NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Željezničara?

Anketa je završila: 14 mar 2020, 12:51.

Pobjeda
12
35%
Neriješeno
9
26%
Poraz
13
38%

Ukupno glasova: 34

almir2018
x 23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 05 nov 2019, 14:50

Evo upravo dolazim od advokata tuzit cu i ja klub kad mogu razni idioti tuziti mogu i ja 😂 😂😂
Zadnja izmjena: almir2018, dana/u 05 nov 2019, 15:14, ukupno mijenjano 1 put.

flash84
Kontakt:

Post Postao/la flash84 » 05 nov 2019, 15:00

Pa nije Djuturum kriv. Covjek je nesposoban i ostao je tu radi pod Aydinom dvije godine. Dugovi koji su sad problem jesu nastali vecinom pod Aydinovim upravljanjem. Al nista, hajmo mi **** mater Satorovicu zbog ugovora s Adilovicima, iako je taj ugovor nastao kao kompenzacija za dugove prema braci.

Ne zelim da branim Satorovica jer je i on napravio masu losih poteza ali ne moze se skretat paznja s problema.

Fazon je da je Djuturum proizvod Vakufske skole kao i dug prema Vitezu za Vrhovca.

Narod u Ze je **** retardiran i moze pusit bilo koju pricu. Pa tako karine iz SDA potenciraju samo onu godinu u klubu kada je majmun iz vakufa napravio dug a ostale presucuju. Isto tako mongoloidi s vakufske strane stalno spominju da je u proslosti klub zavaljivao ko i kako je htio, al isto tako presucuju da im je mongoloodni gazda u svom mandatu napravio najveci dug.

I jednima i drugima najblaza kazna bi bila lomaca.

limvolikce1945
x 12
Kontakt:

Post Postao/la limvolikce1945 » 05 nov 2019, 15:07

flash84 je napisao/la:
05 nov 2019, 15:00
Pa nije Djuturum kriv. Covjek je nesposoban i ostao je tu radi pod Aydinom dvije godine. Dugovi koji su sad problem jesu nastali vecinom pod Aydinovim upravljanjem. Al nista, hajmo mi **** mater Satorovicu zbog ugovora s Adilovicima, iako je taj ugovor nastao kao kompenzacija za dugove prema braci.

Ne zelim da branim Satorovica jer je i on napravio masu losih poteza ali ne moze se skretat paznja s problema.

Fazon je da je Djuturum proizvod Vakufske skole kao i dug prema Vitezu za Vrhovca.

Narod u Ze je **** retardiran i moze pusit bilo koju pricu. Pa tako karine iz SDA potenciraju samo onu godinu u klubu kada je majmun iz vakufa napravio dug a ostale presucuju. Isto tako mongoloidi s vakufske strane stalno spominju da jebu proslosti klub zavaljivao ko i kako je htio, al isto tako presucuju da ima je mongoloodni gazda u svom mandatu napravio najveci dug.

I jednima i drugima najblaza kazna bi bila lomaca.
A braća i pored te kompenzacije, sve fino naplatila.
A u Zenici više nema normalnih ljudi, sve je to otišlo, a njihova mjesta popunio ološ poput ovog vakufskog. Ostao je samo šljam koji nije sposoban da ode, ili ne može dobiti vizu zbog krivičnog gonjenja ili još treba da ukrade nešto od ovog što je ostalo.

Convicts1988
x 164
Kontakt:

Post Postao/la Convicts1988 » 05 nov 2019, 15:13

Yebem vam vaseg Boga kojem se molite, piččke smrdljive. Pa još se treba Laudrup javiti s nekim potraživanjima. Ovo je uvezana i sistemska pljačka i uništenje kluba. Yebem ti balije !!
🍺⚽️

Skver
x 66
Kontakt:

Post Postao/la Skver » 05 nov 2019, 15:17

Duboko se nadam da ce Celik izaci iz ove velike krize kao i moja Sloboda. Malo je reci kakvi nas sve kriminalci nisu pljackali godinama. Celik, Sloboda i Velez su jedini klubovi raje, a ne politicki zasticeni klubovi od NS BiH. Tog turcina motkom otjerati sto dalje od Celika i pokusati vratiti u klub one koji istinski vole Celik. Nezamisliva steta bi bila da Celik i Sloboda nestanu.....

JonSnow
x 124
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 05 nov 2019, 15:23

Convicts1988 je napisao/la:
05 nov 2019, 15:13
Yebem vam vaseg Boga kojem se molite, piččke smrdljive. Pa još se treba Laudrup javiti s nekim potraživanjima. Ovo je uvezana i sistemska pljačka i uništenje kluba. Yebem ti balije !!
Ma naštimano mu je 100%. Svi znamo da su veliki vjernici pošteni i pobožni.

BatistutA19
x 1
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 05 nov 2019, 15:32

Nemam rijeci ovo za Dzuguma sad kad sam procito,nidje veze al stvarno Celik treba ovo ako moze oborit .Cuj on pozajmio od cega ce on pozajmit bio u penziji covjek i sta je to on radio klubu ne zna racunar upalit i da on naplati 45 000-Znaci sutra cistacicaa nek ode iz klub moze rec ja sam pozajmila 50 000 hocu novac ..Ma to je smijesno ak nema dokaza a mogo je sam potpisat sta god zeli.Svi vole Celik dok su u klubu i sute i kad odu svi ga tuze os igraca ,trenera do radnika.
Jel stigo taj Aydin vise kad ce doc da cujemo i njeg i da vidimo taj sastanak i pres sta oni kazu i sta dalje planiraju il ce samo rec nije do mene do drugog je .
Registrovano 3-0 ae to je ok a da li ce bit opet sjednica za oduzimanje bodova to me zanima.

almir2018
x 23
Kontakt:

Post Postao/la almir2018 » 05 nov 2019, 15:43

BatistutA19 je napisao/la:
05 nov 2019, 15:32
Nemam rijeci ovo za Dzuguma sad kad sam procito,nidje veze al stvarno Celik treba ovo ako moze oborit .Cuj on pozajmio od cega ce on pozajmit bio u penziji covjek i sta je to on radio klubu ne zna racunar upalit i da on naplati 45 000-Znaci sutra cistacicaa nek ode iz klub moze rec ja sam pozajmila 50 000 hocu novac ..Ma to je smijesno ak nema dokaza a mogo je sam potpisat sta god zeli.Svi vole Celik dok su u klubu i sute i kad odu svi ga tuze os igraca ,trenera do radnika.
Jel stigo taj Aydin vise kad ce doc da cujemo i njeg i da vidimo taj sastanak i pres sta oni kazu i sta dalje planiraju il ce samo rec nije do mene do drugog je .
Registrovano 3-0 ae to je ok a da li ce bit opet sjednica za oduzimanje bodova to me zanima.
Da biti ce sjednica najvjerovatnije naredne sedmice gdje nam moraju oduzeti bodove minimalno 3 maksimalno 12 bodova tako je po propisima.Nama ostaje samo moliti boga da samo 3 boda budu oduzeta nam.

bambus
x 9
Kontakt:

Post Postao/la bambus » 05 nov 2019, 16:10

SVIMA EBAT MATER OD DO !
!

zenickidokosti1
Kontakt:

Post Postao/la zenickidokosti1 » 05 nov 2019, 16:20

Mi smo pobjedili SDA i izbacili smo SDA iz kluba dragi ljudi. Ovo sad sto se desava je iskljucivo zbog fude. Radila je sda sranja u svom mandatu i to ne treba zaboravit, ali fudo je onaj koji je unistio najzdraviju sportsku pricu ovog grada, da je uradio sto je obecao sad smo nogli imat zdrav klu

RoB_Do_BaGrO
x 7
Kontakt:

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 05 nov 2019, 16:23

Ko su ovi sad,bulevarom cetri limuzine arapskih tablica proletise prema Lameli?(Sve cetri limuzine bijele boje).Prze ko autobanom,bez policijske pratnje.
http://bhliga.com

Zenica is one of the most beautiful cities in the Balkans briefly commented for our portal English football referee Howard Webb.....

almir2018
x 23
Kontakt:

Post Postao/la almir2018 » 05 nov 2019, 16:28

**** li vas politika sve,svi su krivi za stanje u klubu,prvo Sda koja je preko svojih krimosa unistili Celik onda Fudo koji je bio jedno vrijeme u Celiku predsjednik pa dok je gradonacelnik... ali sta imamo sada od toga da pricamo o njima? Svi bi oni da ugase nas Celik ali nece im se ta zelja ispuniti sigurno.A ovo oko ne odigravanja utakmice u nedjelju mnogo je nejasnoca oko toga,sutra ce na pressu biti pojasnjeno i pojednici ce dobiti sutra nogu iz kluba akobogda 😉😉

redbull93
x 358
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 05 nov 2019, 16:31

Kao što je javnost već upoznata, sutra 06.11. u 14:00 će se održati press konferencija na kojoj će se turski investitor i vlasnik našeg kluba Aydin Olgun obratiti javnosti u vezi trenutnog stanja u našoj Svetinji. Ovim putem pozivamo sve članove grupe, simpatizere i sve one kojima Čelik nešto znači, da se u to vrijeme okupimo ispred istočne tribine stadiona Bilino Polje.

Robijaši će inzistirati da se na ovoj press konferenciji odgovori na naša davno postavljena pitanja koja su do sada bila ignorisana, te da se javnost konačno upozna s namjerama i ciljevima investitora. Do sada smo bezbroj puta pokazali našu iskrenu ljubav prema ovom klubu, časno i dostojanstveno se svakim danom borimo za njegovo bolje sutra i čistog obraza poručujemo da nikada nećemo prestati bez obzira u kakvim problemima se on nalazio! Dosta je bilo laži i bježanja od odgovornosti, dosta je bilo političkih igara, vrijeme je da se javno kaže ko su krivci za najveću sramotu koju je naš klub doživio kroz 74 godine postojanja. Neka svako nosi svoj teret.

Smatramo da ako investitor zaista ima iskrene namjere i planove da mu neće biti problem da javno imenuje i pokaže prstom u one koji ga sprjećavaju u tome, ako ima. Vrijeme je da se i zenička i šira javnost upozna koja su to imena koja su tužila klub, koje su tužbe ostale neizmirene i koliko ih se još može očekivati u budućnosti. Također, pozivamo nadležne institucije da konačno pokrenu istragu o dugogodišnjem kriminalu i da je krajnje vrijeme da neko za taj kriminal odgovara!

Pokažimo da naš Starac nije sam, pokažimo da u ovom gradu postoji velik broj ljudi koji voli ovaj klub. UG "Robijaši 1988 Zenica" će do zadnjeg svog člana, do zadnjeg otkucaja naših čeličnih srca, do zadnje kapi naše crno-crvene krvi boriti za ovaj klub i vrijeme je da svaki simpatizer kluba i svaki građanin Zenice stane iza jednog zajedničkog cilja, a to je opstanak i ozdravljenje Čelika, jer Zenica bez Čelika - nije Zenica!

Naš si ponos, naša srca tvoja su
Naš si ponos, i u dobru i u zlu
Naš si ponos, ponos svih Zeničana
Naš si ponos, Čelik živi u nama!

S poštovanjem,

UG "Robijaši 1988 Zenica"
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

jagamu
x 26
Kontakt:

Post Postao/la jagamu » 05 nov 2019, 16:36

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
05 nov 2019, 16:23
Ko su ovi sad,bulevarom cetri limuzine arapskih tablica proletise prema Lameli?(Sve cetri limuzine bijele boje).Prze ko autobanom,bez policijske pratnje.

Da nas nije Aydin udo Bin Salmanu :lol:
moSa likCe

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 05 nov 2019, 16:55

brasileiro8 je napisao/la:
04 nov 2019, 16:02
Celiku treba milion eura godisnje da bi igrao premijer ligu i servisirao sve obaveze kako reprogram ne bi dosao u pitanje. To je jedina egzaktna nauka u svemu ovome.

Postoji li neko ko ima snagu i volju preuzeti na sebe iznalazak tog milionceka eurica godisnje je glavno pitanje. U ovom trenutku sigurno ne postoji ali ovaj grad bi trebao upregnuti snage da ih pronadje ako ne zelimo ovisiti o nekom sumnjivom turcinu. Kojeg je po meni smijesno i napadati jer je on ovdje zato sto lokalna zajednica nije u stanju iznjedriti ljude koji mogu namaknuti tih milion eura godisnje i stati iza svog kluba.

Da li Ajdin vara nekoga ili neko vara Ajdina ili svi zajedno varaju nas? Vjerovatno je sve troje istina. Ali to su manje bitna pitanja jer jedino sto u vezi Ajdina mozemo napraviti jeste otjerati ga. Vaznije je pitanje kako prvo iznaci alternativu za tog Ajdina.

Ovo trenutno moramo nastaviti gurati sve dok traje taj reprogram koliko god nakaradan da je taj Ajdin dok ne pronadjemo neku bolju opciju. Fudu pritiskati i dati mu do znanja da se nece tako lako izvuci ako pomislja na opciju gasenja. Robijasi su tu uvijek na koje se moze racunati da povedu proteste i zatalasaju stvari. Ne znam sta je sa skupstinom i zasto se taj organ samougasio.

Najlakse je reci gasi ovakav klub, nek ispadne u zadnju ligu, itd., ali onda o cemu pricamo ovdje uopste. Ko zeli takvo nesto neka se odmah presalta na neki drugi klub i nema potrebe ni da se zanima za klub vise niti da ga prati. Neka bar onima koje zanima Celik kakav god da je ne pristaju na muku.
Koliko sam te razumio, ti si za opstanak Turcina, odnosno trpljenje ovog Turcina, sve radi tog reprograma. Ma Fudo puno i ne haje na taj nas pritisak, jer je cinjenica da je Celik na margini interesa Zenicana, tako da mu situacija bilo Celika ili ne , ne ugrozava njegovu predizbornu trku politicku reputaciju. Tako da sam skeptik oko Robijasa i organizovanja nekog veceg i masovnijieg eventualnog protesta, kao sto je bio slucaj borbe za npr. "jedan član jedan glas", to je bilo neko drugo vrijeme ili davno proslo vrijeme. Mnogi od te raje su u Njemackoj ili ne zele uopste da slusaju nista vezano oko NK Celik Zenica,

Ovo sto ti kazes najlakse je reci nek se ovakav klub ugasi, pa nek ide u najnizu ligu, ja se bojim da nemamo neke 3.opcije, postoje samo 2.opcije : Turcin ili stecaj. Pa eto i sam fudo se opro, kad je reko, ja sam im kaze predlagao stecaj ali oni hoce investitora. Ova opcija koju je iznio Valencia je odlicna, ali neostvariva, jer fudi ne pada na pamet da otjera Turke i da grad preuzme upravljanje klubom do pronalaska boljeg investitora. I sam fudo tu opciju negira. Na kraju krajeva, malo malo pa neko nesto potrazuje, evo ovaj blesavi Đugum npr. Na kraju krajeva, ako fudo mora pomoci Celiku, a ja mislim da ne mora, hajmo ga tuziti ? Na kraju krajeva, ako otjeramo Turke , pa nam i oni natovare svojih navodno ulozenih 6 miliona KM e onda nas pogotovo nema nigdje.

Ja da ti kazem posteno, nisam pametan vise sta bi bilo bolje za nas, stecaj ili otjerati Turke. Sa stecajem ides od nule(navodno, jer i dalje ne kontam ko bi vratio dugove tada bivseg kluba, od koga bi npr. Olgun trazio svojih 3 miliona eura i plus kamate. Ispalo bi - pojela maca :? ) i onda polagano se vracas ides u neku neizvjesnost i povratak u PL B i H bi bio bukvalno na duge i dugacke staze, a sa opstankom Turaka zagarantovano nam je dalje i gutanje gorkih knedli, te crne noci i burni dani, kao sto je to i do sada bilo, odnosno nastavak agonije, ali ipak tu bili negdje vrtili bi se oko opstanka i sredine tabele.

Evo trenutno jedna Zvijezda 09 je favorit na Bilinom Polju protiv nas, jer nemaju sta da izgube, lijepo igraju bez pritiska jer su davno od svih otpisani, a mnogima su u zadnje vrijeme nanijeli dosta problema. A nasi momci su sigurno izlozeni ogromnom pritisku, nije lako igrati, kad ne znas hoces li igrati ili neces igrati i kad ti se u klubu desavaju takve stvari
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 05 nov 2019, 17:05

zenickidokosti1 je napisao/la:
05 nov 2019, 16:20
Mi smo pobjedili SDA i izbacili smo SDA iz kluba dragi ljudi. Ovo sad sto se desava je iskljucivo zbog fude. Radila je sda sranja u svom mandatu i to ne treba zaboravit, ali fudo je onaj koji je unistio najzdraviju sportsku pricu ovog grada, da je uradio sto je obecao sad smo nogli imat zdrav klu
Fino je objasnio JohnSnow, sda je rak, a fudo prejaka kemoterapija koja je unistila kosti. Jest izbacena ali nikada ne treba zaboraviti da su oni doveli do ove situacije. NIKADA ! Na kraju krajeva, kako smo izbacili sda ako je tu zaim mujezonovic ??????'

Na kraju krajeva, mi trebamo gledati sta sad, moze li se ista Celiku pomoci, o tome mi trebamo pisati, a ne o tome ko je veci krivac fudo ili sda, gov.na i jedno i drugo.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

TofiTofita
x 26
Kontakt:

Post Postao/la TofiTofita » 05 nov 2019, 17:06

Pa evo , kao prvi korak sutra u 14.00 ispred istoka. Kada vide masu, a ne 100 standardnih vjerovatno će se nešto i pokrenuti.

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 05 nov 2019, 17:08

TofiTofita je napisao/la:
05 nov 2019, 17:06
Pa evo , kao prvi korak sutra u 14.00 ispred istoka. Kada vide masu, a ne 100 standardnih vjerovatno će se nešto i pokrenuti.
Ja bi doso, ali radim jbg

Convicts1988
x 164
Kontakt:

Post Postao/la Convicts1988 » 05 nov 2019, 17:09

TofiTofita je napisao/la:
05 nov 2019, 17:06
Bojim se da će opet oni "standardni" tu i doći :/ .. Ne očekujem više od 200- 300 ljudi. Nema, sve su sjebali i rastjerali ...
🍺⚽️

TofiTofita
x 26
Kontakt:

Post Postao/la TofiTofita » 05 nov 2019, 17:10

Radim i ja, ali cu pozvati one koji mogu na sve nacine. Mi koji smo sprijeceni samo to mozemo i uraditi. Jbg.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.