NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%

Ukupno glasova: 77

Celicni
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 14 jun 2020, 14:27

Ko kaze da moraju ici celiku pare? Svi pricate bajke ko da se nas ovde pita,boli koga k.ita sta ba mi pricamo ovde.Cuj kaze mogu igrat al pod uslovim da celiku idu pare od prihoda hahaha kojeg od vas se pita realno il mene ? Ljudi manite se ulazenja u dubioze tolike,ako hocete onda da vas se pita onda pred opstinu i je.bite fudi mater i recite "budes li musiji dao da igra na bilinom a da celiku ne idu pare , je.bat cemo ti mater" A vako pricate suplje price i namacete teske teme koje nemaju veze sa klubom.

Sta vise pricate ? .Pa mi trenutno nemamo ljude koje vodi klub, fakticki imamo klub samo njegovo ime gdje se ponegdje cuje i sjecanja na stara vremena kako je nekad bilo sto se prica po gradu.Ljudi su umorni od celika,jer se jedni te isti ljudi vrte oko kluba i danas.Evo ti Brdarac...Ma kojis mi **** ti ? Jesi bio pruje u klubu,jesi...mrs ba...ma nemas pravo...odma pocet od njega.Vuk dlaku mjenja ali čud ne.

Robijasi isto imaju svoje predstavnike,ali nista kurc.om nisu mrdnili.Samo daj da se uradi ovo uradi ono,a mi cemo se oglasavat preko fb i jednom u godini pricat s fudom,proda im on u kabinetu pricu i izadju sa pricom isto sto je fudo reko, pozivaju i oni kao organe vlasti, pa da nam mozes uplacivat fudo pare, odma zine pakas na pare.Kome ? Sta ?Kako uplacivat ?.Kad u klubu se ne zna nista nit ima koga. Kolko ima robijasa,sigurno ih se uclanilo dosta. zasto ne uhvate bradarca ? Jesmo platili clanske? jesmo se uclanili ? Imaju predstavnike....i trazit skupstinu,vrijeme je.Pritisak nikakav nikad nisu vrsili.Konstantno se nikad nisu sastajali sa njim,da se vidi kad bi se moglo odrzati skupstina.Boli bradarca racku.Nije imao pametnija posla pa je dosao.A robijasi vole.toliko klub ali i kad im das pa evo hajde,**** ih ono.nemere se.

simpatizercelik
Kontakt:

Post Postao/la simpatizercelik » 14 jun 2020, 15:53

dinodino2019 je napisao/la:
14 jun 2020, 13:23
Mladost ce mozda igrat par utakmica, to treba da bude finansijska injrkcija klubu, kao i eventualno igranje drugih klubova, sli sav prihod mora ici Celiku
Druže kandiduj se za lokalne izbore oce godine, pa kad postaneš gradonačelnik i kad osoguraš većinu u gradskom vijeću upravljaj imovinom grada.

phillies
Kontakt:

Post Postao/la phillies » 14 jun 2020, 16:01

Izgleda zafalilo za seoskog puta, pa Fudo gleda kako da namakne :P

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 14 jun 2020, 16:51

Na kakvim ste vi drogama da mislite da će Čelik dobiti nešto od te love?

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 14 jun 2020, 17:09

Jedina stranka kojuntrebaju svi gledsti i podrzati je nk čelik kakva sda, fudo, sdp, to su sve smeca. Oslijepite se i udaljite se od **** politike stanimo svi uz kkub inace ce nam ga ugasit

Ellocco
Kontakt:

Post Postao/la Ellocco » 14 jun 2020, 17:10

JonSnow je napisao/la:
14 jun 2020, 16:51
Da ce dobiti ikakve love, mozda par hiljada kao i ostali kantonalci Zsk, Fortuna i Nemila

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 14 jun 2020, 18:31

Ellocco je napisao/la:
14 jun 2020, 17:10
JonSnow je napisao/la:
Da ce dobiti ikakve love, mozda par hiljada kao i ostali kantonalci Zsk, Fortuna i Nemila
Kako moze dobiti premijerligas jednako kao kantonalci?

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 14 jun 2020, 19:45

Ellocco je napisao/la:
14 jun 2020, 17:10
JonSnow je napisao/la:
Nisam se dobro izrazio.
Otkud vama da će Čelik dobiti lovu od iznajmljivanaj stadiona Mladosti ili bilo kome drugom?

bambus
Kontakt:

Post Postao/la bambus » 14 jun 2020, 20:47

Celicni je napisao/la:
14 jun 2020, 14:27
Robijasi isto imaju svoje predstavnike,ali nista kurc.om nisu mrdnili.Samo daj da se uradi ovo uradi ono,a mi cemo se oglasavat preko fb i jednom u godini pricat s fudom,proda im on u kabinetu pricu i izadju sa pricom isto sto je fudo reko, pozivaju i oni kao organe vlasti, pa da nam mozes uplacivat fudo pare, odma zine pakas na pare.Kome ? Sta ?Kako uplacivat ?.Kad u klubu se ne zna nista nit ima koga. Kolko ima robijasa,sigurno ih se uclanilo dosta. zasto ne uhvate bradarca ? Jesmo platili clanske? jesmo se uclanili ? Imaju predstavnike....i trazit skupstinu,vrijeme je.Pritisak nikakav nikad nisu vrsili.Konstantno se nikad nisu sastajali sa njim,da se vidi kad bi se moglo odrzati skupstina.Boli bradarca racku.Nije imao pametnija posla pa je dosao.A robijasi vole.toliko klub ali i kad im das pa evo hajde,**** ih ono.nemere se.
Jel ovo sto pises nagadjas ili znas iz prve ruke ? I fazon je sto prije organizovati skupstinu i sta ona ? Imal neko kakav prijedlog ? Ko ? Sta ? Kako ? Niko nista,pa da,svi hoce na gotovo,jer su i navikli stoka retardirana zenicka,ljubomora i zavist ubija u pojam a u inat takvima prica se gura dalje.Svaki dan,ista borba,novi izazovi sa jos vecom ljubavlju prema Celikom.Uostalom organizaciju rodjendana kluba ce napraviti Robijasi a poruka je jasna : CELIK ZENICA 1945 I NISTA DRUGO !!! A to sto se ne pise ,znaci da se radi punom parom i da vas jede sto ne znate sljedece korake Robijasa,pijuni jedni napaceni,koji guzice dajete za sendvic i sok,olosi jedni..Robijasi su u ovo mjesec dana uradili vise vec bilo ko u zadnjih nekoliko godina,ukljucujuci i inspekcije i sipe i sve ostalo..Ko zeli pomoci,javit ce se ko ne zeli izmisljat ce po forumu price...levatino
!

sehic96
Kontakt:

Post Postao/la sehic96 » 14 jun 2020, 22:18

bambus je napisao/la:
14 jun 2020, 20:47
Celicni je napisao/la:
Jel ovo sto pises nagadjas ili znas iz prve ruke ? I fazon je sto prije organizovati skupstinu i sta ona ? Imal neko kakav prijedlog ? Ko ? Sta ? Kako ? Niko nista,pa da,svi hoce na gotovo,jer su i navikli stoka retardirana zenicka,ljubomora i zavist ubija u pojam a u inat takvima prica se gura dalje.Svaki dan,ista borba,novi izazovi sa jos vecom ljubavlju prema Celikom.Uostalom organizaciju rodjendana kluba ce napraviti Robijasi a poruka je jasna : CELIK ZENICA 1945 I NISTA DRUGO !!! A to sto se ne pise ,znaci da se radi punom parom i da vas jede sto ne znate sljedece korake Robijasa,pijuni jedni napaceni,koji guzice dajete za sendvic i sok,olosi jedni..Robijasi su u ovo mjesec dana uradili vise vec bilo ko u zadnjih nekoliko godina,ukljucujuci i inspekcije i sipe i sve ostalo..Ko zeli pomoci,javit ce se ko ne zeli izmisljat ce po forumu price...levatino
Al ga izbambusa, alal ti vjera.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

flash84
Kontakt:

Post Postao/la flash84 » 15 jun 2020, 08:24

Celicni je napisao/la:
Ko kaze da moraju ici celiku pare? Svi pricate bajke ko da se nas ovde pita,boli koga k.ita sta ba mi pricamo ovde.Cuj kaze mogu igrat al pod uslovim da celiku idu pare od prihoda hahaha kojeg od vas se pita realno il mene ? Ljudi manite se ulazenja u dubioze tolike,ako hocete onda da vas se pita onda pred opstinu i je.bite fudi mater i recite "budes li musiji dao da igra na bilinom a da celiku ne idu pare , je.bat cemo ti mater" A vako pricate suplje price i namacete teske teme koje nemaju veze sa klubom.

Sta vise pricate ? .Pa mi trenutno nemamo ljude koje vodi klub, fakticki imamo klub samo njegovo ime gdje se ponegdje cuje i sjecanja na stara vremena kako je nekad bilo sto se prica po gradu.Ljudi su umorni od celika,jer se jedni te isti ljudi vrte oko kluba i danas.Evo ti Brdarac...Ma kojis mi **** ti ? Jesi bio pruje u klubu,jesi...mrs ba...ma nemas pravo...odma pocet od njega.Vuk dlaku mjenja ali čud ne.

Nije niko rekao da će ic pare Čeliku ali ne treba zatvarati opciju da neko igra na Bilinom, ukoliko klub može da ima koristi. To što ti pišeš da se ništa ne radi nije tačno. Momci itekako rade svaki dan i uskoro će se više znati i tome.

Biće skupština pa dodji i budi konstruktivan a ne samo da bezveze pišeš na osnovu poluinformacija.

samocelik
Kontakt:

Post Postao/la samocelik » 15 jun 2020, 09:16

Jel i dalje otvorteno učlanjenje u klub ili ?
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Bronson
Kontakt:

Post Postao/la Bronson » 15 jun 2020, 11:52

samocelik je napisao/la:
15 jun 2020, 09:16
Jel i dalje otvorteno učlanjenje u klub ili ?
Jeste
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 15 jun 2020, 12:55

Skupština se mora odrzati do kraja mjeseca i izabrati nove ljude koji ce voditi klub

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 15 jun 2020, 13:37

instinct je napisao/la:
14 jun 2020, 09:50
Kakva fuzija, odmah uletimo u neke fantazije. Covjek hoce da napravi pritisak na kakanj da mu da reflektore, ima alternativu ako nece. Sto bi mladost usla u neku fuziju?
A ukoliko ima nekih takvih planova 100% protiv.
Ovdje je neko rekao FUZIJA i odmah su počeli komentari kao da se na tome radi.
Niti je Mladost Mušijina, niti je Čelik Fudin, pa da oni odlučuju o nekakvoj fuziji. I Mladost i Čelik su UG, a samim tim vlasništvo svih nas, a ne pojedinaca. Također, kompletno zemljište sa nekretninama je upisano 1/1 na ime FK Mladost, a ne na ime pojedinca.

Što se nas tiće, svi vrlo dobro znaju, a sami tim i Mušija, da bi stadion preokrenuli naopačke, tako da nebi ostao kamen na kamenu od stadiona mladosti, u slučaju nekakvog pokušaja fuzije s bilo kim. U stvari, ne bi dirali stadion, ali bi on glat bio razriješen sa dužnosti predsjednika kluba.
FK Mladost je naša, naši oćevi su je osnovali i mi nećemo dozvoliti bilo kome njeno uništavanje zarad ličnih interesa.
Predali smo mu klub na vođenje sa 0,00 KM na računu, več 6-tu godinu čovjek radi u interesu kluba i navijača, a kada i ako bude odlazio, očekujemo isti iznos, ni više ni manje na računu kluba. Igrali smo i nebi nam bio problem igrati opet Kantonalnu, ali Mladost će ostati Mladost i tu je kraj priće.

Ispravno si gore napisao da Mušija pravi pritisak na Kakanj vezano za reflektore, a do tada alternativa je nama najbliži stadion koji zadovoljava kriterije i normalno da je logičnije da igramo u Zenici nego u Sarajevu. Ovo lajanje kakanjcima mater u prethodnim postovima, koje je nićim izazvano, je nadam se odraz kulture, ineligencije i odgoja tih pojedinaca.
Pozdrav za Robijaše i nadam se da ćete naći najbolje rješenje za prevazilaženje trenutne situacije, ustvari siguran sam.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

simpatizercelik
Kontakt:

Post Postao/la simpatizercelik » 15 jun 2020, 14:32

Čuo sam neke priče za Red Bull. Zna li iko išta o tome. Navodno velike pare bi uložili do 15 miliona

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 15 jun 2020, 14:36

simpatizercelik je napisao/la:
15 jun 2020, 14:32
Čuo sam neke priče za Red Bull. Zna li iko išta o tome. Navodno velike pare bi uložili do 15 miliona
To sam ja obecao jos davno, al kad dobijem euro jackpot :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 15 jun 2020, 14:44

simpatizercelik je napisao/la:
15 jun 2020, 14:32
Nova bomba

HarisZe
Kontakt:

Post Postao/la HarisZe » 15 jun 2020, 15:09

Dao bog da ZIM hoce sponzorisat lako ce mo mi za redbull
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 15 jun 2020, 15:16

Onda i ime mijenjamo u RedBull Čelik ili skraceno RB Čelik, a umjesto ljiljana na grbu stavit cemo onog vola njihovog.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.