NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 12 maj 2021, 10:56

Kao sto sam pisao jucer nema vise potrebe ni za kakvim upozorenjima, momci iz Uprave su visep uta skrecali paznju i gradonacelniku i vijecnicima, sad nek građanima objasne kad bude tuzba i naplata. U ponedjeljak predati tuzbu protiv Grada i ne pristajati ni na kakve ucjene
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 12 maj 2021, 11:19

dinodino2019 je napisao/la:
12 maj 2021, 10:56
Kao sto sam pisao jucer nema vise potrebe ni za kakvim upozorenjima, momci iz Uprave su visep uta skrecali paznju i gradonacelniku i vijecnicima, sad nek građanima objasne kad bude tuzba i naplata. U ponedjeljak predati tuzbu protiv Grada i ne pristajati ni na kakve ucjene
Ide se lijepim i korektnim putem, bar se pokušava još uvijek. Pokušava se da se Grad ipak ne tuži. Ovaj tip iz Gornjeg Vakufa ode nakon ove 4 godine, boli ga q, a gradu će ostati obaveza da isplaćuje višemilionski iznos i + kamate na osnovu tužbe.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
phillies
Postovi: 2581
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 12 maj 2021, 12:02

Ma nista vise zaliti politicare. Potpisali ste, ispostujte.
Valjda ce konacno i gradjani poceti gledati svojim ocima sta im njihovi predstavnici rade.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 maj 2021, 12:13

Samo gubimo vrijeme,dizite tuzbu slobodno.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 12 maj 2021, 12:14

phillies je napisao/la:
12 maj 2021, 12:02
Ma nista vise zaliti politicare. Potpisali ste, ispostujte.
Valjda ce konacno i gradjani poceti gledati svojim ocima sta im njihovi predstavnici rade.
Ništa, svakako nam samo preostaje tužba.
Čelik iznad svih 👊
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 12 maj 2021, 12:28

Nama je jedina stranka NK Čelik i svi trebamo da se borimo za dobrobit našeg kluba, a ne stranaka ili poliicara. U ponedjeljak podnijeti tuzbu i pri tom prilikom pozvati sve medije od N1 do Al Jazere ove portale i nek zabiljeze taj presedan u svijetu pa nek se ljakan iz Vakufa crveni
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 maj 2021, 12:41

dinodino2019 je napisao/la:
12 maj 2021, 12:28
Nama je jedina stranka NK Čelik i svi trebamo da se borimo za dobrobit našeg kluba, a ne stranaka ili poliicara. U ponedjeljak podnijeti tuzbu i pri tom prilikom pozvati sve medije od N1 do Al Jazere ove portale i nek zabiljeze taj presedan u svijetu pa nek se ljakan iz Vakufa crveni
Upravo to, napraviti medijsku hajku toliku, ustvari nije hajka, nego istinu reci i frku dignuti da se tako neko usudjuje ponasati.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Cod
Postovi: 345
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 12 maj 2021, 13:13

Kad se podnese tuzba protiv grada,onda podnijeti tužbe pojedinačno protiv gradonačelnika i svih vijećnika.

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 12 maj 2021, 13:36

Cod je napisao/la:
12 maj 2021, 13:13
Kad se podnese tuzba protiv grada,onda podnijeti tužbe pojedinačno protiv gradonačelnika i svih vijećnika.
Ti vec pretjerujes bitna je tuzba ova protiv grada i to izgurat do kraja, nije nk čelik ba ustavni sud
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

CeZenicaLik
Postovi: 38
Pridružen/a: 13 okt 2020, 19:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CeZenicaLik » 12 maj 2021, 13:39

Neko iz porezne rece da je Celik predao nepotpunu dokumentaciju za sredstva od grada.Ne vjerujem.....

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 12 maj 2021, 13:48

dinodino2019 je napisao/la:
12 maj 2021, 12:28
Nama je jedina stranka NK Čelik i svi trebamo da se borimo za dobrobit našeg kluba, a ne stranaka ili poliicara. U ponedjeljak podnijeti tuzbu i pri tom prilikom pozvati sve medije od N1 do Al Jazere ove portale i nek zabiljeze taj presedan u svijetu pa nek se ljakan iz Vakufa crveni
Ovo z medije obavezno !!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 12 maj 2021, 13:57

CeZenicaLik je napisao/la:
12 maj 2021, 13:39
Neko iz porezne rece da je Celik predao nepotpunu dokumentaciju za sredstva od grada.Ne vjerujem.....
Sve je regularno predano ne znam sta si ti cuo
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
habuba
Postovi: 687
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 12 maj 2021, 14:41

Ma dobro to za sredstva od grada manje vise. Klub nije ni imao namjeru da predaje zahtjev za ta sredstva na osnovu potpisanog dogovora sa gradom o novcu od prostorija na stadionu. Mislim da je manje vise neko u gradu solirao kada je trazio od kluba da podnese zahtjev i za ta sredstva nakon sto je rok za podnosenje zahtjeva vec prosao. To je sada manje vise vazno. Ono na cemu treba insistirati je ovo na cemu momci insistiraju, tj. da se grad vrati na kolosijek i uplati sredstva od prostorija.

Za mnoge se ovo cini kao jednostavna odluka, tuzi grad i to je to. Medjutim misljenja sam da tu ima vise "caka". Jedna od njih je svakako sto je to los PR i za klub i za grad, da se tuzakaju. Vakufskog papka boli patka za to, on je naucio da funkcionise u stanju blokade i konstantnih afera, jer na drugi nacin ne bi ni mogao da uzme izbore sa ovako katastrofalnom situacijom u gradu. Posljednjih par dana vidjam izvjestaj porezne uprave o uplacenom PDV-u ja mislim gdje je Zenica 6-7 u federaciji, iza Tesnja a za petama nam je Visoko. Dok se od potrosnje u gradovima slicnog profila (Tuzla, Mostar), ubere gotovo ako ne i duplo vise poreza nego u Zenici. Za nas je to porazavajuca okolnost, i dok se Fudi ne moze pripisati ekskluzivna zasluga za katastrofalno stanje, sigurno mu se moze na vrat staviti sto prije vise od 4 godine nakon uzimanja vlasti nije promijenio kurs grada na nesto pozitivnije. Cak sta vise, Zenica je po svim parametrima gora sredina za zivot danas nego sto je bila prije 4-5 godina.

Drugi set "caka" je gotovo pa sigurna odmazda seljacine iz Vakufa. Moja je predpostavka da bi odmah zaustavio reprogram, i istjerao klub sa stadiona. Ubjedjen sam da bi klub nakon legalne parnice dobio slucaj i sve bi to doslo na naplatu sa kamatama, no u tih mozda 6-12 mjeseci koliko bi to sve trajalo, klub bi bio strasno unazadjen. Klub sada ima momentum (rezultati, sponzori, navijaci, donatori, prodaja), da mozda to za nas nije najbolja opcija. Opet kazem, siguran sam da su momci sve sagledali i da ce donjeti ispravnu odluku, ali vjerujem da je gore pomenuto samo nesto od stvari koje mozemo ocekivati.

U svakom slucaju Celik ce biti i ostati i ja stojim iza njih.

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 12 maj 2021, 15:30

Sa ovom upravom do kraja nema predaje !!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 12 maj 2021, 18:52

Meni je bolno tužiti svoj vlastiti grad, nije to nimalo jednostavno, ali Fudosmrad je tako konstruisao da sebe zaštiti i jesnostavno moramo! S tim da bih ja prije tužbe napravio još i proteste! Jer zašto moramo tužiti svoj voljeni grad? Treba napraviti tu kampanju i animirati što više ljudi na proteste i to bi onda odjeknulo u medijima. A napravi li odmazdu kako habuba reče, revolt navijača je neminovan!!! On se hvali nekom brojkom koja ga podržava, ali to su sve plaćenici koji za litar ulja i kilu kafe kažu "Fudo kralj!" - a to je prolazno. Na drogoj strani smo mi, tradicija, prkos, jednom riječju LJUBAV PREMA ČELIKU! A to je vječno! Treba napraviti proteste i začepiti mu usta jednom za sva vremena o tome kako ima apsolutnu podršku Zeničana!!!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 12 maj 2021, 19:00

limvolikce1945 je napisao/la:
12 maj 2021, 18:52
Meni je bolno tužiti svoj vlastiti grad, nije to nimalo jednostavno, ali Fudosmrad je tako konstruisao da sebe zaštiti i jesnostavno moramo! S tim da bih ja prije tužbe napravio još i proteste! Jer zašto moramo tužiti svoj voljeni grad? Treba napraviti tu kampanju i animirati što više ljudi na proteste i to bi onda odjeknulo u medijima. A napravi li odmazdu kako habuba reče, revolt navijača je neminovan!!! On se hvali nekom brojkom koja ga podržava, ali to su sve plaćenici koji za litar ulja i kilu kafe kažu "Fudo kralj!" - a to je prolazno. Na drogoj strani smo mi, tradicija, prkos, jednom riječju LJUBAV PREMA ČELIKU! A to je vječno! Treba napraviti proteste i začepiti mu usta jednom za sva vremena o tome kako ima apsolutnu podršku Zeničana!!!
Napravis proteste i odazove ti se 100-200 ljudi. Tek si ga onda popu*io

CeZenicaLik
Postovi: 38
Pridružen/a: 13 okt 2020, 19:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CeZenicaLik » 12 maj 2021, 19:08

Slazem se potpuno da je tesko tuziti svoj grad ali ako grad ne postupa kako je dogovoreno i potpisano onda je to normalna stvar.Samo tako mozemo razmisljati o pravnoj drzavi ili gradu.U tim borbama treba ici transparentno i razumljivo za sve sugradjane a ne samo za pravnike ili politicare.Dug je put do pravne ili demokratske drzave-grada ali jedini ispravan put.

Avatar
romeo
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 12 maj 2021, 19:13

Grad je vlasnik stadiona, samim time i prostora na istom.
Kakvi ba visemilionski iznosi, za sta !?
Sta je na stadionu Celikovo !?

Mozes ga tuziti za neispunjenje ugovora, sporazuma, sto su ti "oni od srca kao halalili SVOJU kiriju" ali opet mu ne mozes nista u sustini.
Kakvi god su salabajzeri u Gradskoj upravi, ipak ima poneki pravnik koji se razumije u problematiku i nisu dzabe **** sporazum.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 12 maj 2021, 19:14

@Zmaj88 Pa kakve su to procjene, na utakmicu usred pandemije ode više ljudi! Napraviti dobru kampanju, došlo bi ljudi daleko više od tvog pesimističnog broja. Pa ljudi su u gradu ogorčeni, nije samo zbog Čelika.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 maj 2021, 21:29

romeo je napisao/la:
12 maj 2021, 19:13
Grad je vlasnik stadiona, samim time i prostora na istom.
Kakvi ba visemilionski iznosi, za sta !?
Sta je na stadionu Celikovo !?

Mozes ga tuziti za neispunjenje ugovora, sporazuma, sto su ti "oni od srca kao halalili SVOJU kiriju" ali opet mu ne mozes nista u sustini.
Kakvi god su salabajzeri u Gradskoj upravi, ipak ima poneki pravnik koji se razumije u problematiku i nisu dzabe **** sporazum.
Naknada stete je cudo.

Regularan iznos npr za pae mjeseci ce biri 150.000 KM, plus naknada stete jer ces sve urace koje si spustio moraticjelokupno platiti, a zo ce sve ici na racun grada. Velika cifra se moze dosegnuti.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.