NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 25 okt 2019, 20:45

TofiTofita je napisao/la:Fudo, **** ti sve.
Spasioci, **** vam sve.
Dovidjenja
:thumbup:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 25 okt 2019, 20:48

Jedan "kriticki" osvrt...

Kada sam poslije utakmice protiv Sirokog, a u reprezantitivnoj pauzi, postavio anketu o najvecim krivcima u i oko Čelika. Pojedinci su me "napadali" zasto takva anketa poslije pobjede. Danas ti isti, "vrte drugu plocu". I tada kao i danas cu napisati isto(ili slicno). Ne smijemo dozvoliti da jedna dobra igra(pobjeda) ili jedna losa igra, zamaskiraju, odnosno raskrinkaju ono sto je lose u i oko Čelika.

Pobjede, kao i porazi ce se desavati. Mozda i ispadnemo iz lige. Ono sto nama u principu ne valja je, sto lako padamo u euforiju, kao i sto lako padamo u fatalizam. Kad ide, sve se lose "gura pod tepih", a kad je lose, "daj nas gasi".

Cinjenica da smo 15 godina predugo, ne bas cutali, ali nismo ni podizali glas previse. Sad nas stizu svi ti "aferimi". Predugo smo pustili da budemo "taoci" politike, i nazalost opet smo. Imam osjecaj da nas ceka taj "crni scenario"...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1256
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Kulesza » 25 okt 2019, 20:55

.
Zadnja izmjena: Kulesza, dana/u 28 dec 2019, 06:55, ukupno mijenjano 1 put.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 25 okt 2019, 20:57

Aaaaaa sto ga mi ne "ugasismo" kad smo imali mogucnost u svojim rukama mati moja mila. **** nas tutcin i vakuf turcin za sva vremena. Celiku dragi sta ti rade. Place mi se.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 okt 2019, 21:09

Za utakmicu nemam sta rec i cestitke Velezu ljudi u jednostavno bolji a sad krivit kod gola nekog je van svake pameti i et da nije bio tad gol mi bi ga opet primili.Imali su puno sansi i 2 stative al nebitno to .Jednostavno lose smo odigrali smrdi nesto vise ne znamo ni sami sta ..
Najbolji post je Tofin al sto im jbe sve al et ja bi ga na drugi nacin ma grad ne zanima Celik nit ce mu davat novce ,investitorima nismo zanimljivi jer je dno klub i sve oko kluba nit ce grad pomoc nit ce ikad doc neki investitor i dodas raja je tako ohladila od Celika i dobijas ovaakav Celik .Valjda ce se izvuc iz krize i kad neko kaze mi rival ovima iz vrha,nebitne su kradje i sudija i saveza ma mi jednstavno ne valjamo a da smo jaki i zdravi nebi nama ni savez ni sudije mogle nista..Ovakvi nikad rival necemo bit nikome iz vrha.Mogu nam samo kompenzirat opstanak namjestata to i rade.

celikmilan
Postovi: 2963
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la celikmilan » 25 okt 2019, 21:19

Napokon sam stigao pogledati neku utakmicu i ovo sam gledao. To je čisti užas. Još poslije prvog poluvremena poznanik mi govori dobro su igrali a ja ga gledam i kontam jesmo li mi istu stvar gledali.

Ona petica i ona sedmica ne zaslužuju ni sekunde na terenu a ni ostali nisu za nešto više.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 25 okt 2019, 21:25

samoposteno je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:Ma nek ispadnu, najbolje krenuti od nule
To si u pravu napravit kao Palermo novi klub i od nule krenut jedino se tako mozemo rijesiti duznika a historija jbt historija ako ces jos 300 godina ispastat
Valjda rijesiti se povjerilaca. Mi smo duznici :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la anonymousHD » 25 okt 2019, 21:26

celikmilan je napisao/la:Napokon sam stigao pogledati neku utakmicu i ovo sam gledao. To je čisti užas. Još poslije prvog poluvremena poznanik mi govori dobro su igrali a ja ga gledam i kontam jesmo li mi istu stvar gledali.

Ona petica i ona sedmica ne zaslužuju ni sekunde na terenu a ni ostali nisu za nešto više.
Je li taj rekao i da je Fenan dobro odigrao? Ja ne znam do kada ce njega stavljat, pa covjek u 35 min ruke stavio na koljena jedva hoda i na kraju 90 min osigrao.

Ovo je najgori Celik kojeg sam ja ikad gledao.
Zadnja izmjena: anonymousHD, dana/u 25 okt 2019, 21:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 25 okt 2019, 21:27

Pasha je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:Ma nek ispadnu, najbolje krenuti od nule
To si u pravu napravit kao Palermo novi klub i od nule krenut jedino se tako mozemo rijesiti duznika a historija jbt historija ako ces jos 300 godina ispastat
Valjda rijesiti se povjerilaca. Mi smo duznici :mrgreen:
Izvinjavam se :D ma i ja sam puko totalno

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 25 okt 2019, 21:34

Vakufska **** je perfidno uslovila navijace da predaju klub u ruke ovog turskog hostaplera. Krimos je dobio reprogram, ideja momaka iz grada nije. Na kraju nit je vakufska **** kriva nit turski hostapler. Krivi su simpstizeri, navijaci Celika koji su pustili niz vodu ideju da klub vrate navijacina, simpatizerima, gradjanima Zenice.

Ovaj Celik smo mi! Kad se promijenimo i ne budemo drkali na opstanak u ligi, tad ce mozda i bit nesto. Mada kako vrijeme prolazi tesko se moze nac alternativa za bilo kakav pomak u gradu i klubu. Ko ce opet pokrenut neke promjene i zauzet se za opste dobro kad te obicna raja proda jednoj turskoj ublehi.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 25 okt 2019, 21:35

Fudo yebo si nas za sva vremena :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 25 okt 2019, 21:36

Ugasi ovaj klub hljeb vam hebem. Mrs infarkt ce me opaliti zbog debila ovih.

Mrs nehljebari smrdljivi i uprava i fudo i turcin. UGASI NAS!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 25 okt 2019, 21:39

Sto se tice igre,slabo...
Sto se tice Veleza,tanki su i oni, sve je ovo u pet deka, citava tekma nista ni s cim. Fakat je ova liga amaterska.
Za sudjenje nemam "primjedaba" mozda poneka greska ,nista posebno...
Resic podbacio veceras totalno,puno gresaka, bez koncentracije,losa kretanja i napred i nazad.
Ne znam otkud mu ideja da drzi Fenu i Mahmuta zajedno do kraja kad se zna kondiciono stanje.
Lose lose lose, Rodjeni nek se ne uzdizu puno ,losi su i oni totalno, cak imaju i losije pojedince od nas
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 25 okt 2019, 22:00

Pasha je napisao/la:Jedan "kriticki" osvrt...

Kada sam poslije utakmice protiv Sirokog, a u reprezantitivnoj pauzi, postavio anketu o najvecim krivcima u i oko Čelika. Pojedinci su me "napadali" zasto takva anketa poslije pobjede. Danas ti isti, "vrte drugu plocu". I tada kao i danas cu napisati isto(ili slicno). Ne smijemo dozvoliti da jedna dobra igra(pobjeda) ili jedna losa igra, zamaskiraju, odnosno raskrinkaju ono sto je lose u i oko Čelika.

Pobjede, kao i porazi ce se desavati. Mozda i ispadnemo iz lige. Ono sto nama u principu ne valja je, sto lako padamo u euforiju, kao i sto lako padamo u fatalizam. Kad ide, sve se lose "gura pod tepih", a kad je lose, "daj nas gasi".

Cinjenica da smo 15 godina predugo, ne bas cutali, ali nismo ni podizali glas previse. Sad nas stizu svi ti "aferimi". Predugo smo pustili da budemo "taoci" politike, i nazalost opet smo. Imam osjecaj da nas ceka taj "crni scenario"...
Eto ja sam bio protiv tvoje ankete iz strogo taktičkih razloga. Ta se anketa pravi na kraju sezone a ne sad kad se skupljaju prijeko potrebni bodovi. Pa nama je za uhar svaki bod. Kad se sumira sezona uvijek se gleda koliko kome bjezimo i koliko nam ko bjezi. DAKLe NIKADA NE RADITI TO U PO SEZONE.Raskopanje u po sezone nije uopšte mudro i ja ću biti uvijek protiv toga.
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 25 okt 2019, 22:08, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 25 okt 2019, 22:06

Sad je na redu Zeljo. Nemoguca misija , ali ne treba skidati gace prije utakmice. Nazalost nama su glavne utakmice orotiv Zvijezde i Mladosti , protiv direktnih konkurenata za ispadanje, a pokusati dobiti Borca i ostati neporazen protiv Tuzle. Mi se moramo boriti do kraja i protiv sebe i protiv protivnika i protiv sudije.Takva nam je sudbina
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 25 okt 2019, 22:17, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 25 okt 2019, 22:06

GASI NAS!!! Kad danas nisam dobio srcani, necu nikad, srce me boli. Mrs svi da Bog da vam prisjelo sve jednom dusmanu koji su dozvolili ovakvo brukanje !!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 25 okt 2019, 22:09

Znaci @Gavrane, danas su izgubili samo u inat mojoj anketi?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 25 okt 2019, 22:15

Pasha je napisao/la:Znaci @Gavrane, danas su izgubili samo u inat mojoj anketi?
Ja ne vidim nikakvu korist od tvoje ankete u ovoj vremenskoj siituaciji dok traje sezona i borba za bodove. Nakon utakmice sa Mladosti znaci nakon posljednjeg 19.kola objeručke prihvaćam anketu. Ali sada 25 10.2019 ne prihvatam apsulutno
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 25 okt 2019, 22:19

Mani se demagogije. Ispade da je anketa kriva za sve...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la anonymousHD » 25 okt 2019, 22:27

"Poslije ovako loše partije, ja nemam šta mnogo da pričam o igri. Prihvatam na sebe poraz, jer nisam psihološki uspio da pripremim ekipu za ovu utakmicu. Mi ćemo naredne sedmice morati nešto riješiti. Moramo naše probleme rješavati i baviti se nogometom", kazao je Božičić, koji je pohvalio svog kapitena Fenana Salčinovića.
Dan te j3bo.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.