NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 27 apr 2020, 16:46

To je jedino rješenje u ovome trenutku, ako želimo spašavati klub svi zajedno. Sve ostalo su zablude, mašta, nerealne želje i nove dubioze.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 27 apr 2020, 16:49

Moje su se tvrdnje i obistinile sto sam juce i pisao.
Sve sto je bilo na gradu je uredno placano i to u totalu a jedini koji nije svoje planove sto je rekao da ce placati izmirivao je Ajdin.
Sav plan je usmijeren od strane jedne negativne ka ovoj kako bi je nazvao pozitivnoj iz razloga u video je rekao da ga je Fudo zajebao da nije ispunio nista a sad kako stvari stoje crno na bijelom je da je Fudo svaki dogovor sto se tice placanja grada ispostovao i dogovora a da on nije placao poreznoj dugove da nije placao za igrace osiguranja itd stvari da je od grada prosle sedmice trazio 150 hiljada eura jer je htio da naguzi sve redom.
Sve ove koje je nabrojao da li su krivi to ce se vidjeti ali najveci krivac i lopov je on licno Ajdin Olgun i on je nabacio oko milion eura dodatnog duga na racun kluba jer nista nije gotovo uplacivano od novembra pa mozda cak i vise sto ce se naravno saznati ubrzo.

ETO VAM VAS TURCIN PA SAD OPET PRODAJTE KLUB NA PAPORU A4 FORMATA I RECITE DA VOLITE KLUB.
Samo budala moze pristati na davanje kluba na **** papiru a pola vas je ispalo budala jer da smo ga onaj dan u općini sasjekli u startu do ovoga nebi dosli.
Jer vi ste mu omogućili da paradira klubom i da radi sta hoce od njega da svakih dva mjeseca mijenja upravu trenere igrace itd.
E kao sto neko napisa juce SAD JE IZASLA NEPISMENOST GRADA U KRUPNOM KADRU ;)
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 27 apr 2020, 16:52

Slazem se Steelman, to je jedini nacin, da dobijemo "i jare i pare" za desetak godina. Ali isto tako znaci da bi se opet moralo raditi preko tudjih racuna, jer Celikovi racuni bi ostali blokirani.

Ma nije ni Turcin sam dosao...Eto cuo ima jedan klub, pa on dosao da opere pare preko njega. **** ga onaj koji ga je doveo pred Skupstinu. Nazalost, turcin je doveden kad je konacno oko Celika krenula pozitivna prica, i pokazalo se da nismo bili dorasli momentu i da smo bili jos zeleni za igrace koji su se godinama vrtili oko Celika i jos se vrte, cekajuci da bace i posljednju lopatu na mezar. Sjeme im se zatrlo, svima koji su bili na bilo kakvoj funkciji u Celiku od 1994-do danas.
Ma ne mogu vise ni pisati,muka mi je od svega.
Zadnja izmjena: phillies, dana/u 27 apr 2020, 16:59, ukupno mijenjano 1 put.

ZkaoZenica
Postovi: 133
Pridružen/a: 22 nov 2019, 15:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZkaoZenica » 27 apr 2020, 16:54

Iscenirano od strane odgovornih perfektno, može Netflix na njima pronaći inspiraciju za seriju rame uz rame sa Escobarom. U cijeloj priči imaš masu ljudi - građane koji vole Celik i frustrirani su stanjem u klubu, imaš klub rupu bez dna, imas odgovorne političare, grad i koga već koji kupuju vrijeme i smiruju usijane glave, i imaš krtice, igrače i drugi sitniš koji kopaju još dublje tu rupu bez dna. I sad Fudo i njegova ekipa konta sta to meni nedostaje u ovoj slagalici i sjeti se nedostaje mi egzekutor, veći igrač preko kojeg će se iscenirati kraj da eto bude ono narodski pokušali smo, htjeli smo najbolje, prevareni smo i mi. Normalno da na kraju prvo stradaju krtice i sitniš to su igrači, kojekakvi advokati..koji isto nisu čistih namjera ali su se prodali za to sitno i ne smeta njima sto će se pričati neko vrijeme tko je koliko obraz prodao. Bitno da se sačuvaju ovi veliki, Turčin koji pere lovu kroz nas klub, sve sto je i platio riješio je kešom kakav racun i ostavljanje tragova. Fudo će sad isto tako slijegat ramenima i reci eto nema druge moramo ugasit klub. Padali su i veći od nas pa se još uvijek dižu sa dna Leeds i sl. Rangers se vratio, Zilina svake god igra Europu ove godine proglasila bankrot. Nema nam druge nego reset kakva god to opcija bila, jedina glupost koju možemo sebi dozvolit jest ako nam se ovo sve ispočetka opet ponovi....

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 apr 2020, 17:00

Još jedna bitna stvar. Ponavljam, SDA je uništila klub, Fudo mu je uništio i zadnju šansu da se normalno iščupa, usro i šefa i stanicu. I reprogram je sad upitan. Stoga, Grad Zenica može predlagati stečaj ili neku mutnu opciju, ali od Čelikovaca i svih nas zavisi šta želimo. Ako ljudi prihvate opciju da klub ide ovom opcijom koju sam naveo u kantonalnu ligu. Opet, u tom slučaju institucija, Grad Zenica ne može dići ruke od kluba, jer su ga uništili i ljudi moraju zahtijevati da Grad nastavi reprogram, da otpiše dugove prema JP, a ne da samo stavi moratorij, da i dalje koristi besplatno stadion pa makar to bio i stadion na Kamberović polju jedan period, da ima određenu finansijsku pomoć pa makar koju je dosad imao. Ako je to 200.000 onda u redu, klub je tim sredstvima obezbijedio egzistenciju u kantonalnom takmičenju i ostalo je na rukovodstvu kluba da obezbijedi što više dodatnih sredstava kako bi klub vraćao dugove. U tom slučaju, klub može opstati.

Samo ponavljam, neko za takav projekat mora preuzeti odgovornost na sebe. Ako nema niko takav u Gradu onda ne zaslužujemo bolje. Moja teza je odavno da ne zaslužujemo bolje kad vidim kakvih sve gubara ima, ali poenta je da postoji šansa da se klub čupa ako ljudi koji kažu da vole Čelik imaju volju i spremnost za konkretna djela. Valjda neko ima... Za ovo ne treba biti šeik već samo ljudi sa iskrenom namjerom i poslovnim znanjima i sposobnostima. S druge strane, zajednica bi morala stati iza takve ekipe i odje.bat sve one koji bi se pokušali infiltrirati sa ciljem nekog kokošarluka.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 27 apr 2020, 17:02

@Odmut, sve je tačno što si napisao, samo da se tada nije dala prilika Turčinu, već bi sada igrali protiv Nemile jer smo tada bilo na dnu, a on je svima izgledao kao slamka spasa i ja ne osuđujem nikog što je tako glasao jer je bilo, kad je već sve propalo, hajde da vidimo šta će biti sa ovom bajkom, s tim što u ovoj bajci sretnog kraja nema. Bio je jedan kratak bljesak sa Arslanom, ostalo patnja, i meni je nekako olašanje što se ovo završilo, jbt kao da me neko mučio u logoru sve ovo vrijeme, takav sam osjećaj imao.

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 27 apr 2020, 17:03

@ZkaoZenica
Drug razlika izmedju njih i nas je da se oni mogu vratiti, mi nemamo tu mogucnost. Nama je stecaj i gasenje. Takva drzava, takvo pravno uredjenje.

@Steelman
Valjda ima neko....

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 apr 2020, 17:07

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
27 apr 2020, 16:49
Moje su se tvrdnje i obistinile sto sam juce i pisao.
Sve sto je bilo na gradu je uredno placano i to u totalu a jedini koji nije svoje planove sto je rekao da ce placati izmirivao je Ajdin.
Sav plan je usmijeren od strane jedne negativne ka ovoj kako bi je nazvao pozitivnoj iz razloga u video je rekao da ga je Fudo zajebao da nije ispunio nista a sad kako stvari stoje crno na bijelom je da je Fudo svaki dogovor sto se tice placanja grada ispostovao i dogovora a da on nije placao poreznoj dugove da nije placao za igrace osiguranja itd stvari da je od grada prosle sedmice trazio 150 hiljada eura jer je htio da naguzi sve redom.
Sve ove koje je nabrojao da li su krivi to ce se vidjeti ali najveci krivac i lopov je on licno Ajdin Olgun i on je nabacio oko milion eura dodatnog duga na racun kluba jer nista nije gotovo uplacivano od novembra pa mozda cak i vise sto ce se naravno saznati ubrzo.

ETO VAM VAS TURCIN PA SAD OPET PRODAJTE KLUB NA PAPORU A4 FORMATA I RECITE DA VOLITE KLUB.
Samo budala moze pristati na davanje kluba na **** papiru a pola vas je ispalo budala jer da smo ga onaj dan u općini sasjekli u startu do ovoga nebi dosli.
Jer vi ste mu omogućili da paradira klubom i da radi sta hoce od njega da svakih dva mjeseca mijenja upravu trenere igrace itd.
E kao sto neko napisa juce SAD JE IZASLA NEPISMENOST GRADA U KRUPNOM KADRU ;)
Fudo se od Ajdina ne može oprati, on je njegov produkt. On je opstruisao projekat članskog modela i uslovljavao, on je napravio lošu energiju oko kluba i na kraju doveo Turčina u čijoj upravi je sjedio i njegov savjetnik Armin Mujkić. Doveo je skupštinu do svršenog čina i instalirao tog Turčina. To neće vidjeti samo neko ko je Fudin poltron ili nema mozga. Kad se Fudo pere od Aydina je isto kad se Aydin pere od Effeta. Ne može to oprati hemijsko čišćenje. Usrali su dobru ideju i sad ljudi koji vole Čelik moraju shvatiti da ne smiju popušiti takvu ljakansku priču da on nije kriv. Ne treba konstantno nastaviti jesti go.vna lopatom. Treba jednom početi razmišljati mozgom. Sve je to ista banda koja je sistematski uništila klub!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 apr 2020, 17:13

Fudo ga doveo nek se pobrine sad oko novonastale situacije, popisho se bukvalno po NGG po meni jedna super ideja koja nije dobila pravu podrsku. Volio bih da im se Fudo iskreno al stvarno iskreno izvini, pokusat ih sabrat opet sve i saslusat pa ako treba i u federalku.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 27 apr 2020, 17:16

Ja ni u jednom trenutku nisam rekao da Fudo nije kriv ili da ga branim.Ja samo hocu reci da su ljudi na ovom forumu bar njih nekoliko cijelo vrijeme podrzavali i ajdina i ovaj projekat od pocetka a ja sam ispadao negativan jer sam govorio ko je Ajdin ko je Fudo ko je politika i sta se radi u klubu.
Kad sam prije osam mjeseci napisao da efe sve kuha u klubu i da dolazi Zaim u klub 90 posto foruma nije vjerovalo i nije vidjelo u tome problem.Ovdjd ljudi a pogotovo u gradu vide problem samo kad se desi jer niko ne zna ovo otvoriti prije problema.
Da su svi s ovog foruma bili protiv ulaska ljage u klub i fude i ajdina i Zaima i svih ostalih pa i do igraca fenana i horica petog desetog nebi dosli do ovoga.
Da su stali u zdrav projekat i pokazali muda onih 6000 ljudi sa protesta nebi dosli do ovoga.Nebi morao Tarik ajanovic napusti zemlju nebi Haris turkic imao problema u poslu od strane politickih i kriminalnih grupa nebi na jugu bili 50 momaka nego bi bilo 5000.
Ovo je prica samo ponavljanja i ponavljanja.Opet ce u vatru glavu staviti oni ljudi koji su je stavljali i u gradu i na skupstini i na tribini i u cijelom ovoj priči a drugi ce tacnije 90% njih ce dolaziti na gotovo i prditi na ovom forumu i govoriti moglo je ovako moglo je ovako mogao je onaj mogao je ovaj a najlakse se zavuci u rupu viriti iz nje i cekati da Macka ode.
Fuj grad fuj narod i nije ni čudo sto nam je 20 godina ovako.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 27 apr 2020, 17:20

SDA zapocela Fudo zavrsava gasenje kluba,Fudo je doveo Olguna i ne moze glumiti da nisam ja nista kriv,na toj skupstini je bilo ili prihvatit Turcina ili gasenje kluba tj dovedeni pred svrsen cin,nikog od tih ne treba kriviti na toj skupstini ko je digao ruku za ulazak Olguna.Ja ovdje ne vidim iskreno rjesenje igranje po nizim ligama tu nece za klubom biti briga nikoga od grada do navijaca neces moci mjesecno 10 hiljada sabrati da prezivljava klub,a imas blokirane racune i dalje opet moras preko fiktivnih nekih racuna poslovati.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 27 apr 2020, 17:26

almir2018 je napisao/la:
27 apr 2020, 17:20
SDA zapocela Fudo zavrsava gasenje kluba,Fudo je doveo Olguna i ne moze glumiti da nisam ja nista kriv,na toj skupstini je bilo ili prihvatit Turcina ili gasenje kluba tj dovedeni pred svrsen cin,nikog od tih ne treba kriviti na toj skupstini ko je digao ruku za ulazak Olguna.Ja ovdje ne vidim iskreno rjesenje igranje po nizim ligama tu nece za klubom biti briga nikoga od grada do navijaca neces moci mjesecno 10 hiljada sabrati da prezivljava klub,a imas blokirane racune i dalje opet moras preko fiktivnih nekih racuna poslovati.
Možeš ti pisati što hoćeš, ali ovo je jedina opcija,drugi izbor nemaš ako želimo da klub ostane da živi. Ti ni u ovom trenutku nemaš nikakvu pomoć grad a bgm ni navijača, jer su mnogi otjerani sa stadiona zbog lopovluka i nerada.
Imao bi publiku u kantonalnoj koja i sada dolazi na utakmice, one najzagriženije i "najbolesnije".
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 27 apr 2020, 17:31

Najjednostavnije rjesenje trenutno je uzeti izmiriti trenutne obaveze prema drzavi a sve ostalo anganzmanom nekog advokata osporiti tj. Uloziti zalbe i sve to preispitati. A sto se tice Olgun ovih pozajmicama ukoliko su isplaćivane u kesu sve se mogu osporiti ko sto Dzida osporava takve uplate igracima i opet ih naplaćuje preko sindikata i advokata... Nadam se da ce gradska uprava dati priliku da se ovo rjesi jer Kantonaln liga za nas bi znacia gasenje..

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 apr 2020, 17:31

Ako ljudi neće preuzeti odgovornost, ako ne znaju izvući pouku i neki novi postanu prelivode onda u prazno pričamo. Na ovom forumu ima kvalitetnih momaka koji se mogu više aktivirati. Ja kad vidim postove od Valencije znam da je materijal za borbu ili dosta vas, ali džaba ako nema spremnosti da se takvi ljudi u Zenici zabave klubom. Drugačije je kad klub vuče 100 kvalitetnih ljudi koji direktno doprinose i preko 1000 koji to indirektno rade, a drugačije kad gura šaka jada na 20 frontova. Sva poenta je doprinos pojedinca klubu i ono pitanje kako ja mogu doprinijeti, jer gubari se vode logikom šta ima tu za mene! Treba biti jači od takvih. Eto Robijaši su izdali saopštenje, valjda se ljudi ozbiljno zabave tim pitanjem, jer vjerujem da je i njima jasno da ako nema kluba ni grupa ne postoji!

Nešto će pokrenuti, pa svako ima priliku da se aktivira i pomogne im svojim kapacitetom. Svako od vas koji iskreno volite klub svojim kapacitetom i znanjima može napraviti razliku da napredak bude veći. Sve je stvar da li posmatrati ili se uključiti. Kod nas obično ljudi vole biti "evropski" posmatrači, ali shvatite da je klupska smrtovnica skoro objavljena. Ako Zenica voli Čelik, ako grad voli klub koliko se busa onda će valjda jednom to i kako treba pokazati. Nije poenta pojaviti se jednom na protestu i eto podrška, traži se konkretna podrška. Djelima. Mnogo puta je ovaj grad pao na sličnim testovima, ali ovaj put se to ne smije desiti ako želimo da klub i njegova tradicija i dalje postoje. 1945!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 27 apr 2020, 17:35

Steelman je napisao/la:
27 apr 2020, 17:31
Ako ljudi neće preuzeti odgovornost, ako ne znaju izvući pouku i neki novi postanu prelivode onda u prazno pričamo. Na ovom forumu ima kvalitetnih momaka koji se mogu više aktivirati. Ja kad vidim postove od Valencije znam da je materijal za borbu ili dosta vas, ali džaba ako nema spremnosti da se takvi ljudi u Zenici zabave klubom. Drugačije je kad klub vuče 100 kvalitetnih ljudi koji direktno doprinose i preko 1000 koji to indirektno rade, a drugačije kad gura šaka jada na 20 frontova. Sva poenta je doprinos pojedinca klubu i ono pitanje kako ja mogu doprinijeti, jer gubari se vode logikom šta ima tu za mene! Treba biti jači od takvih. Eto Robijaši su izdali saopštenje, valjda se ljudi ozbiljno zabave tim pitanjem, jer vjerujem da je i njima jasno da ako nema kluba ni grupa ne postoji!

Nešto će pokrenuti, pa svako ima priliku da se aktivira i pomogne im svojim kapacitetom. Svako od vas koji iskreno volite klub svojim kapacitetom i znanjima može napraviti razliku da napredak bude veći. Sve je stvar da li posmatrati ili se uključiti. Kod nas obično ljudi vole biti "evropski" posmatrači, ali shvatite da je klupska smrtovnica skoro objavljena. Ako Zenica voli Čelik, ako grad voli klub koliko se busa onda će valjda jednom to i kako treba pokazati. Nije poenta pojaviti se jednom na protestu i eto podrška, traži se konkretna podrška. Djelima. Mnogo puta je ovaj grad pao na sličnim testovima, ali ovaj put se to ne smije desiti ako želimo da klub i njegova tradicija i dalje postoje. 1945!
:clap: :clap: o tom ti ja govorim
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 27 apr 2020, 17:36

phillies je napisao/la:
27 apr 2020, 16:13

Ne zanosite se pricama da ce doci neki seik malo loood, pa isplatiti SVE dugove Celika i tako spasiti Starca. Za te milione sto bi platio dugove, moze sastaviti ekipu skoro da se bori za prvaka odmah. Eto nek to uradi u Zenici, kao sto je Sisoje uradio u Tuzli. Zatrazi Bilino Polje na koristenje, naravno plati ga...i eto Premier Lige na Bilinom Polju. Sve je isto samo Starca nema. kuknjava
Kod nas dugovi iskacu preko noci jer nema arhive, pa tako dodje neko iz 2008 i kaze dugujete mi 50 milja i moraju isplatiti jer to nista ne ide na sud na vjestacenje, nego u savez gdje oni sve odobravaju u korist igraca. Sad su izmuzli od turcina hejbet para na takav nacin.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 27 apr 2020, 17:47

Normalno, jer su igraci u talu sa onim koji im je potpisivao ugovore. I nema odgovornosti, jer Celik nikog dosad nije tuzio zbog stetnih ugovora, niti ce, jer nece Dzugum (ovdje ubacuj ime po zelji) sam sebe tuziti, mater **** svoju. Slijedeci koji dodje, zabavljen je svojim marifetlucima pa ga za Dzugumom boli ona stvar.

Upravni odbor i Skupstina, kao neko ko bi trebao nadgledati rad u klubu, totalno sterilni, zabavljeni u svoje lizanje prstiju, pa je to prolazilo k'o po loju.

Ma bolesna sredina i to je.

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 apr 2020, 19:36

Mene nebi iznenadilo da fuke sad izvuce novog investitora Aydin 2.0 i opet isto kao zadnji put ili ovo ili gasim klub na nama je da ne nasjednemo kao zadnji put i podrzimo to .Samo kad se sjetim skupstine i glasanja za investitora, Tarik bio protiv i sve sto su momci prije 3 godine rekli danas to gledamo. Izbori se blize i bice ovdje sad raznih obecanja, rendera itd
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 apr 2020, 20:00

Tuga,ne zna covjek sta bi piso i ja se slazem ovo sto Stelmaan pise da se tako odrzi klub al ti si sad u istoj poziciji pred dolazak Aydina bez marke u totalnom raspadu.Sta ako opet grad te pocne uslovljavat kaze ne damo ni ti 200 000 ako necete ovako il evo vam klub vodite ge sami.Mogul navijaci skupit taj novac i vodit klub ,ja mislim da ne mogu jer ko ce im dat koji sponzori koje firme kad su sve firme pa hajmo reci politicke..I opet se vrtimo oko politike u krug.Moze se tako samo rizikovat i krenit tim putem a da ces uspjet to samo dragi bog zna il cekat grad da preuzme il opet neki investitor a cisto sumjam da ce iko normalan doc u ovakvom okeuzenju il neki novi Celik al taj klub nece bit moj, to ne zanima .Eno i HIFA se oglasila nista od njih samo suplja tj cito Dino nas forum.
Neko spominje Glazgov ,pa Glazgov je stavio svoj stadion u hipoteku a Celik nema sta stavit pod hipoteku.Nek nama je dragi Allah na pomoci i nama i Celiku pa da izadje sve na dobro.Treba jos cekat ta zvanicna saopstenja grada i kluba sta dalje
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 27 apr 2020, 20:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
instinct
Postovi: 63
Pridružen/a: 25 jan 2014, 13:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la instinct » 27 apr 2020, 20:20

Aydin ode i mi vec ugasili klub.
Da li je moguce napraviti fond, koji bi finansirali navijaci, otvoren trajni nalog i sa nasih plata odvajaju se pare svaki mjesec? Te pare koristiti za buducnost Celika, tj taj novac koristiti za plate igracima, trenerima i dr.
Sto se tice proslost celika to ostaje gradu na reprogramu, a dugove igracima i ostala potrazivana rjesavati od trenutnih sponzorskih ugovora.
Sa Salcinovicem sjesti, popricati, predociti sve ugovore, traziti da se odrekne onoga sto i nije njegovo, ne da halali nego da skine haram sa sebe ukoliko mu je to uopste bitno. Moguce da je i dio toga zasluzio, ali to bi bio jednocifreni procenat od ovog trenutnog sto se spominje.
Uglavnom preko fonda ako je moguce da idu plate, onda ce se i znati koliko ko ima platu, tako da nece biti vise nekih lijevih ugovora.
I recimo sve ovo moguce, sve krenulo, i dalje to breme proslosti se vuce za nama, ne mozemo nikako proslost da pobijedimo, ali ovo trenutno sto imamo to dobro ide, eh tada ces barem moci reci da si gledao Celika, pa i ako potone ostaje u najboljem sjecanju.
Mislim da je problem najveci sto mi samo hocemo neku zenicku djecu, a uz dobru atmosferu, dobar skauting u drugim gradovima i po nizim ligama bi se mogao praviti jedan simpatican celik, mladim igracima bitno bi bilo da imaju redovna primanja svakog mjeseca, a uz fond i transparentnost to bi se moglo. Ovi stariji su pretezno zaradili dovoljno u svojim karijerama, njima ne igra ulogu hoce li im Celik dati platu sutra il cak i 10 plata, oni znaju da ce doci kad tada momenat kada mogu tuziti i dobiti svoje pare svakako.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.