NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 feb 2018, 22:22

Evo jedna provjerena info 100 % od dva igraca, svi doprinosi kao za zaposlenog radnika su im u potpunosti uplaceni i uplacaju redovno kako je Aydin preuzeo klub.

ps.

Svjesni značaja utakmice, rukovodstvo kluba obezbjedilo je igračima mini pripreme pred ovaj važan duel, a ekspedicija Čelika sutra ujutru putuje za Mostar, gdje će biti do nedjeljne utakmice u Gabeli.

Zeničani će treninge održavati na terenu u Bijelom polju, te će imati sve uvjete da veoma bitan duel protiv Goška dočekaju spremni, te u karantinu, gdje će imati potreban mir.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 22 feb 2018, 22:27, ukupno mijenjano 2 puta.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

amarc
SS.ba Sys Admin
Postovi: 98
Pridružen/a: 28 apr 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amarc » 22 feb 2018, 22:25

Od kojih para ? Kako ih Aydin donosi u BIH i sa kojih racuna i plasira dalje ?

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 feb 2018, 22:25

Ne zeli ovdje niko lose Celiku bilo ko od nas ,samo svako ima svoj neki pogled na Celik,neko bi ovako ,neko onako ,nekom smetaju neki ljudi ..Meni je apsolutno svedno samo nek posluje dobro cisto i nek je sve zdravo u klubu i nek imaju sportski rezultate a ko je predsjednik apsolutno me ne zanima da li je Memisevic il bilo ko ne zanima me..Ovim dosad nemas ti sta puno rec oni rade polahko i ok i treba im dat podrsku i vrijeme a ne odmah najcrnije gledat..Oni ak pokrenu reprogram Aydin sa Memisevicem i ostalim u klubu i ak obezbijede opstanak oni su vredni respekta velikog a ko misli drugacije nek misli i nek to zadrzi za sebe ..To ak bude, njima je veliki respekt..Kome to malo bude za mene nije nikav navijac nnegoo bicni pametnjakovic koji ce uvjek nac manu neku.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 feb 2018, 22:26

avenija je napisao/la:Evo jedna provjerena info 100 % od dva igraca, svi doprinosi kao za zaposlenog radnika su im u potpunosti uplaceni i uplacaju redovno kako je Aydin preuzeo klub.
Takodjer i plate. To je i Musa rekao neku noc, mislim da je to velik pomak za klub.
I sigurno ne od gradskih. ;)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 feb 2018, 22:28

BatistutA19 je napisao/la:BRONSON e jesi mi odg hahhaha bolje da nisma ni pito :)
STATIVA ma nemas sta se rasparavljat pito sam tebe imas tia kakvih informacija u vezi reprogram ,svi smo vidjeli papair i da je novac uplacen e sad sta treba za taj konacni udarac i pokretanje dokle se sa tim dosloi kad bi moglobit ozvaniceno sta koci i slicno ..
Drago mi je sto idu malo ranije i te neke mini pripreme ,valjda necemo izgubit al ispast necemo.Ma kakva bolan propst kluba nece se niko igrat sa tim samo ce bit uvjek pitanje kako ce funkcionisat koji sistem.Uglavnom onaj zamisljeni sistem ne moze i nece nikad proc vise .prvi ga ja vise ne bi podrzo nikad ,nije sto ne valja nego sto ne moze i nedaju..Nismo prema napred nista ,fali dobar napadac al jbga valjda ce krenit i to ..
FLIX ma bolan imo si -7 bodova.i sad ocekivat neku ljepotu sa novim timom od 9 igraca za mjesec dana ne bi ni Gvardiola uigro to i dodas jos 1 utakmicai teske noge,imperativ pobjeda.pritisak navijaca i jak ambijent i mnogi igrali prvi put i sad ocekivat neku ljepotu u igri je nerealno ..bItna 3 bda a realno smo trebali dat bar 2 gola.Dok se malo uigraju bice to bolje puno .Recimo onaj Cellik odlicnu tehniku ima al kako ce on tehniku pokazat na losem terenu vidjece mo.Ispast necemo ne sekiraj se :)
Bati druze, stativa je pomogao kod gola protiv Viteza :D i to je dovoljno od njega.
Pare su uplacene prema PU, reprogram ce biti pusti "dusmane" sta pisu.
Bit ce i pojacanja, bit ce vedrijih dana, tutule su nasa buducnost! :kafa:
Eto, jel sad jasnije? :?: :)
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

convict35
Postovi: 362
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 22 feb 2018, 22:39

Ev jos jedna brzinska info od jednog bas upucenog fana koji mi je rekao i za adilovice i mladza a istare danima prije neg je objavljeno .Pet ili sest menadzera mnogo mocni bilo na tekmi nude se igraci stranci gazdi aydinu .Mozda se ceka taj reprogram da krene pa ce biti top pojacanja

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 feb 2018, 22:41

convict35 je napisao/la:Ev jos jedna brzinska info od jednog bas upucenog fana koji mi je rekao i za adilovice i mladza a istare danima prije neg je objavljeno .Pet ili sest menadzera mnogo mocni bilo na tekmi nude se igraci stranci gazdi aydinu .Mozda se ceka taj reprogram da krene pa ce biti top pojacanja
Ne prepisuj :D to je vec dogovoreno, stizu :kafa:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 feb 2018, 22:42

convict35 je napisao/la:Ev jos jedna brzinska info od jednog bas upucenog fana koji mi je rekao i za adilovice i mladza a istare danima prije neg je objavljeno .Pet ili sest menadzera mnogo mocni bilo na tekmi nude se igraci stranci gazdi aydinu .Mozda se ceka taj reprogram da krene pa ce biti top pojacanja
Nije mozda, reprogram je ubrzan radi pojacanja, bar takve info ja imam.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 feb 2018, 22:45

Bronson je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:BRONSON e jesi mi odg hahhaha bolje da nisma ni pito :)
STATIVA ma nemas sta se rasparavljat pito sam tebe imas tia kakvih informacija u vezi reprogram ,svi smo vidjeli papair i da je novac uplacen e sad sta treba za taj konacni udarac i pokretanje dokle se sa tim dosloi kad bi moglobit ozvaniceno sta koci i slicno ..
Drago mi je sto idu malo ranije i te neke mini pripreme ,valjda necemo izgubit al ispast necemo.Ma kakva bolan propst kluba nece se niko igrat sa tim samo ce bit uvjek pitanje kako ce funkcionisat koji sistem.Uglavnom onaj zamisljeni sistem ne moze i nece nikad proc vise .prvi ga ja vise ne bi podrzo nikad ,nije sto ne valja nego sto ne moze i nedaju..Nismo prema napred nista ,fali dobar napadac al jbga valjda ce krenit i to ..
FLIX ma bolan imo si -7 bodova.i sad ocekivat neku ljepotu sa novim timom od 9 igraca za mjesec dana ne bi ni Gvardiola uigro to i dodas jos 1 utakmicai teske noge,imperativ pobjeda.pritisak navijaca i jak ambijent i mnogi igrali prvi put i sad ocekivat neku ljepotu u igri je nerealno ..bItna 3 bda a realno smo trebali dat bar 2 gola.Dok se malo uigraju bice to bolje puno .Recimo onaj Cellik odlicnu tehniku ima al kako ce on tehniku pokazat na losem terenu vidjece mo.Ispast necemo ne sekiraj se :)
Bati druze, stativa je pomogao kod gola protiv Viteza :D i to je dovoljno od njega.
Pare su uplacene prema PU, reprogram ce biti pusti "dusmane" sta pisu.
Bit ce i pojacanja, bit ce vedrijih dana, tutule su nasa buducnost! :kafa:
Eto, jel sad jasnije? :?: :)
Hvala ja iso vjerujem u konacno pokretanje reprograma al brate ljudi traze dlaku u jajetu neki bi htjeli da mi poslujemo ko Manchester United u klubu koji 20 godina pljackaju unistavajukoji je doveden u sav inventar u onaj limeni pehar sto vredi 20 maraka.Sad bi neko to odmah sve cisto ..Znaci po nekom sad do pokretanje reprograma,igraci nisu trebali trenirat da cekju reprogram ,nisu trebali nabavlajt opremu ,i zanci blokiran racun jos i ne trebaju nam pare treba cekat reprogram dok se ne ozvanici ...Ja se slazem nije sjajno jos i ne moze vit sjajno al da je dobro itekako jest ..Od mene Aydin i Memiseviic i svi u klubu ako pokrenu ozvanice reprogram i obezbijede opstanak imaju veliki respekt i veliku podrsku ..Ukoliko ne ozvanice reprogram nemaju podrsku al trpim do pocetka iduce sezone sve..Sve jasno crno na bijelo a sto neko mrzi Memisevic e to je njegova licna stvar .Ja ga necu mrzit nit imam pravo da ga mrzim ako sve ozvanice i ostanemo u ligu i cak bi mu vjerovo u dalje planove ..Znaci samo ako ispuni ovo obecano vjerovat cu dalje

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 feb 2018, 22:47

Bati, Memisevic nece ostati u klubu, jos malo ce biti tu! Sto je guslo, guslo je :)
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 22 feb 2018, 22:49

Bati malo sam se iskljucio iz desavanja al evo Bronson sa Memisem rijesava stvari garant ima malog za prve ekipe ugurat te kafe su mi sumljive :urnebes: :urnebes:

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 22 feb 2018, 22:49

amarc je napisao/la:Od kojih para ? Kako ih Aydin donosi u BIH i sa kojih racuna i plasira dalje ?
Da si neka faca i da trebas znati,znao bi... ;)

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 feb 2018, 22:52

Bronson je napisao/la:Bati, Memisevic nece ostati u klubu, jos malo ce biti tu! Sto je guslo, guslo je :)
Gledam na utakmici niko ni da ga pogleda, Aydin i Asko glume face on zatvara i otvara vrata, i stoji gleda trebal im sta..
Zadnja izmjena: prisonbreak, dana/u 22 feb 2018, 22:56, ukupno mijenjano 1 put.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 feb 2018, 22:52

Stativa88 je napisao/la:Bati malo sam se iskljucio iz desavanja al evo Bronson sa Memisem rijesava stvari garant ima malog za prve ekipe ugurat te kafe su mi sumljive :urnebes: :urnebes:
Velik mi je :D nije mali :) ali kafa je cudo, neko uz vino prolaje, a nekom i kafa dosta bude da sve kaze, malo psihologije i jezik se k'o ponjava razmota :kafa:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 feb 2018, 22:55

prisonbreak je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Bati, Memisevic nece ostati u klubu, jos malo ce biti tu! Sto je guslo, guslo je :)
Gledam na utakmici niko ga ni da pogleda Aydin i Asko glume face on zatvara i otvara vrata, i stoji gleda trebal im sta..
Svemu kraj dodje ;)
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 22 feb 2018, 22:57

autogol je napisao/la:
amarc je napisao/la:Od kojih para ? Kako ih Aydin donosi u BIH i sa kojih racuna i plasira dalje ?
Da si neka faca i da trebas znati,znao bi... ;)
Hladno mu kazes da ga boli racku ko, kako i odakle donosi novac. :mrgreen:
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 22 feb 2018, 23:05

amarc je napisao/la:Od kojih para ? Kako ih Aydin donosi u BIH i sa kojih racuna i plasira dalje ?
Vidi ovog agenta jbt Satorovic mu dao pa preko njegovog racuna :rol: :rol: :rol:

Avatar
samocelik
Postovi: 6039
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 22 feb 2018, 23:15

Stativa88 je napisao/la:
amarc je napisao/la:Od kojih para ? Kako ih Aydin donosi u BIH i sa kojih racuna i plasira dalje ?
Vidi ovog agenta jbt Satorovic mu dao pa preko njegovog racuna :rol: :rol: :rol:
Ali ne ozbiljno? Ne mozes nam preko logike. Evo ja svaki mjesec sam jedan od 13 plata u privatnoj firmi i od prilike znam koliko je to u FBiH potrebno da se sve dovede u red. Stvarno me zanima kako je inostrani kapital usao u naa grad,pogotovo znajuci da se manje vise sve mora raditi ziralno?
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 23 feb 2018, 00:28

Je. o ga ti kako, pa nisi u nekoj evropskoj pravnoj drzavi,more se, kad znas glavonje na vrhu sve

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 23 feb 2018, 00:30

https://sportsport.ba/fudbal/celik-se-p ... eli/268925
Ko nije procitao u potpunosti tekst.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.