavrsi yeban na kraju.

Smrad Dudic nakon onakvih izjava prije 2 godine i ponizavanja Čelika treba da bude adekvatno docekan a najbolje bi bilo da bude ispracen porazom.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 21 okt 2019, 12:24

avenija je napisao/la:Nadam se da zvanicna se nece usutiti nakon ovih objava i preskociti najavu za Velez i sta sve ide uz to pogotovo u ovim trenutcima kada svi trebamo stati iza kluba koji ima najgori u ligi tretman od sudijske organizacije i saveza od pocetka sezone.

Sto se tice igre najvise raduje intezitet od prve do posljedne minute bez oscijalcija, jasno se zna sta svako radi i da nije bilo Sranje Jelica od prve minute do zadnje koji je navlacio zadesilo bi ih isto kao kao Sirokog kolo ranije 0-2.

Okic da je bio prisebniji u zavrsnici moglo je i tako zavrsiti sa pobjedom jer je fulao 4-5 sansi ili kontranapada.

Dedic odigrao najbolju utakmicu od povratka. Blazevic i Pecelj meni odlicni. Jamak se vratio u formu. Cubara me onaj pozitivno iznenadio nije ni cudo sto kod svih trenera zavrsi medju 11. Vrhovac opet kasni malo malo i gol Ahmetovica glavom, pobjeze mu, fali mu malo agresivnosti i on ce biti na nivou. Mahmutovic samo svojom pojavom i kretnjom pravi i prostor i probleme.

Ocekujem napade od prve minute protiv Veleza jer imaju losu odbranu ali obratiti paznju na Branda i Fajica. Nakon ovih svih kradja nadam se da ce i igraci biti agresivniji jer ko god je posten uvijek zavrsi yeban na kraju.

Smrad Dudic nakon onakvih izjava prije 2 godine i ponizavanja Čelika treba da bude adekvatno docekan a najbolje bi bilo da bude ispracen porazom.

Ne kontam koje izjave su to bile, jel ono kad je bio trener GOŠKA

KenoRob
Kontakt:

Post Postao/la KenoRob » 21 okt 2019, 14:49

De ba dino ne pravi se englez. Dudic je uvijek pricao protiv Celika cak kao igrac u Travniku. Definitivno jedna od mrzu njuska u ligi uz Amara, Husrefa, Mladena...cist primjer seljackog trenera

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 21 okt 2019, 15:13

KenoRob je napisao/la:De ba dino ne pravi se englez. Dudic je uvijek pricao protiv Celika cak kao igrac u Travniku. Definitivno jedna od mrzu njuska u ligi uz Amara, Husrefa, Mladena...cist primjer seljackog trenera

Mozda jest seljak, ali opet nekako djeluje da bi mogao biti dobar trener on i Zizovic

KenoRob
Kontakt:

Post Postao/la KenoRob » 21 okt 2019, 15:43

Mozda motivator kao i Pavic ali bez uspjeha bar jos. Nema tu puno argumenata za bilo koju stranu jednostavno se radi o karakteru. Mladen izvlaci rezultate iz petinih zila klub bez publike prosjecan budzet ali mozda njemu i pase taj mir i cinjenica da ih svako podcjeni.
Radi se o totalno durgim stvarima. Ja ih ne bih nikad volio vidjeti u nasem klubu.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 21 okt 2019, 16:27

Vi neki sve pomijesate sa kradjom sudija i sa savezom i slicno.
Prvo treba uvjek spominjat VEDRAN PULJIC taj momak je ubijen i to nema niikakve veze nisacim ni sa Hordama ni sa ligom ni sa Sarajevom ni sa bilo cim.Isto tako uvjek treba spominjat 2 momka iz Zeljeznicara koji su nesretnim slucajem izgubili zivot .To je humanost i pravda i nista drugo i uvjek bi volio da titule uzimaju Sarajevo i Zeljeznicar nego Siroki i Zrinjsk il Borac i slicni.Dok god ne postuju drzavu uvjek cu bit za sarajlije.
Drugo kradja sudija i mafija u savezu nema i to veze sa odnosom klubova Celika i Sarajeva i treba ih nastavit kako je bilo a mi jos trebamo bit i realni da mi jos ni blizu Sarajeva nismo.Treba nam puno rada da bi bili rame uz rame sa njima to sto mi mislimo da smo mi njima rivali u nekoj borbi za vrh to je nas problem..Jos mi nismo ni blizu njima rivali a akobogda bicemo.
Trece za trenere nemas ti nekog izbora ovdje sve su to isti treneri koi idu uz kluba u klub a te price nesto protiv Celika reko ovaj reko onaj i to je nebitno.Dudic sutra da dodje u Celik a mozda ce nekad doc prico bi hvalospjeve gradu o klubu tradiciji navijacima sve najbolje i mi bi ga prihvatili za 5 minutaa a ne samo njega nego skoro svakog.
Sad de Velez nadam se jednoj borbi i pobjedi i svidja mi se dosad kako Bozicic vodi igra ,ima puno napretka a sto nisu igrali do tada da li do trenera il neceg drugog u klubu ne znam al ja mislim da je bio jedan vid bojkota a od koga i zbog cega a to ne znam jer oni nisu htjeli igrat samo su hodali po terenu..

bambus
Kontakt:

Post Postao/la bambus » 21 okt 2019, 16:30

SVI NA JUG
SVI NA BILINO !!!
!

jagamu
Kontakt:

Post Postao/la jagamu » 21 okt 2019, 16:35

Sto reprezentacija ne igra stalno, da ne citam ove Gabrijelove budalastine :facepalm:
moSa likCe

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 21 okt 2019, 17:15

BatistutA19 je napisao/la:Vi neki sve pomijesate sa kradjom sudija i sa savezom i slicno.
Prvo treba uvjek spominjat VEDRAN PULJIC taj momak je ubijen i to nema niikakve veze nisacim ni sa Hordama ni sa ligom ni sa Sarajevom ni sa bilo cim.Isto tako uvjek treba spominjat 2 momka iz Zeljeznicara koji su nesretnim slucajem izgubili zivot .To je humanost i pravda i nista drugo i uvjek bi volio da titule uzimaju Sarajevo i Zeljeznicar nego Siroki i Zrinjsk il Borac i slicni.Dok god ne postuju drzavu uvjek cu bit za sarajlije.
Drugo kradja sudija i mafija u savezu nema i to veze sa odnosom klubova Celika i Sarajeva i treba ih nastavit kako je bilo a mi jos trebamo bit i realni da mi jos ni blizu Sarajeva nismo.Treba nam puno rada da bi bili rame uz rame sa njima to sto mi mislimo da smo mi njima rivali u nekoj borbi za vrh to je nas problem..Jos mi nismo ni blizu njima rivali a akobogda bicemo.
Trece za trenere nemas ti nekog izbora ovdje sve su to isti treneri koi idu uz kluba u klub a te price nesto protiv Celika reko ovaj reko onaj i to je nebitno.Dudic sutra da dodje u Celik a mozda ce nekad doc prico bi hvalospjeve gradu o klubu tradiciji navijacima sve najbolje i mi bi ga prihvatili za 5 minutaa a ne samo njega nego skoro svakog.
Sad de Velez nadam se jednoj borbi i pobjedi i svidja mi se dosad kako Bozicic vodi igra ,ima puno napretka a sto nisu igrali do tada da li do trenera il neceg drugog u klubu ne znam al ja mislim da je bio jedan vid bojkota a od koga i zbog cega a to ne znam jer oni nisu htjeli igrat samo su hodali po terenu..

Sve to Bati stoji, al ti ocito ne pjevas na stadionu onu "ja mrzim, samo..". Kod tebe Siroki/Zrinjski/Borac prekucali ove sarajevske klubove.. mada te i razumijem.

nickiZe88
Kontakt:

Post Postao/la nickiZe88 » 21 okt 2019, 17:45

Ajmo Zenico digni se sad ili nikad !!!

Pozivajte raju na tekmu, ovo sto nam savez radi se ne moze tolerisati i da smo zadnji na tabeli !

Cijelu tekmu cu prozivati savez i sudije, ocekujem isto od vecine na stadionu :bih:

Nisam isao protiv Mladosti i protiv Sirokog, ali ovako vise ne ide, ovo sto su nam sad uradili u Sarajevu ne smije proci tek tako. Ja sam nafurao trojicu da idemo, vrijeme je !

Volim te likCe :ljepota:

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 21 okt 2019, 18:32

"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 21 okt 2019, 19:34

FliX je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Vi neki sve pomijesate sa kradjom sudija i sa savezom i slicno.

Sve to Bati stoji, al ti ocito ne pjevas na stadionu onu "ja mrzim, samo..". Kod tebe Siroki/Zrinjski/Borac prekucali ove sarajevske klubove.. mada te i razumijem.

To jbem te Sarajevo jbm te Zenico il slicne pjesme to su navijacka malo prepucavanja i naravno da pjevam to i nema to veze sa nekom mrznjom grada, jer ja imam licno puno prijatelja i Hordasa i Manijaka sve su to ok momci i uvjek ok kazu za Celik za navijace.Ne bi pjevo sad neke bolesne psovke to ne pjevam .Al sad ozbiljno nikad ja necu volit da titulu uzme nijedan klub koji ne postuje drzavu .koji zvizdi nasoj himni ,koji psuje drzavu za koji su se mnogi na forumu od nas borili.U evropi volim da pobjedjuju kad vec igraju jer osvajaju boodove i hajmo rec dize ligu koliko toliko.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 21 okt 2019, 19:37

jagamu je napisao/la:Sto reprezentacija ne igra stalno, da ne citam ove Gabrijelove budalastine :facepalm:

Hahahhhaha ma i ja volim kad je reprezentacija niko nista ne pise hahahhhhaha.Tacno odmorim mozak od Celika .Sad ce ta jedno 3 dana tema oko plata vjerovatno neisu dobili il oko Zaima ,ma nace se nesto da se zakuha ovdje..Ja citam svakog i ja se sa mnogim ne slazem u necemu al forum je svako ima svoje neko misljenje .

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 21 okt 2019, 19:57

Bati, ti si vise pitar ili manijak nego robijas. Izvini , ali stvarno je po tvojim postovima tako. Ja pratim jako dugo Celika i ne sjecam se da smo ikada pokredeni kao u petak, ali tebi je to sve normalno odnosno regularno. Daleko smo mi od Sarajeva kazes, eto ja tebi kazem da nije bilo crvneog kartona da bi Sarajevo bilo daleko od bodova. Zagrni ti bordo sal, bolje ti pristaje nego Celikov
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 21 okt 2019, 20:02

nickiZe88 je napisao/la:Ajmo Zenico digni se sad ili nikad !!!

Pozivajte raju na tekmu, ovo sto nam savez radi se ne moze tolerisati i da smo zadnji na tabeli !

Cijelu tekmu cu prozivati savez i sudije, ocekujem isto od vecine na stadionu :bih:

Nisam isao protiv Mladosti i protiv Sirokog, ali ovako vise ne ide, ovo sto su nam sad uradili u Sarajevu ne smije proci tek tako. Ja sam nafurao trojicu da idemo, vrijeme je !

Volim te likCe :ljepota:

Ja trojicu dovodim ;)

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.