NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha,insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%

Ukupno glasova: 77

DeeWa
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 13 avg 2020, 08:44

Vjerovatno su momci imalo i velik pritisak sto ih gleda dosta ljudi sa strane a fortuna se naložila zbog toga jer su smatrani autsajderom pa je to više njima pomoglo nego nama.

Razapeti ljude ne treba, ali isto tako necemo sad ni za svaki naredni los rezultat reci dobro hajd nijento najvažnije. Pa ako nije onda najbolje da ne igramo?

Sve je to okej, na dnu smo, ali ovaj rezultat i dalje nije smio da se desi. Ako je istina da celik ima igrace da se proseta ligom zmireci kako su svi ovdje hvalospjevima pisali, onda nam se ovakve situacije ne smiju desavati.

Opet kazem, nisam za to da se razapinje bilo ko, ali nisam ni za to da se kaze momcima jbg nema veze. Ima veze, Celik je svetinja i treba da svaki taj klinac zna ciji dres nosi i da se bori za njega. A ako ima boljih, valjda barem Celik moze pokupiti ono sto valja po zenici.

Ako ni to ne mozemo onda smo stvarno dotakli svako moguce dno.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 13 avg 2020, 08:47

Najgore kada pametuju oni koji nemaju pojma šta je kantonalna liga kakvi tu igraci igraju i kakvo je tu sudjenje. Bez tri iskusna igraca, te još par ovih što su igrali u nižim rangovima, naravno uz ove mlađe možemo nešto uraditi. Ko kaže da ce sep rosetat ligom taj nema pojma o nogometu, bas da vidim kako ces pobjediti u Novom Seheru, Nemili, Makljenovcu. Kada se oporave Duraković i Muslić, uz Šehića i još dva-tri iskusniaj igrača to će biti druga priča na terenu. I jučer smo dominirali na terenu imali bezbroj šansi, lopta nije htjela u gol, prva je utakmica, plastika....

Mnogo bitnije je šta ce se desiti 20.avgusta jer klub nema ni Upravnog odbora, prepusten je sam sebi.

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 13 avg 2020, 09:13

Sta je odlucio Salcinovic ili ceka odluku gradskog vijeca da vidi koliko ce para dobit Celik pa ce se onda izjasnit

noke21
Kontakt:

Post Postao/la noke21 » 13 avg 2020, 09:30

Ljudi smijemo imati razlicita misljanja. Meni je jucer rezultat nebitan bio, dok mi je stari poludio i psovao sve redom. Sad se ja i on trebamo raspravljati svadjati sto to gledamo drugacije.

Uravni odbor je napustio i nije im fer. Ako su vec prihvatili izazov trebali su sacekati sjednicu i donjeti odluku poslije nje. Znam da su dali ultimatum, ali taj ultimatum je bio malo nerealan. Klub je u velikim problemima i neznam da li mi navijaci to sami mozemo izgurati bez podrske Grada.

Toliko sam mrzio taj SDA, ali sve vise pocinjem vjerovati da su nam oni jedini spas. Jednostavno nevidim nikakvo druge rjesenje :(
Jucer je Nezir Pivic potvrdio svoju kandidaturu i jedan od prioriteta je navodno Celik.

NickzeDoStizeko
Kontakt:

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 13 avg 2020, 09:36

noke21 je napisao/la:
13 avg 2020, 09:30
Ljudi smijemo imati razlicita misljanja. Meni je jucer rezultat nebitan bio, dok mi je stari poludio i psovao sve redom. Sad se ja i on trebamo raspravljati svadjati sto to gledamo drugacije.

Uravni odbor je napustio i nije im fer. Ako su vec prihvatili izazov trebali su sacekati sjednicu i donjeti odluku poslije nje. Znam da su dali ultimatum, ali taj ultimatum je bio malo nerealan. Klub je u velikim problemima i neznam da li mi navijaci to sami mozemo izgurati bez podrske Grada.

Toliko sam mrzio taj SDA, ali sve vise pocinjem vjerovati da su nam oni jedini spas. Jednostavno nevidim nikakvo druge rjesenje :(
Jucer je Nezir Pivic potvrdio svoju kandidaturu i jedan od prioriteta je navodno Celik.
vodi ih kuci,dosta vise o politici

jucer smo svjedocili koliko nam je skola nogometa losa godinama

PonosniSmogovci
Kontakt:

Post Postao/la PonosniSmogovci » 13 avg 2020, 10:00

Imamo najgori mentalitet na svijetu. Samo ludom i glupom čovjeku je rezultat u ovo vrijeme bitan pogotovo ako se uzme u obzir šta se sve dešavalo zadnjih par dana. Odmah bi sad potpisao da završimo zadnji u kantonu da gola ne damo ali da na kraju imamo odblokiran račun i da klub nakon 25 godina posluje legalno i u plusu pa bar 10 feninga. Momcima svaka čast! Svaki od njih je imao priliku da ode u bilo koji drugi klub, zdraviju sredinu ali odlučili su ostat u najgore doba vjerni Čeliku. Jučer po prvi put si imao ekipu koja je srcem igrala i koji su dali 110% sebe. Nije išlo isfulali su se sljedeći put će pogoditi proulano. Razlika u klasi i znanju je ogromna.

Umjesto da pišete i kritikujete ono radovanje fortuninih kao da su najveće dušmane pobjedili. Fuj, dno dna. Ali neka mala je ovo čaršija :)

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 13 avg 2020, 10:17

Najposjecenija utakmica u Evropi zadnjih mjesec dana :kafa:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

zona072
Kontakt:

Post Postao/la zona072 » 13 avg 2020, 10:22

Slažem se, pogotovo mentalitet većine spasioca kluba. Neko vam kaže da je bolje pobjediti a ne izgubiti i taj automatski postaje poluretardiran, lud, glup, krivog mentaliteta i načina razmišljanja, politički sudionik u spinovanju, bot, dušman kluba, pripadnik stranke.

PonosniSmogovci
Kontakt:

Post Postao/la PonosniSmogovci » 13 avg 2020, 10:55

Pa normalno da je bolje pobjediti, misliš da je nama svejedno izgubiti od **** Fortune?! Samo mi je nejasno i glupo da nakon prve utakmice u vrhuncu borbe osuđuju se momci i kritikuje poraz kada imamo milijardu bitnijih stvari trenutno.

Naša najbitnija utakmica je 20.08. i tu utakmicu ne smijemo izgubit.

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 13 avg 2020, 11:32

zona072 je napisao/la:
13 avg 2020, 10:22
Slažem se, pogotovo mentalitet većine spasioca kluba. Neko vam kaže da je bolje pobjediti a ne izgubiti i taj automatski postaje poluretardiran, lud, glup, krivog mentaliteta i načina razmišljanja, politički sudionik u spinovanju, bot, dušman kluba, pripadnik stranke.
Pravis se pametan i to je problem. Isto da si rekao "bolje raditi za 1500, a ne za 500". Cuj napise lik "bolje pobjedit" kao eto svi ostali ovdje vole sto je Celik ispao.
Celik!3,2,2.

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 13 avg 2020, 11:39

Ko sad vodi klub kako je UO dao ostavku, ne kontam, kako obezbjediti funkcionisanje kluba i troškove, ovi omladinci igraju utakmice, kako ce se platiti prijevoz i ostale stvari. Mora se nešto rijesiti jednom za sva vremena

Kaligulinotac
Kontakt:

Post Postao/la Kaligulinotac » 13 avg 2020, 12:01

Zašto da se kritikuje radovanje Fortune. Momci su časno pobijedili. U svakom zenickom klubu se nalazi 50% igraca koji u proslosti pokusali igrati u celiku, ali nije bilo mjesta od babinih sinova.
PonosniSmogovci je napisao/la:
13 avg 2020, 10:00
Imamo najgori mentalitet na svijetu. Samo ludom i glupom čovjeku je rezultat u ovo vrijeme bitan pogotovo ako se uzme u obzir šta se sve dešavalo zadnjih par dana. Odmah bi sad potpisao da završimo zadnji u kantonu da gola ne damo ali da na kraju imamo odblokiran račun i da klub nakon 25 godina posluje legalno i u plusu pa bar 10 feninga. Momcima svaka čast! Svaki od njih je imao priliku da ode u bilo koji drugi klub, zdraviju sredinu ali odlučili su ostat u najgore doba vjerni Čeliku. Jučer po prvi put si imao ekipu koja je srcem igrala i koji su dali 110% sebe. Nije išlo isfulali su se sljedeći put će pogoditi proulano. Razlika u klasi i znanju je ogromna.

Umjesto da pišete i kritikujete ono radovanje fortuninih kao da su najveće dušmane pobjedili. Fuj, dno dna. Ali neka mala je ovo čaršija :)

Zmaj88
Kontakt:

Post Postao/la Zmaj88 » 13 avg 2020, 12:31

A niko ne pise kako je policija pisala kazne svima koji su se parkirali na neobiljezeno mjesto, kod sopinga. Mouda po prvi put od kako je isti napravljen, da su citav parking oko sopinga obisli

KocevskiGaleb
Kontakt:

Post Postao/la KocevskiGaleb » 13 avg 2020, 12:37

Kaligulinotac je napisao/la:
13 avg 2020, 12:01
Zašto da se kritikuje radovanje Fortune. Momci su časno pobijedili. U svakom zenickom klubu se nalazi 50% igraca koji u proslosti pokusali igrati u celiku, ali nije bilo mjesta od babinih sinova.
PonosniSmogovci je napisao/la:
13 avg 2020, 10:00

I treba se radovati na štetu Čelika zbog toga što su odbijenu nekada u prošlosti, ne opravdavajući razloge? Zenički uličari su najgora autodestruktivna klapa ljudi što postoji. Mrš ko god piše fatalistički kontra kluba. To je isto kao kada te zaboli zub, a ti uzmeš pištolj i prijetiš da ćeš se roknut.

Robijašima poljubiti ruke i stati uz njih. Znam da sam narednih par utakmica u Bosni i ako treba ići ću u Šeher da pratim, ne interesuje me izolacija. To su vjerovatno stadioni bez visoke ograde i može se posmatrati svakako. Vrijeme je da se mi 30+ vratimo u kop i podržimo Čelik sa ovim momcima koji gube živce svaki dan.

nickiZe88
Kontakt:

Post Postao/la nickiZe88 » 13 avg 2020, 12:44

noke21 je napisao/la:
13 avg 2020, 09:30

Mene nije dotaklo toliko sto smo izgubili jer realno nista ne ocekujem. Samo me boli sto nam se svi smiju, pa dokle cemo se brukati Boga mu... Otac mi je davno prestao ici, onaj koji me navukao na ovu drogu zvana Čelik. Ne ide od 2009. godine, jucer kad je procitao da smo ispalli od Fortune, covjek se odvalio smijat, nece da ima nista vise s Celikom. Dosta takvih primjera ima u zadnjih 10tak godina

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 13 avg 2020, 13:05

Zmaj88 je napisao/la:
13 avg 2020, 12:31
A niko ne pise kako je policija pisala kazne svima koji su se parkirali na neobiljezeno mjesto, kod sopinga. Mouda po prvi put od kako je isti napravljen, da su citav parking oko sopinga obisli
Kakve to ima veze sa Čelikom i utakmicom, nek pisu kazne tako treba uvijek, ovo je ionako divlji grad postao radi ko sta hoce

phillies
Kontakt:

Post Postao/la phillies » 13 avg 2020, 13:12

Covjek govori kako "treniraju strogocu" kad im je qrcu cejf. U zadnje vrijeme x-puta sam se osjecao k'o Bojan Krizaj kad izlazim sa parkinga. Pa je-balo sebe, to ostavlja auto ispod nadvoznjaka (valjda sto je hlad), kao i onim dijelom gdje je dvosmjerna (uredno na po' ceste, bar da je sva cetiri upalio). I nigdje drota.

tale07
Kontakt:

Post Postao/la tale07 » 13 avg 2020, 13:38

Koga poraz odvaja od Celika pa makar to bilo i od "najamaterijskog" kluba, nek ide navijat, ima arena/Sportklub pa izvoli biraj.

Ja bi razumio ovakve komentare, da je ovo sljedeća sezona, gdje su posložene stvari oko opstajanja kluba, dugova itd.
Pa neko kuka sto smo ispali, al u ovom momentu kukati gdje ti je dan od 50h kratak da bi stigao sve borbe za finansije dugove prevare od grada i sl.stvarno ne razumijem.

BatistutA19
Kontakt:

Post Postao/la BatistutA19 » 13 avg 2020, 13:42

rishovski je napisao/la:
13 avg 2020, 03:26
Ja samo ne znam odakle pojedincima da neki drugi klub moze uci na mjesto Celika u neku tamo federalnu ligu... Pa u ovoj ligi koji god klub osim Celika da zavrsi prvi dobro ce razmislit da li zeli u visi rang... To je odmah skuplje,trebas igracima dati kakve takve plate mjesecno,vise utakmica,veci troskovi... Tako je i Rudar usao i zakuco sebi eksere u mrtvacki sanduk...
Problem je sto tamo neki klub moze grad gurat umjesto Celika a Celika zapostavit zato i treba i reorganizacija i lagano naprijed i da se zna ko je gazda u gradu i po imenu klubu i po navijacima.Sve treba i reorganizacija i ic naprijed i sto veci pritisak na grad.
Svaki klub moze doc do PL ako ga grad podrzi al samo sto nijedan klub ne bi imo navijace ,pokusala je i Zenica i Djerzelez pa su nestali i bio neki plan sa Rudarom.Puno je dusamana oko kluba ..Mi u kantonu ne mijemo ostat moras odskakat od ovih klubova i odvajat se a vjerujem da ce tako to bit ..
Odakle ti na naosj tem ti navijas za Velez

zona072
Kontakt:

Post Postao/la zona072 » 13 avg 2020, 13:48

tale07 je napisao/la:
13 avg 2020, 13:38
Koga poraz odvaja od Celika pa makar to bilo i od "najamaterijskog" kluba, nek ide navijat, ima arena/Sportklub pa izvoli biraj.

Ja bi razumio ovakve komentare, da je ovo sljedeća sezona, gdje su posložene stvari oko opstajanja kluba, dugova itd.
Pa neko kuka sto smo ispali, al u ovom momentu kukati gdje ti je dan od 50h kratak da bi stigao sve borbe za finansije dugove prevare od grada i sl.stvarno ne razumijem.
Opasno razmišljanje, samo radite kontra efekat i ono malo ljudi koji hoće da podrže projekat i priču tjerate od kluba.
Rezultat je jako bitan ! Na sportskom rezultatu se vidi da li je nešto krenulo u dobrom pravcu ili nije. Zanemari ovo brukanje jučer, svaka iduća utakmica je rezultatski bitna, treba se jednom taj patetični odnos prema klubu promjeniti pod krinkom "volit ću te i da si 100. liga", volit će vas 50. maksimalno. Dok će ostali ljudi, okrenuti se drugom sportu, drugom klubu, u druge klubove će se njihova djeca upisivati. U momentu kada ti treba što veća brojnost i gdje trebaš animirati ljude da u što većem broju podrže klub, vi radite kontraefekat ubjeđujete ljude da nije rezultat bitan i da koga rezultat zanima nek ide gledat ligu šampiona, a mi pravi istinski navijači ćemo ostati zauvijek uz klub. Ma hajte molim vas...

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: OdmutNicaze1988 i 13 gostiju.