NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 04 dec 2019, 14:56

Ebo tim gdje je Jamak glavni igrac i klub sa 1-2 administrativna radnika i laznim investitorom. Nesto se mora desiti ove zime ili je sve gotovo nazalost.
Osim Pavlovica i mozda Blazevica, niko iz naseg tima ne moze pojacati niti jedan tim u borbi za titulu/Evropu vjerujte! Oni mogu samo prijetit nesto ne bil pronasli neki klub sa sigurnom platom ali to je sredina tabele top. Vrhovac je teski rizik. Puno vise sam ocekivao od njega. Ekipa mora imati boljeg stopera od njega da bih se on mozda tek onda uklopio i pokazao. Iskreno, samo za Pavlovica bih mi bilo zao da ode ukoliko postoji minimalna sansa za nekim pozitivnim promjenama u klubu. Ostalo bujrum nek se rascisti i idemo iz pocetka. Pitanje je ko zeli doci u Celik? Prosjecni igraci federalne lige ili neko ko je zakucan za klupu u premijerligi. :thumbdown:
Zadnja izmjena: KenoRob, dana/u 04 dec 2019, 15:06, ukupno mijenjano 1 put.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 04 dec 2019, 15:02

dinodino2019 je napisao/la:
04 dec 2019, 14:19
Mladost oslabljena citava zadnja linija nece igrati protiv nas valjda cemo pobjedit
Neznam sta bi ti rekao. Da imaju Čubaru u odbrani pa bi se ponadao.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 04 dec 2019, 15:13

KenoRob je napisao/la:
04 dec 2019, 14:56
Ebo tim gdje je Jamak glavni igrac i klub sa 1-2 administrativna radnika i laznim investitorom. Nesto se mora desiti ove zime ili je sve gotovo nazalost.
Sta se ima desiti. Pa druze bili smo ispali vec jednom. Doso Ajdin na presicz. Kaze necu ici nigdje iako smo nizi rang takmičenja. Znaci on je u nekoj semi gdje njemu nije tolko bitno preminger ili prva liga. Mozda mu cak i odgovara nizi rang ko ce znat. Ispadas 70% sto tbog dugova sto zbog licence, sto zbog rezultata. Onaj konj je siguran s asfaltom za nove cetri god a ima garant i drugih opcija u dzepu. Na drzavnim nivoima. Ako dode novi gradonacelnik a da nije iz reda sdavs. Dofu a pri tom ima muda mozda ato je ravno naucnoj fantastici e onda mozda se iskobeljamo za jedno pet seat god iz nizih liga. A ovako mrka kapa

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 04 dec 2019, 16:23

Evo na jednom portalu intervju bivseg igraca Sarajeva Halilovica govori kako su znale kasnit plate po 3 mjeseca a osvoje duplu,evo i sad dijele prvo mjesto i onda ovdje dodju svakakvi debili i pricaju o platama
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 04 dec 2019, 16:52

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
04 dec 2019, 08:48
almir2018 je napisao/la:
03 dec 2019, 17:00
Idemo Jovo na novo,sad cemo do 15 januara pisat ko ce nam biti trener i onda ce opet nekog dovesti kao sto vidim Turcina.Ali nek rade sta hoce.
P.S Sretno Slavisa uradio si koliko si mogao i sto je do tebe bilo.
Hahaha ja Duvnjak,svaka cast nasmijao si me danas mi je los dan i uspio si ga popraviti mi ga sa ovom izvalom 😂😂 A ovo ostalo sto si napisao necu komentarisati to je ipak tvoj nivo komunikacije i necu da se spustam na njega.Budi mi pozdravljen i sve najbolje u zivotu ti zelim.




Hajde klocu ucini nam uslugu jednu i odjavi se sa foruma majketi.
Ti si rekao da je ovo zadnja tekma Čelika na Bilinom Polju i da se gasimo a sad tu spominjes Turske trenere itd vidis koji si ti kloc **** te u stau a takvi kao Ti su i unistili Čelik pun ih je **** u gradu dodju palamude a kad dodju do funkcije samo petljaju i lazu i ciste sebi put do uspijeha a osjetim te na kilometar da si ljiga obicna i napusti ovaj grad i ovaj forum i pusti nas da se patimo kao sto se patimo vec 20 i kusur godina.
P.S. bacas mi na SDA Duvnjaka zutokljunca :urnebes:

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 04 dec 2019, 17:42

Convicts1988 je napisao/la:
03 dec 2019, 20:50
RugbyZe je napisao/la:
03 dec 2019, 20:19
BatistutA19 je napisao/la:
03 dec 2019, 19:23
Slavisa sretan ti put i hvala nije vala ni do tbe sve ...Ko ce bit sjedeci trener vidjet ce mo ..
Ma kavo gasenje patit ce mo se mi jos dugo i nervirat al sta je ovdje cilj ,ja imam osjecaj da je cilj gradu da odustane turcin i da grad preuzme klub opet il d ga pritisnu da vise ulaze..Ovako ne ide.Ja u gasenje stvarno ne vjerujem al mnogi to predvidjaju a vidjet ce mo sta ce bit.
CONWICTIS drug ma i ja bi tako volio u 2 il 3 ligu i sabrat se samnjit troskove i za 5 god se vratit al tako bi t mogo da si sad na nuli i polahko .Al ti i ako ispadnes u 2 ligu tebi ostaje sve isto stizat ce te tuzbe i sve moras izmirit il ce te opet suspendovat i ko ce tada vratit i dat 50 000 za Dedica ,150 000 za Slacinovica i jos slicnih igraca tenera.I sad smo non stop na ziceru il plati dug il nema igrat i plus dodaj godisnje za budjet redovno za igranje i izmirivanje obaveza i dodas navijace da ih nece ni bit skoro.To je nemoguca misija na taj nacin se odrzat u ovom stanju ..Il investitor il grad a ostalo ja ne vidim nista.
"Ce mo" (spoji bolan bar jednom ispravno napisi) sve kontam zezas nas, al' opet ko bi ovoliko vremena imao strpljenja ovako pisati?

Zivota ti bez uvrede kako si, ako si zavrsio osnovnu?
I ja baš hoću već par puta da mu ukažem na to " ce mo " al reko hajd sve kontam skontati će ...
I ovo " CONWICTIS" :yawn:
Sta ste se upalila na covjeka? Covjek tako godinama pise. Ovo je sad dobro, kako je nekad bilo. Nekad je cijeli post od 10ak redova piso u jednom dahu. Bez tacke, bez zareza. Vi ako ste upratili da covjek samo fula na "cu, ces, ce, cemo, cete, ce", onda se moze reci da se opismenio pravo. Ragbijas, za tebe mi nije ni cudo, novi si ovdje, al me Robijas cudi.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 04 dec 2019, 18:37

FLIX drug poz ti djesi ti ,ma pusti ove vise tu 2 mjeseca il novi profil i ne zanima me i nema sta odgovorit osim pametovat.Zato i jest puno pametnih za kompom a 100 ljudi na stadionu i samo neka rijesenja teoretska i vrte pricu koja ne pije vode ovdje. Fol ljudi odlaze zbog Celika u Evropu il odlaze zbog boljeg zivota zbog nakaradnog sistema u drzavi kojim vladaju lopovi a ne ide niko zbog Celika.Ko god ponudi rijesenje koji god sistem koji moze namaket milion takve mogu podrzat a ove suplje price sit sam toga.Ovaj nas samo drzi da se ne ugasimo i nista vise..Celik ce samo prezivit od novca a od ljubavi bgm nece jer nema 200 ljudi takvih u Zenici to se vidi na tribinama.Robijasima skidam kapu al ne mogu oni nista premalo ih je,bez velike mase nista a ta masa nazalost ne postoji sad za sad.
Da hoce jos ovo 1 kolo proc i makar bod uzet i da odmorim malo i od Celika i lige i cekat sta ce se desavat ,ovako ne moze a kako ce bit vidjet ce mo.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 04 dec 2019, 18:54

Flix, a zašto te čudi ? Pa ako čovjek nije pismen, kako da ga neko shvati ozbiljno i uopšte pročita što taj čovjek uopšte piše. To je sramota nad sramotama, da je čovjek u ovom vremenu nepismen. Isto onaj Cerimović, ja se zacrvenim kad naletim na neki njegov napisani post, još čovjek u godinama, ozbiljniji :stop: . Ništa zlonamjerno, vjeruj.

Samo se zna napisati malo robijaša, ovo ono, pa gdje ste na jugu ? Svako od sebe neka krene .. Ja nisam bio od bojkota na jugu u kopu ( sve istok ), al bio sam protiv Borca da dam svoj doprinos grupi. Samo se serre i pametuje, uradi nešto, TI ...
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 04 dec 2019, 19:52

Convicts1988 je napisao/la:
04 dec 2019, 18:54
Flix, a zašto te čudi ? Pa ako čovjek nije pismen, kako da ga neko shvati ozbiljno i uopšte pročita što taj čovjek uopšte piše. To je sramota nad sramotama, da je čovjek u ovom vremenu nepismen. Isto onaj Cerimović, ja se zacrvenim kad naletim na neki njegov napisani post, još čovjek u godinama, ozbiljniji :stop: . Ništa zlonamjerno, vjeruj.

Samo se zna napisati malo robijaša, ovo ono, pa gdje ste na jugu ? Svako od sebe neka krene .. Ja nisam bio od bojkota na jugu u kopu ( sve istok ), al bio sam protiv Borca da dam svoj doprinos grupi. Samo se serre i pametuje, uradi nešto, TI ...
Ma bolan pusti se pravopisa po forumu po fb ko da to bitno od toliko problema.Ja sam bio konkretno uvjek na jugu naravno sa Robijasima i iso sam na gostovanja kad sam mogo i gdje sam mogo.Cesto sam bio sa onim Mirzom Delijom sa Odmuta Tolom i tako tom ekipom a mozda i sa tobom ko ce znat. Ja imam onaj sal iz Barselone Celikov i sad na zidu i nisam ja fan Reala Mesija Ronalda i slicnih ko neki.Nisam ja novi neki Robijas.Ne mogu ja sa 40 godina skakat ko nekad al zalosno je za momke od 20 godina da nema 1000 u Zenici.To mene srce boli najvise sta njih zanima .Sto se tice Robije a ovima sto su tu kapa do poda..
Upravu si ti za pametovanje najvise se pametuje ,najvise se linkovi traze a najmanje na stadionu..Al ti ovdje napises nesto i nema sta se odgovorit gleda neko jel ce mo il cemo a bog zna kad je bio zadnji put na stadionu i samo kontriranja kako ovdje tako po fb i svi pametni.I jos gledam ja Celika i imam sezonsku ulaznicu.Pratim ja predugo Celik da bi meni neko nesto pametovo..Sve ja kontam sta i kako al ja sam realan i znam sta se moze sta ne moze u ovom momentu.Samo ovdje cim si realan neciji si il SDA il Fudin a nikad za SDA nisam glaso i jesam za Fudu onda i nikad vise..Poz ti i valjda bude bolje nekad

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 04 dec 2019, 20:22

Nek je Aydin u Makedoniji i prati Skupi a ko hebe Celik nek se pati...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 04 dec 2019, 20:34

🇹🇷🇹🇷💰💰
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 05 dec 2019, 18:41

SAOPŠTENJE ZA JAVNOST | Sindikat profesionalnih fudbalera u BiH

Predstavnici Sindikata profesionalnih fudbalera u Bosni i Hercegovini danas su posjetili Nogometni klub Čelik Zenica, gdje je održan sastanak s predstavnicima turskih investitora u pomenutom klubu.

Povod za sastanak jesu višemjesečna nagomilana, a dospjela potraživanja na ime ugovornih obaveza prema igračima. S obzirom na principe rada, SPFBiH nastojao je, na današnjem sastanku, pronaći rješenje za situaciju kako bi se vansudskom nagodbom otklonile potrebe za sudskim postupcima, te u miru i na prijateljski način završili slučajevi za veliki broj igrača, čija egzistencija je itekako ugrožena s obzirom na to da se pojedinim fudbalerima duguje i više od pet mjesečnih plata, a s druge strane za 2019-tu godinu nisu uplaćeni doprinosi, te oni nemaju mogućnost ovjeravanja zdravstvene legitimacije.

Sindikat profesionalnih fudbalera u BiH svjestan je opće platežne moći, te su NK Čelik Zenica ponuđeni prijedlozi sporazuma, koji uključuju mogućnost otplate dugovanja u razumnom periodu od tri kalendarska mjeseca, a za pojedine igrače čak i četiri. Naša želja je da klub ne smetano nastavi učešće u PLBiH, ukazano je na sve moguće sankcije za Klub u slučaju da se ovakav trend poslovanja zadrži i nadamo se da su odgovorna lica u Klubu u potpunosti svjesna trenutne situacije u kojoj se ovaj tradicionalni kolektiv nalazi. Do dogovora na sastanku nije došlo, s obzirom na to da predstavnici turskih investitora imaju drugačije poglede i planove, uz jasno dato obećanje da će sva dugovanja prema igračima biti izmirena do kraja tekuće kalendarske godine.

U slučaju da se dato obećanje ne ispuni pravni tim Sindikata profesionalnih fudbalera u BiH pokrenut će sudske postupke prema nadležnim tijelima NFSBiH kako bi osigurali prava i status igrača, a želimo napomenuti još jednom da je klubu jasno ponuđen višemjesečni model otplate, koji bi klubu dao priliku da odgodi hitnost plaćanja, napravi iskorak ka financijskoj stabilnosti, a koji nije naišao na odobravanje. SPFBiH kao medijator između odnosa između Klubova i igrača, kao legitimni predstavnik fudbalera, nema razumijevanje za takvu poslovnu odluku, međutim ne želimo ulazi u autonomnost odlučivanja Kluba, no bitno je istaći da je iznos dospjelih obaveza itekako ozbiljan i visok za bh. prilike.

Sindikat profesionalnih fudbalera u BiH poziva sve igrače Premijer lige BiH, 1. Lige FBiH, 1. Lige RS, trenere, igračice, te bh. igrače u inostranstvu da nam se obrate, kako bi dobili podršku u rješavanju svojih statusnih problema.

#SPFBiH #FIFPRO

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 05 dec 2019, 18:53

Hajde da vidimo i to hoce li izmiriti dugove igracima do nove godine,mada sam siguran da ce opet da slazu.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 05 dec 2019, 18:57

Koji su to giganti haha

Kako pisu radi se o velikim dugovima za nas fudbal i ljudi im ponudili na 3-4 mjeseca da rasporede i da plate, lakse je. Ovi nasi prkosni ne ne, ne treba nama to, mi cemo sve isplatiti do nove godine.

Ja cirkusa jbt
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 05 dec 2019, 19:07

Sve se radi kao sto je bilo prije dvije godine.Ocito i previse trebamo ovoj ligi pa da nebi bilo kao prije i da ne bude kasno jer ih nece moci spasiti pred sami kraj sezone pa su dobili upozorenje na vrijeme.
Valjda bude press do Nove godine samo koje vidjet cemo.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 05 dec 2019, 19:35

Ja vam kazem 🇹🇷💰 sve rjesava.
😎😎
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 05 dec 2019, 19:56

Ovo je kraj ljudi moji...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 05 dec 2019, 20:44

kinder_jaje je napisao/la:
05 dec 2019, 19:56
Ovo je kraj ljudi moji...
:thumbup:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

sipapitar
Postovi: 3
Pridružen/a: 16 jun 2019, 16:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sipapitar » 06 dec 2019, 00:09

novi trener dolazi na utakmicu protiv mladosti
malo iznenadjenje

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 06 dec 2019, 00:27

Znace se ubrzo. Vidjet ćemo ubrzo namjere investitora i to je bitno. Koji ce se potozi vuci. Ima se vremana za sve da se ispravi i pokaze ozbiljnost ali najbitnije je da pokaze namjere u vezi finansija. Nebih da iznosim svoje mialjenje jer nije relevantno.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.