NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 19 jan 2018, 10:12

To su ti Memiševi igrači, neče Turčin svašta

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 19 jan 2018, 10:13

Cudno mi je bilo za Papaza sto mu se ranije nije zahvalilo, jer ako dodju Gojkovic i Skahic sigurno nam nece biti potreban. U tom slucaju bolje imati Durakovica kao backup stopera, koji je opet koliko toliko solidno odigrao polusezonu

Avatar
Sagittarius1945
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:05
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Sagittarius1945 » 19 jan 2018, 10:23

Papaz je igrač kojeg je Memišević dogovorio prije dolaska investitora. To je loš igrač , činjenica je da čovjek i u Bosni nije bio standardan.
Ovo je nogo u dupe istom od strane investitora, sigurno je da imaju druga riješenja na tim pozicijama, tipa Gojkovic koji je vrhunski stoper!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jan 2018, 10:35

Sagittarius1945 je napisao/la:Papaz je igrač kojeg je Memišević dogovorio prije dolaska investitora. To je loš igrač , činjenica je da čovjek i u Bosni nije bio standardan.
Ovo je nogo u dupe istom od strane investitora, sigurno je da imaju druga riješenja na tim pozicijama, tipa Gojkovic koji je vrhunski stoper!
Slazem se, nama je potrebno sada minimalno dva maksimalmo kvalitetna stopera, i Pehar s Burekom ekipa bi bila mnogo jaka s ovim trenutnim pojacanjima.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 19 jan 2018, 10:56

Da bi kupio Celik moras bit Robijas jer Robija je vazda uz Celik!!! Aydin Olgun jedan je od nas

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 19 jan 2018, 11:00

Sad vam Papaz ne valja a prije 20 dana bio extra normala jer nam je ekipa bila u rangu papaza jos reprogram i da se ostane ovi ljudi ce sastavit tim za evrope 100 posto

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 19 jan 2018, 11:19

prisonbreak je napisao/la: Ipak jedan Chievo, Catania i Carpi nose tu opremu, ne znam sta je problem da jedan oronuli Celik ne moze, trazi se zamjerka.
Ma bolja je joma. :D
Svonsi,Viljareal,Espanjol,Granada,Sampdoria,Atalanta... :mrgreen:

Titilikce14oldschool
Postovi: 32
Pridružen/a: 14 jan 2018, 15:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Titilikce14oldschool » 19 jan 2018, 11:24

Lijepo je rečeno da ce jos neki "Igraci" dobiti nogu prije Antalije,Celik se nikad ugasiti nece! :nene:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 jan 2018, 14:45

samoposteno je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Dobro ste ba. @pasha je dusman NK Čelika...
Nema dusmana Pasha nego da nam se kako pozitive ufatit ovo crnilo nas ubi godinama jest da je i ovo sve tanak led
Citaj malo napisano na temi.

Fino ovaj @GhostRecon napisao:"Dusmani Celika...", kao komentar na moj komentar...

Btw. Imamo li kakvu potvrdu, sem rijeci @Stativa88, da je novac za proslogodisnji poreski dug uplacen?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 jan 2018, 14:51

Pasha je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Dobro ste ba. @pasha je dusman NK Čelika...
Nema dusmana Pasha nego da nam se kako pozitive ufatit ovo crnilo nas ubi godinama jest da je i ovo sve tanak led
Citaj malo napisano na temi.

Fino ovaj @GhostRecon napisao:"Dusmani Celika...", kao komentar na moj komentar...

Btw. Imamo li kakvu potvrdu, sem rijeci @Stativa88, da je novac za proslogodisnji poreski dug uplacen?
Po meni da su uplatili to bi odmah objavili, tako da cisto sumnjam. Ovim ne omalozavam Stativu88 ali dok ne objave zvanicno ja ne vjerujem.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jan 2018, 15:07

Eto ga i Dino Bevab zmaci vjerovatno Burekovic otpada, koji se danas nalazi u Srbiji vjerovatno tamo ce nastaviti karijeru.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jan 2018, 16:00

Pasha je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Dobro ste ba. @pasha je dusman NK Čelika...
Nema dusmana Pasha nego da nam se kako pozitive ufatit ovo crnilo nas ubi godinama jest da je i ovo sve tanak led
Citaj malo napisano na temi.

Fino ovaj @GhostRecon napisao:"Dusmani Celika...", kao komentar na moj komentar...

Btw. Imamo li kakvu potvrdu, sem rijeci @Stativa88, da je novac za proslogodisnji poreski dug uplacen?
Ma pusti drug sta taj pise za tebe se zna da volis Celik a dusmani se mjenjaju iz fotelje u fotelju

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la topnik1 » 19 jan 2018, 16:43

To je taj sjajni trener Slaven Musa.
Ista greška kao i sa Jusufbegovićem prošle godine... pa će bit onda nakon par kola hajde Borise.
Nadam se da će ovaj put bit pametan pa nas odbit.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 jan 2018, 16:52

Niko ne pise o utakmici ,tako necu ni ja jer neam sta pisat .Ko je bio na tekmi nek napise nesto ko je igro i jel iko barem malo valjo i jel Hanan Adilovic kad je izjednacio dotrco do Robijasa da podijeli veliku radost sa njima jer protiv Igmana je ovim tj onim igracima naucna fantasstika igrat ...Hocu rec na utakmici ,nisam htio da gledam i necu nikad vise da ih gledam i mrs iz Celika ..I kad neko kaze trebalo se odbit turke i gledat ove panjeve , ovaki bi igrali i ugasili bi nam klub ,ipak bolji su svi moguci rizici po cjenu gasenja kluba nego ove debile gledat i najzalosnije placat ...Kad bi 11 momaka naslo iz mahala bilo kakvih koji igrraju po terminima mogli bi 0-0 poluvreme odigrat a dalje zavisi od kondicije .....Ne znam sto ste zapeli za Memisevica ,pa koga ce covjek bolan dovest u onom stanju lik prosio pare ,Nije on dobio gotove pare ko Satorovic i dovodio igrace i zavalio plus Celik.Ovaj prosio pare ,moras Papaza dovest u tom momentu i Muslije i Hafizovice neke i pola ih ne znam jbte ..Sad Memisevic nema veze sa igracima ko god dodje za to je zaduzen Idrizovic.Ja cu i dalje vjerovat jer ovaj danas Celik vjerujme nema nikakve veze sa buducim Celikom i sve ce ovo otic i tako da me rezultat ne zanima i nisam htio ni doc gledat ih .Bolje penzionere gledat kako shaha igraju neg ove danas debile od igraca al bas volim sto su igrali i sto su izgubili

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 jan 2018, 16:54

TOPNIK de mi molim te objasni kakve veze ima Musa sa ovim igracima i porazom ..Pa Gvardiola da je danas vodio Celik sa ovim majmunima bi izgubio ??Brate nisi realan ako krivis Musu sto je imo debile od igraca danas--
PASHA ma opusteno bolan dje neko nekom ovdje ima pravo rec nesto ,samo svako drugacije gleda .meni je cjeli zivot zastava na zidu Ceelika i da meni neko kaze nesto za Celik
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 19 jan 2018, 16:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jan 2018, 16:55

BatistutA19 je napisao/la:Niko ne pise o utakmici ,tako necu ni ja jer neam sta pisat .Ko je bio na tekmi nek napise nesto ko je igro i jel iko barem malo valjo i jel Hanan Adilovic kad je izjednacio dotrco do Robijasa da podijeli veliku radost sa njima jer protiv Igmana je ovim tj onim igracima naucna fantasstika igrat ...Hocu rec na utakmici ,nisam htio da gledam i necu nikad vise da ih gledam i mrs iz Celika ..I kad neko kaze trebalo se odbit turke i gledat ove panjeve , ovaki bi igrali i ugasili bi nam klub ,ipak bolji su svi moguci rizici po cjenu gasenja kluba nego ove debile gledat i najzalosnije placat ...Kad bi 11 momaka naslo iz mahala bilo kakvih koji igrraju po terminima mogli bi 0-0 poluvreme odigrat a dalje zavisi od kondicije .....Ne znam sto ste zapeli za Memisevica ,pa koga ce covjek bolan dovest u onom stanju lik prosio pare ,Nije on dobio gotove pare ko Satorovic i dovodio igrace i zavalio plus Celik.Ovaj prosio pare ,moras Papaza dovest u tom momentu i Muslije i Hafizovice neke i pola ih ne znam jbte ..Sad Memisevic nema veze sa igracima ko god dodje za to je zaduzen Idrizovic.Ja cu i dalje vjerovat jer ovaj danas Celik vjerujme nema nikakve veze sa buducim Celikom i sve ce ovo otic i tako da me rezultat ne zanima i nisam htio ni doc gledat ih .Bolje penzionere gledat kako shaha igraju neg ove danas debile od igraca al bas volim sto su igrali i sto su izgubili
Si bio na tekmi?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la topnik1 » 19 jan 2018, 16:57

BatistutA19 je napisao/la:TOPNIK de mi molim te objasni kakve veze ima Musa sa ovim igracima i porazom ..Pa Gvardiola da je danas vodio Celik sa ovim majmunima bi izgubio ??Brate nisi realan ako krivis Musu sto je imo deile od igraca danas
Čelik: Karajbić, Livančić, Kadrić, Duraković, G.Popović, Mehić, Šišić, Akgun, Salčinović, Anđušić i Jurina.

Priča ti ne drži vodu.
Pozz.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jan 2018, 16:58

topnik1 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:TOPNIK de mi molim te objasni kakve veze ima Musa sa ovim igracima i porazom ..Pa Gvardiola da je danas vodio Celik sa ovim majmunima bi izgubio ??Brate nisi realan ako krivis Musu sto je imo deile od igraca danas
Čelik: Karajbić, Livančić, Kadrić, Duraković, G.Popović, Mehić, Šišić, Akgun, Salčinović, Anđušić i Jurina.

Priča ti ne drži vodu.
Pozz.
Kakvi su bili prvo pol? De nek malo opise. Jer dosta igrca igralo sto ce igrati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 jan 2018, 17:00

PRISHON BREAK ma nisam bio na tekmi nisam budala gledat Adilovoca ,pa bolje penzionere gledat kako shaha igraju ..Znao sam da ce ovi igrat i nadam se zadnju utakmicu i volim sto su izgubili i trebo sam njih podrzavat i odbit turke i gledat kako Adilovici gase mi klub jer ne bbi feninga imali ...Svi moguci rizici pa aako nmze boze moj ,al onaj Celik ne bi vise gledo nikad

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la topnik1 » 19 jan 2018, 17:02

prisonbreak je napisao/la: Kakvi su bili prvo pol? De nek malo opise. Jer dosta igrca igralo sto ce igrati.
Kakav možeš bit kad te pobijedi klub iz donjeg dijela Prve Federalne lige? :roll:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.