NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 26 feb 2018, 21:52

Volio bi opstanete, prvenstveno zbog stadiona, kluba, velikog grada, ali realno trenutno to niste zaslužili. Mislim da će vam jučerašnji poraz skupo koštati.
Smješno je što se vraćate na prošlu sezonu, jer evo već nije isto kao prošlo proljeće kada ste imali 14 utakmica bez poraza i niti jedan poraz.
Ove godine Sloboda i Gošk su daleko jači i nadobudniji da opstanu nego Vitez i Metalci prošle godine.
Borac? Razlika je 11 bodova i teško da bi sebi dozvolili da ispadnu, jer nisu oni Metalci, da nemaju svoju stadion, publiku..Isto Mladost vam neće nimalo ići na puštanje, oni igraju dobro protiv Čelika i trebate se dobro spremiti za tu utakmicu.
Čudo vam veće treba nego prošle godine da opstanete. Sretno u tome i dalje.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 feb 2018, 22:01

prisonbreak je napisao/la:
Gazija88ze je napisao/la:Msm da smo mi prosle godine u ligu za opstanak usli sa -12 u odnosu na metalege, a izmedju nas i njih je bio jos jedan klub
8 bodova, prvo kolo igrali na BP 3-3 sa Kakanjcima, a Jajce igralo 1-1 s Vitezom.
Onda prije lige za opstanak .kad smo ograli ono 2-2 sa njima cini mi se tad smo njvise kasnili ,vise od 10 bodova .ko nek nadje nek provjeri ,,nije to 3-3 ,nego 2-2 u Zenici ,jel to prije lige aza opstanak onda bilo kad je Nedim bio

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 26 feb 2018, 22:05

Pa šta ako se i ispadne ? Šta će biti ? Velikan Velež igra drugu ligu i živi, i ljudi će da se vrate vrlo brzo nazad. Igrao je Borac, igrala je Sloboda, pa šta ? Ko smo to mi da mi kao ne smijemo ispasti, svašta . Ako smo zaslužili da ispadnemo neka ispadnemo, ah jbt . Igraj bori se, šta bude biti će, al samo pošteno. Ovi što zagovaraju neke kupovine utakmica su veći neprijatelji Čelika nego što to i misle .

Ono najbitnije uvijek u drugom planu kod nas, reprogram. Uvijek kod nas priča o manje bitnom problemu što imamo trenutno. Ne kažem da nije bitno opstati al ima bitnija stvar za Čelik i njegovu budućnost, reprogram ! Fuade ubleho, reprogram ! Prebačene pare i šta se sada čeka, novih godinu dana odugovlačenja ?
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 26 feb 2018, 22:08

Bronson potpisujem tvoj text 100% vidjecemo hocel se sta popravit ne mozeemo poredit sa proslom sezonom jer ovo je drugi list druga prica u kojoj ne izgledamo dobro ovo je cisto Musa kriv niko drugi znaci imas covjeka koji ekipu sprema kondiciono njegovo je samo da taktiku postavi kako treba on je postavi ko kakav amater

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 26 feb 2018, 22:16

Stativa88 je napisao/la:Bronson potpisujem tvoj text 100% vidjecemo hocel se sta popravit ne mozeemo poredit sa proslom sezonom jer ovo je drugi list druga prica u kojoj ne izgledamo dobro ovo je cisto Musa kriv niko drugi znaci imas covjeka koji ekipu sprema kondiciono njegovo je samo da taktiku postavi kako treba on je postavi ko kakav amater
Sve se moze popraviti, jos nista nije gotovo, sve dok ima nade, ali problem je sto ovo trenutno djeluje mlako i bez zara, a realno prosli su pripreme u uslovima boljim od mase ekipa iz Premijer lige.

Nije problem ni ispasti, ali problem je gledati ovo, a ne pokusati djelovati i nesto promjeniti, ovdje i najveci laici vide propuste, a nesto se ceka. Ocekivao sam danas neku reakciju iz kluba, medjutum zid sutnje, nista, ovo je gore od ispadanja, najlakse se predati i nista ne ciniti.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 feb 2018, 22:32

Prosla sezona Bati..

21 kolo Celik - Krupa 0-0
9. Vitez 22 boda
10. Jajce 18
11. Celik 12

22 kolo Celik - Mladost 2-2
9.Vitez 23 boda
10. Jajce 21
11. Celik 13

1 kolo LZO Mladost - Celik 3-3
9. VITEZ 24
10. Jajce 22
11. Celik 14

2. Kolo LZO Celik- Vitez 1-0
9. Vitez 24
10. Jajce 22
11. Celik 17

3. Kolo jajce - Celik 0-0
9. Vitez 25
10. Jajce 23
11. Celik 18

Takodjer treba napomenuti da prosla i ova godina ni po cemu nisu slicne osim sto zaostajemo bodovno dosta.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 26 feb 2018, 23:47

Prošle godine su Pavić na klupi, a Regoje i Karić na terenu napravili ključnu prevagu, a ova ekipa nema niti trenera niti individualce tog kvaliteta. Ipak, imaju potencijal za borbu i treba se boriti dok postoji šansa. Ima još dosta kola da se igra, prošle godine smo bili u težoj situaciji nego sad, ali Bronson dobro kaže da je Gošk bio na koljenima, a da im je Musa pristupom u drugom poluvremenu omogućio da pobjede. Neophodno je zategnuti redove u ekipi dok je vrijeme i neophodno je da oni koji vole klub počnu više razmišljati o reprogramu, jer uplata Školi nogometa je legla i prošlo je 10-ak dana, a ništa se ne dešava! Opstanak kluba ide ispred opstanka u ligi!

slika
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 26 feb 2018, 23:54

Reprogram ce biti kada fudo vidi da ce mu to najbolje sjesti u njegovoj politckoj igri, prije izbora svi su ga lizali i pola carsije je glasalo za njega pa eto sta nam sada radi.Glupi bosnjo se zaletio na par obecanja,svi su ga dizali u nebo .Nije rjesio nista sto je obecao niti **** pse lutalice ,a kamoli reprogram.Kada bude imao koristi od reprograma tada ce ga i pokrenuti.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 feb 2018, 00:32

Realno, Fudo je bio najjači konkurent SDA stranci, a da su ovi ostali na vlasti saga o Čeliku bi vjerovatno davno bila završena njegovim gašenjem. Ljudi koji su imali izbor, a glasali zbog Čelika za njega su to činili samo da skinu SDA s vlasti. Ko je kriv Vračetu što nije visio po selima poput Fude ili SDP-u koji vrte da pokupe glasove samo od neke svoje baze ili ostalim što su tu samo da pokupe ono mrvica što ostane. Realnost je da je Čeliku produžen život i da je dobio šansu da stane na zdrave noge, a Fudo je imao šansu da bude kralj grada, ali ovo što je uradio zarad svog političkog interesa je dno. Ipak, ljudi mogu i dalje djelovati u interesu kluba.

Kad je reprogram u pitanju, pa šta misliš što je uplata bila baš taj dan pred Vitez? Upravo da bi stvorio euforiju oko kluba, ali još bitnije da ga ljudi ne bi prozivali na utakmici. Ipak, ta uplata trenutno ne znači ništa dok se to sa Poreznom ne završi. Ključ njegovog interesa kako ti opisuješ leži u tišini i da mu ljudi ne sasipaju od-do. Ne želi talasanje, a u interesu kluba talasanje je neophodno i da se svi zajedno bunimo onda bi samo rješavanjem reprograma smirio sve nas, jer bi mu to bio interes, posebno jer mu slijede izbori. Međutim, bitnije je vidjeti gol iz 16 uglova i raspravljati o taktikama, a ne spomenuti ono na šta možemo najviše djelovati svojim dizanjem glasa i što je najbitnije za klub, a to je reprogram. Mentalitet ovce, a u Gabeli se bukvalno čulo to simbolično zvonce, pa najbolje onda da idemo svi zajedno meeeee...

Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 27 feb 2018, 00:43

Sogurno da ne mozes vise izvest raju u onolikom broju kao sto smo to ucinili prosle proteste.Sada fudo polako maze oci turcima,pojacanjima , i ovim uplatama u omladinski pogon, jer realno 80% raje kada je procitalo naslov mislilo je uh evo i ovaj reprogram super i tjt.Najgore je sto ovdje raja brzo nasjedne jedan dan ce rec fudo vakav sutra fudo stavi u gepek 3 lutalice , uplati nesto za celik,rekne par obecanja na sjednici i fudo je kralj.Borbu i pritisak za reprogram sada vrsi samo jezgro robova i i nekolicina ljudi koji su tu uvvijek bili za celik svi znamo ko je sta je , ali sta je to za fudi saka jada kao sto i jeste , za ovakvog igraca treba opet izac 5 hiljada da nesto postignemo oko reprograma.Ovako nas samo moze driblati i fintirati a to mu hvala Bogu najbolje ide.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 feb 2018, 00:47

Ne moraš se okupljati na ulicama, jer tribine su sad glas ljudi koji vole Čelik ili je izgleda stadion postao pašnjak za ovce, jer na tekmi protiv Viteza nije se ama baš nijednom skandiralo za reprogram. Znači niko ne naglašava najvažniju stvar za opstanak kluba!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 27 feb 2018, 00:50

Hah , sta mislis da jedno skandiranje s juga moze promjeniti stvari
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 feb 2018, 00:56

E pa vidim koliko ti ne vidiš ono čega se Fudo boji čim je izvršio onu uplatu na onakav način. Ne treba da bude jedno skandiranje nego da se konstantno skandira, a jug može pokrenuti cijeli stadion i takve stvari imaju svoj utjecaj na dešavanja. Spomen reprograma mora da ori stadionom. Najveći interes kluba je u pitanju, njegov opstanak, ali nemam potrebe da pišem o tom kad većina ljudi više vole da mekeću. Ne želim da kvarim pozitivu, haj'mo zato svi meeeeee...
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 27 feb 2018, 01:12

O vaznosti reprograma ce se pricati kada fudo krene sa uplatama. Tada ce to biti najbitnija stvar u historiji kluba. I naravno bice njegova ideja. Do tada, samo ce ga rijetki spominjati..
Pravda za flash-a!!!

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 27 feb 2018, 01:30

ZenickiLC je napisao/la:Hah , sta mislis da jedno skandiranje s juga moze promjeniti stvari
Zašto samo jedno?
Zašto samo s juga?

Uostalom, zašto samo "skandiranje"?

Ja sam svjestan da su barem 80% ljudi koji prate Čelik ovce koje zadovaljava zvuk "miliona", par pojačanja i 3 boda s gostovanja, ali mi je neshvatljivo da se KLJUČNO pitanje za opstanak kluba (kao pravnog lica) tako olako shvata.

Da smo "čaršija" kakvom se i predstavljamo, taj "reprogram" bi iskako iz paštete, svako dijete, penzioner ili nena na pijaci bi znali za taj problem i koliko je on važan, a krivce za njegovo nerješavanje bismo javno žigosali kao grobare kluba: na ulici, u medijima i javnosti, na svakom komentaru na **** Facebooku, na svakoj kafi, prilikom kupovine hljeba ili popunjavanja tiketa.

Ali ipak, velika većina Čelikovaca i stanovnika ove kasabe je glupava, bezmuda i nije svjesna bremena generacije koja živi ovdje dok se grad, zajedno sa svojim simbolima, doslovno raspada.

Tako da... tamo gdje su mali ljudi, ne mogu se pravit velike priče i zato imamo i imat ćemo upravo ono što zaslužujemo.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 feb 2018, 01:45

prisonbreak je napisao/la:Prosla sezona Bati..

21 kolo Celik - Krupa 0-0
9. Vitez 22 boda
10. Jajce 18
11. Celik 12

22 kolo Celik - Mladost 2-2
9.Vitez 23 boda
10. Jajce 21
11. Celik 13

1 kolo LZO Mladost - Celik 3-3
9. VITEZ 24
10. Jajce 22
11. Celik 14

2. Kolo LZO Celik- Vitez 1-0
9. Vitez 24
10. Jajce 22
11. Celik 17

3. Kolo jajce - Celik 0-0
9. Vitez 25
10. Jajce 23
11. Celik 18

Takodjer treba napomenuti da prosla i ova godina ni po cemu nisu slicne osim sto zaostajemo bodovno dosta.
Hvala sto si naso ma ja sam mislio da smo imali i munus 1 bodova u jednom momentu ..Sta ces kad sve preslikano uvjek sjebes u jesen i ganjaj proljece .Uvjek isto i naravno da ce nit tesko al opet ima puno utakmica i moze e ostat i trenba podrzat ekipu i sve .Sad jel treba mjenjat ne znam vise sta bit ti reko ..Niko ti nist ane moze garantovat ..Jucer smo mi 2 gola dali i 3 odlicne sanse promasili i sta smo dali te golove .svi bi rekli dobar Musa ..Najlakse je trenera a jel to rijesenje ..Mi smo pored 2 gola 3 odlicne sanse fulali 2 puta Andjusic prvo preko gola jbga i druga u zadnjj sekundi milimetar od stative i Jurina u 1 poluvremunu..

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 27 feb 2018, 01:45

Zasto mislis da ce jedno skandiranje juga,zapada **** citavog stadiona ista predstavljati.Upravo to govorim da se treba veca masa uključiti,da treba nesto vise od samog skandiranja reprogram.Da treba jedna masa ljudi koji stoje iza toga , da treba citav grad da kaze hocemo reprogram.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 feb 2018, 02:04

Pisete o reprogramu da dodam nesto naravno to je broj 1 sto se tice kluba ..Sto se tice ulice ,protesta nekog cista blamaza bi bila ne bi raje bilo nista prema onome.Stadion je najbolji za skandiranje.Ja mislim da ce reprogram bit ozvanicen al kad Fudi bude cejf i kad bude odgovaralo i morat ce bit jer on ne smije uc u izbore dok to ne rijesi .Koilko ce moc razvlacit vidjet ce mo al on nesmije sjebat Celik ,sjebo je tim sebe.Kako god je digo raju pred Vitez ,tako raja ce ohladit ,nije raja budala .Ne budel reprogram spast ce opet na 1000 ljudi ,dzaba sve ovo i turci i mazanje mu .Ja mislim da nije Fudo budala nego je samo lopov manipulator ulizica interesdzija..Onako da je ostalo ugasili bi se a ovako on mora sprovest sto ima crno na bijelo zbog sebe a u izbore nema sta trazit ak sjebe Celik i ne vjerujem da ce se sa tim igrat i rizikovat..Nebudel rijesen npr reprogram do Mladosti plafon 3000 ljudi

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 27 feb 2018, 03:15

Przunjer je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:Hah , sta mislis da jedno skandiranje s juga moze promjeniti stvari
Zašto samo jedno?
Zašto samo s juga?

Uostalom, zašto samo "skandiranje"?

Ja sam svjestan da su barem 80% ljudi koji prate Čelik ovce koje zadovaljava zvuk "miliona", par pojačanja i 3 boda s gostovanja, ali mi je neshvatljivo da se KLJUČNO pitanje za opstanak kluba (kao pravnog lica) tako olako shvata.

Da smo "čaršija" kakvom se i predstavljamo, taj "reprogram" bi iskako iz paštete, svako dijete, penzioner ili nena na pijaci bi znali za taj problem i koliko je on važan, a krivce za njegovo nerješavanje bismo javno žigosali kao grobare kluba: na ulici, u medijima i javnosti, na svakom komentaru na **** Facebooku, na svakoj kafi, prilikom kupovine hljeba ili popunjavanja tiketa.

Ali ipak, velika većina Čelikovaca i stanovnika ove kasabe je glupava, bezmuda i nije svjesna bremena generacije koja živi ovdje dok se grad, zajedno sa svojim simbolima, doslovno raspada.

Tako da... tamo gdje su mali ljudi, ne mogu se pravit velike priče i zato imamo i imat ćemo upravo ono što zaslužujemo.
Znamo mi svi kako bi izgledao idealan zivot u Zenici,ali je problem sto ovaj narod vise nista ne interesuje.Svima je bitno da imaju za kafu,cigare i po cijeli dan bulje u internet i prosipaju pamet po FB.Samo ja ne znam zasto ocekujete da ljudi dizu hajku oko Celika,kad ne dizu zbog zagadjenja,grijanja itd?
U Zenici je odavno prosla taktika "Zavadi,pa vladaj" i s tim se ili pomirite ili spakujte kofere kao ja npr. :mrgreen:

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 27 feb 2018, 11:10

BatistutA19 je napisao/la:Pisete o reprogramu da dodam nesto naravno to je broj 1 sto se tice kluba ..Sto se tice ulice ,protesta nekog cista blamaza bi bila ne bi raje bilo nista prema onome.Stadion je najbolji za skandiranje.Ja mislim da ce reprogram bit ozvanicen al kad Fudi bude cejf i kad bude odgovaralo i morat ce bit jer on ne smije uc u izbore dok to ne rijesi .Koilko ce moc razvlacit vidjet ce mo al on nesmije sjebat Celik ,sjebo je tim sebe.Kako god je digo raju pred Vitez ,tako raja ce ohladit ,nije raja budala .Ne budel reprogram spast ce opet na 1000 ljudi ,dzaba sve ovo i turci i mazanje mu .Ja mislim da nije Fudo budala nego je samo lopov manipulator ulizica interesdzija..Onako da je ostalo ugasili bi se a ovako on mora sprovest sto ima crno na bijelo zbog sebe a u izbore nema sta trazit ak sjebe Celik i ne vjerujem da ce se sa tim igrat i rizikovat..Nebudel rijesen npr reprogram do Mladosti plafon 3000 ljudi

I ja kazem reprogram ce pokrenuti kad njemu bude cejf.A o skandiranja nema nista,uzimam seba da sam na njegovom mjestu i sjedim u lozi imam interese od celika u pogledu skupljanja glasova i cekam samo povoljan trenutak da pokrenem reprogram.Citav,stadion mi skandira ocemo reprogram ,to skandiranje ne moze biti duze od 5 minuta(barem nikad nije bilo).Iskreno bolio bi me **** sto citav stadion skandira a vamo imam ogoromne interese .hipotetticki govoreci :kafa:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.