NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 okt 2019, 23:42

Pasha je napisao/la:Opet "crveno-crni"...
I meni to para oci svaki put kada procitam.

Na fb stranici pana imate finih ideja i primjera novog sala.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 16 okt 2019, 08:58

SVI NA KOŠEVO !! Samo robija !!!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stroj1946 » 16 okt 2019, 10:38

Crni gavran je napisao/la:
avenija je napisao/la:batJe cemo sibicare
Osnove sarajevske terminologije:

Šibicari =Zeljo
Pitari =Sarajevo

Ovo sto si napisao, navijaci Sarajeva nemaju nista protiv, uostalom pitaj ih :D ;)
Šibicari je naziv za Sarajlije sve koje žive u Sarajevu od strane provincije.

Košpicari se nazivaju željini navijači. Eto da i oni imaju ko i mi neki naziv kao Pitari, pa su sebi dali to ime. Malo kopiranja, nije im prvi put.

Pitari su Pitari.
Btw. mi provincijalce sve zovemo papcima :cool:

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 16 okt 2019, 12:26

Stroj1946 je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:
avenija je napisao/la:batJe cemo sibicare
Osnove sarajevske terminologije:

Šibicari =Zeljo
Pitari =Sarajevo

Ovo sto si napisao, navijaci Sarajeva nemaju nista protiv, uostalom pitaj ih :D ;)
Šibicari je naziv za Sarajlije sve koje žive u Sarajevu od strane provincije.

Košpicari se nazivaju željini navijači. Eto da i oni imaju ko i mi neki naziv kao Pitari, pa su sebi dali to ime. Malo kopiranja, nije im prvi put.

Pitari su Pitari.
Btw. mi provincijalce sve zovemo papcima :cool:
Ne znam kako vi sebe po Sarajevu nazivate i kako vas provincija naziva, ali ja i raja iz Zenice (evo avenija je izuzetak) naziv Sibicari nazivamo navijace Zelje, dok Pitari su navijaci Sarajeva. Ovo Kospicari hm.. ja sto znam raje sto zivi u Sarajevu vise koriste izraz spica nego kospica, al hajd
@avenija, upravu je @Crni gavran, mada opet ima svak pravo da ih naziva bilo kakvim nakaradnim imenima po zelji :D :wave:

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 okt 2019, 12:38

Ko ih **** kako god, sibicari su uvijek bili a sada moze i zenicki migranti, beskucnici...
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 16 okt 2019, 18:42

Sto mrzim ovo kad procitam, duzan ti platu, duzan ti ratu, duzan ovo ono, al et ti fin pa neces javno da govoris.

Kad moze Kurbegovic javno iznosit sta se duguje, vala ja da sam igrac i ja bi rekao duzan si mi ili me isplati ili idem!
moSa likCe

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 16 okt 2019, 19:50

jagamu je napisao/la:Sto mrzim ovo kad procitam, duzan ti platu, duzan ti ratu, duzan ovo ono, al et ti fin pa neces javno da govoris.

Kad moze Kurbegovic javno iznosit sta se duguje, vala ja da sam igrac i ja bi rekao duzan si mi ili me isplati ili idem!
Znaci igraci sute, onda im je garant dobro, cim sute ne treba nas cuditi ovakvi rezultati jer ocito to nije slozna ekipa spremn aza vrh tabele
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 okt 2019, 19:55

dinodino2019 je napisao/la:
jagamu je napisao/la:Sto mrzim ovo kad procitam, duzan ti platu, duzan ti ratu, duzan ovo ono, al et ti fin pa neces javno da govoris.

Kad moze Kurbegovic javno iznosit sta se duguje, vala ja da sam igrac i ja bi rekao duzan si mi ili me isplati ili idem!
Znaci igraci sute, onda im je garant dobro, cim sute ne treba nas cuditi ovakvi rezultati jer ocito to nije slozna ekipa spremn aza vrh tabele
Ma igraci koji igraju imaju pare, ostali nemaju :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 16 okt 2019, 20:41

evo ga pred tekmu o platama logicno sasvim
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 16 okt 2019, 21:35

Sto ste ba teski za te plate.Ne kasne plate mozda kasni uplata po par dana al oni nemaju plate imaju Kes s ugovora na vise rata i te rate nisu precizirano u ugovor mozes dobiti svaka tri mjeseca mozes dobiti svakih mjesec i pol.
Plata nema imaju samo premije i bezveze se dizu tenzije pred utakmice dodje neko pametan i baci kost i pravi nemir bezveze.
Da je sjajno u klubu nije al nije ni katastrofa tako da beze baljezgate bolje da se potrudite da idete na utakmice i da bodrite svoj klub i svojim prisustvom mu pomognete i financijski i pruzite podrsku.
Kosevo Away !!!
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 16 okt 2019, 21:42

OdmutNicaze1988 je napisao/la:Sto ste ba teski za te plate.Ne kasne plate mozda kasni uplata po par dana al oni nemaju plate imaju Kes s ugovora na vise rata i te rate nisu precizirano u ugovor mozes dobiti svaka tri mjeseca mozes dobiti svakih mjesec i pol.
Plata nema imaju samo premije i bezveze se dizu tenzije pred utakmice dodje neko pametan i baci kost i pravi nemir bezveze.
Da je sjajno u klubu nije al nije ni katastrofa tako da beze baljezgate bolje da se potrudite da idete na utakmice i da bodrite svoj klub i svojim prisustvom mu pomognete i financijski i pruzite podrsku.
Kosevo Away !!!
Smecari sve boze sacuvaj nema ih nigdje 2 sedmice i pojave se pred tekmu a nigdje ih ni na domacim ni u gostima
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 16 okt 2019, 22:29

Treba samo sutiti i sve je za pet, znaci Dilaver i Resic nece igrati, mene najvise strah Cubare
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 16 okt 2019, 22:34

Tekma ce biti teska i Sarajevo ako nas dobije nece im bit lako bar ja mislim i drugačiji je pristup igracima trener je isto novi pa cemo vidjeti sta i kako, bolji mu test od ovoga nema.
Znal ko sta je sa mileticem ?
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 16 okt 2019, 23:06

Ufff kakav šal jbt grob.. Mislim nikad jači i prije svega kvalitetniji :tokralju: Ajmo forumaši, svi na AFH :opaopa:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 16 okt 2019, 23:52

Luka se uskoro vraca na teren akobogda

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 okt 2019, 04:31

OdmutNicaze1988 je napisao/la:Tekma ce biti teska i Sarajevo ako nas dobije nece im bit lako bar ja mislim i drugačiji je pristup igracima trener je isto novi pa cemo vidjeti sta i kako, bolji mu test od ovoga nema.
Znal ko sta je sa mileticem ?
Nista prije zime, mi on ni vardo bar za trkme, samo lagano treniranje
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

NickzeDoStizeko
Postovi: 73
Pridružen/a: 24 jun 2019, 13:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 17 okt 2019, 08:19

jagamu je napisao/la:Sto mrzim ovo kad procitam, duzan ti platu, duzan ti ratu, duzan ovo ono, al et ti fin pa neces javno da govoris.

Kad moze Kurbegovic javno iznosit sta se duguje, vala ja da sam igrac i ja bi rekao duzan si mi ili me isplati ili idem!
sto bi isao,kad ce to pravnim putem sa kamatom naplatiti

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 17 okt 2019, 09:37

NickzeDoStizeko je napisao/la:
jagamu je napisao/la:Sto mrzim ovo kad procitam, duzan ti platu, duzan ti ratu, duzan ovo ono, al et ti fin pa neces javno da govoris.

Kad moze Kurbegovic javno iznosit sta se duguje, vala ja da sam igrac i ja bi rekao duzan si mi ili me isplati ili idem!
sto bi isao,kad ce to pravnim putem sa kamatom naplatiti
Kao prvo mi kao navijaci nismo duzni da se brinemo jel ima neki X igrac platu ili ne. Ne brine se ni Jamak imam li ja kao navijac redovnu platu, jel kasni itd.Nase je da platimo kartu, dodjemo na utakmicu, navijamo i plus poguramo klub financijski, koliko toliko ali poguramo.

Druga stvar od ove sezone imas taj zakon gdje igrac nakon dvije ili tri neisplacene place moze napustit klub, jel tako?! Koliko ja vidim jos niko nije otisao ili javno rekao kasni plata, rata itd.

Opcenito me zivcira ova prica oko dugovanja svaki put pred utakmicu. Mislim da ovi pitarski mediji namjerno protezu takvu pricu, da se ekipa demoralizuje pred vaznu utakmicu.

Na kraju krajeva, nemas ti ovdje dva kluba u ligi da mozes reci da je sve tip top i uredno, a svaki igrac kojem se ostalo duzno uredno je naplatio svoje novce.
moSa likCe

NickzeDoStizeko
Postovi: 73
Pridružen/a: 24 jun 2019, 13:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 17 okt 2019, 09:40

jagamu je napisao/la:
NickzeDoStizeko je napisao/la:
jagamu je napisao/la:Sto mrzim ovo kad procitam, duzan ti platu, duzan ti ratu, duzan ovo ono, al et ti fin pa neces javno da govoris.

Kad moze Kurbegovic javno iznosit sta se duguje, vala ja da sam igrac i ja bi rekao duzan si mi ili me isplati ili idem!
sto bi isao,kad ce to pravnim putem sa kamatom naplatiti
Kao prvo mi kao navijaci nismo duzni da se brinemo jel ima neki X igrac platu ili ne. Ne brine se ni Jamak imam li ja kao navijac redovnu platu, jel kasni itd.Nase je da platimo kartu, dodjemo na utakmicu, navijamo i plus poguramo klub financijski, koliko toliko ali poguramo.

Druga stvar od ove sezone imas taj zakon gdje igrac nakon dvije ili tri neisplacene place moze napustit klub, jel tako?! Koliko ja vidim jos niko nije otisao ili javno rekao kasni plata, rata itd.

Opcenito me zivcira ova prica oko dugovanja svaki put pred utakmicu. Mislim da ovi pitarski mediji namjerno protezu takvu pricu, da se ekipa demoralizuje pred vaznu utakmicu.

Na kraju krajeva, nemas ti ovdje dva kluba u ligi da mozes reci da je sve tip top i uredno, a svaki igrac kojem se ostalo duzno uredno je naplatio svoje novce.
shvatite konacno da nece da iskoriste tu pogodnost,jer sad imaju validne profesionalne ugovore i sve ce to nekad poslije KVALITETNO NAPLATITI SA KAMATOM,tako da nemojmo se zavaravat da su tu jos jer vole Čelik ili što je sve uredno,nego jednostavno ovako im je bolje,strpi se pa poslije pravnm putem naplati trostruko. (da se razumijemo nisam neki koji namjerno baca negativnu pricu,nego fkt je tako)

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 17 okt 2019, 10:09

Ma ti ako si dobar igrac naci ces ti sebi odmah klub sa redovnim primanjima tako da ta prica kako nece da iskoriste tu pogodnost pada u vodu. Neces sad igrat 2 godine, bez plate pa naplatit za 5 god. nelogicno.

Nego da se mi okrenemo sutrasnjoj utakmici, nadam se da ce Aidin zaigrat od prve minute i pokazat zasto je medju dva tri najbolja napadaca lige.

Jel ima prenos sutra, znal ko? Valjalo bi kad bi bio kakav link da se pogleda.
moSa likCe

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.