NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

kondor11
Postovi: 102
Pridružen/a: 12 feb 2020, 12:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kondor11 » 26 apr 2020, 09:41

Smjesno da ne moze biti smjesnije turska varalica pokusava da se opere samo budala moze povjerovat da fol nije znao sta se radi polahko sad kad prikaze pozajmice nabrace oko 10 -ak miliona pozajmica

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 apr 2020, 09:45

kondor11 je napisao/la:
26 apr 2020, 09:41
Smjesno da ne moze biti smjesnije turska varalica pokusava da se opere samo budala moze povjerovat da fol nije znao sta se radi polahko sad kad prikaze pozajmice nabrace oko 10 -ak miliona pozajmica
On jest varalica to svak zna i ne moze se oprati nikad ali nismo znali kolika je ljubav Salcinovica prema Celiku 500k marki za 200 minuta igre i to u utakmicama koje zeli

kondor11
Postovi: 102
Pridružen/a: 12 feb 2020, 12:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kondor11 » 26 apr 2020, 09:50

samoposteno je napisao/la:
26 apr 2020, 09:45
kondor11 je napisao/la:
26 apr 2020, 09:41
Smjesno da ne moze biti smjesnije turska varalica pokusava da se opere samo budala moze povjerovat da fol nije znao sta se radi polahko sad kad prikaze pozajmice nabrace oko 10 -ak miliona pozajmica
On jest varalica to svak zna i ne moze se oprati nikad ali nismo znali kolika je ljubav Salcinovica prema Celiku 500k marki za 200 minuta igre i to u utakmicama koje zeli
To stoji ali ko je ga doveo pa produzavao ugovore nemoguce da aydin nije imao uvid na trosenje novca na mjesecnom nivou skontaj da si ti direktor pa da jedan mjesec imas enormna izdavanja pregledao bi svoja poslovanja ili bi se zapitao gdje ulazem novac a da nemam dobit uglavnom da Bog da im trebalo za lijeka ko god se ogrebao o celik para imali a nemali lijeka za svoju bolest

kondor11
Postovi: 102
Pridružen/a: 12 feb 2020, 12:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kondor11 » 26 apr 2020, 09:57

Mene samo cudi zasto turska varalica je cekala ovoliko dugo da pocne iznosit kriminal na vidjelo a smrad je znao da sve smrdi od samog pocetka od preuzimanja kluba na bijelom praznom papiru

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 apr 2020, 09:58

kondor11 je napisao/la:
26 apr 2020, 09:50
samoposteno je napisao/la:
26 apr 2020, 09:45
kondor11 je napisao/la:
26 apr 2020, 09:41
Smjesno da ne moze biti smjesnije turska varalica pokusava da se opere samo budala moze povjerovat da fol nije znao sta se radi polahko sad kad prikaze pozajmice nabrace oko 10 -ak miliona pozajmica
On jest varalica to svak zna i ne moze se oprati nikad ali nismo znali kolika je ljubav Salcinovica prema Celiku 500k marki za 200 minuta igre i to u utakmicama koje zeli
To stoji ali ko je ga doveo pa produzavao ugovore nemoguce da aydin nije imao uvid na trosenje novca na mjesecnom nivou skontaj da si ti direktor pa da jedan mjesec imas enormna izdavanja pregledao bi svoja poslovanja ili bi se zapitao gdje ulazem novac a da nemam dobit uglavnom da Bog da im trebalo za lijeka ko god se ogrebao o celik para imali a nemali lijeka za svoju bolest
Aydin je najveci krivac zato sto nije postavio ljude koji ce raditi u kotist kluba.....Ali Salcinovic evo 3 godine pametuje kako on voli klub evo mu sad prilika neka to dokaze neka potpise da mu klub nije duzan ono sto nije zaradio.....a takvih je mali milion......svi smo pljuvali Sabica a on je za Salcinovica mala maca poserem mu se u po brade veceras za iftar

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 apr 2020, 11:18

Mozes ti to Kurbegovicu bolje neka ti jarani slikaju ugovore pa objavi popisajte Olguna

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 26 apr 2020, 11:24

Kurbegoviću, baviš se nebitnim stvarima i igračima.
Istražuj ko je pokrao pare, dokumentaciju, kakvi su se to mafijaški ugovori pravili u talu s igračima pored jareče bradice.
Istražuj malo o advokatu Fenanovom, Mujezinoviću i ostaloj bagri. Mani se nebitnih igrača i njihovih karijera. Boli na qrac za Horiće, Salcinoviće, Dediće i ostale pakaše.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 26 apr 2020, 11:28

Gotovo je! Ispast u kantonalnu i polahko za 6-7 godina se dokopat premijer lige. Igrati s igracima koji žele da igraju iz cijele BiH.Nikako ZENICKU DJECU gurat u tim,to dekretom treba uvest! Svi su muzli Čelik i izmuzli su ga...FUDO TURČINE nastavak znaš..Aydine ti si Turčin svakako znaš šta ti je pušit.I dalje tvrdim i pri stavu sam da se jedan ZAHOD na sjevernoj tribini zove po imenu velike legende kluba ZAHOD FENANA SALČINOVIČA...Da se gostujuči navijači mogu rahat popiškit i po kakit po legendi😁😁😁 Ispast u kantonalnu ligu,i dat funkcije onom ko hoče da pošteno radi i igra,samo zabranit za sva vremena da ijedno zeničko dijete zaigra za Čelik u budučnosti..
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 apr 2020, 11:35

Neka napise koliko je Horic dobio para na ruke pa da vidimo da li ga treba zaliti sto nije dobio 4 plate koje su nasprem tih para mizerija.....u svemu ovome imaju pomoc sindikata koji je upoznat sa prevarama....i ne treba vise nikom isplatit ni marke pod cjenu da klub citav zivot provede u kantonalnoj ligi

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 26 apr 2020, 12:04

ZkaoZenica je napisao/la:
26 apr 2020, 08:39
Ako se ovi ugovori ne mogu proglasiti ništavnim onda je bolje ugasit klub pa nek im propadnu sve mogućnosti za opstrukciju kluba u budućnosti.Da je to neki talent za kojeg mozes ocekivat neku lovu od prodaje nego bradati prdonja ne može vise ni hodat. Ugasit klub i napravit spomen ploču sa svim grobarima kluba, novi klub osnovat kad bude klima za to i kad se nađe novi investitor koji neće dozvoliti uplitanje supaka, stranaka, vehabija, motikasa.
Zenica ima samo jednog svog pravog reprezenta, to je ovaj Čelik osnovan 1945. i jedina opcija za grad je spašavanje starca. Svaka druga opcija je ubleha da bi spasili svoje guzove i riješili se problema kako njima odgovara. Ako ljudi ikad prihvate opciju novog kluba onda zaslužujemo kolektivnu deratizaciju da nas se istrijebi k'o miševe.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

zona072
Postovi: 444
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 26 apr 2020, 12:19

zamorano je napisao/la:
26 apr 2020, 11:28
Gotovo je! Ispast u kantonalnu i polahko za 6-7 godina se dokopat premijer lige. Igrati s igracima koji žele da igraju iz cijele BiH.Nikako ZENICKU DJECU gurat u tim,to dekretom treba uvest! Svi su muzli Čelik i izmuzli su ga...FUDO TURČINE nastavak znaš..Aydine ti si Turčin svakako znaš šta ti je pušit.I dalje tvrdim i pri stavu sam da se jedan ZAHOD na sjevernoj tribini zove po imenu velike legende kluba ZAHOD FENANA SALČINOVIČA...Da se gostujuči navijači mogu rahat popiškit i po kakit po legendi😁😁😁 Ispast u kantonalnu ligu,i dat funkcije onom ko hoče da pošteno radi i igra,samo zabranit za sva vremena da ijedno zeničko dijete zaigra za Čelik u budučnosti..
:urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap:
Zadnja izmjena: zona072, dana/u 26 apr 2020, 12:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 apr 2020, 12:32

Valencia je napisao/la:
25 apr 2020, 20:14

Meni ovo nekako cudno izgleda, kao da je fotomontaza.

I golovi cudno izgledaju. :roll:

Mada, ne bih se iznenadio da je prava slika, za nas nema dna kakva smo stoka...
Drug zivis 150 metara od stadiona..vrlo lahko mozes provjeriti ako te zanima kao sto sam i ja provjerio i vec prije 15 dana napisao da je Alba otjerana sa stadiona rijecima mene ovaj stadion vise ne zanima. Ova slika je sinoc u 19 sati uslikana.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 apr 2020, 12:34

zamorano je napisao/la:
26 apr 2020, 11:28
FUDO TURČINE nastavak znaš..Aydine ti si Turčin svakako znaš šta ti je pušit
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
redbull93
Postovi: 14406
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 26 apr 2020, 12:36

slika

Idemo dalje za iste pare.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Golf2
Postovi: 124
Pridružen/a: 26 jun 2019, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Golf2 » 26 apr 2020, 12:46

Zavladao stokholmski sindrom i Zenicom, pa oni koji su godinama unazad pljuvali i svakakvim imenima nazivali Olguna, sada se solidarisu s njime. I pticama na grani je jasno na kakvom organizacionom nivou je bio klub posljednje 2-3 godine, sad zbog saopstenja od pola sata smo sve to zaboravili. Kada ga slusa, covjek bi rekao da se radi o nekom turskom siromahu koga su svi kroz zivot nasamarili, a ne kriminalcu kojem kada obicnom turcinu spomenes njegovo ime, dize kosa na glavi.

Taj isti Olgun je ljetos imao svoga racunovodju iz Turske da vodi evidenciju o svim troskovima, a sad odjednom nije imao uvid u poslovanje. Jos uz to kad se spomene koliko je nezavisnih revizora proslo kroz klub, to je tek prica za sebe. Sad zamislite jednog gazdu koji se na sve to pravi naivan da nije znao nista o troskovima. U njegovom mandatu je bilo slobodno mogu reci 20-tak tuzbi od igraca koje je on doveo, tri stranca su nas tuzili na Fifi, tako da iduci prelazni sigurno necemo moci dovoditi igrace. I niko se ne zapita kako to pored svih belaja i tuzbi nikada nije podvukao crtu da pogleda troskove? Nama je licencu prosle sezone u posljednjem trenutku platio momak iz Sarajeva i ostavio nas u ligi, jer ovaj nije imao pare da posalje.

Na primjeru Horica se najvise izdao i dokazao svoje ublehe. U tom trenutku neformalni direktor je bio ovaj Murat koji je bio iznad Efea u klubu. Kako to da mu Murat nije prenio kakav ugovor ima Horic i sta mu je ovjerio? Kada je Efe pregovarao s njim, Hora je trazio malo vecu cifru nego sto sad ima u ugovoru, a sam Olgun je rekao da ne moze dobiti toliko da mu se mora smanjiti ugovor jer ne vrijedi onoliko koliko je trazio. Covjek je 100% znao za svaki ugovor i morao je aminovati za cifru, a Efe se kasnije talio s igracima od te cifre koju je on odobrio. Godinama se balon puhao, pa sad svi krivi samo on nije, od nacelnika, Efeta, Fenana, Hore, Mahmuta, Zaima, Omica... niko ne valja, samo on ispao naivan.

Na ovom zadnjem sastanku kada je zovnuo Fenana, pravio se da ne zna za taj ugovor i da je potpisan na 3 godine iako su svi mediji trubili o tome pred polazak na pripreme. Potvrdjeno znam da mu je Fenan rekao ok, isplati mi ovo sto si mi dugovao prije novog ugovora, ovaj ugovor cemo pocijepati i nema nista od njega jer “nisi znao” i rijesili smo problem. Naravno da nije pristao na to jer nije imao novca, kao sto ga nema ni sad, zna da nece dobiti licencu i da ne moze platiti tuzbe i zato se povlaci...

Niko se nije zapitao sto su ljudi koji su dosli u klub, bili tu par mjeseci i otisli glavom bez obzira. Prljaca i Murat su posljednji primjeri...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4897
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 apr 2020, 12:47

Ma kakav novi Celik nije to moj klub,moj je klub ovaj koji pratim od svoje 4 godine kad me je otac na vratu unosio u stadion.Ja samo ne znam da li se mogu igrat nize lige sa ovim dugovima.Najmanji je problem ispast u nize lige al sta kad ti tada dodju naplate ko ce placat.
Ovo 530 000 za 3 godine da neko zaradi je smijesno jer nema tog igraca koji vredi ni blizu.Uvjek sam ja govorio ljubav igracima je samo novac a ne klub i kad neko pocne on sarajlija on voli Sarajevo il Zeljeznicar il nemoj ga u Celik daj zenicku djecu oni vole klub.
Kakav klub takav investitor a klub su ovi prethodni doveli do gasenja i ovo samo zavrsni udarac i sta ce bit dalje to samo dragi bog zna i ja bi ga ugasio i sto neko rece napravit spomenik klubu i sva imena grobara Celika a ovima marke ne bi dao nikom jer tesko da ce iko ikad odgovarat za kriminal u ovih prethoddnih 25 godina dok god je ovakva drzava.Cekam neka saopstenja zvanicna il od kluba il od grada konkretno sta dalje a ova prepucavanja mi bezveze jer nikom nista ne vjerujem jer niko ne valja.Najmanje je turcin kriv jer da mi zenicani smo volili klub svi i politika i navijaci i privrednici ne bi nam trebo nikakav investitor.

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 apr 2020, 12:51

Odmut suska li se sta ko bi mogao preuzeti Čelik?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
redbull93
Postovi: 14406
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 26 apr 2020, 12:53

@golf nije nista niko zaboravio i niko se ne solodarise sa njim, mani se te suplje price. Ako ces iskreno na njega mi je manje krivo, nego na ove domace izdajnike. Ne mogu da lajem sad, nije ni mjesto ni vrijeme.

Samo pr fude zvani saliven nam se usutio nesto :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la anonymousHD » 26 apr 2020, 13:01

Dok su ovakvi igraci u klubu i dok su ovakvi ljudi u upravi niko ne treba dati 1KM za ulaznicu. Fuj!

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lampard8 » 26 apr 2020, 13:27

Najzanimljivije mi je to kako su ova "zenička djeca" najglasnija u ovome svemu?
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.